Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

+2
Markét
klaruska91
6 posters

Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  klaruska91 Tue Mar 09, 2010 12:55 am






myslím,že jsou hodně dobré..hlavně to první :01:
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  Markét Tue Mar 09, 2010 9:37 am

Ahh :01: :01: Tak to bylo prostě úplně dokonalé, hlavně ta první upoutávka.... :55: :55: Taky je důležitý, že jich prezentujou všech třináct, takže nás snad o ty tři opravdu neochuděj.... :heart: :heart: Už k tomu nemám co říct, ptže nemám slov... :heart: :heart: Nááááááádhera... :069:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  Jane Fri Apr 23, 2010 11:46 pm

už se nemůžu dočkat, ale stejně si myslím, že tam Hangeng nebude i když si přeju aby tam byli všichni
Jane
Jane
→Monster ☆☆☆☆☆


http://k-pop-hip-hop.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  Mily Sat Apr 24, 2010 7:12 pm

Hangeng tam určitě nebude, protože jeho soud je plánovaný na květen a v květnu mají mít SJ comeback a pokud vím tak je pořád v Číně
a jak jsem se dočetla (prý to údajně prokecl Shindong) má to být ve vampírským image :007: , tak se necháme překvapit
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  Verča Veselá Sun Apr 25, 2010 11:04 am

Vampírská image??? Já miluju upíry! [2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser 488285 ... ale zajímá mě jak v tom budou vypadat [2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser 324838
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  Markét Sun Apr 25, 2010 2:04 pm

Je to tak, jak říká Mily... Taky už jsem zaregistrovala pár takových informací.... SuJu bez HanKyunga opět TT

A vampírská image? xDD Beru, už se těším... :heart:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  Markét Sun Apr 25, 2010 2:04 pm

Je to tak, jak říká Mily... Taky už jsem zaregistrovala pár takových informací.... SuJu bez HanKyunga opět TT

A vampírská image? xDD Beru, už se těším... :heart:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  HungryGenius Sun Apr 25, 2010 2:37 pm

Já si je nedokážu představit :loo: .. bude to asi hodně zajímavý :lool: ale těším se ♥ V jednom mém snu Donghae byl upír O-O (že by se moje sny plnily? XD) .. Nicméně mě mrzí, že tam Han Geng nebude TT^TT .. ale jsem ráda, že se k nim připojil alespoň v BIC3 ^^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[2vid]  FANMADE- 4th Album Comeback Teaser Empty Re: [2vid] FANMADE- 4th Album Comeback Teaser

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru