Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SNSD Chtějí "kill" ...

+4
Mily
Kamie
Katty
Verča Veselá
8 posters

Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Verča Veselá Tue Apr 13, 2010 8:03 pm

Dávám to na Cyon, Sapphire Cyon a MayuAn,protože prostě potřebuji vědět pravdu!!
ALE MĚJTE NA PAMĚTI,ŽE O TOM JEŠTĚ NEVÍM PODRONOSTI!!!!

Dneska,když jsme měli Přírodopis,měli jsme chvíli volna a viděla jsem jak Lenka píše něco o SNSD no a pod tím jsem našla V.I.P, Hottess, Cass a E.L.F a všechno se to jmenovalo "ANTI-FANS",což mi bylo divný Lenka miluje SJ tak proč by o nich něco takovýho psala?
Tak jsem se zeptala a co se nedovím. SNSD Fanoušci vyhlašují "válku" Cass,E.L.F,Hottess a V.I.P,jelikož už jsou znaveni různými urážkami SJ,DBSK,Big Bang a (čí jsou Hotteess? xD) ... fanoušky na SNSD a prostě chtějí "zničit" (doslovně "zabít") všechny ostatní fanoušky,kromě SNSD fanoušků,tím že zničí jejich servery a postupem času začnou i fanoušky ostatních kromě SNSD vydírat.
Vcelku jsem to nechápala,ale "válka" je už prý v celém procesu. Jelikož se jedná o Korejské fanoušky SNSD, rozdali si to mezi ostatními Asijskými fankluby,podařilo se jim "rozepřít" (jen rozepřít - myslím,že se jich přesně rozpadlo už 6,ale oi TAK!!!!! O-O) mezi sebou už skoro 41 fankluků!!!! O_o a SNSD Fanoušci hlásí,že chtějí zajít ještě dál a zničit Evropské fanoušky!!! O_O
Zatím se SNSD Fanoušci potýkají s mnohočlenou Cass a E.L.F, V.I.P a Hottess jsou v ústraní.
Nevím zda tato "válka" zajde ještě do Evropy,tedy doufám,že ne,ale neví o tom ještě někdo víc informací,protože Lenka byla tak nakrknutá,že mi o tom nic víc moc neřekla,byla fakticky rudá vzteky a nechtěla jsem jí způsobit amok...

VÍ O TOM NĚKDO NĚCO?
Děkuji za odpověď.
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Katty Tue Apr 13, 2010 8:24 pm

o tom mi říkala kamarádka z Filipín, popravdě jsem to moc nepochopila (jako vždy), ona chudák sama nevěděla co se děje...
říkala mi že jí jedna holka napsala velice drzý a hnusný vzkaz na urážku k Super Junior a Big Bang...
nemuselo by se to přenést i do Evropy... :089:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Verča Veselá Tue Apr 13, 2010 8:31 pm

Takže je to pravda! [You must be registered and logged in to see this image.] Fakticky nechci,aby se to přeneslo do Evropy,stejně jako ty..ale v Asii,kde jsou velký fancluby tam musí urážky lítat z jedný strany na druhou [You must be registered and logged in to see this image.] .. bože.. teď zpráva že SME žalují TVXQ a potom tohle.. to je den ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Kamie Tue Apr 13, 2010 8:46 pm

O-O" ...no, vezměme to takhle... Je to celkem sranda. Pokud se to dostane až k SJ, DBSK a Big Bang, kteří mají se SNSD docela dobrej vztah. A já bych řekla, že SNSD se za ně budou stydět a to fakt hodně O-o
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Mily Tue Apr 13, 2010 8:49 pm

COOOOOO???? :007:
o tom slyším poprvý, ty voe co to je za kretény?
doufám že ELF a Cass. jsou dost silný a odolají, přinejlepším jim to vrátí
ale taky by mě zajímalo jestli SNSD o tom vědí, a jestli ano proč s tím něco neudělají (nebo nechtějí s tím nic dělat?)
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Kamie Tue Apr 13, 2010 8:50 pm

Mily napsal:COOOOOO???? :007:
o tom slyším poprvý, ty voe co to je za kretény?
doufám že ELF a Cass. jsou dost silný a odolají, přinejlepším jim to vrátí
ale taky by mě zajímalo jestli SNSD o tom vědí, a jestli ano proč s tím něco neudělají (nebo nechtějí s tím nic dělat?)

Cassiopea by měla být největším fanklubem ve světě, pokud si to dobře pamatuju. A E.L.Fky se nedají.
Nejsme srabi, ne? :D
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Markét Tue Apr 13, 2010 8:55 pm

Pokud je to pravda, tak to je hnus... Jak můžou být fanoušci nějaké skupiny natolik hnusní, že chtějí zničit jiné fanoušky... Co z toho mají? Stejně jich nebude víc než jich je, protože jestli si myslí, že pak ostatní začnou obdivovat SNSD, tak jsou asi naivní...
A myslím, že se jim nás nemůže podařit zničit, protože kvůli "někomu" jen tak nepřestanu milovat SuJu... :55: :55:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Verča Veselá Tue Apr 13, 2010 9:00 pm

Jo! Nejsme srabi! [You must be registered and logged in to see this image.] .. opravdu si myslím,že SNSD a TVXQ,BIg bang,SuJu a ... (sakra a jaký fanoušci si říkají 'Hottess' [You must be registered and logged in to see this image.] ).. o tom určitě nevědí,protože by tu jejich "válku" určitě zarazili! [You must be registered and logged in to see this image.] .. myslím...
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Kamie Tue Apr 13, 2010 9:03 pm

Verča Veselá napsal:Jo! Nejsme srabi! [You must be registered and logged in to see this image.] .. opravdu si myslím,že SNSD a TVXQ,BIg bang,SuJu a ... (sakra a jaký fanoušci si říkají 'Hottess' [You must be registered and logged in to see this image.] ).. o tom určitě nevědí,protože by tu jejich "válku" určitě zarazili! [You must be registered and logged in to see this image.] .. myslím...
Že by se Leeteuk bavil po večerech bitkama mezi E.L.F a fanynkama SNSD? XD těžko :D
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Markét Tue Apr 13, 2010 9:30 pm

Kame napsal:
Verča Veselá napsal:Jo! Nejsme srabi! [You must be registered and logged in to see this image.] .. opravdu si myslím,že SNSD a TVXQ,BIg bang,SuJu a ... (sakra a jaký fanoušci si říkají 'Hottess' [You must be registered and logged in to see this image.] ).. o tom určitě nevědí,protože by tu jejich "válku" určitě zarazili! [You must be registered and logged in to see this image.] .. myslím...
Že by se Leeteuk bavil po večerech bitkama mezi E.L.F a fanynkama SNSD? XD těžko :D

Jen tak mimo tohle téma, LeeTeuk se po večerech baví jinýma věcma ne? :05:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  HungryGenius Tue Apr 13, 2010 9:33 pm

Hottest jsou od 2PM :D:D:D
Docela jsem čučela, že to je pravda :010: :010: A osobně si myslím, že SNSD nemají šanci :85: Pokud se Cass, ELF, VIP a Hottest spojí :083: .. no teda, CassELF je na světě hooodně moc, takže si nemyslím, že by to Soshi dokázali :85:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  MikoLina Tue Apr 13, 2010 9:53 pm

Hm,hm.. Tak jak bych měla asi začít.. Taky si myslím,že fanoušci SNSD nezničej Cass.,E.L.F atd. -.-" Nechápu co tím chtěj dokázat.. Jak si myslej,že zničej úplně všechny fankluby,protože jsou nejlepší a tak.. ALE MY SE PŘECE NENECHÁME "PORAZIT",NE?! Kdyby náhodou mi někdy přišla zpráva od fanouška SNSD a pokusí se mě nějak zničit,tak ten kdo bude poraženej nebudu já,ale ten dotyčnej co mi napsal :057: Já se nenechám rozptýlit od nějaké "debilní" fanynky SNSD. NIKDY!!!!! Bych všechny ty fanynky SNSD co se snažej zničit ty fankluby ROZSEKALA! :34: Ale proti SNSD nic nemám. Úsměv A kvůli těmhle blbým fanouškům se stresovat fake nebudu. :003:


Naposledy upravil MikoLina dne Tue Apr 13, 2010 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Shimi Tue Apr 13, 2010 9:57 pm

To je hrůza !!! :010: ale na Cass,E.L.F,V.I.P a Hottest nemají !!!! A jestli zaútočí na Evropu,tak se jen tak nevzdáme a Cass,E.L.F,V.I.P,Hottest FIGHTING !!! :031: :064:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  HungryGenius Tue Apr 13, 2010 10:01 pm

Vytáhnem na ně s hráběma a lopatama a ukážem jim, jak to dělaj vidláci v Evropě :Muhehe:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Katty Wed Apr 14, 2010 3:29 pm

když budem držet pohromadě, nic se nám nestane xD
kdyby už doopravdy bylo potřeba, vytáhnem na ně s hráběma a lopatama :089: jak říká tady Kyas :057:
je doopravdy blbost, aby sme přestali SJ obdivovat jen kvůli několika uraženým fanouškům SNSD... :031:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

SNSD Chtějí "kill" ... Empty Re: SNSD Chtějí "kill" ...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru