Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kibum odchází ze SM?

+6
Kamie
MikoLina
Katty
HungryGenius
Markét
Mily
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Mily Sat Apr 03, 2010 4:47 pm

1. dubna byo oficiálně oznámeno, že člen Super Junior Kibum by měl oficiálně odejít ze společnosti SM 23.dubna podepsáním smlouvy s novou management společností, která by měla podporovat jeho hereckou kariéru. Nová společnost je zatím neznámá a SM odmítlo k tomu další komentáře.
Ostatní členové SJ a úředníci Sm se k tomu také odmítli vyjadřovat.
Na tiskové konferenci, 5.dubna , se bude jednat o budoucnosti SJ s odchodem Kibuma, Hangenga a o aktuálních plánech s Kanginem.

shared by:jereca213@wordpress

Já nevím co si o tom myslet. Je to jen aprílový žert nebo pravda?
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Markét Sat Apr 03, 2010 4:55 pm

Kriste pane.... co se to děje? Oo Není těch špatných zpráv najednou trochu moc? .... Se to všechno sype jak domek z karet.... :007: Já nechci, aby se něco měnilo.... :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  HungryGenius Sat Apr 03, 2010 5:13 pm

*umřela* :008:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Katty Sat Apr 03, 2010 9:34 pm

nee...to ne :13:
to už je na mě moc :007: :008: i když na druhou stranu chápu, SM je fakt pěkná sviňárna :009:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  MikoLina Sat Apr 03, 2010 9:45 pm

O můj bože!!.. Super Junior se nesměj rozpadnout!! :008: Nééé.. Já to nerozdejchám. :008: A já se tak těšila,že až za 6 let poletím do Korei a uvidím SJ na vlastní oči na nějakém koncertě,třeba.. Ale zdá se,že už nikdy nebudu mít šanci je uvidět!! :008:... Nejvíc šokovaná z týhle zprávy.. :'(
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Kamie Sat Apr 03, 2010 9:52 pm

Kibume, ty debile > <
Prvně kecáš o tom, že tvoje herectví je část SJ aktivit, pak nám nakecáš, že si nikdy nepřemýšlel o opuštění SJ a teď tohle? Debile, jestli tohle je nějaká vzpoura, tak si to prožij v klidu a nehraj si na Hannieho.
SM ti dovoluje dost točit, ale to ti nestačí co? ...

Irituje mě to, irituje mě, že něco řekne, a pak to hned obrátí.
A jestli tohle je nepovedenej vtip, tak jedu do Koreji a jednomu hezkému Korejci rozbiju držku... :089:
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  MikoLina Sat Apr 03, 2010 10:28 pm

Kame napsal:Kibume, ty debile > <
Prvně kecáš o tom, že tvoje herectví je část SJ aktivit, pak nám nakecáš, že si nikdy nepřemýšlel o opuštění SJ a teď tohle? Debile, jestli tohle je nějaká vzpoura, tak si to prožij v klidu a nehraj si na Hannieho.
SM ti dovoluje dost točit, ale to ti nestačí co? ...

Irituje mě to, irituje mě, že něco řekne, a pak to hned obrátí.
A jestli tohle je nepovedenej vtip, tak jedu do Koreji a jednomu hezkému Korejci rozbiju držku... :089:
¨

Jestli tohle co píšeš je pravda,tak jedu do Korei s tebou!! :010:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Markét Sat Apr 03, 2010 10:34 pm

MikoLina napsal:
Kame napsal:Kibume, ty debile > <
Prvně kecáš o tom, že tvoje herectví je část SJ aktivit, pak nám nakecáš, že si nikdy nepřemýšlel o opuštění SJ a teď tohle? Debile, jestli tohle je nějaká vzpoura, tak si to prožij v klidu a nehraj si na Hannieho.
SM ti dovoluje dost točit, ale to ti nestačí co? ...

Irituje mě to, irituje mě, že něco řekne, a pak to hned obrátí.
A jestli tohle je nepovedenej vtip, tak jedu do Koreji a jednomu hezkému Korejci rozbiju držku... :089:
¨

Jestli tohle co píšeš je pravda,tak jedu do Korei s tebou!! :010:

asi pojedem všechny a ještě jim ukážem, co dovedou holky ze Sapphire cyonu - FIGHTING.... Ptže my svý miláčky jen tak nedáme..... :heart:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  MikoLina Sat Apr 03, 2010 10:50 pm

Počkat,jestli jsem dobře pochopila,tak prostě 5.4 se bude rozhodovat o tom,jestli budou pořád Super Junior nebo ne? :009: Nebo jak to je? Prosím,vystvětlete mi to někdo :008: Teď jsem úplně mimo.. :008:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Katty Sat Apr 03, 2010 10:57 pm

MikoLina napsal:Počkat,jestli jsem dobře pochopila,tak prostě 5.4 se bude rozhodovat o tom,jestli budou pořád Super Junior nebo ne? :009: Nebo jak to je? Prosím,vystvětlete mi to někdo :008: Teď jsem úplně mimo.. :008:

já sem to pochopila, ajko že by se měli rozhodovat co budou dělat bez těch dvou - rozpad *snad* nehrozí
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Koaro Sat Apr 03, 2010 11:00 pm

není to trochu divný?? už jen to datum vím že to zní dost pověrčivě ale na apríla bych ohlášení fakt nedávala hodně lidí by to mohlo brát jako ŠPATNÝ vtip..... :85: nevím co si o tom mám myslet :024: v poslední době mají snad všechny korejské skupiny nějak moc problémů....
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Katty Sat Apr 03, 2010 11:10 pm

stále tomu nějak nemůžu uvěřit - spíš nechci...
mě to přijde doopravdy divný, jesli KiBum říkal, že nepřemýšlí o odchodu,tak proč by to dělal? :009:
já mám ke všemu *ne*logický vysvětlení takže - nevěřím tomu :045:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Kamie Sat Apr 03, 2010 11:11 pm

Mně se zdá, že je to divný... Že to bude nějaká prdel.
1)Protože nic není na sj-worldu. Kde by to bylo určitě, kdyby to byla pravda.
2) Ani na allkpopu jsem nic neobjevila
3) A tohle se uveřejnilo 1.dubna.

Jestli toho 5.dubna někdo prohlásí "It was joke." Tak tam jedu a rozkopu jim držky...
A myslím, že Leeteuk by se k tomu vyjádřil. Jak se vyjádřil ke KangInovi a Hanniemu.
TAK... A jestli to není sranda, tak budu stejně nasraná > <
:089:
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Koaro Sat Apr 03, 2010 11:43 pm

no tak jsem se pokoušela něco najít ale čím dál víc si začínám myslet že to byl fakt "jen" špatný vtip prostě někdo využil toho že je v SuJu teď tak napjatá atmosféra a využil ještě apríla a toho že už jednou o tom jestli Kibum odejde nebo neodejde diskuze byla....no prostě si s tím enbudu dělat starosti je to pouze VTIP :003:
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  _inuskha_ Sun Apr 04, 2010 12:11 am

BOŽE dbsk A TEDKA TOHLE nee prosim :009: at je to žert nechci aby se neco mnenilo!!! :008: :( :13: !!!!za****y SME tosnad dela schvalne ne!!ja bych tam vlitla a neco tomu ředitelovi krasnyho řekla parchantovi jdnomu :08: :34:
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Mily Sun Apr 04, 2010 12:19 am

když jsem to četla, taky jsem tomu nemohla uvěřit, zvlášť když to bylo zveřejněný na 1.dubna, našla jsem to na blogu jedný holčiny z thajska, která má většinou přesný zprávy o SJ. Ona se k tomu taky vyjadřovala, že neví co si o tom myslet, sice nepsala z jakého to má zdroje, ale prý u toho také nebyl napsaný zdroj, takže když nad tím tak přemýšlím, přijde mi že to vážně mohl být apríl, protože jsem potom taky nic o tom neobjevila.
takže pokud se pátýho nic neobjeví, asi ji napíšu aby mi dala svůj zdroj a pojedu mu rozkopat držku, protože jestli to měl být vtip, tak pěkně ubohý a debilní
nesnáším apríla :089:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Kamie Sun Apr 04, 2010 12:24 am

Mily napsal:když jsem to četla, taky jsem tomu nemohla uvěřit, zvlášť když to bylo zveřejněný na 1.dubna, našla jsem to na blogu jedný holčiny z thajska, která má většinou přesný zprávy o SJ. Ona se k tomu taky vyjadřovala, že neví co si o tom myslet, sice nepsala z jakého to má zdroje, ale prý u toho také nebyl napsaný zdroj, takže když nad tím tak přemýšlím, přijde mi že to vážně mohl být apríl, protože jsem potom taky nic o tom neobjevila.
takže pokud se pátýho nic neobjeví, asi ji napíšu aby mi dala svůj zdroj a pojedu mu rozkopat držku, protože jestli to měl být vtip, tak pěkně ubohý a debilní
nesnáším apríla :089:

Kdyžtak jedu s tebou :DDD
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  MikoLina Sun Apr 04, 2010 12:43 pm

Jak teď čtu vaše komentáře,tak se mi docela ulevilo. :53: Já totiž celou noc brečela a i dneska ráno. :008: :009: Ale jestli to je aprílový vtip jak píšete,tak jako to je docela přehnaný. :004: Tak snad se toho 5.dubna řekne,že to byl jen vtip. SUJU nesměj skončit!! :006: No,ale kdyby to nebyl vtip,tak prostě se zítra rozhodnou jak to bude s nima dál bez Kibuma a Hangena? Ale končit prostě nebudou? ..takže zbytečně kvůli tomu brečet už nebudu :003:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  HungryGenius Sun Apr 04, 2010 2:27 pm

Pokud u toho nikde nebyl žádný zdroj, je to pak dosti nevěrohodná informace, to je pravda :009: a taky souhlasím, že by to na sj-worldu, allkpopu a podobných stránkách určitě bylo.. :712: Doufám, že je to jen fáma.. :13:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Shimi Sun Apr 04, 2010 10:54 pm

To snad ne !!! nejsem tu 3 dny a už tohle !!! to si človek nemůže jet na výlet ani by se rozpadla jeho nejoblíbenější skupina(nebo-li ŽIVOT )A jestli to je VTIP tak hned pozítří jedu do Korei a ... a ... cestou si vymyslím HEZKÝ věci co tam udělám !!! :089: :34:
Shimi
Shimi
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  MikoLina Sun Apr 04, 2010 10:56 pm

Teď jsem dočetla článek o tom,že Kibum odchází ze SUJU na jedné stránce.. Přečtěte si to a napište co si o tom myslíte. ↓

Někteří E.L.F se třásli ve svých botách s myšlenkou,že v Super Junior bude jen 12 členů.
Jak mnoho lidí ví, KiBum debutoval i jako herec. S ohledem na tuto skutečnost někteří fanoušci se podívali na nadcházející harmonogram KiBuma a všimli si, že jeho natáčecí rozvrh je v přímém rozporu s mnoha činností, Super Junior a závazků. A dokonce na nějakých vystoupění chyběl. A tak lidé začali šířit zvěsti, že KiBum se chystá odejít ze Super Junior bez žádných zdrojů. I bez zdrojů, někteří Super Junior fanoušci dostávali strach o Kibumově odchodu.

Něco jsem vynechala,protože jsem to nějak nepochopila. Přeložila jsem spíš to co bylo důležité vědět.
credits : crunchyroll.com
překlad : MikoLina
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  HungryGenius Sun Apr 04, 2010 11:32 pm

Zdroj dobrej, ale přímo o tom, že by měl odejít tam nic není :712: Takže bych radši nedělala předčasný závěry, než se neobjeví oficiální informace :004:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Katty Mon Apr 05, 2010 9:19 am

fůůů :004: :029: tak to se mi ulevilo =)
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Markét Mon Apr 05, 2010 10:44 am

Tak zatím se žádná informace neobjevila, (teď klepu na dřevo, aby se ani neobjevila)... Když si vezmete časovej posun, tk už v Koreji mají skoro večer, tkže doufám a modlím se, že už se nic neobjeví.... :009:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Katty Mon Apr 05, 2010 11:03 am

kéžby se nic neobjevilo a když už - tak jenom že to byl Vtip (hodně blbej vtip) :007:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kibum odchází ze SM? Empty Re: Kibum odchází ze SM?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru