Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

+6
...Lenny...
luc20
Piggie
Mily
HungryGenius
Kamie
10 posters

Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Kamie Wed Mar 03, 2010 10:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dva z SM Entertainment idolů byli spárování pro show návháře Andre Kima.

Dne 3.března se show konala v sále Kintex, Super Junior Choi Si Won a f(x)'s Sulli byli vybráni jako hlavní představitelé show.

Pro tuto oděvní show, pár nosil variace oblečení jako formální, večerní, tradiční a svatební, ukazovali škálu emocí, když kráčeli po molu.

Tato oděvní show byla části z „2010 Digital Cable TV Show“ a bude vysílaná na kabelovce GTV.
Jaký je tvůj oblíbený outfit, bez ohledu na to, jak jsou divné?

Spoiler:
:007: dát sem ty obrázky bylo děsivý O_O
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  HungryGenius Wed Mar 03, 2010 10:12 pm

Já ti říkala, že tu ty obrázky klidně dám :lool: ale tak smůla no :lool:
Wonnie tam vypadá ale fakt :i love: :i love: ahh :5270:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Mily Wed Mar 03, 2010 10:15 pm

tak tu holku bych nejradši shodila z mola, radši jsem se na ni moc nedívala :089:
ale Siwon jééé, óch, ách, uch wau ňami hami mlask :i love: :i love: :big slina:
ta průsvitná košila a triko :big slina: :big slina: :big slina: :big slina: :big slina:
a jako princ - o bože co mi to děláš? :i love: :i love: :i love: :i love:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Piggie Wed Mar 03, 2010 10:21 pm

:big slina: :big slina: :big slina: :big slina: sakryš :i love: :i love: :i love:
ty průsvitné věci by Wonnie mohl nosit častěji což? :ummm?: :845:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Kamie Wed Mar 03, 2010 10:23 pm



A tady video z toho ^^ viděla jsem jen část, ale i tak se mi to líbilo ^^ :55:
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  luc20 Wed Mar 03, 2010 10:32 pm

:29: pasuje im to, vedeli preco si ich vybrali...hlavne vo svadobnych :069:
jedine, co som nerozdychala, bolo Siwonove cierne priesvitne tricko :052: :045:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  ...Lenny... Wed Mar 03, 2010 11:41 pm

Mně se to černý průsvitný tričko na něm ani moc nelíbilo, fakt nevím, proč :057:
Ale jinak mu to tam docela sluší :55:
A Sulli má nádherný šaty :069: ty černý a růžový se mi líbí
:069:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  HungryGenius Thu Mar 04, 2010 12:07 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

tady přidávám ještě jeden :711:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Mily Thu Mar 04, 2010 12:10 am

mě vážně chcete zabít :369:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  HungryGenius Thu Mar 04, 2010 12:24 am

na Sulli se vykašli =DD ... je to tuctová trumpetka^^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Markét Thu Mar 04, 2010 12:29 am

Mám stejný názor jako Kyas, ta holka je tuctová asijská buchta (díky Angie za nakažení tímhle slovem, používám ho pořád)... Zato Shiwon tam září jako klenot výjimečné hodnoty, mocinky mu to sekne... Úsměv
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  klaruska91 Thu Mar 04, 2010 12:31 am

mě se teda Sulli k SiWonovi vůbec nehodí..nesluší jim to spolu..a ty průhledné hadry...ehm... vážně to není můj šálek čaje
:009:
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Mily Thu Mar 04, 2010 12:36 am

sorry, já spíš myslela, že mě chcete zabít Siwonem, na tu holku jsem (kromě šatů) ani nekoukala :057:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  luc20 Thu Mar 04, 2010 2:42 am

priesvitne veci fakt moc nemusim...radsej sa pozriem na Siwonov six packs naostro, nech mi nekazi pekny vyhlad oblecenie :056:
na obrazkoch vyzera, ze medzi tymi dvomi preletela iskricka a trosku zapracovala chemia, ale ked som mrkla na video :004: no, tak konstatujem, ze tam akurat tak mrzne :85:
asi pojdem Sulli ukradnut tie cierne saty, zamilovala som si ich :29: (ale najprv im ustrihnem rukavy)
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  ...Lenny... Thu Mar 04, 2010 8:07 am

priesvitne veci fakt moc nemusim...radsej sa pozriem na Siwonov six packs naostro, nech mi nekazi pekny vyhlad oblecenie :056:

Asi tak, bez vršku by tam klidně mohl jít :057: :052: To průhledný vypadá tak nějak divně ....
A Sulli se tam tváří strašně moc vážně...moc se k němu opravdu nehodí :004:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  cacinka Fri Mar 05, 2010 9:32 pm

wooo hooo teda musím říct, že ta přehlídka působí vážně zajímavě xD, hlavně ta choreografie...nebo spíš bych měla říct scénář, protože to bylo vážně spíš nějaké divadelní představení víc než módní přehlídka :DDD. ale některé ty modely byly fakt geniální a některé ale bohužel působily trošku lacině =.=... ale siwon *__* moc mňamíííí :55: úplně ve všem :D
cacinka
cacinka
→Monster ☆☆☆☆☆


http://cacinka.daportfolio.com/

Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Dadaa Fri Mar 05, 2010 11:48 pm

No coment... Proste nadherny kus chlapa :D... :heart: :heart: :55: :55: :069: :069: :069:
Dadaa
Dadaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://from-my-heart.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics) Empty Re: Choi Si Won a Sulli - Fashin show, André Kim (56pics)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru