Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Fat women/girls are lazy"

4 posters

Goto down

"Fat women/girls are lazy" Empty "Fat women/girls are lazy"

Příspěvek  HungryGenius Wed Jun 17, 2009 11:05 pm

Czech Translation

Super Junior Yesung překvapil zpěvačku Yang HeeEun, když řekl, že si myslí, že obézní ženy/dívky jsou líné.

Na ukázku "Kvíz ke změně světa" (Saebaqui), který byl vysílán 13. června, Yesung byl jediný, který vybral spárvnou odpověď na otázku "Neslušná image žen, nosících minisukně", bylo tam "Ženy, které mají chlupy na nohou", "Ženy, které odhalí své nohy, když sedí", Yesung vybral "Ženy, které mají tlusté nohy".

Když se ho MC zeptal na důvod jeho výběru, řekl "Myslím si, že obézní ženy/dívky jsou líné"
Ihned zpěvačka Yang HeeEun odsekla "Takže si myslíš, že jsem líná?" ale Yesung řekl, že to myslel jen v souvislosti s mladými ženami.
Další host řekl "Takže si myslíš, že Yang HeeEun-sshi je stará?" a Yesung řekl "Yang HeeEun sunbaemi není tlustá" a "(Její tělo) se k ní hodí", zachránil se tak před jejím vztekem.


Překládala jsem to sama tk nečekejte zázraky a tolerujte chyby prosím xD :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

"Fat women/girls are lazy" Empty Re: "Fat women/girls are lazy"

Příspěvek  Mily Thu Jun 18, 2009 8:14 pm

yesung me taky naštval :Very Mad: jsem taky tlustá, ale rozhodně nejsem líná, ať se přijede podívat do Čech, tady je tlustejch ženskejch dost a nejsou líný (jak který) :lool:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

"Fat women/girls are lazy" Empty Re: "Fat women/girls are lazy"

Příspěvek  HungryGenius Thu Jun 18, 2009 10:44 pm

Jó hele to je pravda trošku víc to přepísknul no xD Ale tak stává se... I když já si rozhodně nemůžu stěžovat :Suspect: ale i ták.. ve třídě mám jedu super holku co je taky víc při těle a 2x týdně chodí na spinning xD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

"Fat women/girls are lazy" Empty Re: "Fat women/girls are lazy"

Příspěvek  P-cess Thu Jul 16, 2009 11:56 pm

hele tj divný,ale...já jsem sem dala komentář a on tu není xDD hmm ale předevčírem tu byl..jaktoo?? :(
P-cess
P-cess
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

"Fat women/girls are lazy" Empty Re: "Fat women/girls are lazy"

Příspěvek  agoni7 Thu Apr 14, 2011 12:36 am

Yesung ma pravdu a platí to u obou pohlaví, ale zrovna v té odpovědi bych vybrala chloupky na nohou,asi:D a taky by me zajímalo,co považují za tlusté? o_0;
agoni7
agoni7
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

"Fat women/girls are lazy" Empty Re: "Fat women/girls are lazy"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru