Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[MV] Bonamana "Miinah"

+5
Mily
Konichiwka
Markét
HungryGenius
Katty
9 posters

Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Katty Wed May 12, 2010 6:40 am

:heart: :heart:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  HungryGenius Wed May 12, 2010 7:20 am

Nemůžu dýchat :i love: .. před chvílí jsem to čekovala na youtube a fakt nechápu :i love: :i love:
Teaseru se to si ce moc nepodobá no :712: a taky nebudu předstírat, že jsem nedostala párkrát záchvat smíchu :2374: ale jinak celkově se mi to líbí :5270:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Markét Wed May 12, 2010 8:23 am

Záchvat smíchu? Oo Já jsem z toho totálně nadšená, teaseru se podobá jen začátek.... :55: :55: Ale nezklamalo mě to, já tam měla obojí, co jsem tam chtěla mít ♥___♥ A kluci byli naprosto dokonalí.... :29: :01: :01: Patří jim můj vděk za to, že se určitě ze všech sil snažili, aby alespoň částečně nahradili tu mezeru po Inniem, Hanniem a Kibumovi, ale bohužel mi tam ti tři stejně chybí... Už aby byli všichni zase spolu TT
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Konichiwka Wed May 12, 2010 9:46 am

vy ste tusim cakali az do rana kym pride toto video na svetXDXDale myslim si ze to stalo za to cakanieXDslintaaaaam,vsetci tam vyzerali sklvelo:)a hudba je tiez skvela,a clovek ma chu sa zdvihnut zo stolicky a tancovat,tusim ze teraz vsetci aj Elfovia aj Cassiopeia caka....T Tuz nech su vsetci spolu:)TVXQ AND SUJU HWAITING!!!
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Markét Wed May 12, 2010 12:23 pm

No tk do rána jsem fakt nečekala xDD Ale že jsem si přivstala, abych to MVčko viděla, to je fakt^^ Jak se mi ze začátku Bonamana nelíbila, tk teď jsem se do ní doslova zamilovala a zbláznila :01: Mám ji v mp3 přehrávači, v mobilu, v noťasu a pouštím si ji pořád dokola, teď už ji mám i v hlavě, protože když ji nemůžu poslouchat od kluků, tk si ji pořád pobrukuju sama xDD A mám ji i v srdci, oblíbila jsem si ji teda opravdu rychle, možná je to i tím, že zatímco jsme na twitteru trendovali Bonamana 41 hodin v kuse, já ji pořád dokola poslouchala :05:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Mily Wed May 12, 2010 12:35 pm

jsem naprosto nadšená :10:
Jsem příjemně překvapená z Kyu a Wookieho a i Shindong vypadá dost dobře :02:
akorát ten tanec je dost náročný :09: , u Sorry sorry jsem se naučila aspoň refrém, ale u týhle se nenaučím asi nic :13:
jdu se kouknout znova a myslím, že dneska to bude ještě hodněkrát a už se těším na další písničky :02:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  HinAlaKim Wed May 12, 2010 2:27 pm

wow no paradni mvčko ! .... do Kyu bych nerekla zhe se tk polepsil zhe uz tancuje aj ve predu a tu jednu dobu v prvni rade s Eunim,Donghem a Shindongem woooow ! KYU FIGHTING! a myslim zhe tentokrat nemusim silet z toho jakou ma kdo prdu kazdymu to slusi ! :005: ee teuk ma upe SUPER vlasy dyz je ma nagelovany wuaaaaa♥ .... musim rict zhe tohle se jim povedlo ... jen tam chybi ti 3 no :045: ............ ae BEEEST ! :heart: :29: :069: :55:
HinAlaKim
HinAlaKim
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.dosu-hj.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  MikoLina Wed May 12, 2010 4:24 pm

WOW :02:
Úžasní kluci,úžasná písnička,úžasný video,úžasný 'taneček' :tany tany: :5270:
Kyuhyun je ták krásnej.. :64: :heart:
No..ikdyž.. ty vlasy -_-"
Lepší účes mu dát nemohli? @_@
Ten účes není tak hroznej,ale proč mu ty vlasy nenechali trochu delší? (:
Ty vado..Leeteuk je tak sexy :10:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  HungryGenius Wed May 12, 2010 5:20 pm

Nejkrásnější je, jak tam Donghae "vykouzlí" tu kytku :55: :55: to jsem málem odpadla :55: :55:
A k tomu tanci.. nepřijde mi nějak těžkej :D:D už pár kousků umím^^ XDXDXD .. a začala jsem mu říkat slepičí tanec XD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Shimi Wed May 12, 2010 5:42 pm

*Čuči jak osel na obrazovku* AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA *právě vykrvácela*
EunHyuk ... tak ''šekši'' :55: :55: :55: (ale ty vlasi -_-'')
LeeTeuk bez trička !!! :083: (zavolejte mi prosim vás někdo sanitku)
a ten taneček :01: se ho chci hned naučit (kdo se přidá ??? :06: )
Nejspiš sem divná ale me to připadá že jich tam strašně málo ... :045:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Markét Wed May 12, 2010 5:55 pm

Ach jo, tolik Vám závidím, že si to dokážete zatancovat... :045: Já jsem totálně neschopná něco zatancovat xDD To už bych to spíš odzpívala...^^
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  luc20 Wed May 12, 2010 6:17 pm

:02: :02: :02: Ty blaho, oni ma chcu zabit? Leeteuk bez kosele, s nahou vytrenovanou hrudou??? :01: (sorry, to bolo prve, co som si vsimla :004: )
:03: ehmmmm, dufam, ze aj pri vystupeniach bude ukazovat svoje prsne svaly :06:

ok, dost bolo rozkose...takze k MV-cku, celkom prekvapilo a vylepsilo mi nazor na pesnicku, aj ked som stale dufala v nieco viac temnejsie a vampirskejsie, ale vsak nemozem mat vsetko, ze?
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Shimi Wed May 12, 2010 6:35 pm

Markét napsal:Ach jo, tolik Vám závidím, že si to dokážete zatancovat... :045: Já jsem totálně neschopná něco zatancovat xDD To už bych to spíš odzpívala...^^
Simtě ja tancovat taky neumim (klidně se zeptej Liny ta ti to potvrdi) ... ale odzpívat bych to taky mohla až nato že zpívat taky neumim
:008:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  HungryGenius Wed May 12, 2010 9:18 pm

Shimi napsal:
Markét napsal:Ach jo, tolik Vám závidím, že si to dokážete zatancovat... :045: Já jsem totálně neschopná něco zatancovat xDD To už bych to spíš odzpívala...^^
Simtě ja tancovat taky neumim (klidně se zeptej Liny ta ti to potvrdi) ... ale odzpívat bych to taky mohla až nato že zpívat taky neumim
:008:

Hiiiii tak to si můžem podat ruce Shimi :D:D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Shimi Thu May 13, 2010 2:56 pm

TheKyas napsal:
Shimi napsal:
Markét napsal:Ach jo, tolik Vám závidím, že si to dokážete zatancovat... :045: Já jsem totálně neschopná něco zatancovat xDD To už bych to spíš odzpívala...^^
Simtě ja tancovat taky neumim (klidně se zeptej Liny ta ti to potvrdi) ... ale odzpívat bych to taky mohla až nato že zpívat taky neumim
:008:

Hiiiii tak to si můžem podat ruce Shimi :D:D
Hehe nová skupina netalentovaných ... kdo se přidá ??? :005:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Konichiwka Thu May 13, 2010 6:45 pm

pridavam sa,uz tolkokrat som sa chcela naucit,niaky k pop tanec ale ako to rychlo zacalo,tak to aj skoncilo T Tmozno by to bolo lachsie kebyze to mam sancu vidiet na zivo pri niakom treneroviXDXDa spievat,ked zacnem bude aspon 20 km od omna,poplasne sireny su milsie uchuXD
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[MV] Bonamana "Miinah" Empty Re: [MV] Bonamana "Miinah"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru