Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

+2
Elion
Markét
6 posters

Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Wed Feb 09, 2011 7:32 pm

Ahojky všem,

tak jsem tu zpět s novou fikcí po dlouhé době, konečně jsem se dostala ke psaní... Vlastně mám po zkouškovém, takže i díky tomu Úsměv Tahle část je sice kraťoučká a musíte mi odpustit, že jsem vynechala EunHae, napíšu tenhle pairing později... Tkže je to zatím HanSiChul a s překvapivým zvratem... No a mám pro Vás takovou menší hádanku, ve fikci nezmiňuju jméno zachránce, tkže bych chtěla vědět, kdo si myslíte, že to je... Kdo se trefí a bude první, tomu napíšu povídku na přání... :D

Listen to your heart
By: Markét
Pairing: HanSiChul, Chul & ...

„Už Tě nepotřebujeme,“ ty tři slova bodaly víc než jakýkoliv nůž. Propadal jsem panice, všemu je teď konec, ale vrátím se na začátek…

Byli jsme tři, já, Siwon a HanKyung, objevili jsme vzájemné city, no vlastně jsme spolu dřív skončili v posteli. Normálně nikdo z nás tolik nepije a Siwon vůbec, ale ten večer bylo všechno špatně. Vystoupení s SJ, následné interview, obsluha v hotelu a mohl bych pokračovat dál. Bydlel jsem na pokoji s těmi dvěma, a tak jsme se rozhodli, že si vytáhneme láhev vodky z minibaru. V průběhu večera jsme si povídali a pili, vodky podezřele ubývalo a potom Siwon začal brečet. Ten den toho na něj bylo moc, schoulil se mi v náruči a smáčel moje tričko, já jen poslouchal a jemně ho hladil po vlasech. Přál jsem si, aby se cítil bezpečně. Ani nevím, co mě to tenkrát popadlo a zřejmě to bylo i díky alkoholu, prostě jsem ho políbil. Siwon místo, aby mě ostrčil, polibek udělal ještě vášnivější. Nebránil jsem se a začal jsem ho nestydatě osahávat, bylo mi jedno, že se Han dívá.
Díval se mírně vyděšeně, ale když se Siwon zeptal, jestli to taky nechce zkusit, zdráhavě přikývl. Vzali jsme ho se Siwonem mezi sebe a začali ho líbat a hladit.
Nevím, kdy naše polibky zintenzivněly, touha se zvětšila a my dostali chuť se milovat. Vzpomínám si, jak jsem ležel v posteli, Han mě líbal a Siwon si mě připravoval. Byl jsem v tu chvíli moc spokojený a později, když se se mnou oba postupně milovali ještě spokojenější.
Ráno jsme se probudili všichni tři nazí, naše těla byla vzájemně propletená a každý z nás si pamatoval jen útržky. To, že jsme se milovali, ale nezapomněl nikdo.
Celý týden jsme o tom nemluvili a udržovali si od sebe odstup, ale když jsme to po týdnu udělali znovu a tentokrát vědomě, dohodli jsme se, že zkusíme vztah ve třech.
Pár měsíců jsme to dokázali udržet v tajnosti, ale vzájemná náklonnost se nedala skrývat navěky. Když nás jednou Leeteuk zahlédl, jak se vášnivě líbáme ve třech, museli jsme s pravdou ven. Místo, aby nás ostatní odsoudili, nás podpořili, protože většina z nich sama měla někoho, koho milovali.
Byli jsme šťastní, jenže potom jsem začal mít nějak víc práce. Rádio, točení reklam, nového drama a pár dalších věcí a to pořád dokola. Prostě jsem neměl na své drahoušky čas a nenapadlo mě, že by mě mohli z našich společných chvilek vynechat, a pak prostě říct, že už mě nepotřebují…

Jen jsem na oba vyděšeně zíral a nedokázal pochopit, co se mi snažili říct. Po chvíli mi však došlo, co bylo obsahem sdělení.
Slzy začaly automaticky stékat po mé tváři bleskovou rychlostí a nohy jsem nedokázal přimět k tomu, abych zůstal na místě a čelil smutné pravdě. Vyběhl jsem z budovy pryč a utíkal bez cíle, běžel jsem, co mi síly stačily.
Zastavil jsem se až na jednom z mostů přes řeku Han a začal uvažovat, napadaly mě zrádné myšlenky.
Byl bych to snad i udělal, kdyby mě neobjaly něčí ruce.
„Hyung, co se stalo?“ zašeptal mi do ucha vystrašený hlas.
Obrátil jsem se k němu čelem a pořádně jsem se k němu přitiskl, poznal, že na povídání bude čas později. Myšlenky na to, že bych svůj život teď ukončil, jsem okamžitě zavrhl. Nebyl jsem sice vězněn v objetí svých drahoušků, ale někoho, jehož city jsou stejně vřelé.
Nevím, jak dlouho jsme tam tak stáli, ale minuty ubíhaly, lidé nás míjeli a já jsem se postupem času zcela uklidnil.
„Hyung, co takhle si zajít na něco k jídlu hm?“ podivil se mi do očí můj zachránce.
Jemně jsem mu vjel rukou do vlasů a nechal pár pramenů jeho krátkých vlasů proklouznout mezi prsty, na tváři se mu objevil nádherný úsměv, který i mě donutil se usmívat.
Vzal mě jemně za ruku a vedl mě ulicemi města až do naší oblíbené restaurace, ke které nás pojí spoustu společných příjemných vzpomínek.
Mluvili jsme, jedli a on mě na chvíli nechal zapomenout na tu drsnou realitu, že je všemu konec.
Bylo pozdě večer a já nejistě přešlapoval před dveřmi našeho dormu, nechtělo se mi dovnitř. Můj společník mě doprovodil až ke dveřím, a když jsem tu tak nejistě přešlapoval, hodil po mně tázavý pohled.
„Rozešli se se mnou, oba,“ sotva jsem to dořekl, už jsem zase začal slzet. Mému zachránci se údivem rozšířily oči a hned vzápětí mě opět mačkal v náručí. Po chvíli mě vzal za ruku a vedl mě pryč, naše dormy byly kousek od sebe, takže jsme prošli jen pár ulicemi a byli jsme u jejich bytu.
„Ahoj všichni, vedu nocležníka,“ řekl vesele můj zachránce, když vstoupil do obýváku, kde byli zrovna všichni ostatní čtyři členové z jeho skupiny. Nikdo se nevyptával, jen chápavě pokývali hlavami a nechali nás projít do jeho pokoje.
Mlčky mi podal něco na sebe a vyslal mě do sprchy, vrátil jsem se o dvacet minut později a lehl si do rozestlané postele.
„Volal jsem Teukimu, řekl jsem mu, kde jsi, aby byl klidný,“ sdělil mi s úsměvem a odebral se do sprchy, když jsem usínal, zaznamenal jsem ještě, že se vrátil a přitulil se ke mně v posteli.
„Nenechám Tě teď samotného hyung,“ zašeptal, myslel si nejspíš, že už spím. Tím, co udělal potom, mě zmátl ještě víc, jeho sametové rty se na kratičký okamžik přitiskly na ty moje…







Naposledy upravil Markét dne Sun Mar 20, 2011 3:41 pm, celkově upraveno 3 krát
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Elion Wed Feb 09, 2011 7:49 pm

Bože je to skvělé, miluju Hansichul pairing :55: :55:
Ale Kdo by to mohl být?? Jak moc krátké vlasy měl??
Řekla bych že to byl Kyuhyun, sungmin nebo wookie. :024:
Ale tipnu toho Sungmina :052: :064:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  HungryGenius Wed Feb 09, 2011 7:53 pm

Moc moc hezký :005: :069:
Tipuju to na Kyuhyuna winner
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Piggie Wed Feb 09, 2011 8:19 pm

já nevím mám pocit že je to uplně někdo jinej :010:
jako někdo kdo není ze suju což? :056: :031: :052:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Wed Feb 09, 2011 8:32 pm

Angie, máš správnou myšlenku... vzhledem k rozdílným dormům jsem myslela na někoho zvenčí, takže máš nějaký nápad? :D
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Piggie Wed Feb 09, 2011 8:37 pm

Markét napsal:Angie, máš správnou myšlenku... vzhledem k rozdílným dormům jsem myslela na někoho zvenčí, takže máš nějaký nápad? :D
já nevím xD Taemin? :D ten je jediný asi co by se podle mě k němu hodil xD
nebo pak někdo z MBLAQ? xD ale ty zas neznám -_-
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Wed Feb 09, 2011 8:44 pm

Angie, jistě mi promineš, že nechám hádat i ostatní... výsledek oznámím, až sem přihodím druhou část, což bude brzy vzhledem k tomu, že už teď píšu pokračování.... tkže Vás možná trochu napnu, ae Vy to zvládnete ;)
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Elion Wed Feb 09, 2011 9:02 pm

A je to někdo ze SM?? Nebo od jinud?? :009:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Wed Feb 09, 2011 9:12 pm

to už by byla moc velká nápověda... ._. kdybych řekla, že SM, tak bych to prakticky eliminovala na SHINee a The Trax a to by bylo moc lehké, tak to necháme otevřené :D
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  HungryGenius Wed Feb 09, 2011 9:26 pm

Ale výběr ze stovky umělců je taky dobrej :057:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Wed Feb 09, 2011 9:36 pm

jsou tam určitý indicie :D tkže se to dá trochu korigovat a rozhodně jsem přemýšlela nad někým, kdo Heemu není až tolik vzdálený...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  HungryGenius Wed Feb 09, 2011 9:48 pm

Markét napsal:jsou tam určitý indicie :D tkže se to dá trochu korigovat a rozhodně jsem přemýšlela nad někým, kdo Heemu není až tolik vzdálený...

Indicie? XD .. Tak to bude Jay, když mu není vzdálený :057:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Elion Wed Feb 09, 2011 9:58 pm

Sakra tak to vůbec nevím,.. Zkusím Minha :056:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Wed Feb 09, 2011 10:52 pm

vynechávám automaticky skupiny jako jsou U-KISS, Infinite, SS501, FT Island, FCUZ apod.. ptže tam vůbec neznám členy nebo max. jednoho... no a říká mu v příběhu hyung, což značí, že je mladší, btw ročník 1990 a výš... tím se to taky zkrouhne a vlasy má delší, ae zas ne třeba až k ramenům, to ne, ale ani ježka... no a poupravila jsem v textu jednu část, takže by Vás to mělo ještě víc přiblížit :D
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Sat Feb 26, 2011 8:04 pm

Tak jsem ještě před odjezdem na hory pro Vás místo balení dopsala druhou část ^^.

Ráno jsem se probudil, ale nenamáhal jsem se otevřít oči, cítil jsem tělo vedle sebe, které tak příjemně hřálo. To bude určitě Han nebo Siwon, stejně vždycky přijdou a nezlobí se dlouho.
Bezmyšlenkovitě jsem se překulil na druhý bok a se zavřenýma očima jsem vyhledal jeho rty, jemně, tak jak jsem měl po ránu ve zvyku, jsem je začal líbat a jednou rukou jsem zajel pod jeho tričko a začal lehce dráždit bradavky. Tělo pode mnou zareagovalo okamžitě a dotyčný se vypnul víc k mé ruce a prosil o další dotyky.
Zatlačil jsem jazykem na jeho rty a ty se po chvíli otevřely a jeho jazyk se začal proplétat s tím mým. Má ruka putovala od bradavek přes ploché bříško až k trenkám, pod které vzápětí vklouzla a kde našla svůj cíl v podobě vztyčeného mužství, s nímž si začala pohrávat a já se mezi vášnivými polibky dočkal nádherné odezvy v podobě vzdechů.
Byl jsem rozhodně při chuti, a tak jsem svou ruku přesunul na jeho zadeček a lehce jsem ho začal hladit mezi půlkami, napětí mezi svaly povolilo a já vklouznul jedním prstem do dírky. Tělo pode mnou se zachvělo slastí a v tu chvíli mi to došlo, úplně jsem přestal. Počkat, vždyť jsem to já, kdo bývá pokaždé dole, Han nebo Siwon by k ničemu takovému nikdy nesvolili.
Otevřel jsem oči a díval se na tvář mého zachránce, který byl mírně překvapený tím, že jsem přestal.
Ihned jsem ruce vytáhl z míst, kde rozhodně neměly, co dělat.
„Promiň, nechtěl jsem,“ omluvil jsem se vzápětí. Můj zachránce se zatvářil zklamaně, ale pokýval hlavou na znamení, že se nic neděje. Začal jsem se cítit provinile. Jako bych se snažil přesvědčit, že je stále ještě vzrušený, promnul jsem vybouleninu v jeho klíně a tím z něj vyloudil pár dalších vzdechů.
„Ale děje,“ namítl jsem.
„To je dobré, půjdu do sprchy,“ mávl nad tím rukou, věděl jsem, co má v úmyslu. Byl vzrušený a chystal se svůj malý problém řešit stejně, jako já nejednou.
„Ne,“ zastavil jsem ho: „takhle Tě nenechám odejít.“ S těmi slovy jsem ho povalil zpět do postele a znovu se přisál na jeho rty, calvinkleinovky jsem mu stáhl do půlky stehen a začal se jednou rukou věnovat jeho mužství, druhou jsem mu vyhrnul tričko a dotýkal se bradavek, jejichž hroty byly už dávno ztvrdlé. Po drobném oždibování krku jsem jen lehce znovu pozlobil jeho bradavky a poté jsem zanechal vlhkou stopu na jeho bříšku. Rozhodl jsem se, že ho už dál nebudu trápit a začal jsem se s jeho pokladem seznamovat jazykem a ústy, o chvíli později jsem ho již pravidelnými tahy začal kouřit. Bylo úžasné cítit, jak se tělo pode mnou chvěje touhou, cítit jeho ruce ve svých vlasech a poslouchat, jak se stále větší rozkoší opakuje mé jméno.
Cítil jsem, že je blízko vrcholu, a proto jsem ještě zvýšil rychlost, jeho tělo se ke mně ve chvíli extáze více přitisklo a já uslyšel znovu své jméno, které ještě jednou zaznělo z jeho plných úst.
Spolykal jsem vše, co mi nabídl a potom jsem se nechal uvěznit v jeho náruči, vydýchával se a byl spokojený.
„Děkuju,“ špitl a přisál se mi na rty, lehce jsem se pousmál…

~~~

Od toho dne jsem na něj myslel víc a víc, promítal jsem si znovu každý polibek a každý dotek, uvědomoval jsem si, jak sladce vzdychal. Každou chvíli se mi teď do mysli vkrádala jeho roztomilá usmívající se tvářička. Sakra, co se to se mnou jenom děje? Může mi to někdo říct?
Pak jsem ho náhodou potkal v televizi na chodbě, točili tam se svojí skupinou nějakou reklamu. Oči se mu rozzářily, když mě uviděl.
„Hyung, co se…,“ reagoval na to, když jsem ho namáčkl na zeď a vzápětí políbil. Bylo mi v tu chvíli naprosto jedno, že by nás mohl někdo vidět.
„Potřebuju se sejít,“ oznámil jsem mu naléhavě, přikývl.
„Kde, hyung?“ tázavě se na mě podíval, ruce obtočené kolem mého krku.
„Za hodinu v mojí šatně ok?“ opět přikývl na souhlas. Z dálky se ozvalo volání, hledali ho.
„Tak už běž,“ líbnul jsem ho ještě rychle na rty než odběhl za ostatními.
Ve smluvenou hodinu jsem už netrpělivě čekal ve své šatně, dveře se otevřely a v nich stál on. Dokonalý jako vždy, zavřel za sebou a zamknul.
Potom přešel ke mně a nedočkavě se mi přisál na rty, líbal mě s takovou vášní, jakou jsem u žádného ze svých dvou předchozích milenců nepocítil. V tu chvíli mě absolutně nenapadlo, že by mohl být zamilovaný.
Zvedl jsem ho a vysadil na stůl, naše rty jsem ale nerozpojil ani na vteřinu. Sundal jsem z něj mikinu a doslova strhal triko, tak moc jsem se chtěl dotýkat jeho holé kůže. Moje počínání okomentoval zvonivým smíchem, který se mi tak moc líbil. Když jsem si ale začal hrát s jeho bradavkami, smích nahradily jeho vzdechy.
„Ještě víc,“ povzbuzoval mě v další činnosti. Zakláněl hlavu a přerývavě dýchal, svýma rukama mě lehce hladil pod trikem po zádech, což mě přivádělo k šílenství. Přitáhl si mě blíž k sobě a objal mé boky nohama.
„Počkej, sundám si to tričko,“ opět se zasmál, když jsem ze sebe stahoval tričko. Potom mě vzal za ramena a opět si mě přitáhl k vášnivému polibku. Zabloudil jsem rukou k jeho klínu a začal se mu dobývat do kalhot, chvíli jsem zápasil s knoflíkem a zipem. Zapřel se rukama o stůl a nadzvedl se, abych mu mohl stáhnout kalhoty, tak jsem to udělal a nezdržoval jsem se ani se spodním prádlem. Seděl na stole úplně nahý a jeho tváře zrůžověly, opravdu se přede mnou styděl, když jsem si ho tak prohlížel.
„Hyung, nedívej se tak,“ zaprosil, pousmál jsem se a opět jsem spojil naše rty v polibku. Po chvíli jsem ho otočil, pohladil jsem rukou rýhu na jeho zadečku a začal si ho pomalu roztahovat nejdřív jedním nasliněným prstem a postupně jsem přidával další prsty. Tak nádherně vzdychal a já ho druhou volnou rukou hladil po bříšku a bradavkách, líbal jsem ho na krku a udělal jsem mu i jedno krásné znaménko. Když ke mně pootočil hlavu, políbil jsem ho.
„Vezmi si mě už, prosím,“ spočinuly na mě jeho štěněčí oči. Rychle jsem si sundal zbytek oblečení a on jen na mě jen víc provokativně vyšpulil zadeček. Povzdychl jsem si nad tím, jak moc mě dráždí, a všimnul jsem si, jak mu přes obličej přelétl pobavený úsměv. Přistoupil jsem blíž k němu a jemně ho chytl za boky, byl jsem nervózní, tohle jsem dělal poprvé. On jakoby to vycítil, pohnul se proti mně, a tak jeho tělo pohltilo část mého údu, zasténal jsem, jak moc se mi líbil ten úzký prostor, do kterého jsem vnikl. Asi jsem se moc zamyslel, a tak se on znovu pohnul proti mně a já se v něm ocitl celý. Věděl jsem, že to mého zachránce teď moc bolí, a proto jsem mu šeptal do ouška konejšivá slůvka, líbal ho na šíji a něžně hladil po zádech. Zdálo se, že si zvyká. Na okamžik jsem z něj vyklouzl a obrátil si to zlatíčko čelem ke mně, něžně jsem ho políbil na rty a potom jsem si ho opět vysadil na stůl. Roztáhl jsem jeho nohy a vnikl do něj, objal můj pas nohama a začal se přizpůsobovat mému rytmu. Svá ústa jsme navzájem věznili v jednom dlouhém polibku a vzdychali jsme čím dál tím častěji. Úzký prostor jeho zadečku, jeho ruce a jeho ústa mě doháněly k šílenství nebo spíš k vrcholu, když jsem cítil, že už jej brzy dosáhnu, začal jsem rukou zpracovávat jeho poklad. Chtěl jsem, abychom dosáhli ráje ve stejnou chvíli, což se mi také podařilo, když jsem ucítil, že se proti mně prohnul ve stejnou chvíli, kdy jsem já vyvrcholil. Schoval jsem tvář v záhybu jeho krku a pomalu popadal dech.
Tohle bylo mnohem lepší, než milování s mými bývalými. Neměli jsme bohužel už moc času pro sebe, protože miláčkovi vzápětí začal zvonit mobil v kalhotách, které zůstaly pohozené na zemi. Neochotně jsem ho pustil a posadil se na stůl, zatímco on si vyřizoval hovor. Nestydatě jsem pozoroval jeho dokonalé tělo a bavil se tím, jak jeho tváře opět nachověly studem a to jsme se právě milovali, byl tak sladký…
„Musím jít,“ povzdechl si a oznámil mi věc, která mi byla jasná už před chvílí.
„Dobře,“ konstatoval jsem jen.
„Nebuď smutný hyung,“ políbil mě už oblečený na rty a za chvíli už byl pryč. Ještě chvíli jsem jen tak seděl na místě, než jsem seskočil ze stolu, oblékl se a odešel pryč…

~~~

Věděl jsem, že jsem v problému a odmítal jsem si to připustit. Zamiloval jsem se, během pár týdnů jsem ztratil srdce pro svého dokonalého zachránce. Už jsem ho tak dlouho neviděl, chybí mi a moc.
„Můžeš na chvíli?“ všimnul jsem si, že přede mnou stojí Jonghyun, ale co tu dělá?
„Jasně, co se děje?“ došli jsme do kavárny a objednali si čaj, který jsme si přinesli ke stolu.
„Nechci, aby ses s ním vídal,“ podívá se na mě přísně.
„Cože?“ nechápu, jak se o nás dozvěděl.
„Jen si s ním hraješ,“ pronese Jonghyun tvrdě.
„To nemůžeš vědět,“ namítnu.
„Znám Tě dost dlouho Heechule, dej od něj ruce pryč nebo budeš litovat,“ oznámí mi ledově, upije z hrnku a odejde. On mi normálně vyhrožoval…

O pár dní později mi zazvoní telefon, když hovor přijmu, ozve se z něj zoufalý hlas mého zachránce, který se mísí s pláčem. Tak proto jsem ho už několik dní neviděl, jeho hyungs mu zakázali se se mnou vídat a teď ho hlídají. Rozhodl se utéct, snažil jsem se mu to vymluvit, ale nedal si říct. Jen jsem si povzdechl a čekal na něj.
„Hyung,“ skočil mi do náruče šťastně hned, jak prošel dveřmi. Nebyl jsem na to připravený, a tak jsme oba dva skončili v posteli, váleli se po sobě a vesele se smáli. Po chvíli jsme ale zvážněli a začali se líbat, měl jsem opět chuť se s ním milovat a až to udělám, řeknu mu, že ho miluji.
Moje plány byly ale zmařeny, když se dveře do pokoje rozrazily.
„Já Ti to říkal Teukie,“ vyjel naštvaně Jonghyun.
„Promiň, nevím, co na to říct,“ ozve se Leeteuk. Moje zlatíčko se ke mně přitiskne a začne hořce plakat.
„Jdeme domů,“ Jonghyun ho násilím vytáhne z mé postele i z mé náruče a já mu v tom nemůžu zabránit, protože mě Leeteuk zastaví.
„Heenime, miluju Tě, miluju Tě !!!“ ozývá se jeho plačtivý hlas ještě z chodby našeho dormu.
„Buď rád, že to neřeknu Siwonovi a Hankyungovi,“ řekne po jejich odchodu Leeteuk, tak tímhle to dorazil.
„Zkus je vyzpovídat, pak bys možná tohle pochopil,“ zařvu na něj a prásknu dveřmi, musím si vyčistit hlavu a zkusit přijít na to, jak všechny přesvědčit o tom, že svého drahouška opravdu miluju. Mám takový pocit, že bez něj asi umřu…

O dva týdny později se pořádá velký koncert, kterého se účastní všechny současné známější korejské skupiny. Naše perfka je dobrá, ale já svoji část zvládnu jen stěží, jsem poslední dny unavený a nevyspalý. Probrečel jsem celé noci, když se vracíme do šatny, potkáme na chodbě kluky ze SHINee, kteří za chvíli budou vystupovat…
Postavíme se proti sobě a chvíli se na sebe jen mlčky díváme, zachytím jeho pohled, vypadá podobně zuboženě jako já. Jeho oči jsou stejně uplakané, to poznám, nezakryje to ani sebelepší makeup. Vykašlu se na všechno a řeknu si teď nebo nikdy. Projdu kolem všech, kteří na mě jen nechápavě civí, a před zraky všech ho vezmu do náručí a políbím.
„Co to má znamenat?“ ozve se Siwon. Rozpojím svoje rty s těmi jeho a podívám se drze na Siwona a Hankyunga.
„Chceme Tě zpátky, uvědomili jsme si, jak moc nám chybíš,“ doplní Siwona Hankyung.
„Nemůžu, je mi líto,“ přitisknu k sobě svého nového přítele.
„Takže se k nám už nevrátíš?“ zeptá se Siwon.
„Nemůžu, mé srdce už vlastní někdo jiný,“ políbím dotyčného na čelo. Jongie i ostatní se začnou usmívat, pochopili to.
„Kluci, beztak jste mě chtěli jen kvůli milování a doopravdy mě nemilujete ani jeden,“ shovívavě se usměju a oni oba svěsí hlavy, trefil jsem se do černého.
„Máš naše požehnání,“ obrátí se ke mně Onew, ostatní pokývají souhlasně hlavou. Já si jen s hrůzou uvědomím, že jsem se ještě nezeptal jeho.
„Taemine, miluju Tě, chceš se mnou chodit?“ nervózně se podívám do jeho očí. Místo odpovědi se nakloní ke mně a políbí mě na rty…




Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Piggie Sat Feb 26, 2011 8:19 pm

:Muhehe: :Muhehe: :Muhehe: :Muhehe: :Muhehe:
Taemin :4146: :4146:
božská povídka Úsměv
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Sat Feb 26, 2011 8:27 pm

jj Angie, máš asi talent na řešení hádanek, takže povídka na přání je Tvoje... ^^ a ještě Kame ptže ta si tenhle pairing přála už dřív u jiné mojí povídky...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Tue Mar 01, 2011 8:13 pm

nu odjížděla jsem pryč a myslela jsem si, že mi tu přibyde alespoň nějaký komentík, ale spletla jsem se... asi už sem nebudu nic psát, když mi to tu nikdo nekomentuje, no ono asi není co komentovat, pokud píšu tak špatně... sorry já to prostě musela napsat, tak se na mě nezlobte... T.T
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Piggie Tue Mar 01, 2011 8:37 pm

Markét napsal:nu odjížděla jsem pryč a myslela jsem si, že mi tu přibyde alespoň nějaký komentík, ale spletla jsem se... asi už sem nebudu nic psát, když mi to tu nikdo nekomentuje, no ono asi není co komentovat, pokud píšu tak špatně... sorry já to prostě musela napsat, tak se na mě nezlobte... T.T
co tě to zase chytlo proboha? :009:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Tue Mar 01, 2011 8:45 pm

Piggie napsal:
Markét napsal:nu odjížděla jsem pryč a myslela jsem si, že mi tu přibyde alespoň nějaký komentík, ale spletla jsem se... asi už sem nebudu nic psát, když mi to tu nikdo nekomentuje, no ono asi není co komentovat, pokud píšu tak špatně... sorry já to prostě musela napsat, tak se na mě nezlobte... T.T
co tě to zase chytlo proboha? :009:

nic mě nechytlo, jen jsem čekala nějakou odezvu... nic víc... Ty jsi byla jediná, kdo mi tu fikci okomentoval a já si podle toho dělám zpětnou vazbu víš?
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  HungryGenius Tue Mar 01, 2011 9:41 pm

Markét napsal:nu odjížděla jsem pryč a myslela jsem si, že mi tu přibyde alespoň nějaký komentík, ale spletla jsem se... asi už sem nebudu nic psát, když mi to tu nikdo nekomentuje, no ono asi není co komentovat, pokud píšu tak špatně... sorry já to prostě musela napsat, tak se na mě nezlobte... T.T

Hele moje fikce taky skoro nikdo už nekomentuje :057: Neber si to tak :099:
Ale já třeba píšu, protože mě to baví.. Ne proto, že bych chtěla komentáře (i když jsou třeba krásné a potěší)
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  luc20 Thu Mar 03, 2011 9:32 pm

popravde som sa k docitaniu tejto poviedky dostala az dnes, nejako nevychadzam s casom :bbu: :aeb: :hjg:
:caa: a musim povedat, ze toto pokracovanie je kraaasne, paci sa mi viac ako prva cast :hea:
mozno je to tym spojenim Suju a Shinee? jednoznacne to bol skvely napad :zjo:

Markét, nenechaj sa odradit tym, ze skoro nikto nekomentuje, pises krasne poviedky so zaujimavymi zapletkami, ktore sa velmi dobre citaju :omo: :flo:

pravda je, ze aj ked je na tomto fore vela vela clenov, tak komentuje iba hrstka z nich, co je fakt smutne :008: :024:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Markét Thu Mar 03, 2011 10:31 pm

děkuju ^^ je fakt, že tenhle Tvůj koment mě opravdu moc potěšil a zahřál u srdíčka... a neboj se, nedokážu přestat psát, miluju psaní a bez něj můj život prostě neexistuje... takže časem sem určitě zase něco přibyde... Úsměv
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  agoni7 Sun Mar 06, 2011 7:21 pm

Lol, uplně, uplně, uplně, uplně... no ježiš, to bylo! Ale já jsem vedela celou dobu, že je to Taemin :D Teda nejdřív jsem si myslela, že je to Onew, ale jak jsi psala, že je rozkošný, bylo to jasné :D sugoooi! ^^
agoni7
agoni7
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|★] Listen to your heart  Empty Re: [DOKONČENÁ|★] Listen to your heart

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru