Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kangin může být odveden již v červenci!

+7
MikoLina
Elion
Katty
LucinQa
HungryGenius
Mily
Markét
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  HungryGenius Sun May 23, 2010 9:46 pm

MikoLina napsal:
Markét napsal:Máš to správně Kyas, někde jsem to četla, že to je tak, jak říkáš...
A Katty ne - KangIn má být první, takže pak to čeká i ostatní.....

Cožeeeeeee :13:
Jednou,až tam půjdou ostatní členové SJ a zvláště Kyuánek...
..tak to asi nepřežiju :008: :(

Hej!! :D:D Kyuánek je můj a Angie název pro Kyuhyuna O-O
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Elion Sun May 23, 2010 11:46 pm

Popravdě si Heechula v armádě představit neumím, to jeho vychrtlé tělo v uniformě.. To přece nemůžou udělat!! :008:
Elion
Elion
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Mily Tue May 25, 2010 2:09 am

nemůžu spát a teď neusnu stoprocentně, na allkpopu se objevila zpráva, že Leeteuk přemýšlí jít do armády příští rok :13: :087:
Anděl přece nemůže sloužit v armádě :13: a co bude se Super Junior?
já vím, že to je ještě daleko, ale stejně .... :13:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Tue May 25, 2010 9:35 am

Jo teď jsem si to přečetla.... T.T Ach ta povinnost - berou to jako svoji povinnost, pravidlo, které se musí splnit, takže i kdyby měl Teuki nějakou výjimku... :008: :008: Je pravda, že si nedokážu představit, co pak se Super Junior bude... :13: :13:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  luc20 Wed May 26, 2010 2:31 am

tiez som to citala...chcel by ist na prelome roku 2011 - 2012, snad si to dovtedy rozmysli :008: :009:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 6:58 pm

:( doufám že až půjdou všichni na vojnu jejich popularita nepoklesne a SM se jich nebude pokoušet zbavit :( přecejen SM má pořád a pořád nové skupiny a ti co už tam jsou prostě déle...DBSK už taky rozdělili(rozdělí)
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  veronika-veve Fri Aug 20, 2010 7:50 pm

tohle je na [You must be registered and logged in to see this link.]

Prosím, berte na vědomí, že je tohle nepotvrzené, takže nevím, jestli je to pravda nebo ne.
Tohle prohlášení nevydalo ani SME a ani Super Junior...
Kangin: 2010 - 2012
Leeteuk, Heechul: 2011 - 2013
Yesung: 2012 - 2014
Shindong: 2013 - 2015
Sungmin, Donghae, Eunhyuk, Siwon: 2014 - 2016
Ryeowook: 2015 - 2017
Kyuhyun: 2016 - 2018

Jak to bude vypadat se skupinou (bez Hangenga a Kibuma):

2010: Bude chybět Kangin, zůstane 10 členů
2011: Bude chybět Leeteuk, Heechul, Kangin, zůstane 8 členů
2012: Bude chybět Leeteuk, Heechul a Yesung, zůstane 8 členů
2013: Bude chybět Yesung a Shindong, zůstane 9 členů
2014: Bude chybět Shindong, Sungmin, Donghae, Eunhyuk, Siwon, zůstane 6 členů
2015: Bude chybět Sungmin, Donghae, Eunhyuk, Siwon a Ryeowook, zůstane 6 členů
2016: Bude chybět Ryeowook a Kyuhyun, zůstane 9 členů
2017: Bude chybět Kyuhyun, zůstane 10 členů
2018: Skupina zase kompletní...
veronika-veve
veronika-veve
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.korean-world.blgz.cz

Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Katty Fri Aug 20, 2010 8:33 pm

tak tohle mě normálně rozbrečelo... :045: :087:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 9:18 pm

týjo O.O až v roce 2018 budou zase komplet? to mi bude ...hmm..22 let om hrozná představa >.> nechci být pesimistická ale nevěřím že až v roce 2018 budou zase spolu že budou pořád stejně slavní jako teď prostě....ne nevěřím tomu T.T bylo by opravdu fajn kdyby prostě šli všichni naráz 2 roky pauza je opravdu dost ale i tak....
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Eliria Fri Aug 20, 2010 11:02 pm

Je to hnusná představa tyjo spolu zas až mi bude 22 fuj :009: :008: ...bylo by fajn kdyby třeba chodili po pěti ....Protže najednou by se o nich zas dlouho neslyšelo pak by podle mě návrat byl dost těžkej viz neustále přibívající konkurence.... :85:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Markét Fri Aug 20, 2010 11:23 pm

no vypadá to šíleně a doufám, že to není pravda... ptže jestli se to takhle roztahá, tak už by jako skupina asi nezůstali... O.o já zase četla, že by měli jít všichni naráz, což by podle mě byla lepší varianta a menší zlo... ><'
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Kangin může být odveden  již v červenci! - Stránka 2 Empty Re: Kangin může být odveden již v červenci!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru