Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

+11
Lee Eun Joo
Koaro
HungryGenius
veronika-veve
MikoLina
Verča Veselá
Markét
Silver Sky
MicinaCicusha
Juju
KyuHyunnie
15 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? - Stránka 2 Empty Re: Jak jste se dozvěděli o Super Junior?

Příspěvek  Smile Sat Jul 23, 2011 1:42 am

HungryGenius

Tady: [You must be registered and logged in to see this link.] :056:

Smile
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Jak jste se dozvěděli o Super Junior? - Stránka 2 Empty Jak jste se dozvěděli o Super junior?

Příspěvek  superjuniorlove Sat Oct 01, 2011 12:31 am

No táák konečně když už jsem také přišla na to jak se píší komentáře :045: ( jsem ráda že nejsem jediná která to neuměla) tak tedy odpovím...mno?..jak jsem se dozvěděla o suju ...bylo to asi před dvěma roky když jsem poslouchala DBSK tak jsem si vedle ve videích které by se mi mohli líbit našla super junior...první MV které jsem od nich viděla a také písnička byla Sorry Sorry ...hned jsem si zamilovala jejich styl hudby :069: ...na poprvé se mi zalíbil kyuhyun o kterého jsem se také hádala ze sestrou ....nakonec vyhrála :024: jak jinak .....no jelikož jsem ještě nevěděla o yaoi ani o tom že jsou daní do párů tak jsem si jako na zavolanou vybrala sungmina winner ....prvních 14 dní jsem měla problém je od sebe rozpoznat asi největší problém rozpoznat byl hyukie a teukie furt jsem si je pletla a pak minie a wookie oba dva byly táák roztomilý tak jsem je od sebe nějak moc nerozpoznávala ...no vím že mě jako první uchvátilo jaké mají hlasy a styl oblékání :099: ..no posuďte uplně něco jinýho než naši češťí kluci ...No díky Luelle jsem se dozvěděla o yaoi a hned jsem po tom skočila s mojí kamarádkou mon která založila blog jsme se pak pustily do povídek....No a jak to je teď minie se mi stále líbí ale zbožňuju hyukieho zdá se mi tak nesmírně sexy :094: a to jak tancuje no woow :caa: no prostě MILUJU Suju!! :flo: ....No a jak to je s yaoi? :kuk: ....no můj nej pár je asi kyumin a hned po něm eunhae!!....:D...I LOVE SUJU :55: :hea:
superjuniorlove
superjuniorlove
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru