Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ee Teuk hospitalizován!

5 posters

Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  HinAlaKim Fri Oct 02, 2009 10:50 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]On 28th September, Super Junior’s Leeteuk was hospitalized while filming KBS “Miracle” due to a high fever.
The crew members were worried for Leeteuk’s body as he did not look good during the filming. However, Leeteuk smiled and claimed that he was okay.
But, the bright lit indoor ice-skating rink made his body condition worse and he was then sent to the nearest hospital for treatment.
Super Junior members Yesung, Shindong and Eunhyuk said that Leeteuk had a case of fever a few days ago and they were afraid that he might have contracted swine flu.
After a short treatment, Leeteuk went back for recording and apologized for affecting the filming.
He also told the crew members not to worry about him.
Fortunately, he was tested in the hospital and the cause of his fever was mainly due to fatigue. He was discharged today.

____________czech

Tk žhe zkráceně 28.září byl leader Ee Teuk převezen do nemocnice, když v KBS točil show "Miracle" k vůli zvýšené hotečce :D to ná divně xD mno prostě měl horečku. Členové Suju se nějak o ee teuka obávaly a o jeho tělo, coz vypadal blbě když točili. Ee Teuk ae pry nic nepřiznal a smál se :D (pako xD) No a něco potom žhe muto zhoršilo to ježdění na bruslích... No ae hlavní je to, že mu už je líp a přibližný důvod všichni víme .... Ee Teuk to přehnal s prací Úsměv v poslední době toho měli všichni docela moc a k tomu ee teuk jako mc toho měl etě taky vic atd ...

Tk žhe přeju ti ee teuku aby ses uzdravil a hlavně to moc nepřeháněj Úsměv

(jo a sry za zajimavej trochu stručnej překlad :D:D)

Source(in Chinese) : suju-blue.com
Translated from Chinese to English : [You must be registered and logged in to see this link.],sapphire perlls
HinAlaKim
HinAlaKim
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.dosu-hj.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Re: Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  HungryGenius Fri Oct 02, 2009 11:25 pm

Ještě že to není nic vážného :heart:
to by mě asi trefil šlak *dead*
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Re: Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  Mily Sat Oct 03, 2009 11:47 am

tys mě tím titulkem viděsila :53: , jsem ráda že to není nic vážnýho a že mu je už líp
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Re: Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  ...Lenny... Sat Oct 03, 2009 2:11 pm

Já se taky uplně lekla, co mu je chudáčkovi... :004:
To se mi ulevilo, že to neni tak vážný.... Úsměv
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Re: Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  HungryGenius Sat Oct 03, 2009 2:16 pm

Hodně jsem se nudila... :004: takže kdo si chce ještě počíst.. tady je celý překlad :003:

28. září, Leeteuk ze Super Junior byl hospitalizován, při natáčení KBS "Miracle", kvůli vysoké horečky.
Ostatní členové se báli o Leeteuka, protože při natáčení nevypadal dobře. Nicméně se Leeteuk smál a tvrdil, že je všechno ok.
Ale jasně se to prokázalo při bruslení v hale, kde bylo vidět, že jeho tělo je stále v horší kondici a poté byl převezen do nejbližší nemocnice na ošetření.
Členové Super Junior, Yesung, Shindong a Eunhyuk vypověděli, že Leeteuk měl horečku už pár dní předtím a měli o něj strach, protože by mohl být nakažený prasečí chřipkou.
Po krátkém vyšetření, Leeteuk se vrátil k nahrávání a omluvil se za ovlivnění natáčení. Taky řekl, že ostatní členové se o něj nemusí strachovat.
Naštěstí v nemocnici podstoupil nějaké testy a příčina jeho horečky byla hlavně díky únavě.
Po dvou dnech byl propuštěn.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Re: Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  Mily Sat Oct 03, 2009 6:09 pm

chudáček Lee měl štěstí , zato Leader ze SS501 měl prasečí chřipku
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Re: Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  luc20 Sat Oct 03, 2009 8:25 pm

:jo jo: o tom som tiez pocula
ale je to pako takto sa prepinat :( mal by si na seba davat pozor
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ee Teuk hospitalizován! Empty Re: Ee Teuk hospitalizován!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru