Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opětovaná láska-ShiChul

5 posters

Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Mon Jun 08, 2009 7:41 pm

Byly asi 4 hodiny odpoledne. Shiwon vyběhl z místnosti, kde měli taneční zkoušku. Heechul si sundal tričko a jemu se naskytl pohled na jeho vyrýsované tělo. Všichni se tam nějak bavili, jenom Shiwon z něj nemohl spustit oči a pořád ho hypnotizoval. Po chvíli zpozoroval, že si jeho upřeného pohledu Heechul všiml, a tak raději místnost opustil.
Zamířil k automatu na chodbě a koupil si kafe. Stoupl si k zábradlí a podíval se dolu na podium, kde měli asi za měsíc vystupovat s jejich novou písničkou “Sorry Sorry“, a zamyslel se.
Je to asi 3 dny zpátky, co ho Heechul při koncertu v Bangkoku políbil. Sice to udělal i Sungminovi a Jayovi, ale Shiwon to cítil jinak. Chtěl by to zažít znova, a delší a vášnivější, než jen tohle.

Najednou ho někdo zezadu objal, něčí ruce mu nadzvedly tričko a začaly ho hladit po břiše. Shiwon se lekl, až málem vylil kafe a chtěl se otočit, jenže ten dotyčný ho držel pevně.
„Shiwone, proč mě pořád tak pozoruješ?“
SW: „ Hee- Heechule, co to…“ nedopověděl, protože Heechul se k němu přitiskl tak blízko, až Shiwon na chvíli přestal dýchat a zavřel oči.
SW: „ Co děláš“ vydechl
HC: „ odpověz mi“ a jemně ho políbil na krk
SW: „ ne Heechule…já…nech toho prosím“
Heechulovy ruce mu zajely do kalhot. Shiwon se teď prudce otočil a vyděšeně se na něj podíval.
Heechul mu vzal kelímek z rukou a položil ho na zem.
SW: „ Heechule proč to…?
Heechul se k němu zase přitiskl a rty mu lehce přejel po krku.
Shiwon po tomhle toužil, ale bál se, že si s ním Heechul jen tak hraje a nemyslí to upřímně. Chtěl se nějak bránit, aby mu nepodlehl.
SW: „ Heechule, někdo nás tu uvidí“
Heechul se přestal věnovat jeho krku, vzal ho za ruku a táhl po chodbě.
SW: „ Heechule, co děláš? Kam jdem?“
HC: „ Ticho“
Když procházeli kolem zkušební místnosti, otevřely se dveře, a tak Heechul vtáhl Shiwona za roh, aby je nikdo neviděl.
SW: „ Co blbneš?“ Heechul mu jenom přitiskl k ústům ukazováček, aby mlčel.
Ze dveří vyšli ostatní členové skupiny a pomalu odcházeli pryč. Shiwon s Heechulem ještě zaslechli Kangina jak se ptá ostatních, kde je Shiwon, že s ním bude chtít mluvit manažer.
SW: „ a jo, já na to úplně zapomněl“ zašeptal „ za týden jedu za rodičema a on to se mnou chtěl dneska probrat. Musím jít za ním“
HC: „ to to nemůže počkat?“ chytl ho za boky, přitlačil ke zdi a lehce se dotkl jeho rtů. Shiwon zavřel oči. Chtěl víc, ale Heechul se odtáhl. Shiwon otevřel oči, Heechul se na něj usmíval. Shiwon zavřel pusu a raději se podíval jinam.
HC: „ nechceš si to ještě rozmyslet?“
SW: „ Heechule ne, já opravdu radši jdu“
Heechul ho zase chytnul za ruku. Přešli po chodbě a Heechul otevřel jedny dveře. Byla to malá místnůstka- sklad nějakých rekvizit. Heechul šoupl Shiwona dovnitř a zavřel za nima dveře.
SW: „ Heechule neblbni, já tady nechci bejt“ Heechul na to nic neřekl.
Dveře byly vysoké a v horní části, až někde nad jejich hlavami, bylo malé okénko, které tam propouštělo trochu světla.

Shiwon si sedl na zem a dal hlavu do dlaní.
SW: „ Heechule, jdem pryč“
V tom ucítil jeho dech. Podíval se na něj. Heechul u něj klečel, byl tak blízko. Shiwon se chtěl otočit jinam, ale Heechul zavřel oči, a jazykem mu přejel po rtech. Shiwon ho chtěl odstrčit, ale Heechul mu chytl ruce a začal ho vášnivě líbat. Po tomhle Shiwon tak toužil. Začal mu polibky opětovat. Heechul věděl, že vyhrál. Obkročmo si na něj sedl a svlékl mu tričko. Začal něžně hladit jeho bradavky. Shiwon zavřel oči a zaklonil hlavu. Heechul mu začal jemně sát kůži na krku. Začal se na něm pomalu pohybovat. Shiwon cítil, jak se mu zvedá. Odtáhl Heechulovu hlavu od svýho krku a začal ho divoce líbat.
Najednou uslyšeli poněkud z dálky manažerův hlas, volající Shiwonovo jméno.
Shiwon se lekl a prudce Heechula odstrčil.
SW: „já musím jít“
HC: „ ne nechoď, buď tu se mnou“
Shiwon zavřel oči. Nevěděl, co má dělat. Věděl, že na něj bude manažer naštvaný, ale zároveň chtěl být s Heechulem, tak hezky to začalo.
SW: „ hyung, já opravdu nemůžu“
HC: „ prosím“ zašeptal, a zase ho utápěl v divokých polibcích. Jednou rukou mu přidržoval hlavu a tou druhou mu během pár vteřin rozepl kalhoty. Zajel mu rukou pod spodní prádlo a jemně dráždil. Shiwonovi se začal zrychlovat dech. Heechul se bál, že je to docela slyšet, a tak mu na ústa přitiskl dlaň, protože přímo u dveří se zastavil manažer a s někým mluvil přes telefon. Sice oba poslouchali, o čemže se to baví, ale Heechul nedal ruku z jeho rozkroku a snažil se Shiwona udržel v téhle rozkoši.
M: „ je s vámi Shiwon?“
Z telefonu se ozval Teukieho hlas.
ET: „ne není, my jsme všichni v restauraci“
M: „ aha, tak já už nevím, kde by mohl být, říkal jsem mu, ať tu zůstane“
ET: „ možná se šel najíst někam s Heechulem, ten tu taky s námi není. Nebo mu zkus zavolat“ mluvil s plnou pusou.
M: „ to už jsem zkoušel, není dostupný“
Et: „ tak Heechul“
M: „ ok, zkusim Heechula“ rozloučili se a zavěsili. Manažer odešel.
HC: „ ty máš vypnutý mobil?“
SW: „ ne nemam“ vydechl.
Heechul si volnou rukou šáhl do kapsy pro svůj.
HC: „ není tu žádný signál, ale pro jistotu si ho vypnu, když mi chce volat“
SW: „ Heechule neblázni, já tu s tebou nemůžu takhle být“ a odstrčil od sebe jeho ruku.
HC: „ Shiwone“
SW: „ Heechule ne“
Heechul už toho měl dost, už ho tedy nepřemlouval a vstal z něj.
HC: „ fajn, tak si běž“ sednul si na druhý konec skladu.
Shiwon přešel ke dveřím. Sklonil hlavu a podíval se na svůj rozkrok.
SW: „ já…tam takhle nemůžu“ a opřel se o zeď. Heechul ho chvilku zkoumal a pak vstal. Objal ho a vtiskl mu dlouhý polibek. Shiwona pomalu opouštěly myšlenky na manažera a jeho odjezd a začal Heechulovi polibky horoucně oplácet. Přitlačil ho ke zdi a svlékl mu tričko. Nemohl odtrhnout pohled na jeho hruď a rukama mu jemně jel po bocích, zatímco si před ním klekal.
HC: „ Shiwone, to radši ne“
Ale Shiwon ho neposlouchal a sundal mu kalhoty. Rukama mu přejel po stehnech, až se zastavil u spodního prádla. Stáhl mu ho a pomalu se začal ústy přibližovat k jeho vztyčenému penisu. Jenže Heechul chytil jeho hlavu a odtáhl jí od něj poměrně daleko.
HC: „ Shiwone…“
Ale Shiwon odstrčil Heechulovy ruce od jeho hlavy a zase se k Heechulovi dostal. Špičkou jazyka mu nepatrně přejel po vrcholku údu. Heechul zasténal. Shiwon věděl, že ho dostal, a tak to udělal znova, ale teď trochu intenzivněji. I Heechul zasténal hlasitěji, než před tím. Shiwon začal jazykem přitlačovat. Heechul zase uchopil jeho hlavu, ale tentokrát k sobě Shiwona ještě více přitáhl. Držel ho u sebe pevně, jakoby se bál, že snad přestane. Ale to Shiwon ani neměl v úmyslu. Zvedl se a otočil k sobě Heechula zády.
HC: „ Shiwone ne“
SW: „ proč?“ a líbal ho na krk.
HC: „ protože prostě ne“ odstrčil ho od sebe, natáhl si kalhoty, vzal do ruky tričko a utekl. Prudce za sebou zavřel dveře a nechal tam Shiwona samotnýho. Shiwon chvíli koukal na dveře skladu a pak si pomalu sedl.
SW: „ ty hajzle“ zašeptal a dal pěstí do krabice vedle něj.
Heechul to opravdu nemyslel vážně. Chtěl si jen tak pohrát, a když přišlo na něco vážnějšího, tak zdrhnul.
SW: „ proč jsi mi to udělal…a proč já blbec vůbec podlehl?“ šeptal si pro sebe. Jenže to, co se stalo, už vrátit nešlo, a Heechul mu jenom pořádně popletl hlavu.
Shiwon po chvilce přemýšlení vyšel ze skladu.
„ Á Shiwone, tady jsi, všude tě hledám“
Shiwon se lekl. Přímo za ním stál manažer.
SW: „ no já…já jsem to…usnul“ a poškrábal se nejistě ve vlasech.
M: „ ve skladu?“
SW: „ no…jo ve skladu“
Manažer na něj koukal jak na idiota.
SW: „ no já hledal nějaký klidný místo“ manažer jenom zakroutil hlavou a už to dál nerozebíral.
M: „ Shiwone…není ti něco? Nevypadáš nějak dobře. Není ti špatně?“ zeptal se při pohledu do jeho skelných očí.
SW: „ ne, nic mi není“
M: „ fakt tě třeba něco nebolí?“ dělal si o něj dál starosti.
___ Bolí mě srdce, ale na to žádný lék není___ pomyslel si.
SW: „ ne, nic…i když, není mi opravdu nějak dobře, mohl bych jít domů?“
Manažer si ho zkoumavě prohlédl a povzdechl si.
M: „ raději běž, opravdu nevypadáš dobře. Probereme ten odjezd jindy“
Shiwon tedy poděkoval a odešel.


Naposledy upravil ...Lenny... dne Mon Jun 08, 2009 7:50 pm, celkově upraveno 1 krát
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Mon Jun 08, 2009 7:42 pm

Když přišel do jejich společnýho domu, všichni seděli u stolu.
SW: „ co tady všichni děláte?“
ET: „ co asi, čekáme na tebe. Kde jsi byl? Nic jsi nikomu neřekl, mobil nebereš!“
Shiwon přejel očima po všech přítomných. Heechul už tam s nima seděl.
SW: „ já se omlouvám, příště dám vědět, když někam půjdu“
ET: „ hm, bylo by to nejlepší. Jedl jsi něco? Heechul přišel před chvílí. Nic nejedl. Myslel jsem, že jste spolu v restauraci nebo tak, ale prý s tebou nebyl.
Shiwon se koukl na Heechula. Ten sklopil oči k talíři a raději začal jíst.
ET: „ dáš si tedy něco?“
SW: „ jo dám. Ale nebude snad vadit, když si to vezmu do pokoje?“
ET: „ ne nebude“
Shiwon si vzal večeři a odcházel pryč.
ET: „ jo…Shiwone, za chvíli jdem všichni na nákupy, jdeš s námi?“ zavolal ještě.
SW: „ ne…já dneska zůstanu tady“
ET: „ proč?“
SW: „ není mi nějak dobře“ zalhal. Ve skutečnosti však nechtěl být moc v Heechulově přítomnosti.
ET: „ dobře. Tak my za chvilku vyrážíme, tak ahoj“
SW: „ ahoj“ a zamířil do pokoje.
ET: „ tak půjdem ne?“
Všichni se zvedli od stolu a odcházeli.

Shiwon mezitím seděl v pokoji, jedl a přemýšlel. Slyšel, jak všichni odešli. Dojedl, vzal si časopis a začetl se do něj.
Po chvíli ho ze čtení vyrušil zvuk tekoucí vody z koupelny. Vstal a šel tam.
I přes zamlžené sklo sprchového koutu poznal Heechula.
SW: „ proč jsi tady?“ zařval, aby ho přes puštěnou sprchu slyšel.
Heechul vypnul vodu.
HC: „ nějak se mi s nima nechtělo“
SW: „ hm“ chtěl odejít.
Heechul otevřel sprchový kout.
HC: „ Shiwone, přinesl bys mi prosím tě ručník? Nechal jsem si ho v pokoji“
Shiwon kývl, ale nemohl od Heechula odtrhnout oči. Sjel pohledem po celém jeho těle. Vzpomněl si na odpoledne.
HC: „ Shiwone, v pořádku?“
SW: „ co-cože?“
HC: „ Shiwone, ten ručník“
Shiwon na něj hodil zamračený pohled, aby Heechul neviděl, jak moc ho uvnitř bolí, že ho jenom využil, a odešel z koupelny. Vzal z Heechulovo pokoje jeho ručník a vrátil se zpátky. Hodil ho po něm a bouchl za sebou dveřmi.
Sedl si na svou postel a opřel se o zeď.
_proč tu Heechul zůstal, já chtěl být sám, měl jít raději s ostatníma-
Slyšel, jak šel Heechul do vedlejšího pokoje.
Asi čtvrt hodiny tam Shiwon jenom seděl a přemýšlel. Když v tom lampička na nočním stolku zhasla. Shiwon až nadskočil, jak se lekl a zkusil rozsvítit velké světlo, jestli jenom v lampičce nepraskla žárovka. Jenže to se taky nerozsvítilo. Vypnuli proud.
Shiwon za svitu svého mobilu vytáhl ze šuplíku svíčku a sirky. Zapálil ji a zase se uvelebil na posteli. Na dveře zaklepal Heechul.
SW: „ co chceš?“ Heechul vešel dovnitř.
HC: „ můžu být v tvém pokoji?“
SW: „ to není jenom můj pokoj, je i Eunhyuka a Sungmina“
HC: „ ale teď jsi tady sám. Můžu tu teda být?“
SW: „ a proč?“
HC: „ já nějak nemůžu usnout“ pohlédl na hořící svíčku „ a nemám si ani čím svítit“
SW: „ hm…dělej si, co chceš“
Heechul si sedl na Sungminovu postel.
HC: „ ty jsi na mě naštvaný?“
Shiwon neodpověděl, jenom se na něj podíval s mírně pozvednutým obočím a lehl si zády k němu.
HC: „ Shiwone, já se ti omlouvám“
Shiwon pořád nic neříkal.
HC: „ já opravdu nechtěl“
Shiwon zavřel oči a snažil se ho neposlouchat. Heechul si klekl k jeho posteli a lehce ho pohladil po vlasech. Shiwon se otočil a odstrčil ho od sebe.
SW: „ Heechule, nech mě, jenom jsi mě sprostě využil, já…myslel jsem, že tě miluju, ale nejradši bych na tebe zapomněl“
Heechul jenom stál a ohromeně na něj zíral.
HC: „ ty…ty mě miluješ?“
Shiwon mlčel.
HC: „ já… tě taky…“ odmlčel se.
Shiwon zase pozvedl obočí.
SW: „ miluju?“ dořekl za něj a uchechtl se „ nemusíš to na mě zkoušet, nevěřím ti ani slovo, radši běž“
HC: „ ale já…“
SW: „ Heechule běž, vezmi si klidně tu pitomou svíčku sebou, ale odejdi“
Heechul si tedy vzal svíčku a vyšel z pokoje. Shiwon se teď snažil usnout. Jenže Heechul vešel do pokoje znova.
SW: „ co tu zase chceš? Já ti řekl, že nechci, abys tu byl“ zařval na něj a posadil se na posteli.
HC: „ hej, neřvi na mě, nechal jsem si tady jenom mobil“ a položil na stůl svíčku.
Jakmile vzal mobil do ruky, zapípal. Heechul si přečetl zprávu, která přišla.
HC: „ Teukie píše, že asi v polovině města kvůli něčemu přerušili proud, a že se tak do hodiny vrátí. A ptá se, jestli jsme v pořádku“
SW: „ tak mu napiš, že jsme a zase běž“
HC: „ nebuď na mě naštvanej! Omlouvám se ti“
SW: „ to je k ničemu“
HC: „ já ti to vysvětlim“
Shiwon si stoupl naproti němu.
SW: „ Vysvětlit co? Jak sis z toho dělal srandu?“ křičel na něj
HC: „ neřvi na mě, nedělal“
SW: „ nekecej a vypadni“
HC: „ co, když se odsud nehnu?“
Shiwon vzal Heechula, otevřel dveře a chtěl ho vystrčit ven. Jenže Heechul je zavřel a narazil do nich. Shiwon se v plný rychlosti připlácl na Heechula. Ten se mu podíval hluboko do očí, pevně ho sevřel v náručí a políbil ho.
Shiwon se mu vytrhl.
SW: „nech mě bejt! Už tohle nikdy nedělej!“
HC: „ ale já tě miluju“
Shiwon zakroutil hlavou. Heechul už nevěděl, jak mu to dokázat.
HC: „ on to někdo ví“
SW: „ co? Že mě miluješ?“
HC: „ jo…víš…já někomu řekl, že k tobě cítím něco víc“
SW: „ komu?“
HC: „ já jsem si jednou povídal s Kanginem o takových věcech, jako je láska mezi klukama a tak…no a já mu to teda řekl“
Shiwon vytrhl Heechulovi z ruky mobil.
HC: „ co děláš?“
SW: „ jdu mu zavolat“
Oba si sedli na postel.
SW: „ Kangin?“
KI: „ no?“
SW: „ já bych se tě chtěl na něco zeptat“
KI: „ tak se ptej“
SW: „ no…je to o Heechulovi a mě…nevíš něco o tom?“
KI: „ nevim, co máš konkrétně na mysli. Proč voláš z jeho mobilu?“
SW: „on tu sedí vedle mě a tvrdí…že mě…“
KI: „ miluje?...můžeš mi ho dát na chvilku?“
SW: „ jo jasně“
Shiwon vrátil mobil zpátky Heechulovi.
HC: „ Kangine, já mu to řek“
KI: „ já myslel, že nechceš, aby to věděl?“
HC: „ už to nešlo vydržet“
KI: „ a po mě chceš co?“
HC: „ aby si mu to potvrdil, protože mi nevěří“
KI: „ achjo… tak mi ho dej k telefonu“
HC: „ díky“ podal mobil Shiwonovi a odešel z pokoje.

KI: „ tak jo…je to už dýl, co mi říkal, že k tobě nejspíš něco cítí. Nechtěl ti to říct. Dneska, když přišel, řekl mi, že byl s tebou a že málem…no ty víš“
SW: „ a proč utek, to ti neřek?“
KI: „ prý se na to nějak necítil, že kdyby se s tebou někdy miloval tak někde jinde, než zrovna tam“
SW: „ tak proč mě tam táhnul?“
KI: „ nevim, říkal, že kdyby byl s tebou někde sám, tak by se nejspíš neovládnul, tak asi proto“
SW: „ takže…myslíš, že mi tedy říkal pravdu?“
KI: „no podle toho, co říkal mě tak asi jo“
SW: „ tak…díky a ahoj“
KI: „ ahoj“
A položil mobil na stůl.
SW: „ Heechule?“
HC: „ no?“ ozval se ze svého pokoje“
Shiwon tam přišel a posvítil na něj mobilem. Vzal ho za ruku a táhl k sobě do pokoje, aby na něj při svíčce viděl.
SW: „ Heechule já…už tomu věřím“
Heechulovi se na rtech rozzářil šťastný úsměv, sedl si na Shiwonovu postel a přitáhl si ho k sobě. Chtěl ho políbit, když v tom se lampička na stolku rozsvítila- zase šel proud. Oba se na ní vylekaně podívali. Heechul ,se na Shiwona se zase usmál a lampičku zhasl. Po pokoji se zase rozlévalo jen světlo plápolající svíčky.
Heechul teď Shiwona políbil. Shiwon se mu poddával. Vášeň a hloubka jejich polibků se rychle stupňovala. Shiwon svlékl Heechulovi tričko a jazykem kroužil po jeho holé hrudi. Heechul vzal do rukou jeho hlavu a zase mu zaměstnal ústa svými polibky.
HC: „ teď jsem na řadě já“ zašeptal a obdařil Shiwona krásným úsměvem.
Celého ho svlékl a jazykem mu přejel přes vypracované bříško až k penisu. Lízal ho odspoda nahoru, až se zaměřil na úplnou špičku. Chtěl Shiwona co nejlépe uspokojit a to se mu taky, podle Shiwonových vzrušených vzdechů, vedlo opravdu dobře.
SW: „ Heechule, už to nevydržím“
Jen co to dořekl, vystříkla z něj ta vášeň, co se tak rychle drala na povrch. Shiwon už v sobě nezakrýval hlasité steny, když viděl Heechula jeho semeno s chutí polykat.
Heechul se teď pomalu vracel nahoru, až k jeho ústům. Chvíli se zase líbali.
HC: „ Shiwone, chceš to?“
SW: „ jo chci“ zašeptal s přivřenýma očima.
HC: „ opravdu“ ujišťoval se.
SW: „ Heechule, já tě miluju. Už jsem na to byl připravený v tom skladu, ale tys nechtěl“
HC: „ promiň…nechtěl jsem se tebou milovat tam, tady je to ideální“
Shiwon kývl a stáhl mu kalhoty. Heechulovi už taky pěkně stál a tak mu stáhl i spodní prádlo. Roztáhl nohy a Heechul se na něj přitiskl. Hleděli si do očí. Načež je Shiwon zavřel a Heechul do něj opatrně pronikal. Shiwon vykřikl bolestí.
HC: „ v pořádku“ zašeptal vzrušeně.
SW: „ bude to dobrý“ vydechl.
Heechul ho políbil na krk a začal se v něm pomalu pohybovat.
SW: „ víc“ vydechl do jeho zpocených vlasů a jemně mu zkousl ouško.
Heechul tedy zrychloval a Shiwon nahlas sténal. Heechul věděl, že i když se snaží do divoké vášně dostat Shiwona,za chvilku vyvrcholí také.
Najednou uslyšeli přijet k domu auto. Heechul se, s obavami, že přijeli ostatní kluci, podíval na Shiwona.
SW: „ Heechule, teď nepřestávej“ zašeptal vzrušeně, chytl ho za boky a víc ho do sebe přirazil. Naštěstí to nebyli ostatní členové ale sousedi, co se vrátili z dovolené. Heechul teď vyvrcholil a udýchaně pronesl ty dvě krásná slova miluju tě. Vysunul ho ze Shiwona a lehl si na něj.Shiwon ho ještě chvíli hladil po zádech, než oba usnuli.

Asi za půl hodiny přišli domů ostatní. Eunhyuk otevřel dveře do svého pokoje a rozsvítil světlo. Zůstal strnule stát mezi dveřmi. Světlo probudilo jenom Heechula. Líně otočil hlavu na Eunhyuka, ke kterému teď dorazil i Sungmin, a snažil se v přímém světle zorientovat.
EH: „ p-pardon“ vykoktal ze sebe a zabouchl dveře.
SM: „ co to?“
EH: „ oni spolu…“
SM: „ cože? Oni spolu spali?“
EH: „ no já nevim, ale bylo vidět, že na sobě nemají trička“
SM: „ bůh ví, co na sobě ještě neměli“
EH: „ takže fakt myslíš, že to…?“
SM: „ třeba nám to řeknou“
EH. „ to pochybuju. Pojď dolů“
Došli do obýváku, kde seděli kluci, a řekli jim, co si myslí.

Mezitím si Heechul položil hlavu zpátky na Shiwonovu hruď a přemýšlel. Bylo mu jasné, že to členové skupiny nenechají jen tak.
HC: „ miláčku“ zašeptal a jemně Shiwona políbil.
SW: „ co se děje?“ ani neotevřel oči.
HC: „ kluci to ví“
SW: „ co ví?“
HC: „ teda aspoň si to myslí“
SW: „ ale co“ podíval se na něj.
HC: „ že jsme spolu spali“
Shiwon se posadil a Heechul vedle něj.
SW: „ co budeme dělat?“
HC: „ miluješ mě?“
SW: „ miluju a ty to víš?“
HC: „ tak se obleč a pojď se mnou“
Oblékli se, Heechul ho chytl za ruku a táhl ho do obýváku. Jakmile dorazili, celý obývák ztichl. Pohledy všech přítomných je zvědavě hypnotizovaly.
HC: „ já bych vám chtěl říct že…že jsem se zamiloval do Shiwona a …on do mě“ podíval se na něj. Ten kývl a raději se zadíval na podlahu- začínal se pěkně červenat.
Nějací se smíchem zatleskali.
DH: „ teda, připadalo nám, že se Shiwon k tobě nějak víc má, ale že i ty?“ zasmál se.
EH: „ vidíte, měl jsem pravdu, že spolu to… že jo?“
Heechul se zatvářil, jako když se stydí malé dítě.
HC: „ taky si to hned musel všem říct viď“
EH: „ omlouvám se, ale je to jen mezi členy, tak to snad nevadí ne?“
Heechul zakroutil hlavou.
KI: „ hele, a co takhle pusu?“
HC: „ jako teď, tady?“
KI: „ jo“ zasmál se.
Shiwon se na Heechula letmo podíval, ale hned zase upřel oči na podlahu. Heechul ho v mžiku otočil k sobě a dlouze políbil.
Někteří povzbudivě zahvízdali. Byli do toho tak zabráni, že si ani nevšimli, že místnost opustili Wookie se Sungiem.

KONEC
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  Mily Mon Jun 08, 2009 9:40 pm

to je skvělá povídka, i když jsem si vždycky představovala, že hee je uke a shi seme a ty to máš obráceně, zajímavý, ale perfektní :Very Happy:
nejvíc se mi líbila část když na to ostatní přišli :lol:
a co bude s wookiem a sungem? bude něco? :lool:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Mon Jun 08, 2009 9:56 pm

co že je Heechul a co je Shiwon ? ? to nechápu :Suspect: no nebude nic...já nevěděla jakej mam udělat závěr...původně sem měla vymyšlený jinej ale pak mě napadlo tohle...ale už je to závěr no...jinak do kompu pomalu začnu přepisovat jinýho RyeoSung...už sem to dokončila... ale to bude taky trvat než to přepíšu ... :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  Mily Mon Jun 08, 2009 11:12 pm

uke je ten slabší, menší a hlavně je dole, seme je ten co dělá tatínka, musím říct že shichul je muj oblíbený pairing ze suju, tohle se mi fakt líbilo
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Jun 09, 2009 10:10 am

Božííí Božííí Božííí :Love:
Oooh asi málo jsem u toho umírala :lool:
A taky sem zajímavý části přeposílala kámoškamám .. xD ty byly hotový ti říkám :lol: No jo, hold na to ještě nejsou zvyklý jako my :Very Happy:
Btw konec si se mnou četla i maminka :lool: Tooo bylo trapnýýýý :lool: (matka, né ten konec, ten byl totiž úžasnej :Love: )
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Tue Jun 09, 2009 5:30 pm

jo tak to jsem ráda že se vám to líbí.. Úsměv .mě se právě zdála taková divná. :Suspect: ..a jak se na to mamka tvářila?? :Very Happy: no já jak jsem to dopsala tak sem to taky hned poslala kámošce a ta už je na to ode mě zvyklá :Very Happy:

A Kyasurin..už se těšim na tvojí..tak kde to vázne?? :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Jun 09, 2009 9:05 pm

Hej jedný kámošce co sem to posílala.. jí se o tom zdálo normálně :lol: :lol: :lol:
Že Chullie a Wonnie to dělali v parku na lavičce a já je při tom natáčela :lol: :lol:
No tk máma četla jen ten konec tak je to docela dobrý :lool: :lool:
Já se dlouho na komp nedostala :( Ale teď jdu kousek napisáát :Suspect:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Tue Jun 09, 2009 9:16 pm

hej ...jako já chci taky takonej sen :lol: :lol: :lol: mě se akorát zdálo že sem ležela vedle kangina ..byl tam i Sungmin a s tim sem si jenom povídala něco o autogramu a fotcec a Kangin on měl na sobě jenom nějaký slipy nebo co a já ho tam nějak ošahávala či co :lol: :lol: :lol: a ještě ke všemu to bylo v přímym přenose ale byli sme naštstí pod peřinou :lol: a pak volal Sungminovi Lee Soo Man a řekl že Sungmin a Teukie ze Suju odchází :( no já v tom snu měla upe záchvaty breku :008: ..... ale jako její sen bych chtěla Úsměv :lol:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Jun 09, 2009 10:04 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak ted asi málo umírám smíííííchy :lol: :lol: :lol: :lol:
Mě se jednou ale zdálo Oo že sem chodila s JaeJoongem :lool: :lool: a ležela sem s nim v posteli po tom.. víš čem :lool: a říkala sem mu, že to není jako dřív že už to nemá cenu a šla sem za Donghae :lol: :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Tue Jun 09, 2009 10:07 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: jo, tak ty si s nim i to :Suspect: ....hej jako dobrý sny máme :lol: chudáček Jaejoongie...ale taky bych šla asi za Donghae :Love: :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Jun 09, 2009 10:12 pm

:Tu Mas: Můj Donghae najdi si vlastního :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Tue Jun 09, 2009 10:14 pm

hi dávam ruce pryč....nebooj je jen a jen tvůj...já mám třeba Minie se Sungiem Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Jun 09, 2009 10:23 pm

Hééj tak o Sungieho se ale podělíme neee?? :lool: :lool: :lool: Ty mě budeš uznávat jako ženu Donghae já tebe jako Minieho a napůl Sungieho co ty na to? :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Tue Jun 09, 2009 10:28 pm

:lool: tak jo toby šlo :Very Happy: doufam že Sungiemu nebude vadit že bude muset bejt bigamista :Suspect: :Very Happy: ale co..on si zvykne :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Jun 09, 2009 11:02 pm

Bude muset :lol: :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  Dexterka Thu Jun 11, 2009 7:26 pm

Mocky pěknýýý :What a Face: fakticky moc hezkýýý píšeš xD. Ty seš na Ye Sunga jo ??? konečně nekdo jako já xD ono moc lidí Sungieho rádo nemá :Tu Mas: to nechápu když je tak kawaiii :Slint: . Je to můj oblíbenej člen Dongieho už nemusím toho má po dlouhý hádce Kyasurin xDDDD :What a Face: a pak ještě můj druhej oblíbenec Teukie :Love: .
Dexterka
Dexterka
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.asianworld.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Thu Jun 11, 2009 7:52 pm

děkuju Úsměv
joo YeSung je upe krásnej :Love:
nojo Kyasurin svýho DongHae nikomu nedá :Very Happy:
Teukie je taky pěknej ale muj oblíbenec je Minie :Love: i když je to těžký vybírat mezi nima Úsměv oni jsou prostě všichni úžasní :Love: :Love: :Love: :Love:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Jun 11, 2009 9:27 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dík teď vypadám jako hroznej vychnacec :lool: :lool:
Jako já ale nejsem :Suspect: Jsem ochotná půjčit xD :What a Face:
Ale jen za YeSunga, SungMina či KyuHyuna :Slint: :Very Happy: :Suspect:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Thu Jun 11, 2009 9:50 pm

:lol: :lol: :lol: dobře..tak mi na pár dní pujč DongHae výměnou za Minie Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Jun 11, 2009 10:01 pm

Pár dní...? :( Tolik...? :(
No.. tk jo xD :What a Face:
:lool: :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  ...Lenny... Thu Jun 11, 2009 10:18 pm

:Very Happy: tak v neděli ráno bude zase tvůj :What a Face:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  HungryGenius Thu Jun 11, 2009 10:44 pm

Jo dobrý :Suspect: :Suspect:
To vydržím těch pár dní :lool:
No nic asi du zas napsat trochu fikce :Suspect:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  9pitris Mon Apr 11, 2011 11:31 pm

och tak tohle je nádhera ikdyž musim se příznat že v tý části u toho skladu mi bylo do breku a pak to v tom pokoji ae skončilo to hezky a sungmin a wookie opustily pokoj jo? XD tohle by chtělo další pokračování Úsměv :089: :096: :094: :abb: :hji: :uuu: :beu:
9pitris
9pitris
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Opětovaná láska-ShiChul Empty Re: Opětovaná láska-ShiChul

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru