Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

+3
Kamie
Piggie
HungryGenius
7 posters

Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  HungryGenius Sat Apr 02, 2011 9:18 pm

Název: Modlete se za Michaela…2011.4.1 AM 3:13
Napsáno 1. 4. 2011 v 04:54 ráno



Ahoj, jsem Super Junior Donghae. Momentálně těžce pracuju na plánech na Tchaj-wanu. Pracuju společně s členy na propagaci alba, stejně jako na natáčení skvělé výzvy se Siwonem… pracujeme pilně na drama aktivitách. Dneska ve 12:30, když skončilo každodenní studium Bible se členy, jsme Siwon a já byli na cestě zpátky do našeho pokoje, když jsme uviděli Číňana, který sám pil. A když jsme se ho zeptali, proč pije sám…řekl, že mu právě diagnostikovali rakovinu hrtanu. Pak jsme vedli hodinu a půl dlouhou konverzaci. 3. Dubna mu dá doktor vědět, jestli přežije nebo ne a jestli půjde na operaci. Nakonec řekl, že je moc smutný, strhaný, vyčerpaný a vyděšený. Siwonie a já jsme mu řekli, aby přestal pít a odložil cigaretu, kterou držel v ruce, a že se společně pomodlíme. Michael nezná Boha a řekl, že zkoušet se modlit je zbytečné. Řekl, že když už umírá, stráví své dny pitím a kouřením. Ale Siwon a já jsme mu řekli, aby šel s námi do kostela, aby měl dobré myšlenky a při modlení odehnal ty špatné. Michael řekl tolik sladkých slov, dobrých myšlenek… Kdokoliv může vyprávět takové příběhy. Přestože byl moc vděčný, řekl, že Siwon a já nemůžeme vědět, jak se právě cítí a že jsme nikdy nebyli v takové situaci a proto tomu nemůžeme rozumět. A proto jsem mu řekl příběh o mém zesnulém otci. Mému otci byla také diagnostikována rakovina. 3 roky, kdy ho léčili, můj otec také našel Boha a chtěl se stát Božím synem. (Byl opravdu křesťan.) A tady jsem lhal… Řekl jsem, že stále zdravě žije… A že by Michael měl přestat pít a kouřit a začít se modlit. Michaelovy oči byly plné strachu a byl ve státě, kde nemůže mít moc síly. Tak jsem chtěl Michaelovi dát naději a opravdu jsem mu přeji, aby byl v budoucnu zdravý, abych mohli být přátelé, kteří by spolu chodili na jídlo, proto jsem mu lhal, abych mu dal naději. Michael je ten, který toho hodně dosáhl, a který také dostal poznání o těžké každodenní práci. Stále nám opakoval, že se máme vrátit a odpočinout si, ale Siwon a já jsme neodešli a stále jsme udržovali konverzaci. S námi, po tom všem Michael zahodil své pití a také cigaretu. Michael byl tak vděčný, že jsme mu řekli tak dobrý příběh a že obdržel zprávu, která mu dala naději a on nám řekl, že se bude modlit a myslet na dobré věci. Jak se dalo čekat, jeho kroky byly těžké… řekl, že jeho manželka byla doma a že už tak jde hodně pozdě, tak jsme mu řekli, ať se jde vyspat k nám, do našeho domu. Michael řekl, že to je v pořádku, a že je moc rád, protože poznal dva tak dobré přátele a Super Junior a řekl nám, že nás pozve na večeři, aby nám prokázal své díky. Myslím, že kdybychom ho opustili, řekl by prostě jen ahoj a odešel a pravděpodobně by Michael měl špatné myšlenky a myslel by ještě víc negativně než předtím. Říká se, že přecházení cesty je osud…je to samozřejmě pravda. Jsme hrdí, že jsme Boží synové, kteří mohou někomu dávat kuráž. I když každý žije svůj vlastní život, ale když se podíváme dopředu a dozadu za sebe trochu jednodušeji a natáhneme své ruce, můžeme opravdu rozdávat velkou pomoc a štěstí. Neopouštějte lidi jen proto, že je neznáte, ale namísto toho je s úsměvem pozdravte a jestli neřeknou ahoj jako první, běžte první vy a jestli je s úsměvem pozdravíte, určitě se jim to bude líbit a myslím, že pak můžete být dva dobří přátelé. Rád bych vás poprosil, abychom se modlili společně. Pro Michaela… 3. Duben je den, kdy se dozví výsledky. Prosím vás, aby jste se modlili za Michaela, aby byl zdravý a pro světlo bez temnoty a aby byl schopný zářit na své cestě. A protože je tohle psané v korejštině… Nemluvím anglicky…ani nemluvím plynule čínsky. Jestli se mezi vámi, kdo tohle čtete najdou lidé schopní to přeložit, prosím, přeložte to, a tak se z jednoho stane deset a deset se stane stem a ještě více lidí tohle uvidí a bude se tak za Michaela modlit alespoň 30 sekund. Myslím, že úspěch, peníze a takové věci nejsou důležité. Myslím, že důležitost leží mezi jinými věcmi… Dnes jsem také vděčný Bohu, který na mě zapomněl a jednou mě rozesmutnil. A rád bych řekl, že děkuji Siwonovi, který provádí členy a dovoluje jim tak se přiblížit k Bohu každým dnem. Dobrou noc Michaele…

Original Source. 이동해미니홈피
Translated by. Euodsie and Gaia at SJ-WORLD.NET
Czech Translation by. _Kya_ at SJ-World.net
Kopírujte jen s plným zdrojem, nekopírujte tam svůj.
Může být přeloženo do více jazyků, ale creditujte první překladatele.


*Poznámka: Tento článek byl zatím přeložen do arabštiny, čínštiny, angličtiny, finštiny, francouzštiny, indonéštiny, italštiny, japonštiny, malajštiny, portugalštiny, ruštiny, španělštiny, vietnamštiny a češtiny.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Piggie Sat Apr 02, 2011 9:49 pm

Děkuju moc, že jsi to přeložila Kyas :(
budu Michaelovi držet palce a budu na něj zítra myslet :( :( doufám, že mu to dopadne dobře... :(
obdivuju Siwona a Donghaeho :(
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Kamie Sat Apr 02, 2011 9:56 pm

tak tady sedím a brečím... ._.
Obdivuju Haeho a Siwona, ale mnohem víc obdivuju Michaela a budu se za něj modlit, protože i když ho neznám, tak si tohle nezaslouží...
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Lordqaa Sat Apr 02, 2011 10:50 pm

Tak zítra se pomodlíme Úsměv Je neděla, tudíš čas jít do kostela, takže se můžu pomodlit tam ^^ A třeba přilákám víc lidí Úsměv Prosím o update, jestli kluci zase něco o Michaelovi napíšou Úsměv (Byl to Mike, ne? :D)

Lordqaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://kykaja.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Lee Eun Joo Sun Apr 03, 2011 2:38 pm

pridávam sa a budem sa zaňho modliť .... obdivujem Michaela a budem sa zaňho modliť
Ďakujem za preklad.
Lee Eun Joo
Lee Eun Joo
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Konichiwka Sun Apr 03, 2011 6:33 pm

nebolo pekné že Donghae mu klamal,ale občas sa pýtam sama,či nie je lož lepšia ako hovoriť pravdu,prečo je lož ľahšia pre srdce ako pravda?no na druhej strane je lepšia pravda priamo do očí ako za chrbtom:)a teraz k téme,je fakt úžasné aké sú tieto korejské hviezdy a ako sa starajú a majú záujem o ľudí :)priam ma to prekvapuje,lebo tu u nás si skôr vystrelia s chýb človeka akoby pomohli,
a sama už konečne viem,že aj ked peniaze človek potrebuje,je ešte niečo dôležitejšie a to je zdravie,určite aj rodina,ktorá vás vždy podrží a mnoho iných vecí,držím palce Michaelovi ,a vlastne každému takému Michaelovi na tomto svete,wish u be healthly and happy with someone
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Teukee Mon Apr 04, 2011 12:11 am

já tohle na Ásii tak miluju.. je tam tolik dobrých lidí. mnohem víc než tady. Lidé jsou zdvořilí a milí. Proč to tak nemůže být i tady? Obdivuji Donghaeho i Siwona, že něco takového udělali. Doufám, že je na tom Michael dobře. Už jenom ze čtení se dozvídám, že je to určitě moc dobrý člověk. :042:
Teukee
Teukee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  HungryGenius Mon Apr 04, 2011 2:16 pm

Výsledky jsou venku a jeho nádor je prý nezhoubný :29: (doufám, že mě jen twitter nebalamutí -.-")

Zdroj: @DonghaeBiased na twitteru
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Konichiwka Mon Apr 04, 2011 4:25 pm

preco by mali klamat?to by bola hanba,ved donghaebiased su snad dvoveryhodny :)je to fakt skvele ze to takto dopadlo,keby to tak u kazdého dopadlo:)
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Donghae CY entry - Modlete se za Michaela Empty Re: Donghae CY entry - Modlete se za Michaela

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru