Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

+3
KyuHyunnie
demonkakoko
Nagisa
7 posters

Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Nagisa Fri Aug 01, 2008 7:00 pm

Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru….

Páteční Chun Bang Ji Chuk byl o tom " Jak by si odpověděl kdyby ti někdo napsal…"
A dnešní téma bylo "Jsem ve veřejných záchodcích a není tu žádný toaletní papír"
Tak KangIn napsatčlenům Super Junior, že je na záchodě a že nemá toaletní papír, aby viděl jak mu kdo odpoví…


Členové Super Junior:
EunHyuk: ???? (ROFL)
Heechul: Jsem v restauraci….

SungMin místo zprávy zavolal……… tak mu KangIn zavolal zpět, aby to mohli slyšet všichni….
SungMin byl jediný ochotný a milý…. zeptal se KangIn, kde je, že mu ten toaletní papír přinese…Ale mluvil velice formálně…………….

Pak zavolal Heechul…….. A mluvil s plnou pusou….
KangIn: Hyung…. Mám problém – vysvětluje problém
HeeChul: Hmm, tak prostě počkej.
KangIn: Hyung, já neodejdu dokuď TY nepříjdeš. Do tý doby zůstanu tady…
HeeChul: Mmm Okay.
KangIn: Takže mi říkáš, abych tu zůstal?
HeeChul: Myslím, že MinSung jde právě za tebou..
KangIn: Ne neeeeeee hyung jen si dělám srandu. Tohle je živý vysílání…. Jsem v radiu…
HeeChul: Oh?? Tohle je živý vysílání?? Oh….Nemysli na to, že mě ještě někdy uvidíš….



Ke konci show, KangIn čte všechny zprávy, které přijal od dalších členů:

KyuHyun skončil program a tak chtěl jít za KangIn… Pak Kangin přišla zpráva, že KyuHyun vzal roli toaletního papíru a šel dovnitř Chunji záchodků hledat KangIn… Ale samozřejmě KangIn tam nebyl…………Tak mu KyuHyun napsal zprávu:
Hyung, myslím, že mě někdo asi pěkně napálil….

EeTeuk: Oh to je pro radio?? Jak bych měl odpovědět??

DongHae: Hyung, Neboj se. Jsem tvůj dongseng Fishie DongHae. Budu tam brzo, tak ještě chvíli čekej!!

YeSung: KangIn-ah, tak spláchni záchod a pak s tou čistou vodou, která zbyde se můžeš umýt…
Nagisa
Nagisa
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://nagisa.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Anonymní Fri Aug 01, 2008 10:36 pm

Dobrýýý Tyjooo :lol: .. tak to je božííí :lol: ... TyJo Yesungovo odpověď mě dostala :lol:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  demonkakoko Sat Aug 02, 2008 11:29 pm

-ShPeK.NejVéČí.IwISh- napsal:Dobrýýý Tyjooo :lol: .. tak to je božííí :lol: ... TyJo Yesungovo odpověď mě dostala :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak to sme dvě...Asi sem mrtvá.... :lol: :lol: :lol:
demonkakoko
demonkakoko
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Nagisa Sun Aug 03, 2008 12:06 am

Nj Yesung je chytrej, co jinýho vymyslet tak narychlo???
Ale jako nechtěla bych být na místě Chullieho, být v rstauraci a přijít mi tahle zpráva, asi bych už nedojedla :lol:
Nagisa
Nagisa
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://nagisa.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  demonkakoko Sun Aug 03, 2008 12:10 am

Nagisa napsal:Nj Yesung je chytrej, co jinýho vymyslet tak narychlo???
Ale jako nechtěla bych být na místě Chullieho, být v rstauraci a přijít mi tahle zpráva, asi bych už nedojedla :lol:

Mě se líbí ta věta..."Oh?? Tohle je živý vysílání?? Oh….Nemysli na to, že mě ještě někdy uvidíš…." :lol: :lol: :lool: :lol:
demonkakoko
demonkakoko
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  KyuHyunnie Mon Aug 04, 2008 9:30 am

demonkakoko napsal:
-ShPeK.NejVéČí.IwISh- napsal:Dobrýýý Tyjooo :lol: .. tak to je božííí :lol: ... TyJo Yesungovo odpověď mě dostala :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak to sme dvě...Asi sem mrtvá.... :lol: :lol: :lol:
Sme tři... Bože... To jsou blázni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KyuHyunnie
KyuHyunnie
→Too Perfect ★★★★★


https://sapphire-cyon.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Jane Wed Aug 06, 2008 10:19 pm

Tak to vážně nemá chybu. Nejlepší odpověď měl opravdu Yesung :003:
Jane
Jane
→Monster ☆☆☆☆☆


http://k-pop-hip-hop.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  12a4h Sun Aug 17, 2008 4:37 pm

Jak jsou všichni starostliví...kdyby mně napsala tohle kámoška, tak :004: nevím...ale s toaleťákem bych asi nepřišla :lool:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  MicinaCicusha Mon Aug 18, 2008 2:42 am

no proste zlatúšíkowia :( hm no Yesungi xDD to znie a si tak ako yb som ja odpowedal mojej kamoške :lol: :lol:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Anonymní Sun Sep 07, 2008 2:23 am

Hej,to som už niekde čítala...ale stále to je pecka...YeSung :lol:
Ale SungMin,DongHae a Kyu sú dobrí chlapci Úsměv

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  agoni7 Wed Apr 13, 2011 9:53 pm

Hahahaa :087: :087: :087: :087: Hyukie a Yesung a Heechul to zabili :D:D i Leeteuk :D A Kyuhyun byl tak miloučký ^^ To bych do nej rozhodně neřekla :069:
agoni7
agoni7
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru Empty Re: (Překlad) 070207 Kiss The Radio – Kdyby byl KangIn na záchodě bez toaletního papíru

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru