Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[CZ] Super Junior - No Other

Goto down

[CZ] Super Junior - No Other Empty [CZ] Super Junior - No Other

Příspěvek  Piggie Sun Aug 08, 2010 2:02 pm


Nikdo se ti nevyrovná
Nikdo není jako ty, dokonce když se podívám okolo, tak je to stejné, kde ještě mám hledat?
Dobrý člověk jako ty, dobrý člověk jako ty, s dobrým srdcem jako máš ty, dárek stejně dobrý jako jsi ty
Jak šťastné, že já jsem ten člověk, který bude zkoušet to nejtěžší, aby tě ochránil, kde ještě mám hledat?
Šťastný člověk jako já, šťastný člověk jako já, člověk s nejšťastnějším úsměvem jako já.
Tvoje dvě horké ruce chladnou, když jsem chladný.
Tvoje srdce, které je zvykle být silné, se stává
citlivým, když jsem zraněný.
Tiše uchop moje ruce. Drž mě tiše. přeji si jenom trochu pohodlí
neznáš mé srdce, které chtělo udělat víc jenom pro tebe
volej mé srdce. uvolni mou duši
pořád to cítím jako poprvé
tyto zbývající dny
jsou víc než ten čas, který jsem přišel tě milovat
Nikdo není jako ty, dokonce když se podívám okolo, tak je to stejné, kde ještě mám hledat?
Dobrý člověk jako ty, dobrý člověk jako ty, s dobrým srdcem jako máš ty, dárek stejně dobrý jako jsi ty
Jak šťastné, že já jsem ten člověk, který bude zkoušet to nejtěžší, aby tě ochránil, kde ještě mám hledat?
Šťastný člověk jako já, šťastný člověk jako já, člověk s nejšťastnějším úsměvem jako já.
Tvoje dvě horké ruce chladnou, když jsem chladný.
Tvoje srdce, které je zvykle být silné, se stává
citlivým, když jsem zraněný.
když mé chamtivé srdce postupně hledá v jiných směrech
když moje mysl nemůže unést každou chvíli kdy moje chamtivost vyroste ještě víc
vím, že všechny ty důvody, které jasně říkají, že jsi tady, je to jen jeden
Jsem vždy vděčný. Že můžu dělat lépe jako ty.
volej mé srdce. uvolni mou duši. pořád to cítím jako poprvé
tyto zbývající dny jsou víc než ten čas, který jsem přišel tě milovat
Nikdo není jako ty, dokonce když se podívám okolo, tak je to stejné, kde ještě mám hledat?
Dobrý člověk jako ty, dobrý člověk jako ty, s dobrým srdcem jako máš ty, dárek stejně dobrý jako jsi ty
Jak šťastné, že já jsem ten člověk, který bude zkoušet to nejtěžší, aby tě ochránil, kde ještě mám hledat?
Šťastný člověk jako já, šťastný člověk jako já, člověk s nejšťastnějším úsměvem jako já.
Ty víš, že jsem občas stydlivý. Ty to nevíš, ale jsi zářící jako slunce. Prosím pochop moje pocity
i když ty dívky, které se objevují v televizi jsou třpytící se. ty budeš v mých očích jedná (Začínám bláznit, zlato)
Slyšet, jak mi říkáš, že mě miluješ, mám všechno na tomto světě ty a já, jsi tak fajn, je někdo jako ty? Miluji tě, prosím, vezmi to na vědomí, pro mne jsi jenom ty, kterou hloupě vidím jako svoje všechno
dojeli jsem na stejné cestě, jsme pořád stejní, jak překvapivé, jsem vděčný, je to láska
Nikdo není jako ty, dokonce když se podívám okolo, tak je to stejné, kde ještě mám hledat?
Dobrý člověk jako ty, dobrý člověk jako ty, s dobrým srdcem jako máš ty, dárek stejně dobrý jako jsi ty
Jak šťastné, že já jsem ten člověk, který bude zkoušet to nejtěžší, aby tě ochránil, kde ještě mám hledat?
Šťastný člověk jako já, šťastný člověk jako já, člověk s nejšťastnějším úsměvem jako já.

Překlad: Kamie&Angie
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru