Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ|★]Nehoda, aneb Siwonův "malý" problém

Goto down

[DOKONČENÁ|★]Nehoda, aneb Siwonův "malý" problém Empty [DOKONČENÁ|★]Nehoda, aneb Siwonův "malý" problém

Příspěvek  Lulí Sat Sep 03, 2011 6:20 pm

Uhn, tahle povídka vznikla na základě jednoho skype rozhovoru mezi mnou a mou kamarádkou Elis :D Je to něco jako parodie+yaoi, což je pěkně vražedná kombinace :D No, tak snad se vám bude líbit :D
[Betaread: Kayleigh]

***
"Elis!" vykoukne z koupelny Siwonova hlava. "Kde máme nějaké prášky? Třeští mi hlava!" Elisha odtáhne hlavu od počítače a podívá se na něj: "Uhn… v té skříňce nad umyvadlem vpravo." Otočí se zpět na obrazovku počítače a úlekem málem upadne ze židle, když uvidí tu spoušť, co stihla její kamarádka udělat na skypu za těch pár vteřin. "Už ti nepošlu žádný Chulův obrázek." Usmyslí si v duchu. "Kyááá, tak tenhle musí Luell vidět!" zavřeští o vteřinu později, když koukne na jeho novou fotku na twittru….
*
"Luel?" Heechul si sedne na kraj postele a natáhne se ke své holce, aby ji mohl políbit na krk.
"Hn?" zavrní a zakloní hlavu.
"Nechceš mi nějak nenápadně vysmlouvat Woonieho?" zeptá se prosebně a nahodí totálně štěněcí kukuč.
"Tywe, Chule a jak to mám udělat? Elis si ho pěkně hlídá." Ušklíbne se nad představou obojku kolem Siwonova krku, ale pak si uvědomí - tak špatně na tom Wonnie není. Elis ho přece miluje. Na skypu ji zabliká oranžové světlo značící další obrázek.
"Kdy stíháš dělat ty fotky, když jsi pořád u mě?" koukne se obdivně na Heechula, když přijímá další soubor. Heechul ji lípne pusu na nos a ušklíbne se. "Nejsem skutečný, to bude tím."
*
"Elíííís!" zaskučí Siwon a ve tváři se mu zračí zoufalství. Elisha se na něj zamračeně koukne.
"Zapomeň! Všichni jsou doma, spát s tebou rozhodně nebudu!" sykne tiše. Siwon nahodí zoufalou grimasu.
"Nemusíš se mnou spát, stačí když..."
"Ne! Máš dávat bacha na to, co bereš! To nepoznáš paralen od viagry?!" nevěřícně ho sjede pohledem. Nechápe, jak může být takovej vůl.
"Elííís!" další zoufalý pokus.
"Neeee!" třískne Elisha hlavou do stolu.
*
"Nějak ji ukecej. To ji nezabije, když mi ho půjčí!" žadoní Heechul a věší se po Luell jako kotě.
"A jak asi? Chulieee! Nemůžeš si říct Zhoumimu, nebo Teukovi? Hanniemu?" zkouší to Luell touhle cestou.
"Ale já chci Woonieho!" zaskučí Heechul zoufale. Luella si povzdechne a rozhodne se to přeci jen zkusit, když ji přijde od Elis zpráva:

E: Luéééél! Víš , co udělalo to pako Siwon?
L: ?????? Co?
E: Ho bolela hlava ne? A on si místo paralenu víš co vzal?
L: Nevím?
E: Viagru!
L : *pod stolem*
E: a teď mě obtěžuje, že má malý problém. Lulííí! Co mám dělat?
L: Počkej….

"Ha! Tak to vypadá, že ti ho pro dnes vybavím, zlato!" usměje se vítězně na Heechula a ten k ní hned přiskočí.
"Fakt? Jak? Kdy?" doslova na ní visí pohledem.
"Normálně, koukej." Ukáže na monitor a začne rychle odepisovat:
L: Tak ho pošli sem, Chul se o něj postará
E: Chudáček Chul, to by asi nezvládl… vážně ne..
L: Hele jako, Chul je největší děvka Koreje, věř mi, ten zvládne víc, než si myslíš. Jen Siwona pošli..
E: ani náhodou! By ses na ně dívala! Ať jde Chul někam... hmm.. .třeba do hotelu, pošlu tam Siwona

"Pusť mě k tomu!" křikne Heechul a hrne se ke klávesnici.

H: Tak ve kterém hotelu?
S: Tam, jak chodíme s kluky na jídlo..
H: *Hází na sebe oblečení s takovým elánem, že by se jeden divil* Hned tam budu
S: Čekéééj! Mě to chvíli potrvá..Než se obléknu
*Elisha se válí pod stolem*
H: Já padám, musím připravit atmosféru, jako, snad nechceš jen rychlovku, když už, ne?
S: He...jako..co nejrychleji... pak klidně muže být i romantika
H: hej, neboj, já vím co dělat, víš, že mám praxi, ne?
S: Jo vím...

"Chulie, hlavně nepřijď zase až…." Heechul za sebou třískne vchodovými dveřmi "..ráno." dořekne už jen pro sebe…

S: Budu tam tak za 30 min.
L: On už vypadl. Zůstal po něm jen průvan
E: Siwon právě taky

"Měla jsem mu dát kameru." Povzdechne si Luell. "No nic, tak ho pak aspoň komplet vyzpovídám." Umane si v duchu….

O 30 min. později v hotelu:

Siwon ani nestačí pořádně otevřít dveře pokoje a už je vtáhnut dovnitř. Než se naděje, strhává z něj Heechul kabát i košili.
"Konečně." Vzdechne a přirazí Siwona ke zdi. Okamžitě se přilepí na jeho rty a dožaduje si vstup dovnitř. Siwona ani nenapadne odporovat. Okamžitě otevře ústa a nechá jeho neposedný jazyk vklouznout dovnitř. Heechul začne okamžitě plenit jeho ústa. Rukama přejíždí po jeho dokonale vypracovaném těle směrem ke kalhotám. Když se k nim dostane, zjistí, že jsou rozepnuté.
"Uhn, ty se nezdáš." Zavrní, když se od něj malinko odtáhne.
"Akutní případ." Hekne Siwon tiše a přitáhne si Heechula pro vášnivý polibek. Ten ale netrvá dlouho. Heechul rychle stáhne Siwonovi kalhoty rovnou i s trenkami. Odtrhne se od jeho rtů a klekne si na kolena.
"A prý malý problém." Ušklíbne se při pohledu na Siwonův naběhlý penis.
"Chule…!" Vzdechne nedočkavě Siwon. Heechul na víc nečeká a pohltí jej do úst. Siwon vykřikne rozkoší a vpluje dlaněmi Heechulovi do vlasů. Přimáčkne jeho hlavu až k sobě. Heechul tohle však čekal, takže ho to nepřekvapí. I tak ale musí ovládnout dávivý reflex. Chytí Siwona za ruku, aby uvolnil stisk a pohne hlavou. Trošku se od něj odtáhne.
"Nech mě. Víš, že vím, co dělat a jak to dělat." Ušklíbne se. Siwon jen něco nesrozumitelného zaskučí a stáhne ruku. Heechul se hned vrátí k jeho penisu. Uchopí jej do dlaně a palcem přejde po jeho žaludu. Olízne kapku touhy z jeho vrcholu a poté ho obkrouží jazykem. Siwon zakloní hlavu a chytne Heechula za ramena. Starší muž se ušklíbne a jazykem přejde po celé jeho délce. Volnou rukou uchopí jeho varlata a dráždivě je masíruje. Jemně jej hryzne do špičky, čím vyloudí z jeho úst vzrušený sten. Neváhá a pokračuje dál ve své činnosti. Rozhodne se to neprodlužovat, stejně je mu jasné, že tímhle to neskončí. Opět jej vezme do úst a pro teď začne hlavou okamžitě pohybovat v rychlém tempu. Siwon samou rozkoší zarývá nehty do jeho ramen a před očima se mu dělají mžitky.
Heechul na malou chvíli zpomalí tempo, pohrává si s ním, saje, dráždí. Siwon je na vrcholu blaha, nevzmůže se na nic, než slastné výkřiky. Heechul jej vypustí z úst těsně před tím, než Siwon vyvrcholí a tak veškeré sperma vystříkne na jeho tvář. Ani se neobtěžuje ho setřít, pouze si olízne rty a vytáhne se na nohy. Siwon rychle a přerývaně dýchá, oči má pořád zavřené a čelo orosené potem. Chul jej obejme kolem krku a přisaje se na jeho rty. Jazykem obkrouží jejich konturu, zubama zatahá za spodní ret, pustí jej a jazykem přejde po jeho tváři až k uchu.
"Teď jsi na řadě ty." Zavrní toužebně a začne žužlat jeho ušní lalůček. "Vem si mě, Woonie."
Siwon otevře oči a odtáhne jej od sebe. Podívá se do jeho tváře, na které tkví jeho sperma. Chul se na něj navíc kouká tím svým svůdným pohledem, jaký dokáže jen on. Tahle kombinace působí okamžitě a Siwon cítí, jak jej opět zaplavuje vzrušení. Strčí do Heechula takovou sílou, až o pár kroků couvne. Jedním krokem je u něj a opět do něj strčí. Tenhle pohyb opakuje až dokud Heechul nepadne na postel, sám jej hned následuje. Po celou tu dobu jej sjíždí hladovým pohledem. Heechul si jej přitáhne k sobě "Ochutnej se." Poručí. Siwona ani nenapadne protestovat. Slízne z jeho tváře veškeré sperma a pokračuje dál. Jazykem šmejdí po jeho tváři, krku, nahmatá knoflíčky jeho košile a pomalu je rozepíná. Ochutnává každičký kousek nově odhalené kůže. Jazykem přejíždí po jeho krku, přes klíční kost na hruď. Zastaví se u bradavek. Vsaje jednu mezi rty a obkrouží ji jazykem. Heechul si skousne spodní ret a tiše zaskučí. Tohle mu chybělo. Rukama bloudí po jeho zádech a nechává se od něj hýčkat. Siwon jej nadzvedne, aby z něj mohl stáhnout košili, poté jej opět povalí do peřin. Rozepne pásek kalhot a stáhne je, hned pokračuje i trenkami. Mlsně se olízne a dlaní pohladí jeho vztyčený penis. Heechul zaskučí a pohne se proti němu. Siwon se ale jen ušklíbne a vrátí se k jeho rtům.
"Vychutnám si tě." Zašeptá a měkce jej políbí. Chul si ho hned přitiskne co nejtěsněji k sobě. Slastně vydechne, když se jejich údy o sebe otřou. Nechá Siwona, ať jej zasypává polibky po celém těle, sténá jeho jméno, nedokáže myslet na nic, než na to dokonalé tělo, které se na něj tiskne. Siwon rty přejíždí po jeho hrudi, mírně u toho vystrčí jazyk, ucítí slanou chuť jeho zpocené kůže. Dostane se k jeho bříšku, obkrouží prostor kolem pupíku, než do něj vnikne jazykem. Heechul vzrušeně zasténá. Touha, která jej spaluje, je téměř nesnesitelná. Touží po uvolnění, ale zároveň nechce, aby si s ním Siwon přestal takhle pohrávat. Vykřikne, když jej mladší muž pohltí do úst. Zkušeně si s ním hraje a dovádí ho tím k šílenství.
"Siwone, ach …Bože!" hlasitě sténá a rukama pevně svírá prostěradlo.
Siwon vypustí jeho penis z úst: "Dnes mi můžeš říkat Woonie, není neděle."
Heechuj jenom něco nesrozumitelného zaskučí , což Siwon ignoruje, natáhne se k nočnímu stolku u postele. Popadne tubu s gelem a vrátí se na své původní místo. Heechul se zavrtí a okamžitě roztáhne nohy. Ví, co chce Siwon dělat a nemůže se dočkat. Siwon si do dlaně vylije gel, tubu odhodí stranou a chladivou tekutinou přejde po Chulovem otvoru. Heechul se zachvěje a skousne si spodní ret.
"Pojď do mě, Wonnie." Zavzdychá. Siwon se nenechá víc prosit, zatlačí prstem na jeho dírku, Heechul je plně uvolněn, a tak to jde bez problému.
"Háááh..." Unikne mu sten, když do něj Siwon pronikne i druhým prstem. "Víc." Prosí, pánvi se pohybuje proti jeho prstům a vychutnává si slast, kterou mu tak jednoduchý pohyb způsobuje. Siwon pohybuje prsty v jeho těle, roztahuje jej, snaží se ho co nejlíp připravit.
"Víc!" zavzdychá Heechul a podívá se na něj zastřeným pohledem. Siwon se skloní k jeho rtům a věnuje mu dlouhý polibek. Jazykem se přebije do jeho úst, plení každou skulinku. Odtáhne se od něj, až když z něj vytáhne prsty. Heechul se zvedne do sedu, obejme Siwona kolem krku a vášnivě jej začne líbat. Přinutí ho lehnout si na postel a sám si na něj obkročmo sedne.
"Chci tě v sobě, hned." Zavrní , načež se mírně nadzvedne.
Nasměruje svůj otvor na Siwonův penis a poté na něj prudce dosedne. Siwon zalapá po dechu, jak jím projede vlna slasti. Heechulovi ze rtů unikne bolestný sten, ale ten hned nahradí slastné vzdychání. Vezme vlastní penis do dlaně a začne jej třít. Siwon ho chytne za boky a pomáhá mu k rychlejšímu tempu. Z úst se mu derou stále hlasitější vzdychy. Sleduje Heechulův obličej, po kterém stékají kapičky potu, jeho vzrušený výraz, cítí jeho napjaté svaly, cítí, že on sám brzo dosáhne vrcholu.
"Siwone!" vykřikne Heechul, napne se v křeči a vystříká se přímo na Siwonovo břicho. Chvíli po něm vyvrcholí i Siwon. Heechul se nadzvedne, aby z něj mohl vystoupit a poté se svalí na postel vedle něj.
"Bože, tohle mi chybělo." Zaskučí udýchaně, přesto mu na tváři sídlí úsměv.
"Jo." Vydechne Siwon a dlaní si otře zpocený obličej.
"Měl by sis plést ty prášky častěji." Ušklíbne se Heechul, Siwon neodpoví, jen se hlasitě rozesměje.
"Vážně si myslíš, že jsem tak blbej?" podívá se na něj s ironickým úsměvem. Heechul na něj chvíli nechápavě hledí, poté se ale zašklebí:
"Ty seš hovado, Siwone."
Lulí
Lulí
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru