Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] Zkus to s námi, Wookie!

Goto down

  [DOKONČENÁ] Zkus to s námi, Wookie! Empty [DOKONČENÁ] Zkus to s námi, Wookie!

Příspěvek  Lulí Mon Oct 31, 2011 11:09 pm

No... hehe... takhle to dopadá, když piju moc pomerančového džusu :D

Fandom: Super Junior
Pár: EunHaeWook (?!)
Varování: Šílenost!
Summary: Eunhyuk s Donghaem chtějí přiučit Wookieho... čemu? Heechul by nám o tom mohl říct svoje :D


Heechul vyjde z koupelny a míří ke svému pokoji, na tváři mu přitom pohrává mírný úsměv. Hangeng už ho bude čekat ve vyhřáté postélce…
"Wookie! Zkus to s námi ještě jednou!" uslyší Donghaeho hlas z Ryeowookova pokoje. Zastaví se v pohybu a otočí hlavu o devadesát stupňů.
"He…?" udělá nechápavě. Co dělá Hae ve Wookieho pokoji?
"Ani mě nenapadne!" vykřikne Wookie navztekaně.
"Proč ne?" pro teď je to Eunhyukův hlas, co slyší.
"HE…?!" pomalu přicupitá ke dveřím a přilepí na ně ucho.
"Když jsme se o to pokoušeli naposled, málem jste mě roztrhli, jak jste mě chtěli oba naráz!"
Heechul zalapá po dechu. Oba naráz? Po těle mu přeběhne mráz.
"No, jaksi jsme neodhadli, kolik toho to tvoje křehké tělíčko snese. Příště budeme víc opatrní."
"Žádné příště nebude, nenechám si natrhnout svaly, jen proto, že vy chcete!"
Heechul cítí, jak se ho zmocňuje vzrušení a v duchu nadává Wookiemu do tupců. Sakra, kdo by odmítl trojku s těma dvěma?!
"No tak, neboj, my si tě vezmeme na střídačku."
Heechul nahlas polkne. Má takovou chuť vběhnout do toho pokoje a říct jim, že s nimi klidně půjde on! Jenže nechce být za to největší hovado, co šmíruje za dveřmi a navíc, už ho čeká Hannie.
"No ještě lepší." Ironie je slyšet i přes ty dveře.
"No tak Wookie, někdo tě přiučit musí! V tomhle jsi pozadu ve srovnání s námi. I Heechul to umí líp!"
Jak to vědí! Sakra, já říkal Hanniemu, ať to video vymaže! Pomyslí si Hee zděšeně.
"Tak řeknu Shindongovi!"
Heechul vytřeští oči. On to chce se Shindongem?! Sakra, že by viděli i to video s ním?!
"Zlato, co tu děláš?" ozve se mu u ucha Hannieho hlas. Zachvěje se, jak jím projede vlna touhy. Ti tři ho svým rozhovorem pěkně nažhavili. Otočí se k Hanniemu a vášnivě ho políbí. Rukou mu zajede do kalhot a začne ho tlačit ke svému pokoji. Hangeng neprotestuje, obejme Heechula kolem pasu, ten mu nohy obtočí kolem pasu a hladově jej líbá, zatím co oba mizí za dveřmi pokoje…

*

"Proč právě Shindongovi?" Donghae s Eunhyuk se na sebe nechápavě kouknou.
"Je stejně dobrý tanečník, jako vy!"
Lulí
Lulí
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru