Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa

2 posters

Goto down

[DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa Empty [DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa

Příspěvek  LadyElisha Wed Aug 10, 2011 1:26 am

Ahojky... jsem tu nová... jako, spíše.... mám to tu skoro všechno přečtené, a tak jsem přemýšlela, že bych sem mohla dát svoje povídky... píšu všechno možný.... ale tak.... dám sem svojí první yaoi povídku... na pár YeWook... vážně me zajímá váš názor... jinak... aby si někdo nemyslel... tu povídku už mám zveřejněnou na svém blogu... sem to jen dávám aby to mělo šanci přečíst více lidí... tak snad se vám bude líbit... :10: :10:


Jahodová pusa

Vždycky, když se na mě podívá… projede mnou příjemný mrazík… Nějakou dobu jsem nechápal, co to znamená… ale teď už to vím… Miluju ho… Miluju tu jeho roztomilou tvář… Jeho psí očka… Miluju jeho hlas… Miluju na něm všechno… Ano… Jsem na kluky… ale vůbec mi to nevadí… Ale co on? Byl by na mě naštvaný, kdybych se mu vyznal? Přestal by se se mnou kamarádit, kdybych mu to řekl? Tolik otázek, na které neznám odpověď… Ale raději s ním budu jen kamarád… Nechci ho ztratit… Takhle se ho můžu dotýkat… smát se s ním… dát mu třeba i někdy pusu… i když pro něj jen hranou… Tohle mi stačí pro štěstí…

„Už zase jsi hlavou v oblacích?“ rýpnul si do něj Heechul…
„Chule… nech toho…“ zavrčel jsem… neměl jsem na něj náladu…
„No co? Sungie,měl bys mu to říct…“ sedl si vedle mě a ušklíbl se…
„Co bych komu měl říkat?“ vyprskl jsem…
„Wookiemu… nejsem tak blbej… vím, že ho miluješ… proč mu to neřekneš?“ koukl se po mě…
„Jdi do háje… nemusí tě to zajímat…“ vykřikl jsem a vyskočil na nohy… Vadilo mi to.. Chul prokoukl každého… a dělal ze sebe bůhví co… Není všechno tak jednoduché… Vběhl jsem do pokoje a zabouchl za sebou dveře…

„Yesung? Děje se něco?“ zeptal se mě Wookie… polekaně jsem sebou trhl… nevšiml jsem si ho… začal jsem být nervózní… jako vždy v jeho přítomnosti…
„Eh… ne… nic se neděje…“ zamával jsem rukama a svalil se do postele… po chvíli jsem ucítil, jak si přisedl…
„Ale… já poznám, když se něco děje…“ ucítil jsem jeho dlaň na mých zádech…
„Pověz mi… co tě trápí… už nějakou dobu se mi vyhýbáš… Udělal jsem ti snad něco?“ zeptal se sklesle… Prudce jsem se zvedl a opřel se o zeď…
„S tebou to nemá nic společného… neboj… jen…“ už jsem mu chtěl vyjádřit své city, ale rozmyslel jsem si to…
„Jen co?“ řekl se zájmen Wookie…
„Jen… Chul mě štve…“ plácl jsem první, co mě napadlo a radši jsem se podíval někam jinam… uslyšel jsem povzdech a následně se Ryeowook postavil…
„Neřeš ho… on štve skoro každého…“ pousmál se… ale ten jeho smutek zračící v jeho očích jsem nemohl přehlédnout…
„No nic… tak já jdu… ještě si musím něco zařídit ve studiu… uvidíme se večer…“ rozloučil se se mnou a odešel… Bože… já jsem takovej vůl… Sakra… proč jsem mu to neřekl? Sakra… sakra… sakra… mlátil jsem pěstí do polštáře…

„Siwone?“ zaklepal jsem na jeho pokoj a vešel…
„Oh, Yesung… copak potřebuješ?“ zeptal se mě hned…
„Já... potřeboval bych ze sebe dostat vztek…“ naznačil jsem…
„Copak? Trápí tě něco?“ podíval se na mě starostlivě…
„Prosím Wonne… nechci o tom mluvit…“ řekl jsem…
„Jo, promiň… chápu… no dobře… tak si vezmi věci… za pět minut u dveří…“ usmál se…
„Děkuju…“ oplatil jsem mu úsměv a šel do pokoje pro věci… Po pěti minutách jsem stál u dveří… Siwon si vzal klíčky od svého auta a vyšel ven… Následoval jsem ho… Sedl jsem si na místo spolujezdce a Siwon si sedl za volant…
„Tak… kam to bude dneska?“ zeptal se…
„Uhn… nejlepší bude… tam… jak jezdíme trénovat…“ zamyslel jsem se…
„Takže… Taekwondo chceš?“ pozdvihl tázavě obočí…
„Jo…“ přikývl jsem… Jo.. Siwon je fakt kámoš… vždycky je při ruce… Už několikrát jsem s ním jezdil cvičit… Siwon pořád dokola říkal, jak to cvičení uvolňuje mysl… a měl pravdu… takže vždycky, když jsem se cítil bídně… třeba jako dnes, tak jsme spolu jeli buď do posilky nebo do jednoho chrámu nedaleko města…

Večer…
„Bože… kluci…kde jste to byli? Proč jste tak zřízení?“ zeptal se naštvaně Teuk… Já i Siwon jsme měli několik modřin…
„Ale… jako obvykle… dáme si na to led a zítra jsme v pohodě…“ mávl nad tím rukou a šel do obýváku… ze kterého jsem uslyšel Heechulovo zanadávání na Siwona… ale určitě se na něj hned zase usmál a začal ho opečovávat… Ti dva byli spolu už tři roky… a klapalo jim to… mohlo by to být stejné i u mě a Ryeowooka? Zatřepal jsem hlavou a šel se osprchovat… dneska jsme to asi vážně přehnali… bolelo mě celé tělo… ale alespoň mi to pomohlo… Když jsem vylezl z koupelny, právě se vrátil Ryeowook… s ručníkem okolo pasu jsem se na něj usmál a poté zaplul do pokoje… rychle jsem se převlékl do pyžama a šel si pro něco k jídlu do kuchyně… Podíval jsem se do ledničky… nic moc tam nebylo… vytáhl jsem si jahody a šel zpátky do pokoje… ve dveřích jsem se srazil s Wookiem…
„Promííííííň…“ vypískl, když mi nárazem vypadla krabička s jahodami na zem a jahody se rozsypaly po celé chodbě…

„Nevadí…“ usmál jsem se na něj a sehnul jsem se, abych je začal sbírat… ale Wookie to udělal taky a drcli jsme se znovu… teď jsem se pro změnu omluvil já…
„To jsme to ale nešikové, co?“ zasmál se Wookie a přitom si mnul čelo… sebral jsem několik jahod, trochu je očistil a jednu strčil Wookiemu do pusy… prostě jsem neodolal… musel jsem… On si jí s chutí vzal… když jí spolknul a podíval se na mě jak štěňátko…znovu jsem neodolal a tentokrát jsem ho políbil… už to nešlo… Wookie vytřeštil oči, ale nebránil se… líbilo se mu to… dokonce se přidal…
„Hmmm… tak jahodové…“ vzdychl jsem, když se moje rty odtrhly od těch jeho…
„Ye…sung?“ knikl tázavě Wookie… až teď jsem si uvědomil, co jsem udělal…
„O..omlouvám se… ne… nevím, co to do mě vjelo…“ rychle jsem od něj odstoupil a začal radši sbírat zbytek jahod… jen abych se nemusel dívat na něj…

Po chvilce jsem ucítil, jak se na mě Ryeowook zezadu opřel…
„Yesung… řekni mi popravdě… co ke mně cítíš…“ donutil mě se s k němu otočit…
„Já… no… já…“ snažil jsem se mu aspoň něco říct, ale nešlo mi to… hlasivky zradily…
„Miluješ mě?“ zeptal se mě s nadějí v hlase…
„Wookie…“ špitl jsem…
„Takže ano… “ usmál se… chytl mě za ruku a táhl mě do pokoje… zavřel a zamkl…
„Wookie?“ koukl jsem na něj…
„To jen… kdyby nás chtěl někdo vyrušit…“ odpověděl mi na nevyřčenou otázku… Přisedl si ke mně a znovu si mě otočil čelem… pořád jsem si nebyl jistý… co mám dělat…
„Já… víš…no…“ teď zrudl Wookie… jako bych dostal elektřinou…
„Miluju tě…“ řekl jsem najednou a přisál se na jeho rty… měl je tak… tak jemné a měkké…
„Já… já tebe taky…“ vydechl do polibku…
„A já se bál… že by si mě odmítl…“ zasmál jsem se sám sobě…
„Jak dlouho…“ začal…
„Jak dlouho tě miluju?“ Wookie jen přikývl…
„Myslím… od první chvíle… jen jsem si to neuvědomoval… až při našem prvním KRY koncertu… tam jsem to zjistil… žárlím na každou věc, která se k tobě jen přiblíží…“ přiznal jsem se…
„Já… já taky…“ řekl po chvilce Wookie…

„Miluju tě…“ zašeptal jsem a klekl si vedle něj. Drobnými polibky jsem zasypával jeho rty a jazykem mu přejížděl ze strany na stranu po rtech, dokud je malinko nepootevřel a já se tak svým jazykem nedostal dovnitř. Wookie překvapeně zasténal… Pomalu jsem z něj sundával oblečení a za chvíli už ležel Ryeowook jen v trenkách a celý se začervenal, když jsem se zvedl od jeho rtů a se zajiskřením v očích jsem se zadíval k jeho klínu, kde se mu pod trenkami pomalu začínal tísnit jeho narůstající penis. Usmál jsem se a znovu ho začal líbat na rty, zatímco rukou jsem ho hladil po holém hrudníku, který se spolu se zrychlujícím Wookiovým dýcháním čím dál častěji zvedal proti mé ruce.
„Yesung…“ zašeptal vzrušeně… když jsem mu prsty stiskl bradavku, až ztuhla.
„Ano?“ zašeptal jsem mu do ucha a malinko ho do něj kousl, až Wookie zase zasténal. Pak jsem ho na pokousané místo políbil a přesunul špičku svého jazyka na jeho krk.
„Já…“ začal…
„Pššš… uvolni se… bude se ti to líbit…“ konejšil jsem ho…
Wookie mi omotal ruce kolem těla a nechal se zasypávat mými polibky, kterými jsem si značil cestičku přes bradu, krk až na jeho prsa… Zastavil se nejdřív na jedné bradavce, kterou jsem jemně ožužlal, abych hned přešel na tu druhou, aby jí to náhodou nebylo líto. Cítil jsem, jak mu každým mým dotekem projíždí tělem brnění…

Dál jsem rejdil jazykem po jeho touhou rozpálené kůži a s potěšením jsem naslouchal jeho tiché sténání. Pomalu jsem se přemístil níž a pohladil ho přes boky, než jsem mu začal stahovat trenky… Nemohl jsem si nevšimnout, jak Wookie malinko znejistěl, ale hned se zase uvolnil, když jsem ho políbil na rty. Rukou jsem zaplul k jeho rozkroku a jen lehce se dotkl špičky penisu. Zasténal… pohladil jsem ho a pak ho pevně, ale jemně objal. Naklonil jsem k němu, políbil ho na začervenalou tvář a pak se přesunul k jeho klínu.
„Miluju tě, Wookie…“ zašeptal jsem ještě, než jsem si strčil celý jeho penis do pusy. Wookie byl schopný jen sténat a držet mě za hlavu, já ho rty přiváděl k vyvrcholení… Po chvíli spolu s výkřikem mého jména vyvrcholil do mých úst… Neuhnul jsem, ale všechno spokojeně spolykal a ještě jsem ho jazykem důkladně očistil. Pak jsem zvedl zrak a viděl, jak Wookie zrychleně dýchá. A když jsem uviděl ten jeho blažený a spokojený výraz ve tváři, měl jsem chuť ho celého zlíbat.

Rychle jsem se zbavil svého oblečení, natáhl jsem se pro malou lahvičku do šuplíku…
„Ty… ty máš lubrikant?“ zeptal se mě zaskočeně… políbil jsem ho na rty a lehl si vedle něj…
„No... jo… mám…“ zaculil jsem se na něj… Donutil jsem ho roztáhnout nohy a pokrčit je v kolenou a nalil jsem mu trochu olejíčku na jeho otvor. Wookie zasténal…
„Neboj se, bude se ti to líbit…“ políbil jsem ho a rukou mu zajel do rozkroku. Pohladil jsem jeho penis, pak jen tak přejel přes varlata a prstem se dotkl jeho otvoru… Dál jsem ho líbal a krouživými pohyby ho dráždil po otvoru, než jsem dovnitř vsunul jeden prst, který už byl taky celý naolejovaný.
Wookie mi zasténal do úst a malinko ucukl, ale za chvíli si zvykl, když cítil, jak mu prstem pomalu zajíždím dovnitř a ven. Za chvíli už si tak zvykl, že si ani nevšiml, kdy jsem mu tam strčil další prst. Začínalo se mu to líbit, jeho tiché steny mi to utvrzovaly… Nemohl jsem se dočkat…

Když už se mi zdálo, že je dostatečně připravený, vyndal jsem z něj prsty a přesunul se mezi jeho stehna. Wookie mě pozoroval a čekal, co teď budu dělat… Znejistil jsem… Podíval jsem je Wookiemu zpříma do očí… On jen přikývl na souhlas… Usmál jsem se a pár pohyby jsem si rukou namazal olejem svůj penis… Chytil jsem ho za boky a přizvedl si ho k sobě.
„Miluju tě…“ zašeptal jsem a přitiskl své rty na ty jeho, zatímco jsem přiložil svůj penis k jeho dírce a pomalu zatlačil, abych mu moc neublížil. Za chvíli už jsem cítil, jak můj žalud zmizel uvnitř, pevně sevřený Wookieho svaly… Dál jsem ho líbal a konejšil svým jazykem, zatímco jsem se do něj víc a víc nořil. Pak jsem se zastavil a počkal, až si Wookie zvykne na toho vetřelce, co má v sobě a zadíval jsem se mu do tváře.

Pevně svíral rty… Začal jsem ho hladit mastnou rukou po hlavičce jeho penisu. Zasténal a přivřel oči, když jsem se pomaličku pohnul a začal v něm klouzat. Dál jsem ho líbal a hladil ve stejném rytmu, který jsem udával sám a za chvíli už jsem cítil, jak se moje stupňující vzrušení přehupuje přes hranici, ze které není návratu a pevněji jsem sevřel Wookiův úd. Wookie hlasitě zasténal, když jím opět projela vlna orgasmu… Prudce jsem přirazil, přičemž jsem hlasitě zavzdychal jeho jméno a pevně jsem si ho k sobě přitiskl. Pak jsem otevřel oči a zadíval se do těch jeho. Usmál jsem se a políbil ho.

„Wookie…“ zašeptal jsem spokojeně a lehl si vedle něj. Pohladil jsem ho po tváři a přitiskl si ho k sobě. Wookie se spokojeně usmál a natiskl se víc ke mně… Přikryl jsem sebe i jeho… Konečně… nemyslel jsem si, že to bude takové… Líbilo se mi to… Políbil jsem tu jeho roztomilou tvář a šeptl…
„Miluju tě… “
„Já tebe taky…“ špitl…
„Dobrou ty moje jahůdko…“ usmál jsem se a zavřel oči… Nebýt těch jahod… asi by se tohle nikdy nestalo… pomyslel jsem si a po chvilce jsem, stejně jako to škvrně, které se mi choulilo v náručí… usnul…


A sladký konec… Úsměv
[img][/img][You must be registered and logged in to see this image.]
LadyElisha
LadyElisha
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.error-k-pop.blog.cz, www.lady-elisha.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa Empty Re: [DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa

Příspěvek  Mirage Sat Aug 13, 2011 12:22 am

Wow! Tak to bylo něco! :heart: :29: :004: sladké a žhavé! holka, já se ti prostě klaním! Poklonila bych se ti víc, ale když jsem to dělala naposkled, tak jsem si dala slušnou pecku do hlavy :D Říkám ti to naprosto upřímně: Tohle bylo prostě supermegaextraúžasné! :D Opovaž se nepsat dál!!!!! :D Tak tohle letí do oblíbených a kdykoli budu potřebovat si přečíst nějakou fakt hezkou YeWook povídku, budu to určitě ta tvoje!
Mirage
Mirage
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa Empty Re: [DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa

Příspěvek  LadyElisha Mon Aug 15, 2011 4:12 pm

To jsem ráda, že se ti líbila... *poctěna* .. no.. nevím... yaoi... :D .. možná spíše nějaké hetero sem ještě přidám.. mám jich celkem dost.. xD
LadyElisha
LadyElisha
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.error-k-pop.blog.cz, www.lady-elisha.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa Empty Re: [DOKONČENÁ|☆] Jahodová pusa

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru