Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FF:Sen-SiChul

5 posters

Goto down

FF:Sen-SiChul Empty FF:Sen-SiChul

Příspěvek  Ewwkaa Tue Sep 15, 2009 1:00 pm

Název:SEN
Žánr:Yaoi,fanfiction
Typ:JEDNORÁZOVKA
Účinkující:Siwon-Heechu
Přístupnost: +18

Upozornuji!!:D Mozna se tma objevi nekde jinde jine jmeno!!:DTuhle povidku uz cetly dve kamosky..:D Jedna mi nakonci nadala!!:D To se dozvizte nakonci pribehu!!:D A te druhe jsem se ptala jestli tose m mam dat!!:DTak si poctete!!POZOR YAOI!!!!!!BRUTALNI YAOI!!XD


,,Můžu si sednout?“ zeptal se mě neznámý mladík.
,,jo, jistě“řekl jsem a posunul se. ,,Jak se jmenuješ?“..,,Siwon“ odpověděl jsem a četl jsem si dál noviny. ,,Já jsem Heechul“ řekl a podal mi ruku, ze zdvořilosti jsem ji přijal a podíval jsem se mu do očí.Najendou mi tělem projelo zvláštní mrazení.Jeho oči! Byly tak krásné, okouzlující a čistě modré. Byl jsem ji my uchvácen, nemohl jsem ze sebe vydat jedinou hlásku. ,,Těší mě“ řekl, ale stále se mi díval do očí a držel mou ruku.
,,T-T-Těšímě“ vykoktal jsem ze sebe, rychle jsem sklopil oči zpátky k časopisu, cítil jsem jak rudnu. On se na mě stále díval a usmíval se, nevydržel jsem to a taky jsem se usmál, ale stále jsem měl sklopený obličej do časopisu.
Už jsem chtěl jít lebo byla docela tma, tak jsem šel, než jsem došel an konec parku byla tma a svítily pouliční lampy.Najendou jsem uslyšel za mnou kroky, zrychlil jsem ale ta osoba taky.
Ucítil jsem ruce na svém boku, lekl jsem se ale nestačil jsem nějak zareagovat. Ten člověk mě opřel o strom.Byl to Heechul. ,,Ani se nerozloučíš“ usmál se a políbil mě.Byl jsem v šoku ale nevadil mi to. ,,Promiň“ řekl jsem a opětoval jsem mu polibek, ruce jsem mu zapletl do vlasů, měl je kudrnaté, hrál jsem si s jeho kudrlinkami , on mě více přimáčkl k stromu , tak že naše těla byla u sebe , že jsem slyšel jak mu buší srdce. Potom se odtrhl a odešel.
Stál jsem tam jak pika a koukal jsem se jak odchází.Asi po pěti minutách mi začala být zima, šel jsem tedy domů jak jsem měl v plánu před tím, něž mě on…………….políbil.
Došel sem domů, lehl jsem si na postel a usnul.

Ráno jsem vstal, nasnídal se a šel jsem ven, nevím proč jsem šel ve, no asi i vím kvůli němu , kdybych ho náhodou někde nepotkal, ale nepotkal, tak jsem se rozhodl ,že zajdu do lesa.Tam jsem rád chodíval. Na jednou slyším křik!
,,Pomoc, pomoc!!“ někdo křičel, rozeběhl jsem se.Hlas mě táhnul k rybníku, slyším jak se hlas zesiluje , když tu náhle ztichne!! Začal jsem utíkat rychleji, vidím tělo v rybníce, rychle pro něj skočím a dotáhnu ho na břeh. Otočím ho, byl to Heechul!!! Naštěstí jsem nezpanikařil a začal jsem s dýcháním z úst do úst.Nic, zkusím to znova, najednou mi jeho jazyk vnikne do mých úst. Leknul sem se a chtěl sem se odtrhnout ale bylo pozdě, už mě objímal, za chvíli jsem povolil, lehnul sem si na něj, za chvíli to nebylo něžné líbání ale vášnivé.Jeho rty chutnali jako nejsladší jahody.Odtrhl sem se.
,,Proč jsi mě tam nechal?“zeptal sem se a v očích jsem byl smutný.
,,Bál jsem se co bys udělal a pak jak si odcházel tak to sem tě nemohl jen tak nechat jít“ řekl a převalil mě tak žhe jsem byl pod ním.
,,A co si dělal tady?“ ….,,Šel jsem se projít a pak jsem najednou spadl….A jak si mohl vědět že přijdu právě já---políbil mě….,,Prostě jsem to věděl a neřeš to“znovu mě políbil jeho ruce se přemístili na mojí košili , která byla mokrá . Až jsem ji měl celou rozeplou znovu se přisunul k mému obličeji , začal mě líbat, potom postupoval níže. Na mou šíji , postupoval níž každý kousek mého těla políbil, já jsem mu to oplácel dotyky po jeho zádech a zadku.
Potom mě jemně kousl do mé bradavky. Slastně jsem vzdychl. Postupoval níž až se zastavil u pásku……Podíval se mi do očí……………..

,,Miluješ mě?“….Miluju“ byl to takový souhlas že smí pokračovat….Políbil mě , díval jsem se mu do očí, viděl jsem v nich malé plamínky vášně, touhy a vzrušení. Potom se sesunul zpět k pásku.. Jemně mi je stáhl . Ležel jsem pod ním v rouše Adamově. Jemně mi ho pohladil…Tiše jsem zasténal…,,Udělej to, prosím“ řekl jsem , viděl jsem že ho ta slova uspokojila a začal se vyslíkat, klekl jsem si a začal mu pomáhat, přitom jsem ho nepřestával líbat. Za chvíli byl nahý. Uchopil jsem jeho ztopořený penis a párkrát jsem mu přetáhl předkožku…
Slastně zavzdychal….Potom mne zase položil zpět na zem…Lehl si na mě tak že naše penisy se dotýkali, začal jemně pohupovat pánví, tak že se naše ztopořené penisy třeli…Jemně jsem si přitáhl jeho obličej k mému a zašeptla jsem mu…
,,Chci ho cítit v sobě“zasténal sem mu do ucha…….Potom mi do úst vložil tři prsty, jak byly pořádně vlhké, políbil mě a rukou jemně zajel pod zadek. Najednou jsem cítil jak jeho ukazováček se pomalu dostává do mě.
Zabolelo to, ale Heechul mě políbil, potom vložil druhý prst.To už ve mně projela vlna slasti.Heechul upíral svůj zrak na mé tělo,které se prohýbá vzrušením, už to déle nemohl vydržet.Uchopil mě za boky, nadzvedl si mě a jemně do mě pronikal.

,,A-a-a-ach“ vyšlo z mých úst.Poté začal přirážet a zrychlovat.Byla to ne překonatelná slast,kterou sem ještě nikdy nezažil.Pak přišla další vlna, ale orgasmu, jeho tělo se zhroutilo na mé, jemně jsem ho začal líbat.Chvilku jsme jen ta na sobě leželi,poté jsem ho začal líbat, vášnivě.Byla to souhra jazyků, rukou jsem mu zajel dolů, po zádech mu přejel mráz.
,,Vstaň“ zašeptal jsem mu do ucha a jemně mu kousl do ušního lalůčku.Vstal, rozhlédl jsem se okolo, uviděl jsem strom a šibalsky jsem mrknul na Heechuů , on instinktivně pochopil oč ho žádám , uchopil jsem ho za ruku a vedl ho ke stromu. Prudce jsem ho přimáčkl ke stromu,tak ,že ucítil kůru stromu jak se mu zarývá do kůže,vzrušovalo ho to.Přimáčkl jsem se na něj a začal jej líbat po celém jeho nahém těle, chtěl jsem si ho celého vychutnat. Uchopil jeho ztopořený úd do rukou a jemně jej začal masírovat, ale stále jsem měl přisáté své rty na jeho těle. Slyšel jsem jak mu tluče srdce, tak nahlas a tak rychle, což mě přimělo víc přitlačit rukou.Jeho dech se okamžitě zrychlil,když jsem mu jazykem začal kroužit kolem ztvrdlé bradavky.Už jsem to nemohl vydržet a prudce jej otočil.Odtáhl jsem ho dál od stromu,tak aby se opřel rukama o strom.Věděl jsem,že by neprotestoval a tvrdě jsem do něj proniknul.
Vykřikl.
Jednou rukou jsem ho držel za boky a prudce přirážel..Druhou rukou jsem mu mnul úd. Pomalu jsem cítil,že budu a on též. Pak přišla nečekaná vlny, jeho prsty se zarývali do kůry stromů tak,že na bříšcích prstu stékaly kapky krve. Vykřikli jsme tak nahlas ,že jsem si myslel,že někdo přiběhne, naštěstí nikdo se neobjevil. Sesunuli jsme se na zem, ležel jsem mu v náručí, oba jsme přerývavě dýchali, nemohli jsme ze sebe dostat ani půl slova. Na chvíli jsme si zdřímli věděli jsme,že nás nikdo nebude hledat,tak nám nevadilo,že tam ležíme nazí.
Ani ne po hodině jsem se probral, co jsem uviděl jako první, byl jeho uvolněný obličej, na tváři se mi vytvořil malý úsměv.Prsty jsem mu přejel po obličeji, od očí až ke krku, pak jsem mu jemně prstem přejel spodní ret. Rty se mu skroutily do úsměvu.
,,Promiň, nechtěl jsem tě vzbudit, ale vypadal si tak…tak.. tak kouzelně!“ při posledním slově jsem se začervenal, uchopil mě za bradu, nadzvedl mi hlavu, trochu se naklonil a políbil mě. Bylo to trošku nepříjemné na můj krk ale za toto to stálo. Vstali jsme,oblékli se a sedli si na molo.
,,Miluji tě“ vyšlo z jeho úst. Přisunul jsem se k němu blíž a opřel si hlavu o jeho rameno, rukou mě objal kolem pasu.
,, Nechceš jít ke mně?“ zeptal jsem se a podíval jsem se mu dlouze do očí. Nic neřekl ,pouze mě políbil, věděl jsem, že to znamená souhlas. Rychle jsem vyskočil na nohy , uchopil jeho ruku a táhl jsem ho.
,,Zpomal!! Nedočkavče!“ řekl a jemně se zachichotal , vůbec sem na to nemyslel na co on ,ale potom co to řekl jsem byl vážně nedočkavý.Cestou u přechodu se zastavil.
,,Jen se dojdu domů osprchovat a převléct si tyhle věci!Za chvíli jsem zpět!Máš u sebe peněženku s fotkou?“ zeptal se mě a já jsem se na něj díval jako největší idiot ,který nechápe co myslí?
,,Na co to potřebuješ?“ odvětil jsem a ze zadní kapsy jsem vytáhl peněženku.V zadní kapsičce v peněžence jsem měl schovanou fotku. Před týdnem jsem se musel znovu jít vyfotit.Kvůli řidičskému průkazu.Saku mi ji vytrhl z ruky a vložil jsi ji na průhledné místo v peněžence!Poté vytáhl s peněženky starý lístek na vlak. A na zadní stranu napsal jeho jménem a moje, pod to napsal ,,Love forever“ a pod to simbol Jing & Jang. Pak to přeložil na půl a prostřed to roztrhl, půlku se svým jménem mi dal a druhou půlku s mým jménem si vložil pod mojí fotku.
,,Tak a teď tě budu mít u sebe navždy“hned jak to dořekl mi vtiskl jemný polibek. Ale nenechal jsem se jen tak radno doradit a vášnivě jej začal líbat, jemně mě od sebe odstrčil a usmál se na mě. Pak jsem mu radši vysvětlil cestu k mému bytu. Byly to jenom dva bloky od sud. A potom přímo před přechodem byl vchod od baráku kde mám byt. Pak jsme se rozešli, každý na opačnou stranu.
Chystal jsem něco jako pozdější oběd, ale večeře to ještě nebyla.Byl jsem celý nedočkavý, párkrát jsem i vykukoval z okna, no nevím jestli to bylo párkrát ale kdyby mě někdo viděl myslel by si, že jsem uchyl. Z ledničky jsem vytáhl šampaňské ,které jsem dostal k minulým narozeninám.Z trouby jsem šel vytáhnout rybu, kterou jsem jemně dusil.Když jsem vytáhl, znovu jsem se šel podívat. V tu chvíli jsem málem proskočil rovnou tým oknem ,když jsem jej uviděl v bílé košili , která jemně prosvítala, už jenom tohle mě vzrušovalo.Rychle jsem ze sebe shodil zástěru a šel mu naproti.Když jsem zavřel dveře uslyšel jsem skřípání brzd.
Zastavil jsem se, stál jsem tam jak přiražený , poté jsem se rozběhl po schodech nahoru.Na proti mně šla starší paní s nákupem, jak jsem běžel srazil jsem ji málem,ale schytala to pouze nákupní taška. Slyšel jsem jak na mě něco křičí, ale nevnímal jsem ji, vnímal jsem jenom ten hluk z venku.Prudce jsem otevřel vchodové dveře a uviděl něco co mě dorazilo.Saku ležel na zemi a kolem něj se sbíhalo čím dál víc lidí, neváhal jsem a vrhnul se k němu. Klekl jsem si vedl něj a naklonil se nad něj.Jednou rukou jsem se opřel vedle jeho hlavy.Vyděsil jsem se když jsem uviděl jak se jeho bílé,průsvitné tričko barvý do červena.
,Ne Heechule!!Ty neumřeš!“Řval jsem.Cítil jsem jak mi po tváři stékají slzy.
,,Dělejte!!Volejte záchranku!“ křičel jsem na ostatní lidi okolo nás.
,,Li?!“ vyšlo tak tiše z jeho úst,že jsem ho skoro neslyšel.Musel jsem se k němu naklonit blíž, měl jsem jeho obličej tak blízko , i když byl zkroucený v bolestech, stále byl krásný.
,,Mi…….luji tě“ jak do dořekl zakašlal a z jeho úst se vyvalil proud krve.
,,Ne Heechule!ty neumřeš! To mi nedělej!!Ne!!!“
,,Navždy“ hned jak to dořekl mě políbil, byly to poslední zbytky jeho energie, cítil jsem jak se mu uvolnily rty.Věděl jsem to, věděl,že umřel,ale stále jsem měl jeho rty přitisknuté rty na mé.Nějak jsem doufal,že se probere ,ale neprobral!






--------CRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR---------

Budík? Ne to snad ne?!!!!To byl jenom Sen?Kdyz jsem ucítil ,že mě něco šimrá v ruce.Byl to kousek papírku.Byla to moje část papírku.!Ne to nemůže být pravda!Ještě jsem tak ležel v posteli a přemýšlel.Říkal jsem si,že to nemohl být sen!§Ne to nemohl!!Nebo mohl?že ybch byl naměsíčný a napsal tne papírek sám?!Nakonec jsem se donutil vstát, no ne že by z vlastní vůle ale žaludek na tom byl jinak.Vešel jsem do kuchyně a vzal si z lednice,včerejší večeři co mi usečte zbyla.Na stole leželi noviny.Byly dnešní.Neveděl jakože měl na stole dnešní noviny a bylo mu to celkem fk, pořád byl jakoby myšlenkami jinde až se zarazil na jednom článku a hlavně na té fotce.Byla to jeho fotka!

Nehoda na přechodě !Znáte tohoto muže?
Včera dne 11.srpna, se stala nehoda.Muž řídící kamion, který srazil neznámého muže na přechodu byl podle vyšetřovatel pod vlivem mikro-spánku.Muž na přechodě nepřežil. . Vyšetřovatelé našli peněženku.Zjistili kdo ten onen mu je ale, take zjistili ,že nemá žádné příbuzné.V zadní kapse u kalhot našli fotku enznámého muže.(viz. Vpravo).Jestli je to někdo kdo zná oběť, prosím přihlaste se na polici.Děkujeme.

Koukal jsem na ten článek jak opařenej. CO teď? Existoval?!Nebo ne? S nepřitomností jsem vytočil číslo na polici.

,,Dobrý den…………………….
KONEC


*Tak tady je proc mi nadala!!! Chtela po me aybch ho znovu ozivila!!:DJe tot u trosku napsany jinak nez ot cetal!!:D Ale neva..Tak myslite si taky ze bych ho emal ozivit?:D


Naposledy upravil Ewwkaa dne Tue Sep 15, 2009 3:50 pm, celkově upraveno 2 krát
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  ...Lenny... Tue Sep 15, 2009 3:18 pm

Jéé to by si udělala? Bys ho oživila? :29: Oživ hoooo :29: :29:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Sep 15, 2009 7:31 pm

Celkem fajn fikce :heart:
Jen... jak chceš mrtvolu z pod kamionu oživit? :D:D:D Nechápu.. xDxD
A taky.. "Přístupnost: +18" ... nechápu ještě víc :D ... není tobě náhodou 14? xDxD
Jakože.. to je jen tak mimochodem ^^
Zbytek dotazů tu radši nebudu roztahávat... :004:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  luc20 Wed Sep 16, 2009 2:27 am

aaaaaa, co mi to robite!!! :i love: :369: :Die: zacala som to citat pred spanim, ale asi som to mala nechat na rano bo teraz sa mi budu zdat len same "mladezi nepristupne" sny :ummm?:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  HinAlaKim Sat Sep 19, 2009 2:16 am

njn čúzo :D si ho zabila jako :008: ae jako fkt mrcha ae byla lepši s puvodnima postavama to bylo zajimavější :D... ae jinak cooool ae jako ěco ti řeknu, před prázkama si mi slíbila žhe s tím možná něco uděláš ... aaaa já ho cu oživit chápeš ? :D :34:
HinAlaKim
HinAlaKim
→Good Person ☆☆☆☆☆


http://www.dosu-hj.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  HungryGenius Sat Sep 19, 2009 11:07 am

Mě stále ale zůstává záhodou jak chcete někoho mrtvého oživit? :lol: :lol: :lol:
To mu tam jako někde sežene živou vodu nebo co? Zachrání ho anděl strážný? Nebo snad má několik životů? Je nesmrtelný? :lol: :lol: :lool:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  Ewwkaa Sat Sep 19, 2009 11:56 am

BOŽE!!VY JSTE TO NEPOCHOPILY!! TAM JE TO I SEN!!A VŠECHNO SE NAŠLO!!KROMĚ TOHO DRUHÉHO KOUSKU PAPÍRKU!!JENŽE JÁ TMA NENAPSALA JESTLI ŠEL NA TU POLICII!!PROSTĚ JE TO JINAK!!
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  HungryGenius Sat Sep 19, 2009 2:39 pm

Tak teď to nechápu už vůbec :eh: :550:
Ale jako vím, že to tam byl sen.. ale pak se přece probudil a četl to v těch novinách ne? :712: :2374:

Mimochodem.. příště si odpusť příspěvky CAPSem, jinak budu muset mazat :004:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  HungryGenius Tue Oct 13, 2009 8:15 pm

...Všechny fikce z cyonu mám vytištěné, ať mám co číst :005:
Z čehož vyplývá, že tuhle mám taky :006:
Dneska jsem se s kámoškou ve škole nudila, tak jsme si četly...
A opravovaly chyby :004:
Víš o tom, že jich tam máš víc než 450? :eh: Jak gramatických, tak stylistických... Přesný počet ti tu psát nebudu xD Ten ani já neznám... Něco jsem jako projev dobré vůle přehlídla a k něčemu jsem prostě neměla slov xD
Jestli chceš, můžu ti to celé poslat mailem :lool:
...Mít uprostřed povídky 17x napsané slovo "jemně" je i na mě moc :008:
A větu "Ráno jsem vstal, nasnídal se a šel ven, nevím proč jsem šel ven, no asi i vím kvůli němu , kdybych ho náhodou někde nepotkal, ale nepotkal, tak jsem se rozhodl ,že zajdu do lesa." jsem já ani zbytek mojí třídy nepobral :lool:
A ještě jen tak mimochodem... psala jsi to vůbec ve wordu nebo v nějakém jiném programu (např. poznámkovém bloku)?? xD
Protože jinak nechápu, jak se ti tam podařilo tolik chyb nasekat xD

...Kritika je kritika :85:
Doufám, že to chápeš :003:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  Ewwkaa Wed Oct 14, 2009 3:49 pm

kyasurin napsal:...Všechny fikce z cyonu mám vytištěné, ať mám co číst :005:
Z čehož vyplývá, že tuhle mám taky :006:
Dneska jsem se s kámoškou ve škole nudila, tak jsme si četly...
A opravovaly chyby :004:
Víš o tom, že jich tam máš víc než 450? :eh: Jak gramatických, tak stylistických... Přesný počet ti tu psát nebudu xD Ten ani já neznám... Něco jsem jako projev dobré vůle přehlídla a k něčemu jsem prostě neměla slov xD
Jestli chceš, můžu ti to celé poslat mailem :lool:
...Mít uprostřed povídky 17x napsané slovo "jemně" je i na mě moc :008:
A větu "Ráno jsem vstal, nasnídal se a šel ven, nevím proč jsem šel ven, no asi i vím kvůli němu , kdybych ho náhodou někde nepotkal, ale nepotkal, tak jsem se rozhodl ,že zajdu do lesa." jsem já ani zbytek mojí třídy nepobral :lool:
A ještě jen tak mimochodem... psala jsi to vůbec ve wordu nebo v nějakém jiném programu (např. poznámkovém bloku)?? xD
Protože jinak nechápu, jak se ti tam podařilo tolik chyb nasekat xD

...Kritika je kritika :85:
Doufám, že to chápeš :003:

JAK MÁŠ NAPSANOU TU VĚTU AJKI SEM ĚEL VEN!!Tak naní jsem seděla skoro trictvrte hodiny!!protoze jsem nevedela jak zacit!!!a jak ato dát aby to dávalo rozunm!!xD a nakoenc mě nic nenapdalo tka sjem to nechala!!xD
A DÍKY ZA KRITIKU!
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  HungryGenius Wed Oct 14, 2009 8:41 pm

Ale tak co, nikdo nejsme dokonalej a každý nějak začíná :Very Happy:
Moje fikce taky nejsou dokonalý :550: ... si třeba nějakou přečti pro mě za mě xD .... ale přece jenom jako studentka druhého ročníku na jazykovém gymplu si tolik chyb nemůžu dovolit >< ... neříkám, že píšu bez chybičky, to se stane každému...
Časem se budeš zlepšovat, uvidíš ^^
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

FF:Sen-SiChul Empty Re: FF:Sen-SiChul

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru