Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

4 posters

Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  luc20 Wed Aug 25, 2010 12:29 am



v tom kine je zlaty :29:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  klaruska91 Wed Aug 25, 2010 10:40 pm

luc20 napsal:


v tom kine je zlaty :29:




už je venku celej klip Úsměv
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  luc20 Wed Aug 25, 2010 10:52 pm

xD taky koniec by som necakala, zeby Chullie potreboval helfnut pri rande...
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  klaruska91 Wed Aug 25, 2010 11:26 pm

luc20 napsal:xD taky koniec by som necakala, zeby Chullie potreboval helfnut pri rande...

hej já nevím,já sem to nějak nepochopila..je to divný..ono to totiž vypadalo,jakože on na ty rande vůbec nechtěl a že ho to nebavilo a že to všechno jen hrál..je to jakési divné a moc to nechápu :D:...ale Heechul je tak k sežrání :heart: :heart: :057:
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  luc20 Wed Aug 25, 2010 11:40 pm

klaruska91 napsal:ono to totiž vypadalo,jakože on na ty rande vůbec nechtěl a že ho to nebavilo a že to všechno jen hrál...
myslis? toto ma nenapadlo...ale v kine vyzeral, ze ho to celkom bavi
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  Eliria Thu Aug 26, 2010 1:30 am

Jo já myslim že on nechce s nima nechce randit(máš štestí Kim Heechule xD....ne to jenom vtip randi si s kym chceš pokavad to neni Yoona nebo sulli nebo BoA nebo Krystal...tralala) že to dělá na popud toho chlapka za tou obrazovkou tam xD :057:
Eliria
Eliria
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  klaruska91 Fri Aug 27, 2010 1:46 am

Eliria napsal:Jo já myslim že on nechce s nima nechce randit(máš štestí Kim Heechule xD....ne to jenom vtip randi si s kym chceš pokavad to neni Yoona nebo sulli nebo BoA nebo Krystal...tralala) že to dělá na popud toho chlapka za tou obrazovkou tam xD :057:

Tak přesně to si myslím taky... a hlavně jsme stejného názoru toho,s kým by randit fakt neměl!!! :D:D:D:D
klaruska91
klaruska91
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  formulka Fri Aug 27, 2010 10:44 am

klaruska91 napsal:
Eliria napsal:Jo já myslim že on nechce s nima nechce randit(máš štestí Kim Heechule xD....ne to jenom vtip randi si s kym chceš pokavad to neni Yoona nebo sulli nebo BoA nebo Krystal...tralala) že to dělá na popud toho chlapka za tou obrazovkou tam xD :057:

Tak přesně to si myslím taky... a hlavně jsme stejného názoru toho,s kým by randit fakt neměl!!! :D:D:D:D

máte prawdu xD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul Empty Re: Sistar MV teaser for “Shady Girl” with Heechul

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru