Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

+4
12a4h
MicinaCicusha
HungryGenius
Nicynka
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Sun Mar 08, 2009 4:53 pm

našla jsem tohle preview ale asi to nebude oficialni,ale líbí se mi tak to sem šupnu :D

[You must be registered and logged in to see this link.]

chytlavý co Úsměv


Tady je interview ohledně 3rd alba z 16.9.2008:

[You must be registered and logged in to see this link.]

fakt se mi po nich stýskalo :Very Happy:


ve spoileru najdete pár fotek, zdroj uvádím na konci článku :Vykricnik:

Spoiler:

uhm už jen pár dní Úsměv

credit (jen fotky):http://thrang486.blog.cz


Naposledy upravil Nicynka dne Sat Mar 14, 2009 11:49 am, celkově upraveno 1 krát
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 09, 2009 3:59 pm

háá mě se z toho až brečet jak jsem štastná.. :( :Love: Jsem upe vypatlaná a na nic jiného nemyslím :005: jsem blázen já vím.. :004: ale je mi jedno co si mě vy nebo ostatní lidi myslí :005: prostě Suju 4 ever.. :005:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  MicinaCicusha Mon Mar 09, 2009 7:33 pm

ae no musím pochválit ShinDonga Úsměv slusí jim tomwšem :( n sou krásnouky :Slint:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 09, 2009 10:17 pm

no prostě k sežrání jako vždy :Love: Úsměv
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Thu Mar 12, 2009 4:23 pm

Dneska jim mělo vyjít album, tak sem si myslela, že vyjde i mv, ale nemůžu to najít O.o hix...už nemůžu dýl čekat :Vykricnik:
Tak sem si aspoň na youtube poslechla pár písniček z jejich nového alba a musím říct, že jsem nadšená :Love: Hodně se mi líbí Heartquake (ft. Yunho and Yoochun xD)
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Mily Thu Mar 12, 2009 4:38 pm

prosím hod sem odkaz na tu písničku já ji nemužu najít :Thank You:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Thu Mar 12, 2009 4:57 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
fakt moc krásná...vřele doporučuju x)
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Mily Thu Mar 12, 2009 5:10 pm

arigato písnička fakt skvělá a ta jejich nová image :Love: :Love: :Love: :Slint: :Slint: :Slint:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Thu Mar 12, 2009 6:11 pm

tjn...a tahle je taky dobrá [You must be registered and logged in to see this link.]
áááá...tohle musíte vidět...choreo na sorry sorry, teda netancují to suju, ale sou to jejich trenéři ;) (choreografi justina timberlake xD) [You must be registered and logged in to see this link.] už se moc těším, až to budou tancovat...sice si moc neumím představit, že by to tancovalo 13 lidí O.o no ale uvidíme no...ale jinak to vypadá fakt dobře že? xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  HungryGenius Thu Mar 12, 2009 6:25 pm

holky já vám nevím.. :Love: Dočkaly sme se, že to vyšlo to jo... taky chci new MV :( ae asi sem od toho CD čekala víc no.. nevim..
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  P-cess Thu Mar 12, 2009 6:43 pm

no mně se jejich album fakt líbí,ale..prostě jsem ten typ Rokkugo xD takže nejsem uchvácená. ale až si to album poslechnu ještě 2x,tak se zamiluju Úsměv
P-cess
P-cess
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Thu Mar 12, 2009 6:56 pm

No já asi taky...teda myslela sem si, že tak nak celý album bude v duchu Sorry Sorry, ale i tak se mi líbí :Love:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  HungryGenius Thu Mar 12, 2009 9:28 pm

jojo v duchu Sorry Sorry o tom si necháme zdát xD doufala sem že tam bude nějaká pecka typu Don't Don oO ale začala se mi dost líbít Why I like you :Love:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Fri Mar 13, 2009 12:16 am

náhodou mně se jejich songy moc líbí Úsměv

tady máte nacvik hyukkieho + teukieho na sorry sorry :D [You must be registered and logged in to see this link.]

jestli nemate čas tak mrkněte od 3:10 tam už to umí Úsměv jim to šlape coo? :Suspect:


Naposledy upravil Nicynka dne Fri Mar 13, 2009 12:51 am, celkově upraveno 1 krát
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  P-cess Fri Mar 13, 2009 12:28 am

joo tj drsný..no až na to,že to není kangIn ale Teukkie :lol: ale to jsi třeba měla na mysli Teukkiho a napsala jsi KangIn xDD

aaah nj,ještě DongHae a nejlepší tanečníci jsou spolu xD ale stejně...Teukkie taky suprově tancuje,fakt jo :Love:
P-cess
P-cess
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Fri Mar 13, 2009 12:50 am

a jooo von je to teukie :lol: sem slepa... :D už sem to opravila :Very Happy:

nejlip tancuje ale eunhyukkie Úsměv
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Fri Mar 13, 2009 1:07 pm

našla sem další fotku :D

[You must be registered and logged in to see this image.]

credit: crunchyroll.com
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  P-cess Fri Mar 13, 2009 3:43 pm

ten Heechul se mi prostě s těma vlasama takhle nelíbí :(
P-cess
P-cess
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 3:56 pm

P-cess napsal:no mně se jejich album fakt líbí,ale..prostě jsem ten typ Rokkugo xD takže nejsem uchvácená. ale až si to album poslechnu ještě 2x,tak se zamiluju Úsměv

já taky čekala něco rychlejšího nabo tak něco.....ale aspoň budu mít při čem usínat no... Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 4:38 pm

OH MY GOD
SE ZBLÁZNÍM

To je tak šílené moc sexy....to se fakt nedá vydržet....ááááá...musím se sakra uklidnit!!! sakra sakra sakra (máte štěstí, že zrovna nejste se mnou v jedné místnosti, jinak byste asi ohluchli xD)
Eh...jo a vlastně...o čem to tu mluvím?!? MV JE KONEČNĚ VENKU!!!!!!!!!!
Ááááá...fakt úžasný, jen škoda, že celkem tmavý a rozmazaný a já tam steží poznám kdo je kdo :(
no nic...dám sem video a užijte si to...tak jako já Úsměv
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Mily Fri Mar 13, 2009 5:28 pm

bože já umřu shiwon je tááááák krááááásný :Love: nemužu odlepit od toho oči
jinak se mi zdá že všichni kluci nako dospěli už nevypadaj jako děti, jsou naprosto dokonalý, všichni :004:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 5:41 pm

přesně tak...já z nich prostě umírám...proč mi tohle dělaj? :Slint: a ten úžasný tanec k tomu...omg...akorát sem zvědavá jak budou znít až to budou zpívat live...pže většinou to je hodně zcomputerizvaný, tak normálně to asi nebude znít tak dobře, ale kluci už určo něco vymyslej Úsměv
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Fri Mar 13, 2009 7:57 pm

málem sem omdlela když sem si toho všimla!! Úsměv ale svoji radost sem vyjádřila v jiným článku :lool: no ty we... dokonaly... ale až to bude live tak to bude HODNĚ jiný... tak uvidime :Suspect: nechci byt škodoliba ale kluci někdy nevyzpivaj ani normalni hlasy, natož tyhle počítačový :lool: však uvidime...

I LOVE THEM! <333

dokonalej je kyuhyun - se mi líbí ze všech klipů co maj zrovna tady nejvíc... pak yesung!!!! a eunhyuk!!!!!! Úsměv aaaa sexy boys... jen mi vadí že tam není chulie :( nebo jako je, ale nezpiva... ale shindong taky ne.. ne? :Suspect:

jo a mně se teda heechul líbí i s těmahle vlasama... sice ne tolik ale líbí... ho zbožnuju Úsměv
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 9:14 pm

No nejdřív sem si řikala že sou ty jesjich vlasy tady hrozný.....ale je fakt že jim to moc sluší...je to prostě upe úža klip....zbožňuju a budu na něj koukat asi furt. Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 9:23 pm

ÁÁÁÁÁÁÁ...to musíte vidět (už zase xD)!!!!!



1:14 - 1:27 tadyto upně miluju :Love: a taky tadyto 3:34 - 3:37 a samozřejmě refrén hehe...se modlí bo co xD
Joooo....a je to live!!!! Čekala sem horší, ale zvládli to skvěle, skoro bych nepoznala rozdíl...možná proto, že tam hodně nechali ty pc efekty, ale stejně sou skvělý!!! Oppa-s SARANGHAEYO :Love: :Love: :Love:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru