Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PŘENECHÁNÍ FÓRA

Goto down

PŘENECHÁNÍ FÓRA Empty PŘENECHÁNÍ FÓRA

Příspěvek  HungryGenius Thu Dec 01, 2011 6:37 pm

Vážení a milí cyoneři,
určitě jste si všimli, že už dlouhou dobu se tady neděje vůbec, ale vůbec nic. Nepřekládám, nepřidávám videa ani obrázky, texty, fikce... Bohužel mi na to už nezbývá čas. Můžu se vymluvit na to, že mám zkoušky z jazyka, maturitu za pár měsíců i přijímačky na krku, ale koho z vás to vlastně zajímá? A tak po dlouhé úvaze jsem se rozhodla fórum někomu z vás přenechat. Dělám to opravdu s těžkým srdcem, ale jelikož jsem pro sapphire-cyon vždycky chtěla jen to nejlepší, musím to udělat, protože já už dávno tím nejlepším nejsem.
Můžu ho přenechat prakticky komukoliv z vás. Když se o tohle fórum přihlásí jediný člověk, dostane ho on. Pokud vás ale bude víc, budu z vás nějakým způsobem asi muset vybrat (z čehož vyplývá případné výběrové řízení). Nemusíte se ale toho bát. Všechno se časem naučíte. I já sama jsem asi před třemi a půl lety dostala tohle fórum a ani jsem nevěděla, jak se přidávají obrázky. Takže opakuji, nemusíte se bát, že byste se časem ovládat fórum nenaučili.
Každopádně, pokud to tu nechcete nechat v tomto příšerném úpadku, napište mi zprávu. S fórem dostanete samozřejmě přístup k sapphire-cyon twitteru, youtube účtu a facebookové stránce. Pokud máte dotazy, pište. Veškeré podrobnosti se ode mě dozvíte později.

~admin kyas.

POZNÁMKA: Tohle je zpráva, která by vám všem měla přijít. Pokud ne, máto to tady, černé na bílém, popřípadě to můžete nějak okomentovat.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru