Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

+15
Koaro
KyuHyunnie
Dadaa
MalickaNeya
MicinaCicusha
Nessi
_inuskha_
Nagisa
Piggie
HungryGenius
Ewwkaa
Mily
Markét
...Lenny...
Licee
19 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Licee Mon Dec 21, 2009 4:15 pm

Proč já nosím jen nešťastné novinky?

Hankyung, jediný čínský člen Super Junior, zažádal 21. prosince u Soulského centrálního soudu o zrušení kontraktu s SME.
Hangeng, který je v Korei velmi známý a oblíbený měl vždy skvělé předpoklady stát se sólovým umělcem. Říká se ale, že jeho smlouva to neumožňuje.

Tisk zveřejnil:
"Žádné detaily zatím nebyly zveřejněny, co se ukončení kontraktu týče. Důvodem ale nejspíš byla nespravedlivost smloucy a omezení možností osobního rozvoje Hangenga."

Hangengův právník mlčí.

Kopie Hankyungovy žádosti.
Spoiler:

V telefoním rozhovoru s agenturou Newsen SME prohlásili, že se pokusí s Hankyungem osobně promluvit. Prý pro dobro Super Junior.

Kyuhyun napsal na svém cyworldu: "Ani zvíře nekousne ruku, která ho krmí.
Nechápu to..."


Nedlouho poté, po vlně kritiky ze strany ELFek, Kyuhyun zavřel svůj cyworld a zanechal zprávu.
"Vybrat si správnou cestu
bylo jediné po čem jsem toužil...

Děsivé...

Nedokážu to pochopit..."


Telefonický rozhovor s Hangengovým právníkem, Kim Jinwookem.
Právník Kim potvrdil, že vyplnili žádost o ukončení kontraktu s SM, ale neřekl nic co se týká Hangenga a aktivit Super Junior, o tom ještě rozhodnuto nebylo.

/Omlouvám se, ale překládám volně, právnické pojmy jsou hrůza

~Prý byly vyplněny dva druhy žádosti.
> Ano, vyplnily jsme dvě žádosti ohledně exkluzivního kontraktu s SME. První zpochybňuje platnost kontraktu a druhá se týká jeho ukončení. Druhá tedy žádá o ukončení kontraktu, první zajištuje, aby se během vyřizování sporu mohl Hankyung stavět k aktivitám podle jeho vlastní vůle.


~Kdy se k tomuto Hangeng rozhodl?
>Na tohle vám těžko odpovím. Až bude vydáno prohlášení, dozvíte se.

~Je hlavní bod tohoto sporu podobný kauze Dong Bang Shin Ki?
> Z velké části ano. Hankyung podepsal kontrakt na 13 let a jsou zde bezpochyby mnohé nespravedlivé věci, proto se rozhodl k tomuto kroku.

~Kontaktoval ohledně toho DBSK?
> Nejsem si jistý. Hankyung se k celé kauze brzy vyjádří sám.

~Je už známé datum prvního soudního jednání?
> Zatím ne. Situace se zatím řeší. Hangeng tímhle nechce strávit mnoho času. Situace DBSK byla silně medializovaná a prošla si soudem hned několikrát, takže zabrala mnoho času a další 2 měsíce ještě bude trvat, než se naplní rozhodnutí soudu, proto doufáme, že Hankyungova situace bude vyřešena rychleji.

~Uvažuje Hangeng o pokračování aktivit v rámci Super Junior, nebo opustí skupinu?
>Tím si také nejsem jistý. Co se aktivit Super Junior týče, žádné rozhodnutí zatím nepadlo.

~Proslýchá se, že Hankyung plánuje sólové aktivity v Číně.
> O tom jsem zatím neslyšel.

V záplavě diskuzí okolo drama, které následovy po zprávách, že Hankyung žádá o zrušení smlouvy s SM Entertainment, sám na svém CY vyslovil své myšlenky.

Hankyung na svůj CY napsal:
Jsem v pořádku, teď vím, že vy všechni jste tu pro mě!
I love you all ~ ~ ~


Nic jiného neřekl, ale jsme si jistí, že fanoušci budou mít ještě mnoho starostí o následné vývoje, které se pravděpodobně projeví v roce 2010.


Novinky se budu snažit pravidelně překládat. Nemůžu se zbavit pocitu, že po Kanginových problémech a Kibumově absenci je tohle jen další krok k rozpadu Super Junior...

Zdroj: sujucz.blog.cz /allkpop.com; překlad z hankyugnova cyworldu kyasurin


Naposledy upravil Licee dne Tue Dec 22, 2009 12:15 am, celkově upraveno 2 krát
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  ...Lenny... Mon Dec 21, 2009 6:11 pm

Aach...ještě chvíli o tomhle budu přemýšlet a asi se rozbrečím :009: nemám k tomu daleko. Hangeng přece nemůže odejít...Super Junior se nemůžou rozpadnout :008: :009: :010:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Mon Dec 21, 2009 6:47 pm

To mi zní jako hodně blbej vtip, já Super Junior sice neznám dlouho, ale už teď si bez nich nedokážu svůj život představit.... :008: :008: Ne HanKyung a ani ne nikdo jiný... :009: Nechci, aby začali jeden po druhém odcházet a už vůbec nechci, aby se rozpadli.... :007: :008: :009: To bych asi nepřežila.... :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Mon Dec 21, 2009 7:18 pm

se mi málem zastavilo srdce jen jak jsem četla nadpis :010: , to snad není pravda, copak nestačí Kangin a Kibum? :34:
ty jo nejdřív DBSK a teď SUJU?

ne!!!!! proč????? :34: :008:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Licee Mon Dec 21, 2009 8:39 pm

Nejsem už sice tak zblázněná do SuJu, ale tohle mě stejně nemile překvapilo a celej den mi to leží v hlavě.
Tohle neni hezkej dárek k Vánocům.
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Ewwkaa Mon Dec 21, 2009 10:07 pm

Ne...to neni možny....JÁ NECHCI ROZPAD SUJU!! :010: :007: :008:
Kdyz uz pomalu ani Kibum a Heechul s nimi nebvystupuji..a ted jeste Hangeng!!!
neeeeeeeeeeeeeeeee :010: :010: :008:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Ewwkaa Mon Dec 21, 2009 10:10 pm

milena napsal:se mi málem zastavilo srdce jen jak jsem četla nadpis :010: , to snad není pravda, copak nestačí Kangin a Kibum? :34:
ty jo nejdřív DBSK a teď SUJU?

ne!!!!! proč????? :34: :008:
CO?? DBSK se rozpadli?:-o :010:
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  ...Lenny... Mon Dec 21, 2009 10:30 pm

Prosííím...ať to všechno dobře dopadne :009: :009: :009:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Markét Mon Dec 21, 2009 10:41 pm

Určo to dobře dopadne... Musí....
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Mon Dec 21, 2009 10:48 pm

Nemám daleko do breku..
Po Kibumovi a Kanginovi je tohle vážně to nejhorší, co mohlo nastat. Nechci rozpad Super Junior!! Ani míň členů, ani výměnu členů!
Nenacházím slov k vyjádření svých pocitů T_T
Proslýchá se ale, že allkpop věci moc zveličuje a nafukuje, prostě dělá z komára velblouda... Teď jen doufám, že v tomhle maj lidi pravdu, je to jediné, čeho se můžu držet ><

Only 13♥, navždy ~
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Piggie Mon Dec 21, 2009 10:52 pm

toe trouba :009: :009:
jn doufam ze fakt jenom prehani :024:
bes nej to us nebude ono :( :(
snad se vzpamatuje tyo.. :(
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Mon Dec 21, 2009 11:09 pm

Licee napsal:Proč já nosím jen nešťastné novinky?

Hankyung, jediný čínský člen Super Junior, zažádal 21. prosince u Soulského centrálního soudu o zrušení kontraktu s SME.
Hangeng, který je v Korei velmi známý a oblíbený měl vždy skvělé předpoklady stát se sólovým umělcem. Říká se ale, že jeho smlouva to neumožňuje.

Tisk zveřejnil:
"Žádné detaily zatím nebyly zveřejněny, co se ukončení kontraktu týče. Důvodem ale nejspíš byla nespravedlivost smloucy a omezení možností osobního rozvoje Hangenga."

Hangengův právník mlčí.

Kopie Hankyungovy žádosti.
Spoiler:

V telefoním rozhovoru s agenturou Newsen SME prohlásili, že se pokusí s Hankyungem osobně promluvit. Prý pro dobro Super Junior.

Kyuhyun napsal na svém cyworldu: "Ani zvíře nekousne ruku, která ho krmí.
Nechápu to..."


Nedlouho poté, po vlně kritiky ze strany ELFek, Kyuhyun zavřel svůj cyworld a zanechal zprávu.
"Vybrat si správnou cestu
bylo jediné po čem jsem toužil...

Děsivé...

Nedokážu to pochopit..."


Telefonický rozhovor s Hangengovým právníkem, Kim Jinwookem.
Právník Kim potvrdil, že vyplnili žádost o ukončení kontraktu s SM, ale neřekl nic co se týká Hangenga a aktivit Super Junior, o tom ještě rozhodnuto nebylo.

/Omlouvám se, ale překládám volně, právnické pojmy jsou hrůza

~Prý byly vyplněny dva druhy žádosti.
> Ano, vyplnily jsme dvě žádosti ohledně exkluzivního kontraktu s SME. První zpochybňuje platnost kontraktu a druhá se týká jeho ukončení. Druhá tedy žádá o ukončení kontraktu, první zajištuje, aby se během vyřizování sporu mohl Hankyung stavět k aktivitám podle jeho vlastní vůle.


~Kdy se k tomuto Hangeng rozhodl?
>Na tohle vám těžko odpovím. Až bude vydáno prohlášení, dozvíte se.

~Je hlavní bod tohoto sporu podobný kauze Dong Bang Shin Ki?
> Z velké části ano. Hankyung podepsal kontrakt na 13 let a jsou zde bezpochyby mnohé nespravedlivé věci, proto se rozhodl k tomuto kroku.

~Kontaktoval ohledně toho DBSK?
> Nejsem si jistý. Hankyung se k celé kauze brzy vyjádří sám.

~Je už známé datum prvního soudního jednání?
> Zatím ne. Situace se zatím řeší. Hangeng tímhle nechce strávit mnoho času. Situace DBSK byla silně medializovaná a prošla si soudem hned několikrát, takže zabrala mnoho času a další 2 měsíce ještě bude trvat, než se naplní rozhodnutí soudu, proto doufáme, že Hankyungova situace bude vyřešena rychleji.

~Uvažuje Hangeng o pokračování aktivit v rámci Super Junior, nebo opustí skupinu?
>Tím si také nejsem jistý. Co se aktivit Super Junior týče, žádné rozhodnutí zatím nepadlo.

~Proslýchá se, že Hankyung plánuje sólové aktivity v Číně.
> O tom jsem zatím neslyšel.
Novinky se budu snažit pravidelně překládat. Nemůžu se zbavit pocitu, že po Kanginových problémech a Kibumově absenci je tohle jen další krok k rozpadu Super Junior...

Zdroj: sujucz.blog.cz /allkpop.com

V záplavě diskuzí okolo drama, které následovy po zprávách, že Hankyung žádá o zrušení smlouvy s SM Entertainment, sám na svém CY vyslovil své myšlenky.

Hankyung na svůj CY napsal:
Jsem v pořádku, teď vím, že vy všechni jste tu pro mě!
I love you all ~ ~ ~


Nic jiného neřekl, ale jsme si jistí, že fanoušci budou mít ještě mnoho starostí o následné vývoje, které se pravděpodobně projeví v roce 2010.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Mily Mon Dec 21, 2009 11:58 pm

Ewwkaa napsal:
milena napsal:se mi málem zastavilo srdce jen jak jsem četla nadpis :010: , to snad není pravda, copak nestačí Kangin a Kibum? :34:
ty jo nejdřív DBSK a teď SUJU?

ne!!!!! proč????? :34: :008:
CO?? DBSK se rozpadli?:-o :010:

ne nerozpadli, jenom to hrozilo, pořád se soudí, ale dál jsou spolu

SME jsou pěkný vyděrači, měl by jim někdo natrhnout p..del :34:
smlouva na 13 let? to je krutý :010:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Licee Tue Dec 22, 2009 12:14 am

Allkpop věci občas zveličuje, to je pravda, ale tohle je i na mnoha jiných webech a ne všude kopírují allkpop. Krom toho, připadá vám onen papír nereálně, zveličeně? Pokud by opravdu ukončil kontrakt, silně pochybuju o tom, že by zůstal se Super Junior - SME by si tohle líbit nenechalo.

Kya, děkuju, tohle mi uteklo ^^; Doplním to do prvního příspěvku, samozřejmě v tebou jako zdrojem! ^^
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Tue Dec 22, 2009 12:31 am

Nechápu, proč tady mluvit o rozpadu Super Junior? Ano, je tady to ukončení kontraktu, ale třeba se nějak dohodnou, upraví ho a dají Hangengovi jen víc volnosti. Copak tohle taky není možný? Nic není rozhodnuto a jak to všechno skončí jsou jen obyčejné spekulace. Proto říkám, že se to moc zveličuje.
Já osobně věřím, že Super Junior tohle přežijí a vyjdou z toho všeho se vztyčenými hlavami. Tenhle názor ale nechci nickomu vnucovat. Pokud jste přesvědčeni, že Super Junior se rozpadnou, je to váš problém.
Navíc, SME, jak víme, se soudí is DBSK, kteří jsou taky pořád pohromadě. Nějak se mi nezdá, že byli nějak rozpadlí...
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Nagisa Tue Dec 22, 2009 12:41 am

Tak po DBSK se začínají skupiny bouřit a já se jim nedivím, suju má prý ještě mnohem horší smlouvu než DBSK.
Ale nechápu pčor jen Hankyung chce zrušit smlouvu, proč do toho nejdou všichni, teprve pak by něčeho dosáhli, sám jeden Hankyung, který navíc není korejec nevím nevím, myslím že to bude ještě zlý, ale přála bych jim do novýho roku rozhodně jen to, aby se nikdy nerozpadli, protože Super Junior forever 13 :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009:
Nagisa
Nagisa
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://nagisa.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Tue Dec 22, 2009 12:48 am

Taky nechápu, a zrovna ještě teď, před vánocema T_T
Ale maj na to plný právo, my jim v tom zabránit nemůžeme. Ale slyšela jsem, že nejmladší člen skupiny, Kyuhyun, je taky dost proti utlačování SME. Co se takhle dozvídám, ty smlouvy budou asi pěkné zvěrstva.
Měli by mít ale na rozumum, že jestli se stane byť sebemenší změna v Super Junior, doplatí na to i tisíce E.L.F po celém světě, a to už není sranda. A to nemluvím o takových E.L.F jako jsme my. Mluvím o těch fanatických. Sami si asi dokážte domyslet, jaké by to mělo následky.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Nagisa Tue Dec 22, 2009 12:52 am

Já jsem tu smlouvu četla jedna holčina ji překládala do angličtiny ale byla to smlouva s DBSK, tak nevím jestli je smlouva se suju steiná, zkusím najít tu stránku, ale je to únavný čtení a na konci stejně člověk zjistí, jak moc je SM okrádá :-(
Ale takhle ničit Vánoce všem fans je docela smutný :008:
Nagisa
Nagisa
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://nagisa.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Licee Tue Dec 22, 2009 2:08 pm

O DBSK se moc nezajímám a v jejich případu jsem se ztratila asi po 3 článcích v začátku, ale pokud vím, jsou aktivní v Japonsku, ne v Korei. Myslím si, že SME jim teďka nic moc nařizovat nemůže.
Co se týče jejich smluv, také jsem to četla a upřímně, je to samý omezení a téměř nulový příjmy z alb, pokud se jich neprodá masivní množství. S těmi, kteří to nazývají otrockými kontrakty plně souhlasím. Jak jsou na tom ostatní ale netuším.
Nedržím se toho, že se Super Junior rozpadnou, ale viděli jsme, jak se SME při soudech chová - pochybuju, že když neustoupili před DBSK, udělaj to pro Hankyunga, takže domluva a úprava kontraktu je z mýho pohledu víc než nepravděpodobná - znáte korejskou hrdost, tahle možnost by byla něco jako přiznání viny a následovali by další SM umělci, kteří by věřili, že když to prošlo Hankyungovi, projde to i jim... A SME by to rovnou mohlo zabalit.
Dobře, jsem v tomhle ohledu pesimista...
Pokud Hankyung opravdu smlouvu zruší, je víc než pravděpodobný že SuJu opustí, nedokážu si představit, že by SME souhlasilo s tím, aby Han zůstal se SJ, pokud nebude pod nimi...

Začíná se mluvit o tom, že tohle všechno je jen marketingovej tah SME - úspěch díky skandálu. 18. prosince vyšli do prodeje lístky na jejich koncert v Číně (teď si nevybavím kde) a 21. tohle - je jasný, že ELFky teď začnou lístky kupovat, aby např. "viděly hankyunga naposledy se SuJu"...

Mám takovej pocit, že se v tom v blízké době taky ztratím, jako se mi to stalo u DBSK, lol.
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  _inuskha_ Tue Dec 22, 2009 5:19 pm

doufam že se to vyřeší a že to vže bude zas Ok tyjo takhle stresovat fans před vanocma :009: :008: !!!SM me už ae začína prudit potom co delají s DBSK a Hankyungem :34: :34:
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Tue Dec 22, 2009 5:42 pm

lol? No já nevím, ale mě tu k smíchu jako nic nepříjde :712:
Licee, sama si přiznala, že DBSK jsou i nadále aktivní (ano, i když v Japonsku, ale stále jsou), takže jaksi lehce nechápu, proč by dál neměli být i Super Junior aktivní?
Souhlasím ale, že SME se s ním asi moc piplat nebude, ale co my víme? Když to tak řeknu, a já vím, že to můžu říct, my nevíme o jejich situaci vůbec nic a nezáleží na tom, kolik smluv kdo přečetl.
Zároveň si ale taky myslím, že Hangeng se na Super Junior a E.L.F nevykašle. To by byla hodně velká sviňárna. A říkám to i bez ohledu na to, jak se to všechno vyvine.
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Nagisa Tue Dec 22, 2009 5:58 pm

Řekla bych to takhle, my to nevyřešíme a jen se zbytečně rozčilujeme, tedy ty co mají suju a DBSK rády :010:
DBSk jsou aktivní pořád, jen s větším omezením než měli a nemůžou si dělat co chtějí ani v Japonsku :009:
Doufám, že Hanykung neodejde, protože upřímně není to nejlepší zpěvák suju, mám takový dojem, že by se pak těžko prosazoval kdyby šel na sólovku :008:
Ale ehm DBSK heslo je keep the faith jedinou věc, co ted můžeme, třeba to nakonec dopadne úplně jinak : :85:
Nagisa
Nagisa
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://nagisa.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Donghae se vyjádřil na svém CY

Příspěvek  HungryGenius Tue Dec 22, 2009 6:07 pm

Nejprve se vyjádřil Kyuhyun, teď to samé k Hangengovu požadavku o ukončení smlouvy udělal i Donghae.

Donghae napsala na Eunhyukův minihompy:
Frustrovaný...V depresi...Nemám už sílu..Ty?

SM Entertainment ale při rozhovoru po telefonu s Newsen, 22. prosince uvedlo:
"Donghae to napsala na Eunhyukův minihompy ještě před Hangengovým soudním procesem. Tato zpráva byla pouze sdělením jejich osobních pocitů."

>>Takže teď těžko říct, jestli si SME nevymýšlí a říká pravdu...
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Licee Tue Dec 22, 2009 9:13 pm

Hlavní body obžaloby byly zveřejněný. Nemám bohužel čas, abych je překládala, a krom toho jsem lehce podnapilá (třídní akce), takže vám tu nechám link a doufám, že se do toho někdo jiný pustí ^^

[You must be registered and logged in to see this link.]
Licee
Licee
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://licee-chan.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  HungryGenius Tue Dec 22, 2009 9:29 pm

Já se na to už asi před hodinou dívala a říkala si, jestli bych to nepřeložila... Ale když jsem viděla, jak je to dlouhý, nechtělo se mi to ani číst ><
Myslela jsem si, že ty to zmákneš se svými překladatelskými schopnostmi za chvíli (:
Já nejsem tak dobrá jako ty, takže by mi to trvalo nějakou dobu...
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment! Empty Re: [UPD]BREAKING! Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru