Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Rom) Super Junior - Why I Like You

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 10:44 pm

Tak sem zkoušela najít text k 2. songu v jejich 3rd new albu, ale nák sem to nenašla, tak sem se teda rozhodla, že to přepíšu z jejich vystoupení na Music Bank (jak dycky vlevo dole běží ty textíky xD) Jen doufám, že to mám přibližně dobře xD Jo jak má korejština takový to r/l, g/k atd. tak sem tam dycky dala to, co se mi líbilo...ono je to v postatě jedno...oni stejně čtou něco mezi tím xD

[Sungmin]
TV reul kkyeomyeon deulrineun
sesang aegideureun
eokkaereul cheojike
uulhake haedo

[Donghae]
oneul achim geudae
aju makeun moksorineun
I do I do I do yeah

[Ryeowook]
nal wanbyeokhake
naega sarakake
nareul utke haneun
dan hanaui iyu yeah

[Kyuhyun]
geudaeka itdaneun geot yeah

geudaeka geudaeka
nan geudaeka
saranghae saranghae
neol saranghae
rago malhal ddae
nareul mitke dwae

geudaeka geudaeka
nan geudaeka
nae yeope nae yeope
dagawa naege gidael ddae
himeul eotke dwae

[Kyuhyun]
dajeonghan miso
seksihan nunbit
eongddunghan aegi
nalssi bakkwidut
ddaeron jimjakdo hal su eopseo yeah

[Ryeowook]
itneun geudaero
kkumiji anneun
sarangseureoun
naui geudaeka neoya

[Yesung]
naui geudaeka neoya yeah

geudaeka geudaeka
nan geudaeka
saranghae saranghae
neol saranghae
rago malhal ddae
nareul mitke dwae

geudaeka geudaeka
nan geudaeka
kamanhi kamanhi
nae nuneul bomyeo useul ddae
nado mitke dwae

geudaeka geudaeka
nan geudaeka
saranghae saranghae
neol saranghae
rago malhal ddae
nareul mitke dwae

geudaeka geudaeka
nan geudaeka
nae yeope nae yeope
dagawa naege gidael ddae
himeul eotke dwae

[Ryeowook]
niga joheun iyu
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Fri Mar 13, 2009 10:57 pm

:Love: Áh to jsem dneska hledala a furt nič xD jedna z mých oblíbených z toho alba ^^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 11:07 pm

zrovna sem si řikala že je škoda že to tu neni protže sem to teď dokoukala a řikala si že bych si to ráda zkusila zazpívat...moc za to děkujuuu že si to sem dala :Thank You:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 11:43 pm

Není zač...se si právě taky chtěla zazpívat, ale nikde nic, tak sem se dalal teda do práce...ale ségra se na mě koukala jak na debila cože to pořád slabikuju náký nesmysly jak mimino xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 11:44 pm

počkej jako jak si to dala do tohohle písma??
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 11:56 pm

Eh?!? No jakože to bylo napsaný hangul-em (korejským písmem) a já sem to "zromantizovala"? xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 14, 2009 12:00 am

a jako v nějakym překladači nebo sama??
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 12:16 am

no sama xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 12:20 am

Sama? oO hej tak to seš king xD Nevím jak vy holky, ale já jdu zpívat ^^ xD takžé zacpat uši tééď xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 12:27 am

No...ono na tom nic těžkýho není...stačí se naučit hangul xD
Echm...to jsi neslyšela mě xD v hvězdné pěchotě by mě rozhodně neporazila :lol:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 12:33 am

no jasně.. stačí se naučit hangul... hmm nj aby se mi tak ještě chtělo že? xD mě to pod naučit a taky budu "romalizovat" xD
Haha ve zpěvu no nevím nevím.. xD ale v tanci jsem jednička já xD to kdybych jim tak zatancovala Rokkugo xD no to by byl nářez :D by z toho nechápali ještě tejden :D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 12:34 am



btw vidělas tohle? oO
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 12:41 am

Jo viděla...právě z toho sem to "romantizovala" xD
btw víš, jak vznikl hangul? Král Sedžong (doufám,že se tak menuje xD) se snažil vymyslet nákou abecedu, kterou by se lidi mohli naučit za 1 dopoledne xD a to se mu taky podařilo. Takže nebuď líná a NAUČ se to xD Dám ti na to celý den xD To sem hodná co xD
He...no já dneska zkoušela tancovat Sorry2 xD xD xD echm...jaktože oni u toho vypadaj tak sexy a já vypadám jak postižená O.o? xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  Mily Sat Mar 14, 2009 12:47 am

přestante mě zabíjet já už to nevydržím :( jsou prostě super dokonalý a choreografie wooow
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 12:50 am

No tak jasná je retardace že jo.. :D v mém případě (a že já jsem sama o sobě případ xD) každopádně přesahuje všechny meze.. ale nejepší je můj bratr jak tancuje U to ani já na něj nemám :lol: :lol: :lol:
Hej ae jakože jak sem viděla to video.. tak mě málem šlak trefil oO xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 1:05 am

Ha...tak to bych ho chtěla vidět... :lol:
Jaký video? Why I Like You? Mně děsně štve, že zpívaj pořád a pořád dokola ti samí...já vím, že sou to nejlepší zpěváci, ale ostatní zpívaj taky dobře a měli by taky dostat šanci ^^
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 1:08 am

No já ho taky dala na youtube aby se mohli lidi podívat :D ale je to dost tmavý x/ zítra to ae prej natočíme znova... mi to slíbil :D haha bude to lepčí kvalita! Oo dobře.. tak možná kvalita ne.. ale tak bude to světlejší :D
Jo to máš pravdu no.. ae mě nejvíc dorazil ten jejich new look oO xD hej jak jsem viděla DongHae s těma brýlema tak sem myslela že omdlím :D ve finále mě ještě dorazil RyeoWook s LeeTeuk.. o EunHyuk ani nemluvím oO xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 1:22 am

Tak to mi musíš pak dát link xD he...máš teda dobrýho bráchu, já mít nákýho, by mě uškrtil, kdybych to tam dala xD
Dyž sem to viděla, tak sem nevěděla na koho koukat dřív, to je problém 13tičlenné skupiny...u dbsk to stačí zkouknout 6x (1x celkově a pak pokaždé pozoruju jednoho z nich xD) ale suju? hix...navíc kdo se má vyznat v té změti lidí? Je dycky ztratím z dohledu xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 14, 2009 10:54 am

[quote="12a4h"]No...ono na tom nic těžkýho není...stačí se naučit hangul xD
bno tak to bych taky brala naučit se to ale vůbec nevim jak na to a příjde mi to děsně těžký... :(
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 14, 2009 10:55 am

Jo to máš pravdu no.. ae mě nejvíc dorazil ten jejich new look oO xD hej jak jsem viděla DongHae s těma brýlema tak sem myslela že omdlím :D ve finále mě ještě dorazil RyeoWook s LeeTeuk.. o EunHyuk ani nemluvím oO xD[/quote]

mě se právě Donghae s těma brýlema líbil....ale Lee to má fakt náký divný...a Ryeowookovi to tady podel mě slušánkuje Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 11:44 am

No já to pochopila tak, že se to kyasurin líbí? Teda váhala sem jesli jo nebo ne, pak sem si teda řekla asi jo...nebo ne? xD
Hix...proč stál Sungmin zády? A pak když se otočil, tak ho zakryl ten pitomej nápis...tsss...a co se stalo yesungovi, že si zakryl oči? oslnivé světlo? píchl se nožičkou brejlí? xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 1:56 pm

Hej já jdu teď bratra točit znova dám to na youtube a hodim ti ten link ok? xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 3:48 pm

jasně jasně...sem s ním :lool:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 14, 2009 4:00 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ná tak tady to máš xD obraz teda není nic moc jo Oo xD ale aspon nejde vidět ten můj bordel vzadu na posteli :lool: :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 5:01 pm

He...dobrej brácha xD ale zapoměl na ruku v rozkroku xD jinak poslouchá je? Kolik mu vůbec je? Ale jo dobrý...představovala sem si horší xD
Hix...bordel? Tos asi nebyla u mě xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

(Rom) Super Junior - Why I Like You Empty Re: (Rom) Super Junior - Why I Like You

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru