Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2)

4 posters

Goto down

TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2) Empty TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2)

Příspěvek  luc20 Wed Nov 17, 2010 8:59 pm



TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2) 194110548
cr: shawolandelfindo.wordpress.com

:052: jednoznacne to cele vyzera zaujimavo... :007: a ked Siwon vyskoci z bazenu s pistolou v ruke :048: :005: wauuu
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2) Empty Re: TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2)

Příspěvek  Elion Thu Nov 18, 2010 5:00 pm

Eh, nemluvíte někdo korejsky?? Že by jste to přeložili :29: Ale vypadá to opravdu zajmavě, Siwon je k sežrání :heart: :heart:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2) Empty Re: TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2)

Příspěvek  Mily Thu Nov 18, 2010 10:36 pm

každopádně je to drsný :089: , ta ženská je fakt krutá, zabíjí bez mrknutí oka :09:
a Siwon i když tam byl jen pár vteřin byl total COOL :01: , kopne protivníka do hlavy a v otočce ještě vytáhne pistoly, no ne :02:
moje představa: Siwon vystupuje z vody se zbraní v ruce, mokrá košile se mu lepí na tělo a díky vodě je průhledná
výsledek: vykrvácela jsem na těžkýho neseblooda :big slina: :big slina: :big slina: :i love:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2) Empty Re: TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2)

Příspěvek  HungryGenius Thu Nov 18, 2010 11:26 pm

Ten trailer mě dostal :55: :55:
Do té ženské jsem se zamilovala, je tak.. ahhh :55: :55:
A bude tam i BoA :55: :55:
A Siwon .. bože ten kop z otočky :55: :55: já tu snad umřu :065:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2) Empty Re: TRAILER Athena - Goddess of War (aka IRIS 2)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru