Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Věci se Super Junior a vším korejským

+2
Elion
HungryGenius
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Sun Mar 27, 2011 11:01 pm

Jdu se zase pochlubit :mmm: :057:
Nevím, jestli to sem můžu dát :85: je to česká kniha známé české koreanistky, která v ní popisuje dnešní život v Koreji :55: :55: :55: :55:
[You must be registered and logged in to see this image.]
dostala jsem ji dneska od tety k narozeninám :heart: :069:

Korejci jsou přímí, otevření, veselí, strašlivě zvědaví, rychlí až splašení, někdy nám připadají nesoustředění, roztěkaní. Neustále se pohybují a pokud ne, určitě spí. Studují, protože se to má. Pracují do úmoru, protože se to má. Společnost na ně klade neskutečně vysoké nároky a je s podivem, že si vůbec najdou čas sami na sebe.
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 27, 2011 11:16 pm

@Piggie

Až to budeš číst a budeš tak v půlce, přijdeš na to, že Löwensteinová to zas tak parádně nenapsala :85: Nebo teda je to můj názor :D Je to napsané hezky, jako byla tam, zná to a všechno.. ale přijde mi, že tam strašně cpe svůj názor -.-" nemůžu si pomoct -.-"
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Mon Mar 28, 2011 9:26 am

Lalala☆mola~ napsal:@Piggie

Až to budeš číst a budeš tak v půlce, přijdeš na to, že Löwensteinová to zas tak parádně nenapsala :85: Nebo teda je to můj názor :D Je to napsané hezky, jako byla tam, zná to a všechno.. ale přijde mi, že tam strašně cpe svůj názor -.-" nemůžu si pomoct -.-"

Když je to její kniha, tak je normální, že tam, jak ty říkáš ''cpe svůj názor'', ne? :D :D :D
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 28, 2011 1:42 pm

Piggie napsal:

Když je to její kniha, tak je normální, že tam, jak ty říkáš ''cpe svůj názor'', ne? :D :D :D

No tak já si myslím, že by to spíš měla psát víc nezaujatě.. A nejen ona, tohle by se mělo týkat všech spisovatelů..
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Mon Mar 28, 2011 2:00 pm

Lalala☆mola~ napsal:
Piggie napsal:

Když je to její kniha, tak je normální, že tam, jak ty říkáš ''cpe svůj názor'', ne? :D :D :D

No tak já si myslím, že by to spíš měla psát víc nezaujatě.. A nejen ona, tohle by se mělo týkat všech spisovatelů..
Ach tak.. Úsměv tak to je věc názoru..
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Mon Apr 25, 2011 7:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

TVXQ náramok ,ktorý mi urobila kamarátka Úsměv

[You must be registered and logged in to see this image.]


TVXQ poštár,ktorý mi dala k narodeninám Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Mon Apr 25, 2011 8:36 pm

@Konichiwka Ten náramek je dooost dobrý O.O *-* a na tom polštáři se asi hodně dobře spí co? :D

a zase se jdu vytahovat :D yay

[You must be registered and logged in to see this link.]

tři krabičky těch nejlepších sušenek na světě *-* ze který jsou dneska jenom ty krabičky xD
těch hůlek si nevyšímejte ty tam jsou jen na desing :D
ale byly yummy :005:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Mon Apr 25, 2011 9:15 pm

jop aj ja som kukala ked mi prišiel poštou (tá babenka vie vyrábať také skvelé veci,že vyzerajú ako originál a nie vyrobené ručne,proste je úplna šikulka ),hned som si ho dala na ruku a už som ho pomaly ani dole nechcela dávať,kkk ja na tom poštári radšej nespím,predsa ho nechcem celý oslintaťXD to by bolo škoda,ja ho mám iba na obdivovanie XD a objímanie

také sušienky by som chcela okoštovať,ale ak majú mlieko či soju alebo niaku časť s tých dvoch potravín ,tak to nemôžem a to večšina sladkostí má TT a ázijské veci duplom :(kkk také paličky mám aj ja dakde,asi ,alebo skôr k nim podobnéXDale také čínske mám stále odložené Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Tue Apr 26, 2011 2:15 pm

Konichiwka napsal:jop aj ja som kukala ked mi prišiel poštou (tá babenka vie vyrábať také skvelé veci,že vyzerajú ako originál a nie vyrobené ručne,proste je úplna šikulka ),hned som si ho dala na ruku a už som ho pomaly ani dole nechcela dávať,kkk ja na tom poštári radšej nespím,predsa ho nechcem celý oslintaťXD to by bolo škoda,ja ho mám iba na obdivovanie XD a objímanie

také sušienky by som chcela okoštovať,ale ak majú mlieko či soju alebo niaku časť s tých dvoch potravín ,tak to nemôžem a to večšina sladkostí má TT a ázijské veci duplom :(kkk také paličky mám aj ja dakde,asi ,alebo skôr k nim podobnéXDale také čínske mám stále odložené Úsměv

No to máš pravdu xD hmm když nad tím tak přemýšlí, tak by na něm asi taky nespala O-o :D :D

Hele schválně jsem se koukala na složení těch sušenek :D a ani v těch červených ani v těch žlutých není aní mléko ani sója ^.^ v těch modrých nevím.. ten obal jsem už vyhodila :D
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Tue Apr 26, 2011 4:20 pm

jeeeeeeeeee ty si zlatá,také niečo ešte pre mňa nikto neurobil :29: :087: keke tak to by som si mala ísť hned niake niekde zohnať Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Tue Apr 26, 2011 4:44 pm

Konichiwka napsal:jeeeeeeeeee ty si zlatá,také niečo ešte pre mňa nikto neurobil :29: :087: keke tak to by som si mala ísť hned niake niekde zohnať Úsměv
jsem idiot -__- v těch žlutých je sušené mléko :D :( ale ty červené jsou čisté xD hele jestli chceš tak ti jich pár nakoupím až někdy půjdu kolem toho obchodu ^^
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Konichiwka Tue Apr 26, 2011 5:38 pm

vieš čo radšej mi napíš zloženie tých červených,kk lebo tam môže byť niaka zložka,čo bude mliečna či sójová a ty ju nebudeš poznať a potom mi ich zbytočne nakúpiš a potom ti dám vedieť a dohodneme sa co a ako Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Piggie Tue Apr 26, 2011 6:45 pm

Konichiwka napsal:vieš čo radšej mi napíš zloženie tých červených,kk lebo tam môže byť niaka zložka,čo bude mliečna či sójová a ty ju nebudeš poznať a potom mi ich zbytočne nakúpiš a potom ti dám vedieť a dohodneme sa co a ako Úsměv
hele a napsala by jsi mi do zpáv icq nebo něco? :D ať tady zbytečně nespamujem :D
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Věci se Super Junior a vším korejským - Stránka 3 Empty Re: Věci se Super Junior a vším korejským

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru