Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

+5
luc20
HungryGenius
Kim
...Lenny...
Mily
9 posters

Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Mily Wed Feb 17, 2010 3:47 pm

Ples

Kluci ze Super Junior čekali ve zkušebně. Původně měli mít týdenní volno, ale pak dostali zprávu, že je čeká překvapení a mají dorazit do tělocvičny. Chyběli zde Kibum, protože má zase nějaké natáčení, Hankyung, víme všichni proč, a Shindong, ten si zase poranil kotník a veškeré fyzické aktivity měl zakázané.
Všichni si našli nějaké místečko, kde se usadili a dohadovali se, co pro ně nachystali. Jen Eunhyuk a Donghae, dva největší hyperaktivci, se předváděli před zrcadlem. Najednou vrzly dveře a kde se vzal, tu se vzal Manager. Konečně, měl hodinu zpoždění.
„Tak pánové, vím, že jste měli mít volno, ale jak víte, za čtrnáct dní se bude konat velký ples, na který musíte jít. A já vím, že nikdo z vás, kromě Siwona, neumíte klasické tance.“
„Hyung, menší dotaz,“ přerušil manažerův proslov Eunhyuk. „Co to jsou klasické tance?“
„Dobře, pro méně chápavé, jsou to valčík, waltz, čtverylka, polka, tango apod. Takže se tyto dva týdny budete učit nejen tančit, ale i etiketě chování. Hlavně žádné trapasy a skandály. Nebojte, náhradní volno dostanete po této velké události a bude dvoutýdenní.“
Manažer přešel ke dveřím, kterými vstoupil a otevřel je. Vešla trochu zvláštní osoba. Člověk si na první dojem myslel, že je to žena, při bližším zkoumání jste zjistili, že je to ale muž. Byl menší, drobnější postavy a delšími vlasy. Na sobě měl úplé triko, legíny a na nohách pevné černé boty.
„Toto je váš učitel, Phillipe Bordoax (Bordó). Je to Francouz a velice uznávaný taneční mistr. Nechám vás teď v jeho schopných rukách, tak ho moc nezlobte. Pa pa. Uvidíme se na plese.“
Jakmile se za Manažerem zavřely dveře, vykulení Super Junior stočili svůj pohled na mistra.
Pan Bordoax zatleskal svými jemnými ručkami, aby upoutal jejich pozornost, což ani nebyla potřeba, protože si ho kluci prohlíželi jako nějaký exponát v muzeu.
„Tak chlapci, představování máme za sebou a vrhneme se hned do práce. Takže nejdříve utvoříme dvojice, šup šup.“
Kluci se po sobě koukali. ‚Na co dvojice?‘
Mistr, když viděl nechápavé obličeje, zavolal si k sobě Siwona, o kterém byl informovaný, že trochu ví o co go.
„Teď vám názorně předvedeme, co po vás chci. Jeden z páru bude předstírat ženu a druhý muže. Siwon bude muž. Muž umístí svou levou ruku ženě takto mezi lopatky a druhou uchopí ženinu pravou ruku, takto. Žena svou levou ručku položí partnerovi na rameno, takto. Mezi sebou mají takzvaný taneční prostor, vidíte? To je základní postoj. Tak a do dvojic.“
Kluci se na něj dívali, jestli se náhodou nezbláznil. V tom se objevila jedna ruka nahoře. Učitel pokynul Kyuhyunovi, který se hlásil.
„Mistře, proč s námi necvičí skutečný holky, vždyť v SM je jich spousta,“ ostatní mu přikyvovali.
„Jak jsem se dozvěděl, všechna děvčata mají nějaké vlastní aktivity, nebo jsou v cizině. Ale nebojte všichni se vystřídáte. Prosil bych ty dvojice, máme spoustu práce.“
První se odhodlal Kangin, který k sobě přitáhl Leeteuka. Všichni pak následovali svého druhého leadera a tak vznikly páry: Siwon – Heechul, Kyuhyun – Sungmin, Eunhyuk – Donghae, Yesung – Ryeowook. Jenže nějak se nemohli dohodnout, kdo bude dělat ženu. Jediným komu to nevadilo, byli právě první pár alias Kangteuk. Leeteuk měl svou ručku položenou na Kanginově rameni a ten měl svou ruku na Leeteukově zadnici a zamilovaně si hleděli do očí. Kluci věděli jak to mezi nimi je, tak se jen uculovali.
Mistr je všechny obcházel a opravoval a upravoval. Začal právě našim zamilovaným párem.
„Pěkné, docela se vám to povedlo, ale Kangine ta ruka má být trochu výš, Lee narovnej ramena, ták, nohy k sobě, půlky sevřít a hlavně nemačkat se k sobě, to nebude žádný ploužák. Tak je to správně.“
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Mily Wed Feb 17, 2010 5:39 pm

„Ne ty budeš dělat ženskou.“
„Ne ty ji budeš dělat, já jsem chlap!“
„Ne ty budeš ženská, jsi menší.“
„Pánové, pánové, abyste se už nehádali, Hyuk ty budeš dělat ženu a Donghae povede, jak už jsem řekl, pak se vystřídáte.“
Mistr přešel k dalšímu páru, ale ještě zaslechl: „A máš to, jseš ženská.“ A pak ještě: „Grrrr.“
Siwon s Chuliem na tom byli podobně jako jejich leader až na to, že tyhle dva se ještě navíc líbali. Mistr se k nim postavil a díval se na ně jak na obrázek. Ty dva byli opravdu krásný pár.
„Ehm, ehm,“ odkašlal si, aby na sebe upozornil.
„Promiňte,“ začal se hned omlouvat Siwon. Heechul nijak nereagoval. Měl jen zasněný výraz ve tváři a culil se jak andělíček na hnoji.
„Sluší vám to spolu, ale mohli bychom se teď věnovat tanci?“
„Jistě, promiňte. Chulie, no tak Chulie, prober se!“ zatřásl jemně se svým miláčkem Siwon.
Mistr je upravil do správné pozice a pokračoval dál. Naštěstí u zbylých páru už nebyly velké problémy. Opět zatleskal pro upoutání pozornosti a když se mu ji dostalo, zapnul CD přehrávač.
„Toto je pánové hudba, na kterou se tančí valčík. Siwone mohl bys na chviličku? Názorně předvedeme.“
Předvedli a Siwon se vrátil ke svému miláčkovi.
„A teď zkuste sami. Klidně si nahlas počítejte, ale hlavinku držíme zpříma, koukáme hezky partnerovi do očí, držíme rovná ramena. No vidíte, jak vám to jde. Kangine, kde jsem řekl, že má ta ruka být?“
To zrovna sledoval páry Kangteuk a Sichul, když se mu za zády ozvalo: „ Jau, ty tupče z rodu slonovitých, to byla moje noha!“ Otočil se a zahlídl Donghae jak skáče po jedný noze, zatímco druhou si drží v dlaních. Hned na to uslyšel hlasité BUCH a už jen zahlídl letící rozmazanou šmouhu. Yesung totiž při jedné otočce trochu neodhadl svoji sílu, v plné rychlosti neudržel chudáčka Ryeowooka a ten odplachtil na druhý konec místnosti. Naštěstí se mu nic nestalo, protože dopadl na žíněnky v rohu.
A nakonec pár Kyumin. Ty byli v klidu, ale když se na ně Phillipe podíval, málem se skácel. Kyuhyun očividně trpěl tou nejhorší formou prkennosti, že by se i žehlící prkno stydělo. Za to Minie se vrtěl jako při břišním tanci.
„Mládenci,“ tlesk, tlesk, „dáme si půl hodinky pauzu a ty co předvádějí dámskou část, jdou se mnou.“
Dostal totiž výborný nápad, jak jim usnadnit vžít se do role. Hyuk a Sungmin trochu brblali, ale poslušně ťapkali za učitelem. Ten je zavedl do malé místnosti, kterou objevil, když čekal na manažera.
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  ...Lenny... Wed Feb 17, 2010 7:06 pm

Hihi tohle je super :057: úplně živě to vidím :057: :069: Prej Minnie při bříšním tanci :lol: Pokráčko a rychle :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Kim Wed Feb 17, 2010 9:57 pm

:057: :057: to je supr jsem se řechtala až mě rozbolelo břicho XD pry odplachtil na druhy konec místnosti XD nebo „ Jau, ty tupče z rodu slonovitých, to byla moje noha!“ to bylo nejlepší XD rychle pokračko Úsměv
Kim
Kim
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.super-junior-kibum.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  HungryGenius Wed Feb 17, 2010 10:32 pm

Oh můj ty bože :057: :057:
tak tohle je fakt nářez :2374: .. ostatně jako každá tvoje fikce :lol: :lol:
prej "že by se i žehlící prkno stydělo" :057: :057: zajímalo by mě, kam na ty hlášky chodíš? :eh: :2374:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  luc20 Wed Feb 17, 2010 10:37 pm

krasne :29: uz ich vidim, ako sa spolu zvrtaju po parkete
:069: tango by som ich chcela vidiet tancovat, stalo by to za vsetky prachy
btw maly dotaz: Bordó by sa nemalo pisat Bordeaux? sorry, trosku mi to bije do oci po 9 rokoch franiny...ale ak je to jedna z ich milionu gramatickych vynimiek, tak sorry sorry
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Mily Wed Feb 17, 2010 10:42 pm

to Luc: asi to tak má být, chtěla jsem francouzský jméno a vzpomněla jsem si jen víno
jsme ráda že se líbí, tady je poslední část

„Jé, to jsou ty růžové šaty, v kterých jsem soutěžil v travesti miss,“ vykřikl Leeteuk a hned je strhával z ramínka a snažil se do nich nacpat.
„A tohle jsou moje červený šaty, v kterých jsem tancoval Gee,“ napodobil leadera Heechul.
„To mám zase dělat Číňanku?“ zašklebil se Eunhyuk na modré šaty.
Jenom Sungmin a Wookie na ně koukali jak na blázny.
„No tak šup, šup, taky si nějaký vyberte, převlíknout a jdeme pokračovat.“ Zavelel mistr a někam odběhl.
S ne moc velkým nadšením se Wookie a Minie šli taky převlíknout. První si oblékl oranžovou sukni s tričkem a druhý černý šaty s bílým lemováním. Trochu to na nich viselo, protože před nimi to měli na sobě Kangin a Shindong, ale nebylo to nejhorší. Za chvíli Philipe přiběhl zpátky a přinesl šminky. Kluci si tedy nasadili paruky, které patřily k šatům, nalíčili se a vraceli se zpět.
Jen co vešli do místnosti, rozhostilo se ticho, ale za chvíli se ozval potlesk nejdřív od Kangina a poté i od ostatních. ‚Dámy‘ se chtěly rozeběhnout ke svým partnerům, ale mistr je zastavil.
„Máme zrovinka příležitost procvičit si etiketu. Dámy zůstanou stát a pánové je přijdou vyzvat k tanci. Tak kdo bude první? Donghae, račte.“
Donghae se houpavým krokem přiklátil k Hyukovi.
„Čau buchto, chceš si trsnout?“
„Tsss, s balíkama s nohama do O netrsám ani netančím. Odplav!“
Milého učitele museli křísit.
„Vidíš to? Vidíš? Co jsem komu udělal?“ Lomil rukama mistr, vytrhl Hyukovi slunečník z ruky a oba je s ním přetáhl po hlavě.
„Zpátky,“ rozehnal je od sebe. „Siwone mohl bys prosím?“
Siwon ladným krokem přistoupil k Heechulovi.
„Smím prosit o tanec, krásná slečno?“ Nabídl partnerce ruku. Chulienka se lehce zarděla, zachichotala se do ručky v rukavičce a nabízenou ruku přijala.
„S velkou radostí, pane,“ a odkráčeli spolu se cicmat do rohu.
„Tak, právě jste pánové viděli, jak to má správně vypadat. Prosím, vyzvěte své slečny k tanci.“
Všem se to povedlo, jenom Donghae si nemohl odpustit, aby za „Smím prosit?“ šeptem, který ale skoro všichni slišeli, nedodal: „Taky sis mohl oholit nohy, monkey.“

Valčík měli během čtyř dnů procvičený jedna báseň. Když je ale mistr Bordoax vyzval, ať si prohodí role, nikomu se najednou nechtělo, dokonce i pár Eunhae si už zvykl, a tak je nechal být. Hlavně že znají základy.
Druhý na řadu přišla polka. Jak jistě všichni víme je to tanec veselý, rychlý, s mnoha otočkami, ale celkem jednoduchý. Tento tanec se naši nadaní chlapci naučili velmi rychle. Ani nebyly moc velké problémy. Tedy až na jeden. A zrovna našim expertům Donghae a Eunhyuk.
Zkoušeli zrovna tančit v rychlém rytmu v kruhu okolo tělocvičny. Pár Eunhae se do toho vložil, že při druhém kole neubrzdili svůj rozjezd a setkali se s velmi tvrdou zdí. Naštěstí to odnesli jen boulí na čele a Donghae ještě kopancem do masité části těla od Hyuka, protože on měl vézt.

Jako poslední přišlo na řadu tango.
„Tango je vášnivý tanec. Střídají se zde velmi pomalé kroky s velmi rychlými. Je to náročný tanec, tak se nebudu zlobit, když nebude dokonalý, ale jak jsem si zjistil i hudba na tento tanec se na plese hrát bude, tak bych byl rád, abyste uměli alespoň trochu. Je nějaký dobrovolník?“
Všichni se podívali na Siwona, ale kupodivu se přihlásil Heechul.
„Já se Siwonem tenhle tanec umíme, můžem ukázat.“ Nikomu už ale neřekl, jaktože zná tango. To máte tak. Jednou to viděl v televizi, strašně se mu zalíbilo, tedy hlavně to, jak se partneři k sobě tiskli a plazili se po sobě, a ta vášeň, která z tančícího páru jen sálala. Věděl, že Siwon to ovládá, tak začal tajně chodit k jednomu známýmu na doučování. Když se to naučil, pozval Siwona k sobě na večeři, poté si vypili sklenku rudého vína a Heechul pustil argentinskou hudbu. Můžete si domyslet jak to skončilo. Ano, správně, v posteli.

Tak tedy zpět do reality. Mistr pustil hudbu, Siwon přistoupil k Heechulovi, prudce si ho ztrhl do náruče a spustili. Nevnímali svět okolo sebe, proto když dohrála hudba a oni se zastavili, překvapil je ohlušující potlesk. Tančili tak vášnivě, žhavě, že přihlížející měli pocit, že vidí doutnat podlahu.
Mistr, vedle kterého stáli Kangteuk, zaslechl jak Kangin říká svému partnerovi: „Miláčku, tohle se rozhodně musíme naučit.“ A pak už jen souhlasné MLASK.

Dva týdny utekly jak splašená klisna a byl tu PLES. Kluci jím prošli s hlavou vztyčenou, bez ostudy, skandálu či trapasů. Jenom Eunhyuk a Donghae trochu zlobili. Jak mohli, zdejchli se k baru, nebo vymýšleli lotroviny, ale manažer hyung na ně občas hodil přísný oko a tak chtě nechtě museli pro nějakou ‚buchtu‘. Ale už to mezi nima nebylo jako dřív, protože jak víme ‚co se škádlívá, rádo se mívá‘, tak i oni na to doplatili. Při nacvičování tanečních kreací to mezi nimi zajiskřilo, zadoutnalo a zažehlo plamínek lásky.
Když byla zábava v nejlepším, pořadatelé poprosili hosty, aby uvolnili taneční parket. Nikdo nevěděl co se bude dít, tohle na programu nebylo.
Najednou doprostřed parketu nastoupil všem známý člen skupiny Super Junior Choi Siwon. Pokynul rukou k orchestru a ten začal hrát argentinské tango. Siwon odtančil pár kroků sám, ale v tom už k němu přibíhá krásná žena v rudých šatech a růží v ústech, kterou ale nikdo nepoznává. Spolu předvedli nádhernou ukázku tanga a všichni hosté jim to oplatili bouřlivým potleskem. Než se k nim ale kdokoliv mohl přiblížit, ruku v ruce spolu utekli pryč.
Zajisté tušíte, že ta záhadná žena byl ve skutečnosti Heechul alias Chulienka. Milý mistr Phillipe Bordoax má totiž známosti skoro všude a tak dojednal malé představení s organizátory. Maskérky a modistky odvedly skutečně výbornou práci.
Druhý den všechny bulvární i nebulvární plátky, časopisy a noviny rozebírali, kdo je ta záhadná žena v rudých šatech, která uchvátila lamače srdcí Siwona a jejich fotky zářily na titulních stranách.

KONEC

Mrkněte na tohle videjko, je to umělecký tango, ale tančí ho jen chlapy a mě se moc líbí

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  ...Lenny... Wed Feb 17, 2010 11:00 pm

To bylo hezký Úsměv co nejdřív zase něco napiš Úsměv
:lool: jsem nevěděla,že je tango i jen pro muže :Very Happy:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Markét Thu Feb 18, 2010 5:57 pm

Moc se mi to líbilo, skvělé... :heart: Jen tak dál... :29:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  HungryGenius Thu Feb 18, 2010 6:18 pm

"Čau buchto, chceš si trsnout?"
Jsem tu málem padla :lol: :lol: .. Mily, já prostě miluju tvoje fikce .. nejvíc jak to jde :i love:
Ale zajímalo by mě, jestli Chullience oholily i nohy na ten ples :712: :550:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Koaro Sat Feb 20, 2010 9:44 pm

nádhera :heart: vůbec by mi nevadilo kdyby se to skutečně stalo :052:
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Katty Tue Feb 23, 2010 8:25 pm

jééé moc krásné =) :55: :55:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  9pitris Thu Apr 07, 2011 6:09 pm

tak tohle je naprosto dokonalééé moje fantazie ted pracuje na plno momentálně si představuju kluky v šatech a je to velmi zajímavé XD krásně napsané
9pitris
9pitris
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook Empty Re: Ples-Kangteuk/Sichul/Kyumin/Eunhae/Yewook

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru