Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] Happy birthday Luc

3 posters

Goto down

[DOKONČENÁ] Happy birthday Luc Empty [DOKONČENÁ] Happy birthday Luc

Příspěvek  HungryGenius Sun Dec 12, 2010 11:43 pm

Autor: Kyas

Jelikož je Luc jedna z mých nejoblíbenějších SC members, řekla jsem si, že když už má narozeniny, napíšu pro ni něco hezkého..
Se psaním jsem teď ale bohužel více méně celkem na štíru. Prostě už jsem vyšla ze cviku, vypadla z role a tak.. chápete^^
Ale tak doufám, že se to Luc bude aspoň trochu líbit (:
Happy birthday~
___________________________________________________

„Konečně jsi tady!“ zavolá Kyas přes půlku ulice a začne poskakovat směrem ke slečně, které jde přímo naproti ní.
„Promiň, v centru byla zácpa,“ pokrčila ona slečna rameny, když se s Kyas konečně střetly.
„To je v pohodě Luc,“ mrkla na ni Kyas. Luc se jen usmála, ale už nic neřekla.
„Radši už půjdem, ne?“ navázala Kyas zase řeč.
„Jo, jasně,“ souhlasila Luc trochu rozhozeně. Copak Kyas zapomněla, že má dneska narozeniny? Lehce ji bodlo u srdce.
„No a jak to jde s Leeteukem?“ šťouchla Kyas do Luc a vytrhla ji tak z proudu jejich myšlenek.
„Co? Co jak s ním jde?“ vytřeštila Luc zmateně oči.
„Tak já nevím, jestli se už k něčemu rozhoupal, nebo snad ty?“ zeptala se Kyas s výrazem naprostého neviňátka.
„Já ti nevím. Je to takové divné. Chvíli to vypadá, že je to dobré, pak to zas vypadá, jako by vůbec neměl zájem. Nevím, co si o tom mám myslet,“ sklopila Luc nešťastně hlavu.
„Ale no tak, hlavu vzhůru, přece to nemůže být tak bídné. Měli byste si spolu třeba někam vyjít,“ navrhla Kyas.
„Já ho teda nikam zvát nebudu,“ odmítla Luc rázně.
„No jo,“ kývla Kyas hlavou.
„Můžeme se, prosím, bavit o něčem jiném?“ požádala Luc a Kyas ji v tom bez problémů vyhověla. Šly spolu ulicemi Seoulu do nákupního centra, jak už si dlouho slibovaly.

„Je ale zima,“ zaklepala se Kyas, když po nákupech vyšly znovu do zimního počasí.
„Ochladilo se,“ konstatovala Luc.
„Nechceš zajít ještě ke mně na čaj?“ pozvala Kyas k sobě Luc.
„Už se začíná šeřit, nevím, jestli je to dobrý nápad,“ znejistěla Luc.
„Ale no tak, nenech se dlouho přemlouvat,“ smutně se Kyas na Luc podívala a ta nakonec souhlasila. Kyas od nákupního centra moc daleko nebydlela, ale přesto než k jejímu domu došly, padla na Seoul tma. Vyjely výtahem do sedmého patra a Kyas začala vytahovat klíče. Luc se rozhlédla po chodbě, kde bylo všude jen prázdno a ticho. Kyas odemkla a otevřela dveře do bytu. Obě vešly dovnitř, a jakmile za sebou Kyas zavřela, obehnala je ze všech stran černo černá tma.
„Au, to byla moje noha, ty slone!“ vyjekla Luc, když jí Kyas nedopatřením šlápla na nohu.
„Promiň,“ omluvila se Kyas kajícně. „Jdu rozsvítit světlo,“ řekla a začala se natahovat po vypínači na zdi. Nejasné malé světlo se rozzářilo a obě dvě prošly malinkou chodbičkou hlouběji do bytu, který byl stále ještě zahalený ve tmě. Kyas rozsvítila v obýváku a Luc šokem zůstala jen stát a zírat.
Všude byly rozvěšené balónky a hromady barevných ozdob. Ze stropu se snášel barevný nápis, který přál všechno nejlepší k narozeninám, a pod ním stálo několik zářivě usmívajících se lidí – všech jejích přátel ze Seoulu.
„Všechno nejlepší,“ šeptla směrem k ní Kyas a šla se přidat k ostatním gratulantům. Luc je stále ještě probírala očima. Kromě Kyas tam byla i Markét, Kamie, Lenny a mnoho jejich dalších přátel ze Seoulu. Celé tělo ji strnulo, když se někde zezadu objevil Leeteuk. S úsměvem si prodral cestu dopředu a podal ji stužkou ovázanou krabičku větších rozměrů. Luc nepřestávala zírat. Nikdo z přátel na její narozeniny nezapomněl, jak si nejprve myslela. A dorazil dokonce samotný Leeteuk a donesl jí dárek.
Leeteuk se na ni usmál a objal ji. Luc se mezitím trochu probrala a objetí mu opětovala. Spokojeně zavřela oči a úsměv se jí rozlil po tváři.
„Happy birthday,“ pošeptal jí Leeteuk do ucha a lehce jí políbil na tvář. Luc si byla jistá, že tohle byl jistě ten první krok, na který už tak dlouho čekala.


Naposledy upravil Lalala☆mola~ dne Fri Mar 18, 2011 9:39 pm, celkově upraveno 1 krát
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Happy birthday Luc Empty Re: [DOKONČENÁ] Happy birthday Luc

Příspěvek  luc20 Mon Dec 13, 2010 12:32 am

tak toto som absolutne necakala... :099: DAKUJEM!!! jeden z najkrajsich darcekov, ake som dnes dostala

P.S. paci sa a velmi :29:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Happy birthday Luc Empty Re: [DOKONČENÁ] Happy birthday Luc

Příspěvek  HungryGenius Mon Dec 13, 2010 7:53 am

luc20 napsal:tak toto som absolutne necakala... :099: DAKUJEM!!! jeden z najkrajsich darcekov, ake som dnes dostala

P.S. paci sa a velmi :29:

Vůbec nemáš zač :056:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Happy birthday Luc Empty Re: [DOKONČENÁ] Happy birthday Luc

Příspěvek  Markét Sat Dec 18, 2010 9:07 am

já to mám podobně, není čas a poslední dobou mě ani nenapadá, co bych měla psát ._. je to špatné.... nicméně Tvoje fikce pro Luc jedním slovem nádhera, moc se Ti to povedlo jako vždy... ^^
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ] Happy birthday Luc Empty Re: [DOKONČENÁ] Happy birthday Luc

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru