Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

+11
Lee Eun Joo
Koaro
HungryGenius
veronika-veve
MikoLina
Verča Veselá
Markét
Silver Sky
MicinaCicusha
Juju
KyuHyunnie
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  KyuHyunnie Mon Jul 28, 2008 4:54 pm

YeonHee:
No ... já jsem se o nich dozvěděla .... tak až v únoru 2006 Very Happy jelikož v předchozích měsících, jsem měla obří problémy s počítačem ... vlastně jsem ho nějakej ten měsíc ani neměla, takže jsem byla mimo. pak jsem koukala na Arirang a tam dávali jeden novej videoklip. Twins - Super Junior. No ... nejdřív jsem si řekla ... co je název skupiny. jestli Super Junior nebo Twins Very Happy teď se mi to zdá absurdní ale předtím jsem si to fakt myslela Very Happy Jakože Twins ... je jich 6 nebo kolik takže je tam celkem 3 dvojčata ... Very Happy ale tohle jsem si fakt myslela prvních 5 minut
Very Happy tehdy mi přišli všichni tak děsně podobni Very Happy Pak mi došlo, že to tak asi není a už se mi to v hlavě srovnalo ... teda nesrovnalo při zjištění že je jich celkem 12 Very Happy po týdnu jsem se naučila rozeznávat všechny na 100% a naučila se i jejich jména ... no prostě docela dřina Very Happy Od začátku se mi líbil Hankyung (a dodnes líbí ;) ) a celý můj květen 2006 až do záží 2006 byl jen o Suju ... na DBSK jsem "kašlala" hehe lol! ale pak se to 3. albem vrátilo k normálu Very Happy

Prostě můj krušný začátek se Suju Very Happy a jak jste na tom byli vy? taky se vám motala hlava z těch 12 členů, protože jste je nemohli rozeznat? Pište, pište Very Happy
----------------------------------------------------------------------------------
Rominka:
Tak popravdě Super Junior moc neznám :oops: ...No vlastně jsem jen viděla pár fotek a klip Show me Your love spolu z DBSK (tu písnikču sem jeden čas měla i na mobilu jak se mi líbila > furt líbí jen mam malou pamět a nechi to mít zarvaný mno) No a ze Super junior ani nevim členy (jak se jmenují a kdybych někde narazila na jejich fotku tak je možná poznám podle toho, že jich je 13 Laughing Jinak bych je nepoznala snad vůbec, Jedině Hankyunga, a to protože sem se do něj zamilovala > jen tak lehce ale přesto jo Laughing < v klipu Timeless...

No tak to je všchno k Super Junior mno :oops:

Bye Romii Laughing
----------------------------------------------------------------------------------
Junsunka:
Už si to přesně nepamatuju, ale na youtube jsem hledala nějaký písničky - že by od DBSK Very Happy ...
Jsem tam narazila na písničku U - ta se mi líbila, takže jsem hledala profil o nich, nějak jsem ho nemohla najít Very Happy Nakonec se povedlo Smile
Dodnes, ale přesně nevím jak se kdo jmenuje - vlastně toho o nich ještě moc nevím a pořád je poznávám Smile
:flower:
----------------------------------------------------------------------------------
Nagisa:
No koukám všichni na to šli přes písničky a já na to šla přes Heechula lol!
No, tak moje kamarádka mi posílala fotky, co se jí líbí a mezi nima byl i Heechul, no a mně se začal líbit a chtěla jsem vědět, kdo to je a kde zpívá a s kým.
Když jsem zjistila, že je Heechul ve skupině Super Junior, která má 13 členů, tak jsem byla mírně v šoku, jsem si myslela, že se musí při tancování ušlapat Very Happy
Tak jsem si najela na youtube a bylo to, nový fanda byl zrozen :oops:
Jinak s těma jménama to bylo strašný jsem si pamatovala jenom Heechula a Eunhyuka, protože se mi nelíbil :-D
Ale ted si je pamatuju všechny a některý poznám, i když zpívají.
A pořád mám nejradši Heechula, ale ted i Hankyunga :heart:
----------------------------------------------------------------------------------
ZuNi:
Zatím to vypadá že sem tady asi jediná kdo na Super Junior nenarazil náhodou :pale: . Popravdě to bylo tak že jsem se SuJu seznámila naprosto nedoprovolně :oops:. Díky tomu že sem kamarádka s naprosto paličatou a neústupnou YeonHee Very Happy. Bylo to tak že jednou na mě narukovala s jakým si videem z youtube. Prostě najednou se objevila a že tohle musím vidět....Tenkrát my poslala jakési video a donutila se na něj podívat. Byl to krátký sestřih videa z jejich šou full house. Když jsem Super Junior poprvé viděla myslela sem si že je to parta šílenců. Pak my ale YeonHee vysvětlila že je to 13 člená klučičí skupina a že už kdoví jak dlouho ujíždí na písničkách od nich. Zvláštní je že mně mnohem víc zarazil fakt že je HeeChul kluk než fakt že je jich ve skupině 13 Exclamation . poslala my jejich písničky a od té doby jsem začala poslouchat k-pop.

ps: Co tady všichni pořád máte s Hankyung ?! :confused:
----------------------------------------------------------------------------------
Švejda:
Takže já j upa mám láda....no tak 2 týdny???? lol! I přes to sou best, vystřídali u mě KAT-TUN. Dozvěděla sem se o nich od Nagisky (díky jí za to Smile ). teda....no fakt kromě heechula a kibuma ještě nepoznám kdo je kdo. u kat-tunů kterejch je jenom 6 mě to zapamatování trvalo +- tak měsíc? :scratch: No tak sem zvědavá na toto :arrow:
----------------------------------------------------------------------------------
BlackWind:
Uhm,tak sa podelím so svojím príbehom...
Jedného dňa asi pred rokom som čumela na TV a nikde nič zaujímavé tak som prepínala až som narazila na TV Arirang...šlo Pops in Seoul tak som to pozerala.A zrazu,že "Super Junior-Miracle"...a ten ShinHyukHanHae taneček ma tak zaujal,že si hovorím:"čo to má byť rofl...gay very much?lol".A kedže som fanynka shounen-ai tak som šla na Youtube,napísala Super Junior a našlo mi to...Super Junior Fullhouse...OMG!netrvalo dlho a Super Junior som milovala viac ako moju zbierku originálnych metalových CD lol.V živote som sa ešte tak nenasmiala(možno je to tým,že som nikdy nemala rada komédie heh)a fanservice oooooh...pre moju yaoi maniackú dušu to bolo akoby malému decku niekto kúpil novú hračku hehe.Fascinovalo ma ako môžu mať preboha toľko členov...aj album som si stiahla a začala počúvať k-pop...ja a pop(už len to bolo samo o sebe zvláštne).SuJu mi kompletne zmenili život...v podstate.Čo sa týka mien...viem,že dosť dlho som si pamätala len asi 6 mien(už ani neviem koho,určite tam ale boli Shin Dong a HeeChul).
SuJu 사랑♥
----------------------------------------------------------------------------------
KyuHyunnie:
Já jsem šla na jisto... Dozvěděla jsem se o nich díky blogu Nagisky Laughing Tak jsem si šla něco najít na youtube. Tak jsem tam dala Super Junior... A najednou Happiness... si řikám... ten kluk na začátku je roztomilej... SungMin... Pak jsem to poslouchala poříd dokola, a uvědomila jsem si.. že je miluju snad víc než TVXQ...Tak jsem hledala profily členů... celej tejden mi trvalo, než jsem je od sebe dokázala rozeznat. Nejvíc se mi líbil SungMin a KyuHyun... To mi zůstalo do teď... Teď už dokonce v nějakých písničkách poznám, kdo zrovna spívá... (právě jsem ulítlá na písničku Are You Ready - To jenom tak, kdyby to někoho zajímalo)
----------------------------------------------------------------------------------
Tery:
Já se k nim dostala přes DBSK. Pouštěla jsem si na youtube videoklipy a tam jsem narazila na Show me you love. Říkala sem si že je jich tam nějak moc a až po chvíli my došlo že to bude asi víc skupin bo co. A pak jsem se překlikla a místo další písničky DBSK jsem pustila Miracle.
Písnička se mi okamžitě zalíbila ... a kluci taky(nejsem si jistá co víc). Pustila jsem si U … přišlo my dost divný že jich tam je 13 místo 12 … docela dlouho my trvalo než mě došlo že bych si o nich měla něco zjistit.
----------------------------------------------------------------------------------
12a4h:
Tak já jsem na tom docela mizerně gsfsfsfsf Poznala sem je asi tak před měsícem stejně jako DBSK a do teď poznám jenom Heechul, Kibum, Shindong a Donghae. Suju se mi moc líbí, ale stejnak u mě vedou DBSK, pže tam je můj milovaný Jaejoong lub Moc se mi líbí Show me your love wrwrw
Hrozně mě fascinujou Korejci, že se prostě normal obímaj atd. a lidé prostě hned neřeknou že sou gay nebo tak něco. Prostě sou v pohodě
----------------------------------------------------------------------------------
P-cess:
Božeee, já si pamatuju jak sem u Timeless brečela jako želva 28 a toho únosce co vypadal jako ShiWon (asi to byl on co? xD) sem nenáviděla...doteď když si ten klip pustím tak cítím jak mě pálí oči..já sem strašná (crybaby) ale už nebudu brečet..neee 31 jo a jinak jsem se se SJ seznámila nevědomky..nevim, když sem poslouchala písničku Ve ben anh, do který si jeden zpěvák vypůjčil hudbu z U ... noo pak mě na ně přivedla už vědomky ta holčina co má divnej nick 12a4h xD dík Hanii 30
----------------------------------------------------------------------------------
Nicynka:
já sem se se suju i dbsk seznamila taky díky 12a4h - haničce 35 prostě ona je začal poslouchat a nakazila P-cess a ta nakazila postupně mě 43 první klip co sem viděla bylo asi U nebo Miracle ted už nvm xD a jako fakt mi přišli všichni stejni a pletla sem si je 40 ale časem jak sem se o ně čím dál tím víc zajímala tak už sem se je naučila a stihla sem se zamilovat do Heechula oppa 55 samozřejmě myslim stale i na Jaejoongieho ale Heechul to je prostě drsnej vtipalek 63 a kdybych měla kluka tak bych si přála aby byl jako Heechul 29 aaa kež by někdo takvoy existoval 25
----------------------------------------------------------------------------------
Dasa:
Ja som SuJu spoznala asi pred týždňom 29
Narazila som na video zo SUPER JUNIOR Show či jak sa to volá kde hrali tú hru s kartou, že si ju dávali z pusy do pusy a strašne som sa na tom nasmiala a proste sa mi to páčilo 35 55
Myslela som si, že Super Junior je názov nejakého zábavného programu, v ktorom akože tí chalani účinkovali ale na wikipédii som už proste zistila o nich viac 75
Teraz pozerám show Full House a vždy pri nej skapínam 62 Sú tam úžasní 75 Ale po hudobnej stránke ich teda nemám rada.. 80 80 80 Nemám rada taký popový štýl 80
Viem rozoznať asi 6 z nich 35
KyuHyunnie
KyuHyunnie
→Too Perfect ★★★★★


https://sapphire-cyon.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Juju Sat Jul 25, 2009 2:21 pm

Tak sem tady popíšu jak sem na Suju přišla.. Vidím že většina lidí na ně přišla přes nějakou písničku.. Mno já v podstatě taky, ale nebýt toho, že nám mamka koupila SATEL, tam byly programi jako je jetix a Animax, tak bych se k Suju v životě nedostala, páč se ze mě stal animefil a japonce sem uplně žrala. :D.. Zrovna jsem hledala písničky openingů a endingů z anime. Když na jednou blogu automaticky začala hrála jakási písnička, která se mi moc líbila od DBSK (pro mě v tu dobu neznámou skupinu..) Tak jsem se o té skupině snažila něco dozvědět, a zjistila jsem, že ikdyž ta písnička byla v japonštině, Japonci to vlastně nejsou.. Tak sem je začala poslouchat a ukázala je své kamošce, která anime taky žrala.. Dlouho to netrvalo a byly jsme dva DBSK magoři :D.. Po přibližně čtyřměsíční DBSKúchlce ta moje kamoška našla písničku od Super junior a taky mi ji ukázala, že se jí strašně líbí. A protože se mi tak strašně líbíl Yesung.. (teďka už bohužel nevede) Tak sem je začala poslouchat taky :D.. Teďka je poslouchám asi něco přes půl roku ♥♥♥ suju 4ever :D
PS: jak to mám dat do toho jednoho článku co tu je to vážně nevím..
Juju
Juju
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  MicinaCicusha Sat Aug 22, 2009 7:14 pm

ja pres DBSK :009:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Silver Sky Fri Oct 09, 2009 9:59 am

3 roky jsem závislá na DBSK, ale na SuJU jen před nedávnem... už nevím kdy a jak.. mám v hlavě zmatek = D :007:
Silver Sky
Silver Sky
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Markét Mon Jan 18, 2010 1:45 pm

Prolejzám starší věci tady na fóru a je zajímavé číst, jak kdo k SuJu přišel.... Tak jsem se rozhodla Vám to taky popsat.... Úsměv Byl zrovna konec října 2009 a já ležela doma s horečkou a řešila jsem dilema, jestli si mám vzít antibiotika nebo mám jít zvracet... No prostě bylo mi slušně blbě, nechtělo se mi nic dělat a tak jsem si vzala noťas a začala jsem surfovat na internetu... Projížděla jsem zrovna nějaký stránky s povídkami a narazila jsem na neobvyklý název Super Junior. Říkala jsem si, co to je za název? Ale zaujalo mě to a navíc ty jména, byla jsem z toho úplně vedle (mezi námi - nejvíc mě zaujalo jméno HeeChul - což jsem četla jako "Hechule" :2374: ). Hledala jsem další informace a narazila jsem na tohle fórum a zaregistrovala se a na YouTube jsem jako první koukala na Full House. Tam mě totálně dostal Kibum, prostě jsem do něj byla blázen, ale to trvalo asi tak jen dva týdny. Asi tak do týdne od objevení Super Junior se mi podařilo zvládnout jejich jména a na fotkách je tak nějak rozpoznat. První klip, který jsem viděla bylo U, ale zhruba za dva týdny od objevení Super Junior pro mě nastal zlom a to díky klipu Pajama party. Tam jsem objevila své zlatíčko Minnieho a mám ho ráda pořád :i love: Takže to je asi tak ve zkratce můj příběh, jak jsem přišla k Super Junior. A vlastně jsem moc šťastná, protože bez Super Junior už si svůj den nedokážu představit... :jo jo: :5270: :845: :55:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Verča Veselá Mon Mar 01, 2010 1:33 pm

Přes TVXQ drama FINDING LOST TIME kde hrál SungMin ^^
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  MikoLina Wed Mar 24, 2010 3:09 pm

Já jsem se dozvěděla vlastně o celým KPOPU díky mé nejlepší přítelkyni Lindě. (: (Můžete jí znát na téhle stránce pod přezdívkou Shimi) Díky ní jsem zjistila,že hudba může být i jiná než HARDCORE. (: A to je fakt super. :01:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  veronika-veve Thu Aug 19, 2010 1:56 pm

No já jsem je začala tak poslouchat kolem 7. srpna tohoto roku :023:

Vlastně moje první korejská skupina, jinak poslouchám j-pop :031:

Zkoukla jsem Attack on the Pin-Up Boys :55: a hned jsem se zakoukala do Donghae :55: :55: :55: , tak jsem si najela na Facebook a dala jsem do vyhledače Attack on the Pin-Up Boys a vyhledalo mi to ještě před tím bylo napsané Super Junior. Jsem si řekla že tu skupinu znám, no a potom jsem zkoukla jejich klipy poslechla písničky a teďka jsme moji oblíbenci :55: :55: :55: :55: :29:
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 19, 2010 3:22 pm

veronika-veve napsal:No já jsem je začala tak poslouchat kolem 7. srpna tohoto roku :023:

Vlastně moje první korejská skupina, jinak poslouchám j-pop :031:

Zkoukla jsem Attack on the Pin-Up Boys :55: a hned jsem se zakoukala do Donghae :55: :55: :55: , tak jsem si najela na Facebook a dala jsem do vyhledače Attack on the Pin-Up Boys a vyhledalo mi to ještě před tím bylo napsané Super Junior. Jsem si řekla že tu skupinu znám, no a potom jsem zkoukla jejich klipy poslechla písničky a teďka jsme moji oblíbenci :55: :55: :55: :55: :29:

Keke vítej do party :032:
Líbí se ti Donghae jo? :056: máš zatraceně dobrej vkus :005: taky je můj oblíbenec :006:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  veronika-veve Thu Aug 19, 2010 3:24 pm

TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:No já jsem je začala tak poslouchat kolem 7. srpna tohoto roku :023:

Vlastně moje první korejská skupina, jinak poslouchám j-pop :031:

Zkoukla jsem Attack on the Pin-Up Boys :55: a hned jsem se zakoukala do Donghae :55: :55: :55: , tak jsem si najela na Facebook a dala jsem do vyhledače Attack on the Pin-Up Boys a vyhledalo mi to ještě před tím bylo napsané Super Junior. Jsem si řekla že tu skupinu znám, no a potom jsem zkoukla jejich klipy poslechla písničky a teďka jsme moji oblíbenci :55: :55: :55: :55: :29:

Keke vítej do party :032:
Líbí se ti Donghae jo? :056: máš zatraceně dobrej vkus :005: taky je můj oblíbenec :006:

anoooooooooooooooo :29: ale i všichni se mi líbí každý má nějaký to kouzlo :heart:
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 19, 2010 3:33 pm

veronika-veve napsal:
TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:No já jsem je začala tak poslouchat kolem 7. srpna tohoto roku :023:

Vlastně moje první korejská skupina, jinak poslouchám j-pop :031:

Zkoukla jsem Attack on the Pin-Up Boys :55: a hned jsem se zakoukala do Donghae :55: :55: :55: , tak jsem si najela na Facebook a dala jsem do vyhledače Attack on the Pin-Up Boys a vyhledalo mi to ještě před tím bylo napsané Super Junior. Jsem si řekla že tu skupinu znám, no a potom jsem zkoukla jejich klipy poslechla písničky a teďka jsme moji oblíbenci :55: :55: :55: :55: :29:

Keke vítej do party :032:
Líbí se ti Donghae jo? :056: máš zatraceně dobrej vkus :005: taky je můj oblíbenec :006:

anoooooooooooooooo :29: ale i všichni se mi líbí každý má nějaký to kouzlo :heart:

to jo :29: miluju všechny :005: a každého pro něco jiného :29: ..jinak ty jsi z orlové jo? :845:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  veronika-veve Thu Aug 19, 2010 3:47 pm

TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:
TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:No já jsem je začala tak poslouchat kolem 7. srpna tohoto roku :023:

Vlastně moje první korejská skupina, jinak poslouchám j-pop :031:

Zkoukla jsem Attack on the Pin-Up Boys :55: a hned jsem se zakoukala do Donghae :55: :55: :55: , tak jsem si najela na Facebook a dala jsem do vyhledače Attack on the Pin-Up Boys a vyhledalo mi to ještě před tím bylo napsané Super Junior. Jsem si řekla že tu skupinu znám, no a potom jsem zkoukla jejich klipy poslechla písničky a teďka jsme moji oblíbenci :55: :55: :55: :55: :29:

Keke vítej do party :032:
Líbí se ti Donghae jo? :056: máš zatraceně dobrej vkus :005: taky je můj oblíbenec :006:

anoooooooooooooooo :29: ale i všichni se mi líbí každý má nějaký to kouzlo :heart:

to jo :29: miluju všechny :005: a každého pro něco jiného :29: ..jinak ty jsi z orlové jo? :845:


jj pročpak se ptáš??? :032: a ty jsi odkud, jestli se můžu zeptat.
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 19, 2010 3:49 pm

veronika-veve napsal:
jj pročpak se ptáš??? :032: a ty jsi odkud, jestli se můžu zeptat.

bydlím hned vedle Havířova^^ keke proto se ptám, že to je jen kousek :D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  veronika-veve Thu Aug 19, 2010 3:50 pm

TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:
jj pročpak se ptáš??? :032: a ty jsi odkud, jestli se můžu zeptat.

bydlím hned vedle Havířova^^ keke proto se ptám, že to je jen kousek :D

jůůůůůůůůů konečně někdo kdo je blízko :005:
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 19, 2010 3:53 pm

veronika-veve napsal:
TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:
jj pročpak se ptáš??? :032: a ty jsi odkud, jestli se můžu zeptat.

bydlím hned vedle Havířova^^ keke proto se ptám, že to je jen kousek :D

jůůůůůůůůů konečně někdo kdo je blízko :005:

jestli chceš pokračovat v konverzaci, tak někde jinde xDD tady to roztahávat nemůžem :009:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  veronika-veve Thu Aug 19, 2010 3:58 pm

TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:
TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:
jj pročpak se ptáš??? :032: a ty jsi odkud, jestli se můžu zeptat.

bydlím hned vedle Havířova^^ keke proto se ptám, že to je jen kousek :D

jůůůůůůůůů konečně někdo kdo je blízko :005:

jestli chceš pokračovat v konverzaci, tak někde jinde xDD tady to roztahávat nemůžem :009:

pardon :008: chceš moje icq
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 19, 2010 4:01 pm

veronika-veve napsal:
TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:
TheKyas napsal:
veronika-veve napsal:
jj pročpak se ptáš??? :032: a ty jsi odkud, jestli se můžu zeptat.

bydlím hned vedle Havířova^^ keke proto se ptám, že to je jen kousek :D

jůůůůůůůůů konečně někdo kdo je blízko :005:

jestli chceš pokračovat v konverzaci, tak někde jinde xDD tady to roztahávat nemůžem :009:

pardon :008: chceš moje icq

nyuu tak dej^^ pak ten příspěvek třeba smažu ať ho nemůže zneužít někdo jiný^^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 7:41 pm

už si to skoro ani nepamatuju...no hledala jsem něco o Koreji (tehdy jsem neznala vůbec žádné skupiny a snad nic prostě jsem teprve všechno objevovala) a narazila jsem na jeden blog a tam byla rubrika skupiny nebo něco a tam byli :D jsem si prvně říkala že si je poslechnu jenže když jsem zjístila že jich je TOLIK!(13 pro mě bylo obrovské číslo>.>) tak jsem hledala dál a zalíbili se mi DBSK ...tak jsem poslouchala DBSK párkrát narazila na SuJu pak si od nich stáhla don't don (moje první písnička od nich) o asi rok později( ano byla jsem zažraná do DBSK na to abych měla zájem o jinou skupinu) jsem hledala dál od SuJu a zalíbilo se mi jich víc a víc a pak jsem se rozhodla obětovat a naučit se jejich jména(vždycky je pro mě těžký když mám novou oblíbenou skupinu naučit se je rozeznat od sebe nevím proč) myslela jsem že se je nikdy nenaučím když bylo 13 členů ale povedlo se xDDD teď jsou jedna z mých nejoblíbenějších skupin společně s DBSK
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  veronika-veve Fri Aug 20, 2010 7:58 pm

Koaro napsal:(vždycky je pro mě těžký když mám novou oblíbenou skupinu naučit se je rozeznat od sebe nevím proč)


u mě totéž :007: než je rozeznám a zapamatuju si jména :53:
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 9:24 pm

jo je to strašný :D pořád jsem si je pletla a sestřenice co je taky k-pop maniak ze mě měla obrovskou srandu když jsem někoho nepoznala a napsala k němu třeba jiné jméno :057: ale mě to trvá asi tak měsíc pak už je to dobrý
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Lee Eun Joo Wed Feb 02, 2011 8:16 pm

Prvykrát som videla Super Juior na Facabooku a to na fotke z účka a hneď sa mi zapáčili. Tak som išla na Youtube a tam som si zadala Super Junior. Našlo mi viedeo Super Girl tak som si ho pustila. Páčila sa mi ta pesnička tak som si ju stiahla do mobilu s tým že to pustím na ďalší deň kamoškám. Pustila som im to a na ich výraze boli skysnuté ksichty . (heh keby salen videli vtedy ) no proste nepáčilo sa im to. mne sa pačíli tak som ich počúvala ďalej . nakoniec som nakazila aj jednu kamošku čo vtedy sa jej to nepáčilo a teraz sme do nich blázon až po uši. Potom tochto roku prišla nová spolužiačka , ktorá pozerala anime. A kedže ja som ich tiež pozeravala tak sem si hneď rozumeli. S kamoškou sme ju nakazili Super Junior a teraz sme celé bláznivé do nich. Akurát sa nájde pár debilov , ktorí začnu na nich nadávať. Ale pre nich to skončí zle lebo zvyčajne ich za to začnem biť . :023:
Lee Eun Joo
Lee Eun Joo
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Piggie Sun Feb 13, 2011 1:03 am

juj to už bylo dávno :094: :093:
SuJu jsem poznala díky Kyas :abc: xD
strašně jsem se s ní chtěla začít bavit tak jsem si říkala 'začnu poslouchat ty pingpongáče, pak se o nich budeme bavit a už to půjde samo' :mmm: :031: xD no a taky že šlo no :056:
na SuJu jsem ale už třetím rokem závislá :045: a vůbec mi to nevadí :069: :069:
takže za tohle jsem Kyas vděčná :067: :hea:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Dedere Thu Mar 31, 2011 8:08 pm

Kamaradka me tak trochu [tak trochu vic xD] navezla do DBSK, ale to mi brzy prestalo stacit, tak jsem hledala dalsi skupiny a Super Junior me proste a jednoduse naprosto chytnul. So~ No Other~ =3
Dedere
Dedere
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Smile Tue Jul 12, 2011 11:08 pm

Tak jsem se rozhodla, že k tomu taky něco napišu, když jsem konečně zjistila, jak se píšou komentáře. :005: Pač minule, když jsem se pokoušela o komentář, tak jsem udělala úplně něco jínýho :024: prostě BAKA! xD no..to je jendo k věci.... K Suju jsem se dostala díky jední mím oblíbením autorkám povídek. (Dvě spoluatorky na jednom blogu) přečetla jsem od nich všechny povídky na anime, ale pak přestaly psát a s blogem skončily. Což mě moc mrzelo. Uběhl nějakej čas..(Ježiš to je strašný story xD) a nějak jsem narazila znovu na jejich blog, ale s jiným desingem - se suju. Objevila jsem nový povídky na anime, ale ti jsme hned všechni přečetla a pak už tam byli povídky jen na suju. A tak i přesto, že sjem vubec nevěděla, co to je jsem se do jední ti povídky začetla a strašně jsem si oblíbila heechula. :056: :093: Pak tam ještě přidali v jednom článku písničku Fly a už to se mnou šlo z kopce... :069: Od teď bez nich nevydržim ani jeden den :056:

Smile
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  HungryGenius Wed Jul 13, 2011 11:55 pm

@Smile

Docela by mě zajímalo, co to bylo za blog? :P Taky bych si zas něco přečetla :D
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru