Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

+4
12a4h
MicinaCicusha
HungryGenius
Nicynka
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Mily Fri Mar 13, 2009 10:50 pm

co mi to děláš ty mě chceš zabít :Tu Mas:
koukám na to už půl hodiny a nemůžu přestat ááááách shiwon oppa :Love:
ta performance je prrostě super , já chci do koreje!!!!!!!! :(
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 10:52 pm

já taky ...pořád to tu mam naběhlí...holky tady už ze mě šílí...sou naštvaný a šli radši koukat na tv...ale je to tak užasný ...sem koukala ještě na tu 1. část ale to sorry se mi líbí víc Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 11:12 pm

No já právě myslela, že jsem sem dala i tu 1. část, ale zjevně ne...už sem z toho zblblá xD
V tý 1. části se mi nejvíc líbí začátek, jak sou všichni v šatně...sem myslela, že dostanu infarkt jak byli překrásní :Love:
Jen škoda, že Kibum nevystupoval (někde sem četla, prej že byl nák v Americe, tak se nestih naučit taneční kroky bo co...a asi ani Heechul ne...objevil se až na konci xD) Ale fakt tady nemůžu z Donghaeho...jemu to tááák hrozně moc sluší...to oblečení, vlasy, to jak nádherně tancuje a taky jeho "gir gir gir gir girl" :Slint: začínám ho mít čím dál tím radši...eh...neboj Chullie oppa...ty budeš dycky nej...echm...snad xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 11:22 pm

akorát se mi nelíbí v tý šatně ten Chechul....vůbec nedělal to co měl...ale jinak na konci byl tak strašně sexiiii....
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 11:28 pm

Tak sem chvilku uvažovala nad tím, kdo je Chechul...jesli to je náký nový pár xD ale asi máš na mysli Heechula viď xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 11:36 pm

já se omlouvam...já tady nějak nestíham a snažim se psát rychle :Very Happy: tak sem se nějak spletla...neboj jeho jméno si pamatuju...byl první,kdo mě v nich zaujal...učila sem se jeho jméno i korejsky.ale už ho nějak neumim :Very Happy: tak ještě jednou pardoon :(
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Fri Mar 13, 2009 11:48 pm

Ne...fakt není se za co omlouvat...v pohodě...xD
Jo Heechul byl taky můj "první" xD Pamatovala sem si ho jako "ten ošklivej co vypadá jako holka" xD a pak se z něho vyklubal můj oblíbenec xD ještě sem si pamatovala Shindonga...asi nemusím říkat proč xD a taky Kibuma...byl příliš nádhernej a nvm měl v sobě něco cizího, jako kdyby nebyl 100% Korejec xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Fri Mar 13, 2009 11:50 pm

tak to já Heechula teda zase jako toho nejhezčího z nich, co má všechno dokonalý....no a shindonga taky...ten se neda nezapamatovat :Suspect: ale pak se mi začali líbit jiní a pořád se to u mě sřídá...je to těžký mít někoho nejoblíbenějšího,když jsou všichni tak úžasný :Love:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Mily Fri Mar 13, 2009 11:55 pm

prvního ze suju jsem poznala právě heechunu páč jsem zrovna koukala na drámu Bad family a pak už to jelo z kopce nejdřív mv pak ful hause a láska k nim se zvětšuje a zvětšuje :Love:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 12:03 am

To je teda zatraceně těžký mít nej, ale nějak se Heechulovi podařilo získat moje srdce xD ale jinak na ostatních příčkách se teda všichni střídaj...ale je pravda, že třeba K.R.Y se nikdy moc vysoko nedostalo...já nvm proč...to není tím, že zpívaj dobře, ale asi že mě nijak nazaujali xD ale teď se mi začínaj víc líbit, v sorry2 sou totiž moc sexy ;)
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Sat Mar 14, 2009 11:25 am

Mě K.R.Y doela zaujali ale ne tolik jako třeba Suju H nebo Suju T (ale to bylo hlavne kvuli rokkugo :D) ta performace je nadherna... Úsměv oppa-s sou sexy Úsměv ale holky... kangin nám nějak tloustne ne??? :( se podivejte na 1:38 a dal tam je hrozne... kulatouckej! ale on se i dřív trošku kulatil ale ted prostě... huh :( shindong hubne a kangin tloustne :lool: za chvilku bude kangin ten koho si všichni zapamatujou, ne shindong... :Suspect:

Ale štve mě že Chulieho vubec nezapojili :( až na konec no...
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Sat Mar 14, 2009 11:40 am

to jo mohl by tam být Heechulie víc.....ale někdy je to roztomilý když jsou trochu kulatoučcí.. :Suspect:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Sat Mar 14, 2009 11:50 am

no někdy jo, ale Kangina mám radši hubenýho (jako byl třeba v Miracle)... kulatouckej je moc... tlustouckej Úsměv ale budu ho mít ráda i když bude tlustouckej, pže ty jeho vtípky atd sou prostě skvělý :lol:
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 12:39 pm

No já o KRY mluvila jako konkrétně o těch členech, se mi je nechtělo vypisovat xD ale asi to samý platí i o subskupině xD
Já sem si taky říkala, že Kangin přibírá a Shindong hubne...a teď sou v podstatě stejně velký xD Ale stejně chci, aby zhubnul...mu to slušelo víc..a bude se víc podobat Hongkimu xD
By mě zajímalo, proč Heechul netancoval s nima, ale až na konci...se to taky nestih naučit? A co dělal? Vystupoval v Good Daddy? Njn...ale i ostatní měli svá rádia a tak a naučili se to, tak bych docela chtěla vědět ten důvod O.o Ale doufám, že Chul a Kibum BUDOU s nima pak normálně vystupovat.
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  P-cess Sat Mar 14, 2009 1:47 pm

Bože já jsem včera kvůli KangInovi šílela xDD božeee neee já chci aby byl hubeňoučkej. Když se kulatil,taks em si říkala,že vypadá aspoň jako roztomilej méďa...lae...bože vorvaň :lool: neeeeeee KangIn trochu to shoď,dík :Suspect:
P-cess
P-cess
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 3:38 pm

VORVAŇ?!? :lol: :lol: :lol: teda kdyby to věděl xD
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Mily Sat Mar 14, 2009 4:00 pm

taky jsem si myslela že kangin přibral, ale možná to je jen jeho sestřihem, protože jsem pak viděla jiný vystoupení a tam má jiný vlasy a už nevypadá tak opuchle :lol:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 4:36 pm

To nebude tím sestřihem...sem viděla nákou fotku kangina a siwona z profilu...omg...kangin nemá ŽÁDNOU bradu!!!!!!! má tam obrovskej podbradek...bože to bylo tak hnusný...hix...pomalu fakt bude tlustší než shindong jeli se nezačne hlídat :Vykricnik:
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Sat Mar 14, 2009 9:38 pm

ježiš!!! neděs mě!!!! :( to nechciii!!! chci aby byl zase medvídek a ne "vorvan" jak se někdo mile vyjádřil (ale poměrně trefně) :lol: nemáš tu fotku?? :(
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Sat Mar 14, 2009 11:56 pm

Echm...tak sem ji našla (má ji ...Lenny... na líbku xD)
Echm...ale nelekněte se jo?
[You must be registered and logged in to see this image.]
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Sun Mar 15, 2009 12:00 am

:007: :009: :008:

CO to je?!!!?? Je to vůbec Kanginie??? :007: já... nemám slov... a kdo je ten druhej? Leny tam píše že Shiwon ale... to určitě ne... maximálně Kyuhyun... nebo nikdo :004:

já bych řekla že to není nikdo ze Suju.. nebo spíš DOUFÁM...


Naposledy upravil Nicynka dne Sun Mar 15, 2009 12:11 am, celkově upraveno 2 krát
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Mily Sun Mar 15, 2009 12:06 am

je to kangin a co to dělá? :007:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  12a4h Sun Mar 15, 2009 1:25 pm

Ááááá!!!! Další smajly? Sem si nikdy nevšimla xD :004:
To není Siwon?!? Eh?!? Asi ne xD A není to třeba Zhoumi?!? Divný...co by dělal s Kanginem...ale zase taky sou fotky Henriho s Eeteuk, tak proč ne Zhoumi...podle mě by to mohl být Zhoumi ne? Si ho občas pletu s Siwonem xD Jo a prej Henri byl taky mezi divákama, když suju měli comeback stage na kbs xD to je tak milé Úsměv
12a4h
12a4h
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  ...Lenny... Sun Mar 15, 2009 1:52 pm

no on to je Shiwom...protože ono je takhle víc fotek pohromadě a je to on....tadytu jsem z toho jenom uřízla...
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Nicynka Sun Mar 15, 2009 5:50 pm

nemáš prosím ty fotky? protože já prostě v tomhle Shiwona nejak poznat nemůžu :( on má jinej profil hlavy... podle mě... ale jako nejsem si jistá, ty fotky by mi pomohly... teda radši bych byla kdybys žádný fotky neměla a nebyl to ani kangin ani shiwon :lool:
Nicynka
Nicynka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!! - Stránka 2 Empty Re: Super Junior's 3rd album preview, interview (160908) + fotky + NOVÉ MV!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru