Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

❥Aprílový vtip a nový design

+9
Elion
Lordqaa
agoni7
luc20
Lee Eun Joo
formulka
veronika-veve
Piggie
HungryGenius
13 posters

Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  HungryGenius Sat Apr 02, 2011 5:17 pm

Zdravím :032:

Jsme zase zpátky a pokračujem v naší Super Junior jízdě :Muhehe: Všichni jste jistě pochopili, že Justin Bieber's world byl pouze aprílový žertík :056:
Teď k některým vašim poznámkách v diskuzi ohledně JB's worldu.

1) Nemělo to nikoho urazit ani pobouřit. Není to tak, že bychom tady Justina Biebra neměli rádi (nejsme žádní anti^^), ale je to momentálně hodně obdisutovávaná osoba, takže jsme ho zvolili za nejlepší nápad pro aprílový žertík Úsměv
2) Design se změnil už ve čtvrtek večer, protože korejského času už apríl byl Úsměv proběl zde názor "udělali to dneska, protože zítra by to nestihli". To je sice hezké, ale celý desing, zneviditelnění fór pro členy a přidání nových článků nám ve třech lidech zabralo hodinu. Je mi líto, ale o půlnoci to opravdu dělat nebudeme. Někteří z nás stále chodí do školy a potřebují trochu zdravého spánku :53: tak to snad chápete Úsměv
3) HTML kódy nikdo neukládal - nebylo to za potřebí. Pokud o chodu administrace fóra nic nevíte, zbytečně o tom nespekulujte a nevyjadřujte se k tomu.

Takže doufám, že se nikdo ohledně našeho malého aprílového žertíku moc nezlobíte :056: Zde můžete vyjádřit svůj názor Úsměv

Za speciální pomoc při aprílovém JB's World vtípku děkuji Kamie, Pigge a Markét

Dneska jsem měnila design znova, ale ten starý byl prostě už starý :D takže jsem vytvořila nový Úsměv Znova obyčejný (vždyť v jednoduchosti by měla být krása, no ne? :D) Nejsem žádný frajer designér, co by uměl vytvořit nějaká veledíla :D ale přesto pevně doufám, že se vám tohle líbí ^^ Modrá stále převládá, ale tentokrát v tmavší verzi Úsměv

Ohledně nového vzhledu fóra se také můžete vyjadřovat zde ♥

Děkuji za přečtení a přeji hezký zbytek dne :056:
Kyas


Naposledy upravil Lalala☆mola~ dne Mon Apr 04, 2011 5:53 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Speciální poděkování)
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Piggie Sat Apr 02, 2011 5:21 pm

tak teda ještě jednou..
:55: ten des je naprosto boží winner :flo:
sice ten přetím se mi zdál takový veselejší :056:
ale tenhle je úplně moc krásnej :069:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  veronika-veve Sat Apr 02, 2011 5:36 pm

je jednoduchý, ale nááááááááááááááádherný :005: jinak ten apríl se fakt povedl jsem si říkala co to je :D asi jsem klikla na nějakou špatnou stránku nebo co :D :D až pak mi docvaklo že je apríl :031: :023:
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  formulka Sat Apr 02, 2011 6:00 pm

Holky vy jste potvůrky xD víte, že aprílem se má lidi poškádlit, vylekat a ne ZABÍT ? xDDD Neee moc se vám ten apríl povedl xDD
Jinak nový dess je užasný :-) Ta modrá je dokonalá :-)
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Lee Eun Joo Sat Apr 02, 2011 6:03 pm

vyzerá to dobre :heart: ta modrá farba je úžasná :29:
Lee Eun Joo
Lee Eun Joo
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  luc20 Sat Apr 02, 2011 6:40 pm

skoro som spadla zo stolicky, ked som sa chcela lognut a tam na mna vyskocil Justin :007: :aac: :nnu: fakt, ze som mala taky maly infarkt
...ale potom mi cvaklo, ze nas tahas za nos

ale musim pochvalit novy image naseho fora, uplne si sa trafila do mojho vkusu :caa: :hea: like like like :069:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  agoni7 Sat Apr 02, 2011 9:04 pm

Ten včerejší vtipek...:D moc se mi to líbilo,většina webů jen obracela písmena,tohle bylo fakt pěkný:D Ale ten nový design mi přijde moc tmavý a smutný... Vždyť ani kluci se na něm neusmívají a ta tmave modrá mi přijde... moc tmavá OO;
agoni7
agoni7
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Lordqaa

Příspěvek  Lordqaa Sat Apr 02, 2011 10:45 pm

Nemusíte se hned navážet do osoby, co nerozumí HTML kódům, čili mě :DD Až ve škole mě napadlo, že v tu dobu, co tu Justin byl, v Koreji měli 1. Duben :D Ale už bylo pozdě :D No nic dalšího ode mě nečekejte, ještě byste to zase nějak využili :DD xD a dělám si srandu (pro případ)

Lordqaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://kykaja.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Elion Sat Apr 02, 2011 11:10 pm

Dobrý vtip,:031: ale jen pro lidi co nemají dlouhé vedení jak já.. :004:
10 minut jsem po tom nevěřícně sjížděla a až pak mi došlo co je za den. Ale ještě chvilka a měly byste mne na svědomí :031: :031: :057:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Konichiwka Sun Apr 03, 2011 12:56 am

mne sa nový dizajn páči,ako bolo spomenuté v jednoduchosti je krása,a myslím si že aj takýto dizajn ti musel dať zabrať ,a hlavne čo sa týka času,ja som veľmi spokojná:)a čo sa týka prvo aprílového žartu ten som niaksi bohužial prešvihla TTje mi to veľmi a veľmi a veľmi ľúto,ale to mi asi určite nepomôže,takže hore hlavu XDXDa čo sa týka HTML kódov som adminka tiež a mala by som to ovládať,no nemám o tom ani páru a kvôli tomu sa bojím aj skúšať niake veľké zmeny pre zatiaľ TT,no proste či sa týka technických vecí tak v tom som úplna blond girl
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  ...Lenny... Sun Apr 03, 2011 6:54 pm

Apríl se vám vážně povedl, vyděsily jste mě teda dost :057: A nový vzhled se mi líbí Úsměv Už to chtělo změnu :29:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Miugeee Wed Apr 06, 2011 11:58 am

No tak teď mě mrzí, že jsem toho Bíbra tady neviděla ... -.-''.... jinak tehle desing je krásnej Úsměv (jen mi nejde do hlavy Kyas ^^ že ti to nahoře tak ujíždí^^ (to bych nebyla já abych si nerejpla) :D
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  HungryGenius Wed Apr 06, 2011 12:44 pm

Až budu doma, tak sem hodím obrázek, jak to tady vypadalo :DD
Kde mi co ujíždí?? O____O
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  HungryGenius Wed Apr 06, 2011 7:51 pm

Takže pro ty, co apríla na SC prošvihli, vypadalo to tu nějak takhle ^^~ (Je to z mojeho prohlížeče, tak se nezlobte za ta další okna tam XD)

[You must be registered and logged in to see this image.]
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Konichiwka Thu Apr 07, 2011 10:19 pm

lol na to že to bol aprílový žart,ste si s tým dali snahu,kkkXDale i tak ma najviac úputal ten MinHo v rohuXDfakt nice a v podstate aj prekvapko,bo ty si totálne Donghae biased.tak by som tam čakala práve neho, a ďakujem že si nám sem hodila ten JB žartík,som rada,že som nebola ukrátená,keďže som to premeškala Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  HungryGenius Thu Apr 07, 2011 11:23 pm

Vždyť to je Donghae :057:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Konichiwka Fri Apr 08, 2011 9:10 am

LOL to fakt :010: :048: no po riadnom pozretí si toho obrázku,musím uznať,že s Donghaem má niečo spoločné :008: :057:lol,ale musíš uznať,že na prvý pohľad pripomína MinHa XDXD TTTTTTT
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Markét Sun Apr 10, 2011 12:37 pm

musím uznat, že aprílový žertík jste měly zmáknutý skvěle ... ;) a mrzí mě, že jsem se na něm nepodílela tak, jak bych si představovala... každopádně chválím nový design fóra, Kyas líbí se mi hrozně moc **
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

❥Aprílový vtip a nový design Empty Re: ❥Aprílový vtip a nový design

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru