Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kangin může být odveden již v červenci!

+7
MikoLina
Elion
Katty
LucinQa
HungryGenius
Mily
Markét
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Sat May 22, 2010 9:56 am

Takže jsem tu s další kratičkou (a asi ne příliš dobrou) novinkou, přeložený článeček se tentokrát týká našeho Innieho....

Kangin může být odveden již v červenci!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bylo zjištěno, že Kangin ze Super Junior získal své zařazovací dokumenty naplánované na letošní říjen.

Ale zástupce SM Entertainment sdělil 22. května, "Kangin obdržel své zařazovací papíry na měsíc říjen. Nicméně, pokud se tam rozhodne vstoupit dobrovolně a jeho žádost bude přijata, proběhne jeho zařazení již v červenci. "

Také dodal: "Samozřejmě, to není definitivní rozhodnutí, *takže budeme muset udržet naše oči otevřené pro další informace o odvedení v červenci.*"

* Poslední větou je podle mě myšleno, že máme sledovat, jak se tahle věc bude dál vyvíjet...

Translation by: Markét
Cr: allkpop.com
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Mily Sat May 22, 2010 12:11 pm

čím dřív tam půjde tím dřív se nám vrátí
jen mám hrůzu z toho aby nevypukla válka, protože jestli někdo sleduje zprávy, tak vzahy mezi severní a jižní Koreou nejsou zrovna moc dobré
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  HungryGenius Sat May 22, 2010 12:45 pm

Souhlasím s Mily :jo jo: čím dřív půjde, tím dřív se nám vrátí~
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 12:22 am

Bude ho skoda :008: sem koukala na zpravy a Severni korea potopila jizni Koreji lod nebo tanker nebo co to bylo a porad se dohadujou :( . A proc tam vlaste jde ???
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  HungryGenius Sun May 23, 2010 1:07 am

LucinQa napsal:Bude ho skoda :008: sem koukala na zpravy a Severni korea potopila jizni Koreji lod nebo tanker nebo co to bylo a porad se dohadujou :( . A proc tam vlaste jde ???

V Koreji je vojna povinná a každý ji musí mít, myslím, že do třiceti let, splněnou.. Hádám, že je to na dva roky? Pokud se mýlím, tak mě prosím opravte, moc přehled v tom nemám O-O
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 1:34 am

achjo asi se slozim x( a nemohl tam jit driv x( ?? :008: :008:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 9:19 am

a jako ostatní kluci už ji mají splněnou, nebo nám je taky odvedou? :007:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Sun May 23, 2010 9:39 am

Máš to správně Kyas, někde jsem to četla, že to je tak, jak říkáš...
A Katty ne - KangIn má být první, takže pak to čeká i ostatní.....
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 9:40 am

chjo =(
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Elion Sun May 23, 2010 11:09 am

Do 30??? Tak to ale za chvili odvedou teukiho,ne???? :007:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Sun May 23, 2010 11:25 am

No mělo by to tak být .... Teukie, HeeChul, Sungie, Nie.... atd.. Ti všichni budou muset na vojnu v nejbližších pár letech T.T
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 11:29 am

mohli by do tý doby tu povinou vojnu zrušit >.<
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Sun May 23, 2010 11:34 am

Katty pochybuju a zvlášť teď, když vidíme, co se tam děje T.T Doufám, že SuJu budou pokračovat, akorát budou jednotliví členové odcházet a zase se vracet.... Snad to takhle bude fungovat, ale to je jen moje domněnka... Každopádně všechno bude lepší, než aby to zabalili úplně....
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 11:51 am

to je pravda... :045:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 12:35 pm

Bych si to s nim vymenila x) misto nej bych tam sla ja xD ale to asi nikdy nebude pravda mozna v mych snech :'( :008:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  HungryGenius Sun May 23, 2010 2:18 pm

No ale Leeteuk a Kyuhyun prý muset nebudou, kvůli zranění, co měli z té autonehody.. někdo mi to říkal, ale nevím, jestli je to fakt pravda :009:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Sun May 23, 2010 2:31 pm

No tak kdyby to byla pravda, bylo by to dobré... Ale zase mohli by se rozhodnout dobrovolně jako KangIn, všechno závisí jen na nich.... Nedokážu si představit, jak by někdo udržel SuJu pohromadě, kdyby tam nebyl Teuk :007:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 3:38 pm

podle mě by měli jít všichni společně, ať se nemusí čekat až přijde ten nebo až tamten odejde...takhle by se čekalo na všechny stejně xDDD
ale je to jen můj názor...
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 3:51 pm

a jestli pujde HeeChul tak co bude s Heebumem ??
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 4:04 pm

LucinQa napsal:a jestli pujde HeeChul tak co bude s Heebumem ??

třeba ti ho pošle poštou na hlídání xPP :DD
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Sun May 23, 2010 4:21 pm

Katty napsal:
LucinQa napsal:a jestli pujde HeeChul tak co bude s Heebumem ??

třeba ti ho pošle poštou na hlídání xPP :DD

Tak se o ně postará Nie nebo je půjčí na hlídání Hanovi nebo Shiwonovi *devil smile*
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 5:01 pm

Katty napsal:
LucinQa napsal:a jestli pujde HeeChul tak co bude s Heebumem ??

třeba ti ho pošle poštou na hlídání xPP :DD
To bych brala xDD mama by me vykopla s celym HeeBumem xDD a jeste by rikala ze je od "rejzozrouta" x( uz bych mu ho nevratila xDD :29:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 5:05 pm

já bych si vás vzala oba k sobě xD
pak by zase vykopala moje máma všechny tři xDD
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 5:22 pm

Katty napsal:já bych si vás vzala oba k sobě xD
pak by zase vykopala moje máma všechny tři xDD
heh xDD
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  MikoLina Sun May 23, 2010 9:16 pm

Markét napsal:Máš to správně Kyas, někde jsem to četla, že to je tak, jak říkáš...
A Katty ne - KangIn má být první, takže pak to čeká i ostatní.....

Cožeeeeeee :13:
Jednou,až tam půjdou ostatní členové SJ a zvláště Kyuánek...
..tak to asi nepřežiju :008: :(
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru