Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sny o Super Junior

+13
LucinQa
luc20
MikoLina
Verča Veselá
Kamie
Katty
_inuskha_
Mily
Piggie
Markét
Ewwkaa
...Lenny...
HungryGenius
17 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Sny o Super Junior Empty Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Wed Jan 20, 2010 9:49 pm

Otázka: Zdají se vám sny o Super Junior??
Zní vaše odpověď "ano"?
Výzva: Sem s nimi!!

Ať už jsou úchylné nebo ne xD Na tom tady vůbec nezáleží, na sapphire-cyon je všechno povoleno!! Pokud ale v těch perverzních scénách vystupujete vy, radši to nějak zaobalte, zaonačte nebo použijte slova typu "ehm" nebo "píp" či "cenzura" =DD
Nevím jak vám (a to právě chci vědět xD), ale mě se o Super Junior zdá málokdy, a když už, je to naprostá kravina... Třeba jako dneska... (začnu jako první se snem a vy koukejte přidat!! =DD)

Zdálo se mi, že jsem na internetu našla nějakou soutěž, kde první cena byla setkání s nějakým členem se Super Junior. Samozřejmě jsem se hned zapojila a moje kamarádka Paya taky. Ale bohužel jsem nevyhrála TT Paya oproti mě měla více štěstí... Vyhrála to a směla si sebou na setkání vzít jednoho člověka. No hádejte koho si vybrala? xD
Takže já, Paya a nějaký dvě holky (nevím kde se tam vzaly oO) jsme jely do Koreje =D Letěly jsme letadlem, co vevnitř vypadalo jako autobus (nebo to byl autobus co vevnitř vypadal jako letadlo? xD já fakt nevííím TT). Dorazily jsme na místo, které ve skutečném svědě představuje nádraží Ostrava-Svinov (neptejte se, kde na tyhle sny chodím xDD) a k nám dovnitř vtrhli dva chlapi v oblecích O-O. Vzaly Payu a říkali, že nikdo jinej tam nesmí T___T. Takže jsem zůstala v tom letadlo-autobusu a nudila jsem se. Za chvíli vyšla Paya celá vysmátá a já se jí ptala, jaké to bylo *.* a ona mi řekla, že ji ti chlapi zavedli do malé místnosti, kde byl jen stůl oO a pak tam přišel Sungie, povídali si, chytili se za ruce a chystali se někam odejít. Pak můj sen nějak přeskočil a já, Paya, Donghae a Yesung jsme byli u severního podchodu (stále na tom nádraží xD) a šli jsme někam.. (bůh ví kam ><) a znova to přeskočilo TT ... A zase jsem se děla v letadlo-autobusu a Paya naproti mě, celá ubrečená oO tak jsem se ji ptala, co se stalo?? Její odpověď byla, že celá ta soutěž byla podvod a ti chlapi ji odvedli do malé místnosti se stolkem a pak tam přišel starej chlap a dal ji malý smeták, aby to tam zametla. =DD
Opět můj sen přeskočil a já ruku v ruce s Donghae a Paya ruku v ruce s Yesungem jsme šli někam kolem kruhového objezdu... a pak, zazvonil budík =DD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  ...Lenny... Wed Jan 20, 2010 10:01 pm

Ach né :( je to můůůůj Sungie :009:
Ale jinak dobrej sen a chudák ta tvoje kámoška Paya, s tím smetákem je to fakt něco teda xD....mě se sny o nich zdají taky málokdy, musela bych si je nejdřív trochu vybavit ...
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Ewwkaa Fri Jan 22, 2010 9:04 pm

Mě se zdál sen s Ryukem..xD

-Normálně jsem seděla v našem obývacím pokoji,s jedním kluke(kterého sem měla dooost ráda..xD) A jestě s ejho holkou!!xD A já jim pořád podlízala , nosila samé jídlo, pití. Ale stále dokola jsem jim říkala ,že musí za chvíli odejít! Když najednou zazvonil zvonek a vešla mamka, letěla jsem do obývákua chtěla jim říct ať vypadnou. (No a jak to ve snech bývá už tma dávno nebyli když jsem tam dorazila) xD..Mamka poté vešla do obýváku, a začala něco povídat o tom ,že potkala někoho ale , že mu nerozumí a tak ho do vedla domů. Tak jsem otevřela dveře od chodby(stála jsem v obýváku ) A tam stál Ryuk. Já úplně mimo, čumim jestli se mi to nezdá. Ryuk vešel do vobýváku abyl trošku skleslej. Já celá pořá mimo, sjem an něj začala mluvit anglicky!!xD(Ryuk? Super Junior??...xD To bylo v tu chvíli jediné co mě napadlo!!xD)..On celej štastnej ,že je .. A pak sjems e ho zeptala(anglicky..xD) Co se mu stalo. No a on na to ,že má narozeniny a nikdo mu nedal dárek..xDTak sjem ho chytla za ruku a táhla do mýho pokoje!Abych mu něco dala!!!xD O tevřu dveře a celá moje nástěnka je o Super Junior..xD To mě šokovalo!!xD (Chtěla jsem mu ukázat na mobilu ,že je znám a že je poslouchám ael pak jsem si uvědomila ,že mám an tapetě Donghae a tak jsems e bála. Vytáhnu mobil a na tapetě je Ryuk!!xD ..Celá nástěnka byla o něm a pár společných fotek!!xD...........A pak bohužel jsem musela vstávat na ranní trénink! Maminak mě yvtrhal!!xD Ale dostalo mě že ůj nejoblíbenější člen byl Ryuk což enní pravda!!
Ewwkaa
Ewwkaa
→Monster ☆☆☆☆☆


http://www.suju-hae-teuk.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  ...Lenny... Fri Jan 22, 2010 9:25 pm

Tak sen o Ryukovi bych klidně brala Úsměv já si budu muset na nějaký sen počkat a pak ho sem šoupnu, protože si z těch předchozích pamatuju jen kousky :(
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Markét Fri Jan 22, 2010 9:29 pm

Já kdybych sem dala to, co se mi zdálo naposled o mně a o KyuHuynovi, tak by na mě Ang byla hodně naštvaná.... :jo jo:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Fri Jan 22, 2010 10:00 pm

:lool: neboj nebyla klidne ho rekni sak sny jsou jenom sny xD


Naposledy upravil Angie dne Fri Jan 22, 2010 10:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Mily Fri Jan 22, 2010 10:07 pm

mě se zdál jenom jeden sen o nich, a pamatuju si z toho jen hodně málo
jedla jsem venku na lavičce svačinu, když v tom ke mě přiběhne dítě a hladově na mě kouká, bylo asi tak pětilety, ale obličej mělo dospělýho eunhyuka, tak jsem mu kousek dala (bylo to něco domácího s rýží, samozřejmě jsem jedla hůlkama i když s nima vůbec neumím), za chvíli přiběhlo druhý dítě ve stejným věku s obličejem dospělýho Donghaeho a chtělo taky, moc jim chutnalo, pak se přiřítil dospělý Leeteuk a prej jestli bych jim nechtěla dělat chůvu, že to s manželem nestíhaj (manžel byl samozřejmě Kangin), pak už jen vím, že jsem byla u nich doma a hrála si s klukama a s autíčkama :004:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Markét Fri Jan 22, 2010 10:28 pm

Tak fajn, mně se jednou zdálo, že jsem šla po ulici a zakoukala jsem se do mobilu, asi jsem psala zprávu či co. Naproti mně šel KyuHyun a byl začtený do nějakýho časopisu, no a klasika, prostě jsme se srazili. Jenže já si udělala něco s kotníkem, KyuHyun mě vzal do náručí a řekl, že mě ještě nemůže odvést domů, ale že má zkoušku se Super Junior. Vzal mě s sebou a já se dívala, jak Super Junior zkoušejí nějaký nový dance... No a pak mě hodil domů a odnesl mě až do mýho pokoje a já ho prostě už nenechala odejít... (Víte, co tím myslím ne?) Tím ten sen taky skončil.... Když jsem se probrala a uvědomila jsem si, co se mi zdálo, myslela jsem, že mě klepne... Desetkrát radši bych místo KyuHyuna v tom snu potkala SungMina ♥...
A ještě druhá věc, další den se mi o KyuHyunovi zdálo znova, ale tentokrát už jsme seděli jenom v kavárně a KyuHyun mi něco vyprávěl, ale já jsem byla plně zaujatá svou jahodovou zmrzlinou a vůbec jsem ho neposlouchala.....
Ten první sen byl možná trochu ovlivněn fikcí, kterou zrovna píšu, ale opravdu se mi to zdálo...
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Fri Jan 22, 2010 11:35 pm

hej tak Mily mě dostala :lol: :lol:
Já jsem zvyklá na to, že se mi zdají voloviny, ale tohle bylo i na mě dost :lool: :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Sat Feb 13, 2010 1:52 pm

lidi co mě se dneska zdálo :010:

~Byla jsem někde u moře, seděla na molu a jen tak koukala do vody.. a pak :eh: se z vody vynořil nějaký komín Oo.. pak další a další a další.. a zničeho nic tam předemnou stál celý Titanik :magor:
Čuměla jsem na to jako puk čumí a pak jsem si všimla jak na mě z jednoho okna mává Heechul :eh: Měl úsměv od ucha k uchu a čumí zelené vlasy :550: pak to okno otevřel a zavolal na mě ať jdu dovnitř. No a tak jsem šla že :D. Dostala jsem se tam po nějakém žebříku či co to bylo xD. a na konci tam stál KiBum (taky se zelenými vlasy) s takovou tou papírovou čepičkou :845: . Podal mi ruku :ummm?: usmál se na mě :ummm?: a řekl mi, že mě oficialně vítá v klubu super vodníků čumí čumí čumí a že odteď budu pořád jen s nima na tehle lodi :i love: . Pak mi ještě něco říkal ale už přesně nevím co :369: xD. Potom si už jen pamatuju jak řekl že mi ukáže Prince-vodníka, díky kterému tam jsem :big slina: hádejte kdo to byl :5270: Pane jo :D seděl tam KyuHyun :i love: na trůně :i love: se zelenou hlavou :550: potapěčskýma brýlema :550: a :ummm?: jenom v trenýrkách :i love: :i love: :i love: . Přišel ke mě a řek že od teď jsem jeho princezna :i love: a požádal mě o ruku :slina: . Pak se na mě jenom usmál :big slina: :5270: a probudila jsem se :369: :( ~
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Markét Sat Feb 13, 2010 2:12 pm

Tak to fakt nemá chybu Angie :2374: :2374: Klub super vodníků se zelenýma vlasama :lol: :lol: :lol: No aspoň, že to zachránil ten KyuHyun Úsměv
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Sat Feb 13, 2010 2:56 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Máš na triku to, že skoro nedýchám :lol: :lol:
Hej to je fakt moc :lol: :lol: :lol: :lol:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Sat Feb 13, 2010 3:08 pm

omlouvám se :024: :lol: :lol: :lol:
ale když já jsem to sem prostě musela napsat :Love: :lol: :lol:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  _inuskha_ Sun Feb 14, 2010 1:05 am

Angie tak to je moc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a ja to četla když jsem pila kofolu a kofola po nekolika sekundach byla na monitoru :lol: :lol: Klub super vodníků se zelenýma vlasama :lol: :2374: :2374: tak to me dostalo :2374:
_inuskha_
_inuskha_
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Mon Mar 01, 2010 4:55 pm

no lidi co mě se dneska zdálo xDD
není to přímo o SuJu, ale taky se tam objeví, tak mne napadlo to sem dát.

*Čekala jsem na zastávce na autobus do školy, místo toho autobusu přijela loď s pneumatikama. Na její palubě pobíhal Bou z An Cafe, něco tam řval a házel po lidech petardy. Potom odhodil jednu obrovskou, ke který byl přivázanej SungMin, RyeoWook a Key ze SHINee a volali o pomoc. Najednou tam přiletěla BoA převlečená za Xenu a rozvázala je, tu petardu potom odhodila na palubu lodi, která po chvilce vybuchla. Bou odletěl a spadl jí k nohám. BoA si ho poto přehodila přes rameno a někam s ním odletěla. Všechno dobře dopadlo a ten mnou čekaný autobus konečně přijel.*

trochu psychix xD :004:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Mon Mar 01, 2010 6:19 pm

:057: :057: :057: taky dobrýý LoL :057: :057:
úplně viím toho Bou s petardama :057: :057:
jaj :057:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 01, 2010 9:07 pm

prej trochu :057: :057: to je moc :057: :057:
proč mě se zdá akorát o táborech, kde si hrajem na wolveriny (nebo jak se to píše :009: ) a pobíhá tam kámoščin učitel těláku? :008:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Mon Mar 01, 2010 9:20 pm

TheKyas napsal:prej trochu :057: :057: to je moc :057: :057:
proč mě se zdá akorát o táborech, kde si hrajem na wolveriny (nebo jak se to píše :009: ) a pobíhá tam kámoščin učitel těláku? :008:


:057:
to máš ještě dobrý, v těch mejch většinou pobíhá chlap s motorovou pilou nebo s krumpáčem.
Tohle je jeden z mála "normálních" snů. :057:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Kamie Tue Mar 02, 2010 4:34 pm

Fajn :DD
Včera večer, jsem přemýšlela nad těma pohádkama se SuJu XDD A potom, co se usnula se mi zdálo. Jak sedím se SuJu v nějaké místnosti. A říkám Donghaemu, že bude dělat Popelku. A on mi tam nadával, že Popelka byla určitě ošklivá, že jinak by se představitelka nejmenovala Libuše Šafránková. Tak jsem mu řekla, že "Dá slovu Popelka nový rozměr." Potom se zvednul, přešel ke zrcadlu a začal sám sobě zpívat "You're like complete and beutifuuuuuul~" ... Pak tam Heechul přitáhnul sáňky a jezdil po schodech do sklepa a kříčel, že pokud ho neudělám králem, tak to napálí do regálu s okurkama O_o -___-

:024:
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Verča Veselá Tue Mar 02, 2010 5:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] regál s okurkama [You must be registered and logged in to see this image.] výtlem .. xD
Verča Veselá
Verča Veselá
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Tue Mar 02, 2010 5:54 pm

:057: pěkný sen xD
regál s okurkama xDD a obsadila si ho? nebo to do něj fakt napálil? xD
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Kamie Tue Mar 02, 2010 6:10 pm

Katty napsal::057: pěkný sen xD
regál s okurkama xDD a obsadila si ho? nebo to do něj fakt napálil? xD

Nabídla jsem mu funkci oslíka ^^ ... Potom mi řekl, že skočí z okna, ale jelikož jsme byli v přízemí, tak mi to nevadilo XDD :057: A skončil jako Popelčina macecha :DDD
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Tue Mar 02, 2010 6:35 pm

Hej tak to je moc :2374: :2374: :2374: :2374:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Kamie Tue Mar 02, 2010 6:37 pm

TheKyas napsal:Hej tak to je moc :2374: :2374: :2374: :2374:

čemu se jako směješ? T T Heechul mě ve snu psychicky vydírá a vám je to k smíchu! :008: XDD
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  ...Lenny... Tue Mar 02, 2010 6:52 pm

Heej , dobrej sen :057: :057: :057:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru