Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SJ KyoChon Clock

Goto down

SJ KyoChon Clock Empty SJ KyoChon Clock

Příspěvek  HinAlaKim Tue Sep 15, 2009 2:09 pm

Taak žhe abych vás s tím některé představila ... de o hodiny kde se jakkoliv mění KyoChon fotky Super Junior.... je to vlastně taká reklamka ae abych řekla pravdu mám to už od začátku prázdnin a pořád je na ploše mám :D...

-v korejském nastavení (pravym tlačitkem) sou na výběr různé možnosti viz:

-první 2 jsou internetové stránky
-další jsou 3 je druh hodin (první-kulaté hodiny,dole datum), (druhé-hranaté,kalendářový tvar s datumem),(3-mini s počasím)
= stačí na jeden z nich kliknout a zobrazí se vám Úsměv
-další ten nejdelší jsou výběr postav a jk pudou za sebou (třeba tam nechcete shindonga tk ho odkliknete ps:potřebujete vědět jejich ména v korejštině diky bohu žhe já je umim na spaměť xD, nahoře 2 s kolečkama jsou eventy jako žhe sou tam všichni spolu jk v oblecích tk i letním stylem a dole s tema odklikávacíma čtverečkama jsou Suju jednotlivě... jo a potvrdite to levym tlačitkem dole ^^]

-předposlední tlačítko něco označuje ae my sme to s juju a ewou neřešily a prostě sme si toho nevšimaly :D
-poslední je tlačítko, kterým si to vypnete z obrazovky Úsměv

..... jen kdyby něco tk mi dej te vědět a já vám cokoliv vysvětlím a nebo vám i pomůžu pokud bude něco v nepořádku dáme icq pokec a já vystvětlím Úsměv. jo a obrázky se myslím mění v intervalu 1-2 minut

etě vám sem dám náhled z moji plochy ps:je to uřizly jen na ten kyochon xD mě tam vyšel Sungmin Úsměv

[You must be registered and logged in to see this link.]

link na download: [You must be registered and logged in to see this link.]

PS: chvilu bude trvat než to naběhne ... sou tam kyochon vecicky a 3 odstavečky jeden s reklamou (3)
a hned ten uprostřed je to ono.... stačí na to jenom kliknout a ono vám to napíše jestli to necete stáhnout Úsměv
jo a třetí sou wally ;)
HinAlaKim
HinAlaKim
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.dosu-hj.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru