Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

+3
klaruska91
Koaro
HungryGenius
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" - Stránka 2 Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  klaruska91 Fri Aug 27, 2010 1:54 am

mě se její písničky líbí,ale ji prostě nemám ráda.... jako a Teukiho je mi teda pěkně líto..on je teď z toho fakt úplně špatnej,chudáček...jako co píše na cyworldu a twitteru...chudák...a to všechno vůli nějaké namyšlené babě,která stejně valí do Eunhyuka...což mě nehorázně vytáčí..viděli jste,jak se fotily,když byla v Kissku????..
...a víte proč se Minho neřeší??..protože ho má Boa velice ráda...a ty,které má ráda,tak ti jsou prostě nej a ti za nic asi nemůžou!!..

hej sorry,ale ona mě vždy dokáže tak strašně vytočit!!!!
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší" - Stránka 2 Empty Re: [100806] SuJu trio Donghae, Siwon, Yesung: "BoA je nejlepší"

Příspěvek  Eliria Fri Aug 27, 2010 2:23 am

Babizna namyšlená xD :057: :057: Jako je asi dobrá jako profesionalne xD ale...newim jako doopravdy jaká je samozřejmně ....ale podle toho co takhle čtu na netu jí fakt už nesnášim xD xD Ubliižuje Teukiemu *grrr* :34:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru