Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ"

5 posters

Goto down

[TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ" Empty [TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ"

Příspěvek  HungryGenius Thu Aug 19, 2010 4:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Super Junior Leeteuk poděkoval zvolené Miss Korea Jung Sora.

Leeteuk 19. srpna, 2010 napsal na svém twitteru "Viděl jsem show s miss Korea Jung Sora, kde říkala, že jsem její ideální typ. Děkuju, Jung Sora-sshi."

16. srpna, 2010, Jung Sora vystupovala v SBS show jménem "Bae kiwon, Choi yunga a Cho hyeungkiho dobré ráno" a tam řekla, že Leeteuk je její ideální typ. Také řekla: "když jsem se účinkovala ve Strong Heart, dosatlo se mi velké pomoci od Leeteuka."

Když to Leeteuk uviděl, chtěl vyjádřit Leeteuk své díky pomocí twitteru.

Mezidím se Jung Sora objeví v další epizodě SBS Strong Heart, která bude vysílána 31. srpna, 2010.

Cr: [You must be registered and logged in to see this link.]
Trans to eng: OhㅡDɑrℓing♥ (Alice) at sj-world
Trans to cz: TheKyas at sapphire-cyon
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

[TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ" Empty Re: [TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ"

Příspěvek  luc20 Fri Aug 20, 2010 1:19 am

:009: uff, tato fesanda je pre mna silna konkurencia...ale ja sa nedam :031:
nech sa kludne pozera a obdivuje ho, ale sahat mi na neho nebude!!! :34:
:004: ehm, trosku som sa nechala uniest, ale co mam robit, ked Teukie je taky dokonaly :heart:
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ" Empty Re: [TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ"

Příspěvek  Markét Fri Aug 20, 2010 7:29 am

Ano, musím uznat, že ona je moc krásná... Ae kdo by si LeeTeuka nevybral jako svůj ideální typ? ♥ Teuki je milý, že jí tímhle způsobem poděkoval...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

[TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ" Empty Re: [TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ"

Příspěvek  ...Lenny... Fri Aug 20, 2010 3:52 pm

Nechápu, jak můžou v Koreji zvolit Miss :057: přijde mi, že je tam většina holek moc krásných :052: Z kluků bych si taky asi nedokázala vybrat jednoho, když mi připadá nádhernej každej druhej :D
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ" Empty Re: [TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ"

Příspěvek  Koaro Fri Aug 20, 2010 6:34 pm

podle mě nemá moc asijský obličej... neprošla plastickou operací? :057: většina korejek je po plastice ale i tak je moc pěkná :056:
Koaro
Koaro
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

[TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ" Empty Re: [TRANS] SuJu Leeteuk k Miss Korea Jung Sora: "Díky, že sis mě vybrala jako svůj ideální typ"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru