Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Věci se Super Junior a vším korejským

+2
Elion
HungryGenius
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Sat Oct 30, 2010 12:41 am

Tak co holky? :ummm?: Je některá z vás šťastou majitelkou nějaké věci se Super Junior nebo čehokoliv dalšího s korejskou tématikou? :ummm?: Jesli ano, nestyďte se a pochlubte se nám tady :064: (nejlepší by bylo foto^^) .. ať si tu můžem hezky všichni závidět navzájem winner :057:

Já začnu zlehka ^_^ .. Nechci, aby jste mě nenáviděly ještě víc než doposud :057: (i když tomu se stejně asi jednou nevyhnu :029: )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Té držky si nevšímejte :057: hlavní je to kráásné tričko :087: které jsem dostala od Angie a díky kterému jsem ve škole poznala další dvě fanynky Super Junior :069:


Naposledy upravil HAEsGiRL彡 dne Mon Nov 01, 2010 11:03 pm, celkově upraveno 1 krát
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Elion Sun Oct 31, 2010 8:33 pm

HAEsGiRL彡 napsal:Tak co holky? :ummm?: Je některá z vás šťastou majitelkou nějaké věci se Super Junior? :ummm?: Jesli ano, nestyďte se a pochlubte se nám tady :064: (nejlepší by bylo foto^^) .. ať si tu můžem hezky všichni závidět navzájem winner :057:

Já začnu zlehka ^_^ .. Nechci, aby jste mě nenáviděly ještě víc než doposud :057: (i když tomu se stejně asi jednou nevyhnu :029: )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Té držky si nevšímejte :057: hlavní je to kráásné tričko :087: které jsem dostala od Angie a díky kterému jsem ve škole poznala další dvě fanynky Super Junior :069:

Nás je ve škole ještě víc?? A to triko je nádherné :heart:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Sun Oct 31, 2010 8:35 pm

Elion napsal:

Nás je ve škole ještě víc?? A to triko je nádherné :heart:

yup :056: Magda z 5. E a Táňa z 3. E ^__^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Markét Mon Nov 01, 2010 1:59 pm

nu pro začátek tu dám fotku plakátu Bonamana od Super Junior, který mám doma společně s CDčkem a pár dalšíma věcma od své sis' z Korey ♥


[You must be registered and logged in to see this image.]
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Mon Nov 01, 2010 10:58 pm

hamba mi od Suju zatail stále nič nemám(veľa peniažkou ostáva pre TVXQ T TXD) a Kyas tvoje tričenko upa žerem:)ja keď som cez leto nosila tričko Vampire Knight,tiež som spoznala pár nových ľudí zbláznených do Ázie:)takže takéto tričenká zbožňujem,zbližuje ľudkou:)
a to CD je tiež cool,ja som rozmýšlala,že si dakedy časom,keď už budem nasýtená TVXQ (čo neviem,či niekedy bude TT) kúpim Sorry Sorry,pretože milujem pesničku Its you
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Mon Nov 01, 2010 11:05 pm

Dobře, článek poupraven :057: můžete přidávat všechno, co máte korejského :056: :099:

Takže já přihazuju vlajku, kterou jsem dostala od Markét a která mi tvoří závěs u postele :083:

[You must be registered and logged in to see this image.]
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Mon Nov 01, 2010 11:23 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

tak a pre dnešok snáď stačí,môžete tu vidieť TVXQ CD Mirotic a O,Boys over flovers OST 1 a 2 a album od Shinee Amigo:)

a Kyas díky Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Tue Nov 02, 2010 7:14 am

Konichiwka napsal:[You must be registered and logged in to see this link.]

tak a pre dnešok snáď stačí,môžete tu vidieť TVXQ CD Mirotic a O,Boys over flovers OST 1 a 2 a album od Shinee Amigo:)

a Kyas díky Úsměv

BOF :55: :55: :55: ááááh :55: :55: :55:

a teď zas já :031:

[You must be registered and logged in to see this image.]

moje krásné nálepečky, ze kterých jsou dnes už jen kousky a zbytky :057: :057:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Tue Nov 02, 2010 12:02 pm

jaktože z tých nálepok ostali iba kúsky??? T T :007:
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Tue Nov 02, 2010 4:45 pm

Nó tak něco jsem poslala Nagisence unnie, pár kousků jsem rozdala a něco jsem využila pro vlastní potřebu :712: ^_^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Elion Tue Nov 02, 2010 7:31 pm

Pro vlastní potřebu?? :052: :052:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Tue Nov 02, 2010 7:57 pm

Elion napsal:Pro vlastní potřebu?? :052: :052:

Nó třeba jsem měla nalepené na mobilu, mp4 a tak :4146: :4146: když se někdy potkáme a poznáme ve škole tak ti to klidně ukážu :DD

[You must be registered and logged in to see this image.]

jo a tohle je můj nový dnešní přírůstek do rodiny :i love: takové svítící máchátko kde je napsáno 동♥해 (Dong♥hae) a v tom kolečku je SJ with E.L.F a nádherně to ve tmě svítí :5270: :5270:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  ...Lenny... Wed Nov 03, 2010 10:54 am

Jééé to svítítko chci taky :009: úplná závist :( :D Odkud to máš ? Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Wed Nov 03, 2010 11:13 am

je tom krásne,nerada to priznávam,ale modrá je krajšia ako červenáÚsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Wed Nov 03, 2010 10:31 pm

Konichiwka: tak tady máš dvě fotky navíc, jak jsem ti včera večer ještě na twitteru slíbila ^__^

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lenny: kamarádka ze školy si taky objednávala z ebay, ale s Leeteukem a nějakých pár věcí, tak se ptala, jestli chci taky to mávátko s donghae přibrat :056:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  ...Lenny... Wed Nov 03, 2010 11:34 pm

Aha Úsměv Hej mě tam úplně štve to vysoký poštovný :( Jinak by to celkem šlo ty ceny...
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Thu Nov 04, 2010 12:28 am

kamshamida HAEsGIRL:)je to hrozne pekné,a ináč to máš na baterku,však?:)lebo sú aj také čo sa po dvoch hod.vybijú a koniec T T
ja milujem ebay tam sa toho dá zohnať hojne a dakedy za super ceny Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Thu Nov 04, 2010 7:15 am

Konichiwka napsal:kamshamida HAEsGIRL:)je to hrozne pekné,a ináč to máš na baterku,však?:)lebo sú aj také čo sa po dvoch hod.vybijú a koniec T T
ja milujem ebay tam sa toho dá zohnať hojne a dakedy za super ceny Úsměv

yup, mám to na baterky :DD dííky bohu :D kdyby se to mělo vybít a umřít tak bych udělala to samé :008: Zase budem v prosinci něco objednávat, ale ještě se neví co :DD .. přemýšlela jsem o SS2 DVD a možná o plackách nebo kalendáři o.O

Lenny: Díky tomu, že si kámoška objednávala víc věcí, tak já jsem žádné poštovné hradit nemusela :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Sat Nov 06, 2010 10:32 am

tak já se taky připojím =P
Hrníček s Kyuhyunkem od Martkét ^^

[You must be registered and logged in to see this link.]

:005:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Sat Nov 06, 2010 11:40 am

klasnucky s neho musí byť radosť piť:)len pridávajte ďalšie:)
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Sat Nov 06, 2010 10:23 pm

A můj hrníček s Donghae od Markét :005:

[You must be registered and logged in to see this image.]
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Sat Nov 06, 2010 10:23 pm

novej nebo focenej etě jak měl ucho? :057:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Sat Nov 06, 2010 10:26 pm

Piggie napsal:novej nebo focenej etě jak měl ucho? :057:

ještě jak měl ucho :057: :057: teď už jen trůní na poličce s narozeninovou čepičkou, co jsme vyrobily s Magdou, když měl narozky :029:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Sat Nov 06, 2010 10:27 pm

HAEsGiRL彡 napsal:
Piggie napsal:novej nebo focenej etě jak měl ucho? :057:

ještě jak měl ucho :057: :057: teď už jen trůní na poličce s narozeninovou čepičkou, co jsme vyrobily s Magdou, když měl narozky :029:
aha :046:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Sat Nov 06, 2010 10:35 pm

Piggie napsal:
HAEsGiRL彡 napsal:
Piggie napsal:novej nebo focenej etě jak měl ucho? :057:

ještě jak měl ucho :057: :057: teď už jen trůní na poličce s narozeninovou čepičkou, co jsme vyrobily s Magdou, když měl narozky :029:
aha :046:

ten smajlík se mi nechce líbit :045: to není k vůbec k smíchu :065:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru