Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Super junior win Seoul music awards

5 posters

Goto down

Super junior win Seoul music awards Empty Super junior win Seoul music awards

Příspěvek  Mily Thu Feb 04, 2010 2:22 pm

Super junior na Seoul music awards obdrželi tři ocenění: Popularity award, Hallyu award a Bonsang award.

Když přebírali Popularity award, Kyuhyun řekl: „Dnes je opravdu nádherný den a jsem moc rád, že jsme dostali tuto cenu. Jsem moc šťastný, že to je na moje 23. narozeniny. I love you.“

Když přebírali Hallyu award, Siwon řekl: „Jsme poctěni, že jste nám dali tuto váženou cenu. Chci říct, že vás miluji a chci být navždy společně se všemi Asian fans.“

Když přebírali Bonsang award, Leeteuk řekl. „Děkujeme moc za všechny 3 ocenění. Opravdu mi chybí členové, kteří tady s námi dnes nemůžou být. Chci poděkovat všem členům, kteří se mnou strávili těžké časy. Taky chci poděkovat našim fanouškům, my se vrátíme s „cooler“ image se 4 albem v roce 2010.
[You must be registered and logged in to see this image.]

translated by [You must be registered and logged in to see this link.]
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super junior win Seoul music awards Empty Re: Super junior win Seoul music awards

Příspěvek  klaruska91 Thu Feb 04, 2010 2:33 pm

už se těším na jejich comeback :069: :057:
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super junior win Seoul music awards Empty Re: Super junior win Seoul music awards

Příspěvek  ...Lenny... Thu Feb 04, 2010 3:49 pm

SiWon: Asian fans ? to myslel jako jen asijský fanoušky nebo fanoušky asie ? protože jestli to první, tak má u mě fakt vroubek :009: :010:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super junior win Seoul music awards Empty Re: Super junior win Seoul music awards

Příspěvek  Mily Thu Feb 04, 2010 3:53 pm

já jsem to pochopila jako asijský fanoušky, taky jsem se na něj trochu naštvala, ale třeba neví že mají fans po celým světě (jsem naivní co?)
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super junior win Seoul music awards Empty Re: Super junior win Seoul music awards

Příspěvek  HungryGenius Thu Feb 04, 2010 5:24 pm

Ahh, beru to jako oficiální potvrzení, že jejich nové CD opravdu vyjde :069: :005: :55:
Ale Siwon si to u mě solidně podělal :008: :089:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Super junior win Seoul music awards Empty Re: Super junior win Seoul music awards

Příspěvek  Markét Thu Feb 04, 2010 6:58 pm

Už se nemůžu dočkat jejich dalšího alba :29: :29: A k Shiwonovi: "To snad nemyslí vážně?" :010: "Haló my jsme tu taky Wonnie!!!!" >je mírně naštvaná< :008:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Super junior win Seoul music awards Empty Re: Super junior win Seoul music awards

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru