Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hankyung ponese olympijskou pochodeň !

2 posters

Goto down

Hankyung ponese olympijskou pochodeň ! Empty Hankyung ponese olympijskou pochodeň !

Příspěvek  MicinaCicusha Fri Jul 25, 2008 12:52 am

Hankyung ponese pochodeň na Olympijských hrách!!

Management Super Junior se k tomu vyjádřil:
"Olmypijské hry v Pekingu je mezinárodní událost, lterá spolupracuje s Coca Colou. Minulý rok se na čínské webové stránce v anketě "Nositel pochodně pro Olympisjké hry v Pekingu roku 2008" Hankyung umístil hodně vysoko. Po diskuzi protoců byl Hanykung konečně zvolen oficiálním nosičem pochodně.

SM taky řekla, že porotci kontaktovali Hankyunga 19. března a sdělili mu, že protože je aktivní v Koreji a dalších asijských zemích a tak rozšiřuje čínskou kulturu, pro tuto událost je tím pravým. Akce se zúčastní ve dnech 6. až 8. srpna a to v okruhu pro Peking.

Hanykyung se také zúčastní "Cocal Cola´s Country - wide Olympic Torch Bearer Celebration (se mi to nechtělo překládat ^^; ) v Shenzhenu v Číně a to 24. března v pět odpoledne. Společně se sejdou čínští olympijští vítězové, nositelé pochodní z celé země a další... CCTV5 a Guangdong television bude akci přenášet živě.
[You must be registered and logged in to see this link.]
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Hankyung ponese olympijskou pochodeň ! Empty Re: Hankyung ponese olympijskou pochodeň !

Příspěvek  Mily Sun Mar 29, 2009 11:31 pm

nejen to, zpívá i v písníčce welcome to beijing s několika dalšími čínskými hvězadami 1:58
toto videjko jsem už kdysi viděla (miluju jackieho), ale to jsem ještě vůbec nevěděla že nějaký suju existují :(

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Hankyung ponese olympijskou pochodeň ! Empty Re: Hankyung ponese olympijskou pochodeň !

Příspěvek  MicinaCicusha Sun Mar 29, 2009 11:44 pm

milena napsal:nejen to, zpívá i v písníčce welcome to beijing s několika dalšími čínskými hvězadami 1:58
toto videjko jsem už kdysi viděla (miluju jackieho), ale to jsem ještě vůbec nevěděla že nějaký suju existují :(

[You must be registered and logged in to see this link.]
jo to jsemw edela xDD ae až potom co jsem pridala topic :lool:
MicinaCicusha
MicinaCicusha
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Hankyung ponese olympijskou pochodeň ! Empty Re: Hankyung ponese olympijskou pochodeň !

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru