Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ|☆] Polibek žovota

3 posters

Goto down

 [DOKONČENÁ|☆]  Polibek žovota Empty [DOKONČENÁ|☆] Polibek žovota

Příspěvek  superjuniorlove Wed Aug 17, 2011 12:44 am

Tak tady je povídka t méhé blogu psala jsem jí sama tak si jí užijte......a prosím kdybyb byly gramatické chyby odpusťte mi nejsem zrovna češtinářka...... :024: ......Je to moje první povídka tady na sapphire blue tak tak trochu tolerace by se hodila :045: ....tuhle povídku jsem psala když pršelo tak si jí užijte jelikož když prší mam lepší nápady a taky líp píšu :099: ......... :aab: .....Tak vás nebudu zdržovat a enjoy!!!! ... :003:
Polibek života
:55: ... :heart: .... :hea:
Všechno to začalo ze jednoho teplého odpoledne pár dní do konce prázdnin bylo asi 27 srpna.
"hyuku prosím šel bys semnou na noví otevřený koupálko poblíž máma mě samotnou pustit nechce" vtrhla mi do pokoje moje patnáctiletá sestra Suki.
" co? mně se nechce nikam chodit sem rád že sem rád venku je takový hic řekni nějaký kamarádce až jde s tebou" odpověděl jsem jí trochu podrážděnim hlasem.
" ale máma mě pustí jenom s tebou prej od čeho mam o tři roky staršího bratra"
" ach jo no tak jo jdi se připravit za chvíly jsem hotovej" řekl jsem a slezl z postele zaklapl notebook a šel jsem si do skříně pro plavky.
" díky moc bráško " poděkovala suki a vystřelila z mího pokoje k sobě .
"hmmm..neni zač" odpověděl jsem a zavřel si dveře do pokoje...no co aspoň se trochu smočim a opálim stejně nemam co na práci pomyslel jsem si a oblíkal si plavky ..pak jsem zaplul do koupelny kde jsem se učesal a opláchl obličej...škoda že všichni kámoši jsou na prázdninách mimo koreu je tady nuda všichni se měli vracet až na konci prázdnin ...pomyslel jsem si a vzal si ručník ze stolku v koupelně......vzal jsem si baťoch do kterýho jsem si narval pití ručník peněženku mobil a mikinu kdyby náhodou začalo pršet.
Šel jsem do kuchyně
" ahoj zlato" pozdravila mě máma
"ahoj" pozdravil jsem a dal jí pusu na tvář
" hele mami mam si sebou vzít sváču kdyby měla suki hlad " zeptal jsem se mamky která připravovala oběd pro tátu.
" nevím asi ne kdyžtak si něco koupíte ....jo jde s vámi ještě sukičina kamarádka mika jo tak se nelekej" řekla mamka a odešla z kuchyně
" jooo..to je super no tak já se jdu obout...čau tati" řekl jsem a odešel jsem na chodbu k botníku.
" hej ségra netahal jsem sváču jenom prachy tak si kdyžtak něco kup dal jsem jí nějaké peníze a obul si svoje žabky.....potom jsme se rozloučily s rodiči a odjeli výtahem do přízemí před barákem na nás už čekala mika suki se s ní hned dala do řeči a celou cestu si s ní povídala a mě si nevímala.....ostatně já si jí taky nevšímal dal jsem si sluchátka do uší a celou tu dobu než jsme došli ke koupališti jsem poslouchal písničky.....Když jsme se dostali ke koupálku holky si zaplatily a já taky bylo to tam fakt hezký něco jako venkovní aquapark hodně hezkých holek pár tobogánů ,velikej bazén a nějaký další atrakce a nějaký lehátka k pronájmu na ručník....tak jsem si jedno lehátko pronajmul a dohodl se ze ségrou že budu tady kdyby něco potřebovala atd.....když jsem se slíkl jenom do plavek seskládal jsem si věci do baťohu a namazal se krémem a dal si do uší sluchátka......asi po hodině jsem se zvedl s tím že se pujdu namočit když jsem skočil do vody tak jsem si párkrát dal ten nějakej bazén a pak zase vylezl ven a chystal jsem se jít si pro něco k jídlu když jsem si tak šel okolo bazénu najednou se mi naskytl pohled na něco co bych opravdu nechtěl ...nějakej kluk kopl kluka do břicha a ten hned spadl do vody a nevinořoval se....... ten kluk co ho kopl stál na schůdkách a myslel si že to určitě hraje ale mě se to nezdálo když byl pod tou vodou deset sekun a v tom okamžiku se určitě nestačil nadechnout a k tomu když vás někdo kopne do břicha tak to nejde se pořádně nadechnout ....no chvíly jsem nad tim přemejšlel a pak zahodil peněženku s ručníkem na zem a skočil jsem pro toho kluka do vody ...no jistě že když jsem ho vitáhl nejevil známky života tak jsem začal s první pomocí nejdřív jsem mu zaklonil hlavu a začal s umělím dýcháním nebo jak se říká s "polibkem života" pak jsem pár krát zmáčkl hruď ale nic..... zkoušel jsem to dalších asi 20 vteřin když najednou ten kluk začal vykašlávat vodu a sám dejchat strašně jsem si oddychnul že žije .....ten kluk se na mě podíval a ....
" děkuju ti moc zachránil si mi život" řekl dotyčný kluk ....v tu dobu jsem přestal dýchat byl to ten nejkrásnější nejůžasnější a nejroztomilejší kluk na světě měl tak krásný oči až sem se v nich doslova topil.....nevěděl jsem jak to přemejšlim jak nějaká puberťačka.....ale bylo vidět že je opravdu rád nevím kolik mu mohlo bejt tak asi jako mě možná míň ale opravdu jsem na nic jinýho nemyslel tak jsem ani nezaregistroval že mi děkuje.....než semnou mírně zatřásl ...
" haloooo si v pohodě" řekl zase tim jeho krásnym hlasem...panebože já nejsem teplej pomyslel jsem si .....ale všechno tomu nasvědčovalo tak jak sem se cejtil s nim tak sem se nikdy necejtil.
"co?? jo já jsem v poho a co ty? si v poho " zeptal jsem se ho.
" jo mockrát ti děkuju" řekl a krásně se na mě usmál no ten ůsměv doslova jsem na něj zíral.
" no to nestojí za řeč hlavně že jsi v poho nepotřebuješ ještě něco?" zeptal jsem se ho a mile se na něj usmál.
" ne už nic ale chtěl bych tě pozvat na oběd za to že jsi mi zachránil život je to pro mě to nejmenší" řekl mi a zase se tak krásně usmál...vzhledem k tomu že se mi ten kluk líbil a asi sem se zamiloval tak jsem jeho nabídku přijal.
" tak dobře já si dojdu pro oblečení" řekl jsem mu a pomohl mu na nohy....a sakra on byl skoro stejně vysokej jako já..... tak a ted jsem mu koukal zpříma do očí a nemohl si pomoct abych na něj nekoukal byl tak krásnej .....ACH jo co to semnou je dodneška jsem střídal holky jak jen bylo možný a teď si přijde on a poplete mi hlavu tak jako nikdo nikdy.....tak jo klid jsem v poho jsem na holky a néé na kluky vždycky jsem byl na holky a budu.....teda nevim jestli budu WWWOOOOAAAA to je strašný co mam dělat je tak blízko a kouká se na mě to mě tak štve kéž by byl holka ..ale co...... teď jdem na oběd a nebudu si to kazit nějakou blbou orientací..i když mně to opravdu štve a jak :D
" HEJ tak jdeš" řekl mi a zamával mi rukou před obličejem
" jo jdu a kam pujdem?
" já nevim co třeba do nějaký restaurace ve městě chceš?" zeptal se mně
" jo jasně třeba " řekl jsem mu a vyrazily jsme do města .
" co?? ty máš auto" zeptal jsem se ho udiveně když jsme stáli na parkovišti....
" jo mam je něco špatně je mi 18 a pul a už mam řidičák" řekl a mě to vyrazilo dech....co?? jemu je taky osmnáct a to vipadá mladší a přesto je asi tak o pul roku starší mě bylo osmnáct nedávno proto taky řidičák nemam ale brzo budu dělat zkoušky.
" hele a ty fakt umíš řídit?" zeptal jsem se ho.
" no jo představ si to když mam auto tak taky umim řídit víš to je docela logika" řekl mi a mírně se usmál
" jo promin já jenom že vypadáš mladší než já a přesto si o pul roku nebo nějak tak starší je to zváštní" řekl jsem mu a nasedl do auta.
" to nic hele a kolik ti je?" zeptal se mě zvědavě a nastartoval
" mně je osmnáct teda nedávno mi bylo osmnáct" odpověděl jsem mu na jeho otázku.
" jo aha tak nic" řekl mi a podíval se na mě ...strašně se mi líbilo jak si vítr hrál s jeho hlasy byl tak sexy normálně bych na něj skočil kdyby nebyl kluk...:D
"hele a co to bylo za kluka kterej tě kopl?" zeptal jsem se ho
" ten to byl nějakej debil prej že mu přebýram holku nebo co? .....ale to asi těžko"
" proč asi těžko?" zeptal jsem se ho
" no víš hlavně se nelekej a nechtěj hned vystupovat jo" řekl mi opatrně
" jo neboj to bude v poho" řekl jsem a usmál se na něj
" víš......já mam rád kluky a né holky" jak mile tu větu dořekl začal jsem se usmívat jak blázen kterýho právě pustily z blázince......JACKPOT!!!.....pomyslel jsem si on je taky na kluky...co?? taky ale já na kluky nejsem nebo jo?? .....no ale to by mi mělo vadit ale mě to nevadí tak se dokážu spokojit s tim že jsem na kluky ....jasně dokážu a po ničem jinym netoužim jako po tom se ho dotýkat nebo ho dokonce líbat....
" jee fakt to máš docela good" řekl jsem mu a lehce se usmál.
" co?? jak jako good" nechápal
" no hele vem si třeba mě na mě se každou chvíly lepí holky a je to docela otrava věř mi" vysvětlil jsem mu .....a stejně jak se vlastně jmenuje.
" hele jak se jmenuješ" zeptal jsem se ho
" oh! jo promin já ti to ještě neřekl jsem donghae a ty??"
" já jsem eunhyuk ale radši mi říkej hyuk je to lepší a jsem zvyklej" řekl jsem mu .
" jo mě můžeš klidně říkat hae nebo fishy je to hezčí než donghae a taky jsem zvyklej" řekl mi a usmál se ...byl tak roztomilej když se tak moc soustředil na to řízení opravdu cuteeeee...pomyslel jsem si
" hyuk ,hyukie ,eunhyukie,eun...tobě se dá říkat hodně přezdívkama ale nejvíc se mi líbí hyukie můžu ti tak říkat?" zeptal se mně.......... z jeho ůst to znělo tak sladce
" jo jasně klidně mi tak říkej je to docela milí" dodal jsem
" hele už jsme tady" řekl a zastavil před restaurací
" je to tady hezký " rozhlížel jsem se kolem když jsme seděly u stolu.
" já vim mam to tu rád co si dáš ?" řekl mi a já se zadíval do menu
" hele já bych si dal picu číslo 23 ale nesnim jí sám dáš si semnou napůl?" zeptal jsem se ho
"jo jasně jenom když ty si dáš semnou tem velkej čokoládovej koktejl napůl necháme si do toho dát dvě brčka co ty na to" dořekl a položil menu na stůl
" hmmmm...tak jo dobře klidně proč né?" řekl jsem.....ale já věděl proč néé zase mu budu koukat do očí a to mě přivádí k šílenství...:DD
Asi po pár minutách nám přinesli picu ale byl tu menší problm neřekli jsme jim že jí chceme na půl tak nám přinesli jednu celou .....hae to nějak neřešil a uřízl si kousek a začal jíst rukama to byla jedna možnost nooo ale já jsem myslel uplně na jinou mohl bych ho krmit jůů to by bylo tak roztomilý:D
" HMMM...tak pica je fakt k sežrání" řekl jsem
" taky že jsi jí sežral" řekl hae
" a jo máš pravdu " začali jsme se smát
Jak nám čas utíkal bylo asi okolo osmý večer ale vzhledem k tomu že bylo léto bylo pořád světlo a teplo jako ve tři odpoledne.
mezi tim všim mi najednou zazvonil mobil tak jsem ho zvedl a ani nekoukal kdo volá.
" no hyuk"
" hyuku jako kde jsi hledám tě po koupališti asi hodinu" hned jsem poznal sukin hlas
" jéé sorry ségra já jsem jel s kámošem na oběd teda spíš už na večeři"
" no to je super ty si někde trajdáš s kámošema po restauračkách a mě necháš trčet na koupálku bez ohledu na to že mika už měla bejt doma"
" sorry ségra já a hae tam pro vás zajedem jo tak chvíly počkej"
" jo tak jo ale dělejte jinak bude mít mika problémy"
" jo OK. jedem"
---------------------------
KONEC HOVORU

"kdo to byl" zeptal se hae
" víš já nechal mladší ségru na koupálku a ted tam potřebuju rychle zajet hodíš mě tam prosím" zeptal jsem se ho
" jo jasně když tak pemejšlim ségra je taky pořád na koupálku tak tak pro ní aspoň zajedu" řekl a popadl klíčky mě za ruku a táhl mě ven z restaurace.
Když jsme odjeli tak jsme si nedávali na čas hae to vzal hodně rychle a šupem jsme byly na koupálku.
" hej brácha tady" křikla na mě suki
" hae co ty tady?" zeptala se mika haeho
" no co by jedu pro tebe a tvojí kamarádku domů" řekl
" počkat vy se znáte" zeptal jsem se jich
" brách jasně že se znaj tohle je mikin brácha hae" řekla mi ségra
" co?? počkat tvoje nejlepší kamarádka je ségra mího kámoše" objasnil jsem si situaci
" jo a jak jste ste se poznali " řekla mika a lezla ze suki do auta.
" no hyukie mi zachrámil život když mě nějakej idiot schodil do vody" řekl hae
" hyukie?? cože takhle si nenecháš říkat ani od mámy natož od haeho" řekla suki
NO tak díky ségra teď si bude hae myslet že sem se do něj zabouchl ale i když je to pravda.
" co?? ani od mámy jo ale odemě si to nechá říkat" řekl hae a nastartoval
" hele to teď nerozebírej to je v poho" řekl jsem trochu naštvaně
ASI po deseti minutách :
" tak jsme doma miko a suki běžte já potřebuju něco říct hyukiemu" řekl hae
" hmm..my jdem" řekla mika ...no mika a hae bydleli nad náma je zvláštní že jsem so ho nikdy nevšiml....:D
" hae co potřebuješ" zeptal jsem se ho.
" hele pujdeš zejtra ven? zeptal se mně
" jo jasně" -----------------------------takhle jsme spolu chodily ven asi tak ostatní pár měsíců a já haeho miloval pořád víc a víc ............jednou o vánočních prázdninách jsem měl dovoleno spát u haeho a mika a její rodina plus moje rodina jeli ne nějakou menší dovču do hor já nikdy neměl rád zimu tak jsem těch pět dní měl bydlet s haem byl jsem strašně natěšenej kdy už konečně odjedou.....bylo to tady osm večer moji rodiče i s mikou a její rodinou odjeli teď jenom za haem domů kterej připravuje večeři.
" jsem tady !!" zařval jsem z chodby
" já jsem v kuchyni" zařval hae
" uff...venku je ale zima " oklepal jsem se a začal pomáhat haemu s večeří
Po večeři:
" co si takhle zahrát nějakou hru" navrhl hae
" a jakou?" zeptal jsem se
" co třeba dostihy" zeptal se hae
" jo tak jo klidně"
Po dvou hodinách hraní kdy hae vyhrával jsem mu měl zaplatit 45 000 korun což já nechtěl dát.....ale nakonec jsem to zpočítal a dal ´mával jsem mu s nimy před obličejem....
" hyukie dej to sem"
" nedam tak si proto vyskoč " řekl jsem mu a stoupl si na špičky a dal ruku nahoru aby tam nedosáhl......hae se snažil skákat když najednou mu uklouzla noha a svalil se na mě já upustil peníze který se z vejšky pomalu smášeli na mě a haeho ......koukal jsem haemu hlboko do očí ....už sem to nemohl vydržet a políbil jsem ho jak nejjemněji to šlo....a převrátil ho pod sebe tak se mi to líbilo víc.....začal jsem ho líbat vášnivěji ...když se hae přidal do polibku tak jsem cejtil jako by takový šimrání po celim těle byl jsem obklopen touhou mít ho vzal jsem ho do náruče ale nepřestával jsem ho líbat......došel jsem k němu do pokoje a opatrně jsem ho položil do postele hae hned pochopil o co se asi snažim a začal mi rozepínat košily ....já jsem mu pomalu rozepínal zase tu jeho......hae se odemě pomalu odsunul a zeptal se mě
" hyukie opravdu to chceš nebudeš toho potom litovat"
" já to chci od tý doby co jsem tě poznal a litovat toho nebudu neboj ....miluju tě"
" já tebe taky" řekl a začal mi rozepínat pásek u kalhot
....já jsem mu začal slíkat tepláky který měl na sobě byl přece doma a nebude chodit v džínách.....potom jsem mu slíkl i trenky ....hae mi opatrně slíknul spodní prádlo ....pomalu jsem se přesouval k jeho krku kde jsem zanechal rudý flíček šel jsem pořád níž a níž chtěl jsem ho a to moc .....přesunul jsem se k jeho bradavkám který jsem trochu ocucal ..popravdě se mi milování s klukem líbilo víc věděl jsem co se mu bude líbit protože jsem byl taky kluk....pomalu jsem se přesunul na jeho podbřišek a dostal jsem se k jeho pupíku do kterýho jsem jen na chvíly vklouzl jazykem.....po té jsem se konečně dostal k tomu k čemu jsem chtěl......jemně jsem přejel jazykem po celé délce haeho penisu ..hae samou rozkoší jen zasténal a skousl si spodní red....o té jsem haeho penis pohlil celí a začal si udávat tempo které haeho přivádělo do extáze ......přirazil jsem naposledy a výsledek haeho rozkoše jsem měl v puse všechno jsem bez váhání spolikal....hae nahlas oddychoval po té jsem haeho začal vášnivě líbat a nenápadně jsem do něj vklouzl jedním prstem a začal se v něm pohybovat po té jsem do něj vklouzl ještě druhým a třetím když jsem věděl že je hae připravený jemně jsem mu nadzvedl boky a začal do něj pronikat......když jsem byl v něm byl celí nechal jsem ho chvíly si zvyknout ...po té jsem se v haem začal pohybovat ...začal jsem samou slastí vzdychat když jsem věděl že jsem v tom nejlepším naposledy jsem přirazil a vyvrcholil.......opatrně jsem z haeho vystoupil a přitáhl si ho k sobě když jsem viděl že je hae spokojený přitáhl jsem si ho pro polibek a on si položil hlavu na moji hruď takhle jsme usnuli.....
RÁNO:
Zbudil jsem se ale hae vedle mě nebil myslel jsem si že to byl je sen ale nebyl hae přišel do pokoje a vášnivě mě políbil já jsem náš polibek prohloubil :D
Takhle probíhali ostatní dny co jsme byly doma sami když přijeli rodiče tak jsme jim to řekli popravdě nebyly moc zaskočený a normálně nám to dovolly akorát ségry byly trochu zaskočený .....ale časem se to vstřebali zvykli si že já u haeho víckrát spim nebo hae u nás že se líbáme objímáme a .....občas se spolu milujem :DD)no popravdě občas to nebylo spíš pořád :D)
KONEC
superjuniorlove
superjuniorlove
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ|☆]  Polibek žovota Empty Re: [DOKONČENÁ|☆] Polibek žovota

Příspěvek  DaeHikari Fri Aug 19, 2011 5:29 pm

bez urážky ale i když to byl celkem zajímavý námět na povídku tak jsem se zhrozila nad tvým pravopisem :aeb: ....nechci tě nějak urazit ale opravdu bych ti doporučila abys to nejdřív vždycky poslala někomu kdo ti opraví chyby a pak bych to teprve někde publikovala Úsměv říkám ti to hlavně proto abysis sama někde neudělala ostudu a takhle za sebou nenecháváš zrovna nejlepší dojem Úsměv osobně ti klidně můžu nabídnout že ti to budu korigovat Úsměv ;)
DaeHikari
DaeHikari
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ|☆]  Polibek žovota Empty Re: [DOKONČENÁ|☆] Polibek žovota

Příspěvek  superjuniorlove Fri Aug 19, 2011 11:13 pm

PROMIŇ ZA ten pravopis já to vždycky napíšu a pak to hned dam na blog .....děkuji za nabídku ale už mam někoho kdo by mi to mohl opravit jsi hodná ale ne......:D
superjuniorlove
superjuniorlove
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ|☆]  Polibek žovota Empty Re: [DOKONČENÁ|☆] Polibek žovota

Příspěvek  Mirage Thu Sep 01, 2011 11:37 pm

Bohužel musím souhlasit :( Povídka je fakt hezká a nápad se mi líbí Úsměv Nikdo po tobě, samozřejmě, nechce, abys to měla bez chyby. Nikdo není dokonalý a nějaká ta chybička se tam vždycky vloudí Úsměv Ale to, že se na začátku věty a ve jmnénech píše velké písmeno je tak nějak základ psaní, ne? Úsměv Nebo tečky na konci věty místo tří teček Úsměv Jedna stačí Úsměv Ať tak, či onak, tvoji další povídku si určitě ráda přečtu Úsměv
Mirage
Mirage
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

 [DOKONČENÁ|☆]  Polibek žovota Empty Re: [DOKONČENÁ|☆] Polibek žovota

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru