Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

5 posters

Goto down

  [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek  Empty [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

Příspěvek  luc20 Thu Mar 18, 2010 12:24 am

Je to moja prva FF, tak ma prosim neukamenujte, ak to bude uplna hroza (nejako som musela zacat) :003:


Niekto zaklope na dvere práve v okamihu, keď sa snažím nasúkať nohy do topánok. Super, ak mi neprasknú šaty, ktoré som si dnes kúpila - a prisahala by som, že keď som si ich v obchode skúšala, tak mi padli, - tak ma určite zabijú tieto desaťcentimetrové podpätky. Že ja sa vždy nechám od predavačiek presvedčiť. Ale čo už, aj tak nemám v skrini nič lepšie, čo by sa hodilo na ples. A ak sa Siwonovi nebude páčiť ako vyzerám, jeho chyba. Nemal ma ukecať, aby som išla s ním.
S klopkaním podpätkov pribehnem ku dverám, za ktorými má stáť Siwon a otvorím.
„Ahoj Siwon, hneď budem pripravená, len si zob...Teukie?“ Čo ten tu chce? Pred mojimi dverami a oblečený v smokingu, v ktorom vyzerá neskutočne sexy. Sakra, ako to robí, že v ňom vyzerá tak úžasne a že mu tak dokonale zdôrazňuje hrudník a ramená?
Som tak zabraná do obdivovania Leeteuka, že si ani nevšimnem, ako zdvihol obočie a spýtavo sa na mňa pozrel. Mohol si všimnúť, že na neho pozerám ako na lákavý kus čokoládového zákusku? Ok, asi by som s tým mala rýchlo prestať, nech si nemyslí, že sa na neho chcem vrhnúť. Aj keď to je presne to, čo chcem.
„Hľadáš Siwona? Ešte neprišiel,“ hovorím hneď, ako sa dostanem späť do reality.
„Viem, Siwon bude meškať, tak mam poprosil, aby som ťa odprevadil na ples.“ Aha, tak to vysvetľuje, prečo nemá vedľa seba nohatú, dobre vyzerajúcu krásku, jednu z mnohých, ktoré sa už vystriedali po jeho boku.
„Tak vyrazíme, čo povieš? Nech neprídeme neskoro.“ Pri tom netrpezlivo pozerá na hodinky.
„Jasne,“ zamrmlem, zoberiem šál a kabelku a vyrazíme. Celou cestou na ples sa Teukie pozerá von okienkom. Mám pocit, že zabudol, že sedím vedľa neho. Kľudne by som tu mohla sedieť aj nahá a ovievať sa vejárom, aj tak by ma dokázal dokonale ignorovať. Za dobu, čo sa poznáme, som si už zvykla.
Konečne zastavíme pri budove, kde sa koná ples a vojdeme do sálu. Hneď vo dverách sa na nás vrhnú čašníci a ponúkajú nám šampanské a podivne vyzerajúce jednohubky. Vezmem si pohárik a chcem si priťuknúť s Teukiem......a zistím, že tu stojím sama. Teukieho si odvádza štíhla atraktívna gazela v čiernych šatách. Drží ho za lakeť takým vlastníckym spôsobom a on vôbec nevyzerá, že by sa chystal proti tomu protestovať. Dokonca sa k tej ženskej natočí tak, že jej položí ruku na odhalený chrbát a pobozká ju na líce. Toť vše k tomu, že by dnes výnimočne mohol byť bez svojich „ dámskych príveskov“.
S pohľadom upreným na dvojicu stiahnem šampanské na ex a beriem si ďalší pohárik. Už som ho chcela vypiť, ale spomenula som si, že dnes si chcem užiť krásny večer a nie sa opiť hneď na začiatku plesu. Rozhliadla som sa po sále, či sa náhodou neobjavil Siwon. Nikde ho nevidím, ale zato zbadám Kangina a ostatných, ako na mňa zbesilo mávajú, tak idem za nimi. Dobre sa bavíme, ale aj napriek tomu mi oči utekajú k Teukiemu. Nerobím to schválne, naozaj. Asi to je nejaký podvedomý reflex, fakt to neviem ovplyvniť. Myslela som si, že aká som strašne nenápadná, ale asi to tak nebolo, pretože Sungmin sa otočil smerom, kde stál Teukie. Šibalsky sa usmial a povedal: „Pekný kus a vyzerá, že by ho najradšej niekam odvliekla a zubami z neho strhla oblečenie.“ Chyba, že som v tom momente pila šampanské, lebo mi všetky bublinky vyleteli nosom a začala som sa dusiť. Sungmin sa len zasmial, ako keby ho pobavila moja reakcia a dopovedal: „Aj tak nemá šancu.“ Nestihnem sa opýtať, čo tým myslí, lebo ma Kangin ťahá na parket.
Celý večer som pretancovala, smiala som sa a ani som si nevšimla, že Siwon sa vôbec neukázal. Dokonca sa mi aj podarilo prestať myslieť na Teukieho a tú jeho pipku. Na chvíľu som sa vytratila k baru, aby som si zobrala pohár s pitím. Orchester začal hrať podmanivú melódiu Last Carnival. Úplne ju zbožňujem a vždy som túžila zatancovať si na ňu valčík. Pohľadom hľadám chalanov, aby som niektorého zatiahla na parket, ale vyzerá to, že sa prepadli pod zem. Smutne pozerám pred seba. Tak ani tentoraz sa mi to nesplní.
„Nechceš si zatancovať?“ Prekvapene sa otočím a pozerám do tmavých Teukieho očí.
„Prosím?“ opýtam sa a rozmýšľam, či sa mi náhodou nesníva.
„Smiem prosiť?“ znovu sa opýta. Mám sto chutí odmietnuť a poslať ho späť k tej nohatej gazele, s ktorou bol celý večer. Ale keď túto melódiu jednoducho zbožňujem a v kútiku duše viem, že chcem na ňu tancovať práve s Teukiem.
„Jasné.“ Teukie ku mne natiahne ruku a odvedie ma na tanečný parket. Chytí ma do náruče, pritisne ma k sebe a začneme pomaly krúžiť po sále. Nemusím sa ani veľmi snažiť, Teukie je skvelý tanečník, tak sa len nechám unášať hudbou a vychutnávam si objatie jeho pevných paží. Túto chvíľu si chcem navždy zapamätať. Po valčíku začali hrať pomalú melódiu. Myslela som, že Teukie už bude chcieť odísť, ale ten si iba dal moje ruky okolo krku, silno ma objal v páse a začal sa uvoľnene pohupovať do rytmu piesne, zatiaľ čo ja som v miernom šoku zostala stáť ako poleno. Čo sa to s ním deje? Najprv ma ignoruje a teraz...
Musel na mne vidieť, že som mimo. Len sa potichu zasmial a pošepkal mi do ucha: „Uvoľni sa, ja ťa neuhryznem,“ a po chvíľke ticha dodal: „aj keby som rád. Ale ešte radšej by som ťa pobozkal.“ A už skláňal hlavu, aby pritisol svoje pery na moje. Hmm, chutí po bublinkách...bola moja posledná myšlienka. Po chvíli sa odtiahol a zachrípnutým hlasom povedal: „Ľúbim ťa.“ Otvorila som oči a nechápavo naňho pozrela. Čože?!?! Si robí srandu?
„Veď si ma ignoroval od prvého dňa, ako sme sa zoznámili. Tak ako...?“ Položil mi ruku na líce a palcom mi prechádzal po perách. Chlapec vie, ako ma rozptýliť. Ale chcela som počuť odpoveď, tak som ho od seba odtisla a pozrela mu do očí.
„Páčila si sa mi od prvého dňa, len som to na teba nechcel hneď vybaliť. No a potom si začala všade chodiť so Siwonom a stala sa z vás nerozlučná dvojka. A aj keď mi Siwon hovoril, že ho berieš iba ako kamaráta, neveril som mu. Bol som presvedčený, že si do neho zamilovaná preto som sa držal od teba ďalej.“
„Hej. Ignoroval si ma. A čo ťa donútilo zmeniť názor?“
„Už som to nedokázal udržať v sebe, musel som ti to povedať. Aj keby si ma odmietla,“ povedal a napäto čakal, čo odpoviem. Priblížila som sa tesne k nemu, naše pery delilo len pár centimetrov a stále sme si pozerali do očí.
„Neodmietla,“ zašepkala som a pobozkala som ho. Hmm, milujem chuť bubliniek...


Naposledy upravil luc20 dne Sun Mar 20, 2011 9:53 pm, celkově upraveno 2 krát
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

  [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek  Empty Re: [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

Příspěvek  Mily Thu Mar 18, 2010 12:32 am

hej, to je táák romantické :02: , ještě tak kdyby se to splnilo, že? :10:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

  [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek  Empty Re: [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

Příspěvek  Markét Thu Mar 18, 2010 1:11 am

Luc to bylo tak nádherné, doufám, že tohle není Tvoje poslední povídka tady.... :55: :55: I já bych Ti moc přála, aby se tohle jednou stalo doopravdy... :29:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

  [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek  Empty Re: [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

Příspěvek  luc20 Thu Mar 18, 2010 4:11 am

pri pisani tejto poviedky sa zacalo prejavovat moje davno stratene romanticke ja, ktore sa zrazu objavilo, no a toto z toho vzniklo XDDD
ak sa to dalo citat a neboleli vas zuby z toho, ako je pribeh presladeny, tak som rada
dnes som dokoncila este jednu poviedku na KangTeuk :hug: , ak sa podari, tak ju sem behom dna hodim
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

  [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek  Empty Re: [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

Příspěvek  HungryGenius Thu Mar 18, 2010 2:49 pm

To je tak nádherné :55: :55: :55:
chvilkama sem se musela smát když tam byla "pipka" nebo "nohatá gazela" :057: :057: ale ten konec :069: :069: tak krásný :087: :087:
poprvé jsem si četla nějakou fikci ve slovenštině winner a stálo to za to :029:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

  [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek  Empty Re: [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

Příspěvek  ...Lenny... Thu Mar 18, 2010 3:01 pm

Je to moc krásné :55: Já takový sladký miluju :069:
A Teukie tam takovej proutník :057: :031:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

  [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek  Empty Re: [DOKONČENÁ] Chuť bubliniek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru