Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[100313//5VID] WonTeuk

5 posters

Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 13, 2010 12:42 pm

Začínám mít tenhle pár ráda :052: :057:


Super Show II- Shanghai


Spoiler:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  Mily Fri Mar 26, 2010 10:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 6:26 pm

xDD užasné... tohle se mi na korejcích líbí dáwaj své city najewo to unás nevidíte aby se kluci objímali
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  Katty Fri Aug 27, 2010 6:54 pm

formulka napsal:xDD užasné... tohle se mi na korejcích líbí dáwaj své city najewo to unás nevidíte aby se kluci objímali

to bude tím, že většina našich kluků jsou zmagoření tou americkou hudební scénou a tam sou přece samý frajeři, tak dát najevo svý city k nejlepšímu kamoši? To pro ně nepřipadá ani v tu nejmejší úvahu...
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 6:55 pm

Katty napsal:
formulka napsal:xDD užasné... tohle se mi na korejcích líbí dáwaj své city najewo to unás nevidíte aby se kluci objímali

to bude tím, že většina našich kluků jsou zmagoření tou americkou hudební scénou a tam sou přece samý frajeři, tak dát najevo svý city k nejlepšímu kamoši? To pro ně nepřipadá ani v tu nejmejší úvahu...


přesně a to mi wadí...samí hopeři a velcí típci :-( měli by se od Korejců učit
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  Katty Fri Aug 27, 2010 6:59 pm

formulka napsal:
Katty napsal:
formulka napsal:xDD užasné... tohle se mi na korejcích líbí dáwaj své city najewo to unás nevidíte aby se kluci objímali

to bude tím, že většina našich kluků jsou zmagoření tou americkou hudební scénou a tam sou přece samý frajeři, tak dát najevo svý city k nejlepšímu kamoši? To pro ně nepřipadá ani v tu nejmejší úvahu...


přesně a to mi wadí...samí hopeři a velcí típci :-( měli by se od Korejců učit

jo samý rovný kšilty a kalhoty až na zem :D jediný, co dává tak trošku svoje city najevo jsou šampónci, ale ty zrovna v našem městě nějak vymírají :004:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 7:02 pm

Katty napsal:
formulka napsal:
Katty napsal:
formulka napsal:xDD užasné... tohle se mi na korejcích líbí dáwaj své city najewo to unás nevidíte aby se kluci objímali

to bude tím, že většina našich kluků jsou zmagoření tou americkou hudební scénou a tam sou přece samý frajeři, tak dát najevo svý city k nejlepšímu kamoši? To pro ně nepřipadá ani v tu nejmejší úvahu...


přesně a to mi wadí...samí hopeři a velcí típci :-( měli by se od Korejců učit

jo samý rovný kšilty a kalhoty až na zem :D jediný, co dává tak trošku svoje city najevo jsou šampónci, ale ty zrovna v našem městě nějak vymírají :004:

jn nějak tak xD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  Elee Tue May 03, 2011 10:08 pm

Tak teď přiznávám, že tenhle post mi ukázal perfektní pár. Dlouho jsem uvažovala, kdo by se k Teukimu hodil a Siwon mě teda nenapadl. Nicméně teda jsem ráda, že světlo na konci tunelu přišlo LOL
Jinak, komentáře přede mnou mají velikou pravdu. Macho týpci jsou všude, ale aby ukázali, že jim na kámoších záleží, to už ne. Beztak by je ostatní označili za gaye. Velká škoda.
Elee
Elee
→Monster ☆☆☆☆☆


http://eleechan.tumblr.com

Návrat nahoru Goto down

[100313//5VID] WonTeuk Empty Re: [100313//5VID] WonTeuk

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru