Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sny o Super Junior

+13
LucinQa
luc20
MikoLina
Verča Veselá
Kamie
Katty
_inuskha_
Mily
Piggie
Markét
Ewwkaa
...Lenny...
HungryGenius
17 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Tue Nov 02, 2010 7:59 pm

Piggie napsal: čumí he?

no prostě jsi to táhla s Kibumem :057: :057: .. nevím, kde se mi to v hlavě vzalo :magor: asi jsem se večer dívala moc na SS2 :53:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  ...Lenny... Wed Nov 03, 2010 11:08 am

No aspoň něco se ti zdá :057: Mě o nich poslední dobou vůbec nic :087: ..né vlastně jsem si vzpomněla..to bylo asi před týdnem ..se mi zdálo, že jsem jela busem a zahlídla jsem tam HeeChula ...tak jsem šla k němu, sedla sin klín a začali jsme se líbat...to by bylo celkem dobrý, kdyby se najednou neproměnil v mýho bejvalýho :066:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Markét Wed Nov 03, 2010 11:54 am

Krásný sen Lenny, já měla v noci ze včerejška na dnešek taky jeden... ae byl takový divný O.o SJ byli u nás na zahradě O.O a zpívali tam a trénovali na Super show.... Pak byli i v domě a LeeTeuk pořád hledal KangIna... Byla tam i Kyas, která se bavila s DongHae... Za mnou pořád chodil Nie, který se se mnou chtěl líbat ^^ Nu tak jsem mu to dovolila, ae pak se tam objevil i Thunder (MBLAQ) a začali se o mě přetahovat... Zrovna když se nejvíc hádali o to, kdo na mě má větší právo, jsem se probudila... ._.
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  ...Lenny... Wed Nov 03, 2010 12:10 pm

No...bez toho konce by ten můj byl ještě krásnější ( i když Heechula moc v lásce nemám, asi bych neodmítla xD) ....Ty máš aspoň sen o někom, koho máš ze SJ nejradši :D I Kyas je tam s Donghae :064: Až se mi někdy bude zase něco zdát, tak si to radši hned někam napíšu, protože pak zapomínám :D
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Tue Dec 28, 2010 4:04 pm

mě se něco zdálo :005: po hooodně dlouhé době :006:

Takže~
Bylo to v roce 2014 a v ten den jsem slavila svoje 20. narozeniny. Bydlela jsem spolu s Kame v malém domku na nějakém kopci v Anglii. Byla už tma a my dvě jsme čekaly v obýváku na hosty O.o a furt nikde nikdo tak jsme z nudy začaly hrát hru, která se jmenovala ''Ryeowooku nezlob se'' xDD. A pak se ozval zvonek u dveří :005: . Stál tam on :i love: Kyuhyun :i love: a za ním bylo letadlo O_O plácal něco v tom smyslu, že tadyje nuda, že máme i s Kame nasednout do letadla, že nás odveze někam kde to fakt žije :D
Pak se to přeplo a už jsme byli všichni tři před nějakým kravínem nebo co to bylo :magor: . Kyu otevřel dveře a tam byla pořádná kalba :4146: xD. Bylo tam stovky lidí a u baru jsem zahlédla pár známých tváří *-* Yesunga, Markét, Kyas, Sungmina, Donghae, kamarádku Nicol a Heechula, který se tulil k Siwonniemu :big slina: byla jsem nejšťastnější člověk na světě *-* všichni mi přáli, dávali dárky a tak dále :845:
To byla ta hezká část snu *-*
Pak ale se ze stěn vynořili nějací chlapi v maskách a s nějakýma samopalama nebo co to bylo TT. Začali střílet na všecky strany. Kyuhyun mě vzal za ruku a utíkali jsme po nějakých schodech nahoru. Pořád jsem se ohlížela za sebe. A pak jsem to uviděla O_O. Všecko se zpomalilo.. Slyšela jsem jenom ''Nééé Markét, néé'' a pak obrovskou ránu ._. . Pustila jsem Kyuhyuna a běžela jsem zpátky. Najednou byli všichni pryč. Zustal tam Jenom Kyuhyun a schodech, já, jak jsem běžela k Markét a k osobě, která se vrhla před ní a schytala tu kulku T_T. Obě ležely na zemi. Pak se to zase přeplo.
Pršelo. Všude kolem mě byli lidi s černými deštníky a brečeli. Byla jsem na pohřbu ._. Ten kdo skočil před Markét byla Kamie TT^TT
Pak jsem se probudila.


Řeknu vám, že horší sen se mi nikdy nezdál TT říká se, že jak se někomu zdá něco strašného musí to někomu říct aby se to nesplnilo :D tak tady to je ._. Doufám že se to nikdy nestane TT
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Markét Tue Dec 28, 2010 4:39 pm

Piggie napsal:mě se něco zdálo :005: po hooodně dlouhé době :006:

Takže~
Bylo to v roce 2014 a v ten den jsem slavila svoje 20. narozeniny. Bydlela jsem spolu s Kame v malém domku na nějakém kopci v Anglii. Byla už tma a my dvě jsme čekaly v obýváku na hosty O.o a furt nikde nikdo tak jsme z nudy začaly hrát hru, která se jmenovala ''Ryeowooku nezlob se'' xDD. A pak se ozval zvonek u dveří :005: . Stál tam on :i love: Kyuhyun :i love: a za ním bylo letadlo O_O plácal něco v tom smyslu, že tadyje nuda, že máme i s Kame nasednout do letadla, že nás odveze někam kde to fakt žije :D
Pak se to přeplo a už jsme byli všichni tři před nějakým kravínem nebo co to bylo :magor: . Kyu otevřel dveře a tam byla pořádná kalba :4146: xD. Bylo tam stovky lidí a u baru jsem zahlédla pár známých tváří *-* Yesunga, Markét, Kyas, Sungmina, Donghae, kamarádku Nicol a Heechula, který se tulil k Siwonniemu :big slina: byla jsem nejšťastnější člověk na světě *-* všichni mi přáli, dávali dárky a tak dále :845:
To byla ta hezká část snu *-*
Pak ale se ze stěn vynořili nějací chlapi v maskách a s nějakýma samopalama nebo co to bylo TT. Začali střílet na všecky strany. Kyuhyun mě vzal za ruku a utíkali jsme po nějakých schodech nahoru. Pořád jsem se ohlížela za sebe. A pak jsem to uviděla O_O. Všecko se zpomalilo.. Slyšela jsem jenom ''Nééé Markét, néé'' a pak obrovskou ránu ._. . Pustila jsem Kyuhyuna a běžela jsem zpátky. Najednou byli všichni pryč. Zustal tam Jenom Kyuhyun a schodech, já, jak jsem běžela k Markét a k osobě, která se vrhla před ní a schytala tu kulku T_T. Obě ležely na zemi. Pak se to zase přeplo.
Pršelo. Všude kolem mě byli lidi s černými deštníky a brečeli. Byla jsem na pohřbu ._. Ten kdo skočil před Markét byla Kamie TT^TT
Pak jsem se probudila.


Řeknu vám, že horší sen se mi nikdy nezdál TT říká se, že jak se někomu zdá něco strašného musí to někomu říct aby se to nesplnilo :D tak tady to je ._. Doufám že se to nikdy nestane TT

shisus O.O valím bulvy... doufám, že k ničemu takovýmu nikdy nedojde, budu Kamie chránit *bojí se o ni*
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  formulka Wed Dec 29, 2010 12:08 am

vím že na vaše sny tenhle sen nemá ale přece tam jen SuJu vystupovali xD



Probudila jsem se v bytě SuJu :-) Vstala jsem a šla jsem se porozhlídnout po domě :-) Najednou jsem na gauči spatřila Euna a tak jsem šla k němu a zjistila že je nemocnej .Eun mi vylíčil že se nikdo ze SuJu nechce starat ,prý si všichni o něm myslí že jenom simuluje aby nemusel do studia(chudáček malej) tak sem se hezky o něj starala a když se uzdravil dal mi prstýnek a zeptal se jestli s nim nechci žít (zatim normální sen) Druhý den mně pozval do Lunaparku kde mi vystřelil plyšovýho medvěda xD Jenže přišel na řadu Kangin xDD (opět) oznámil mi že chce moje srdce a to doslova. Vyndal nůž a chtěl začít řezat xD (proč nemůže být aspon v jednom snu Kangin normální??)
Jenže Eun ho zastavil a přiběhl tam Teuk se Siwon a odtáhli ho do blázince xDD Najednou uběhl měsíc já pořád žiju s Eunem a přijde k nám na návštěvu Hee... a co pak po mně nechce ....srdce a to zase doslova.....přibližoval se ke mně vytáhl nůž....napřáhl se a.................. já jsem se v tu chvíli probudila xDDD

formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Wed Dec 29, 2010 12:43 am

formulka napsal:vím že na vaše sny tenhle sen nemá ale přece tam jen SuJu vystupovali xD



Probudila jsem se v bytě SuJu :-) Vstala jsem a šla jsem se porozhlídnout po domě :-) Najednou jsem na gauči spatřila Euna a tak jsem šla k němu a zjistila že je nemocnej .Eun mi vylíčil že se nikdo ze SuJu nechce starat ,prý si všichni o něm myslí že jenom simuluje aby nemusel do studia(chudáček malej) tak sem se hezky o něj starala a když se uzdravil dal mi prstýnek a zeptal se jestli s nim nechci žít (zatim normální sen) Druhý den mně pozval do Lunaparku kde mi vystřelil plyšovýho medvěda xD Jenže přišel na řadu Kangin xDD (opět) oznámil mi že chce moje srdce a to doslova. Vyndal nůž a chtěl začít řezat xD (proč nemůže být aspon v jednom snu Kangin normální??)
Jenže Eun ho zastavil a přiběhl tam Teuk se Siwon a odtáhli ho do blázince xDD Najednou uběhl měsíc já pořád žiju s Eunem a přijde k nám na návštěvu Hee... a co pak po mně nechce ....srdce a to zase doslova.....přibližoval se ke mně vytáhl nůž....napřáhl se a.................. já jsem se v tu chvíli probudila xDDD


docela morbidní story XD je to jako scénář nějakého hororu XD :D
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  formulka Wed Dec 29, 2010 12:29 pm

Piggie napsal:
formulka napsal:vím že na vaše sny tenhle sen nemá ale přece tam jen SuJu vystupovali xD



Probudila jsem se v bytě SuJu :-) Vstala jsem a šla jsem se porozhlídnout po domě :-) Najednou jsem na gauči spatřila Euna a tak jsem šla k němu a zjistila že je nemocnej .Eun mi vylíčil že se nikdo ze SuJu nechce starat ,prý si všichni o něm myslí že jenom simuluje aby nemusel do studia(chudáček malej) tak sem se hezky o něj starala a když se uzdravil dal mi prstýnek a zeptal se jestli s nim nechci žít (zatim normální sen) Druhý den mně pozval do Lunaparku kde mi vystřelil plyšovýho medvěda xD Jenže přišel na řadu Kangin xDD (opět) oznámil mi že chce moje srdce a to doslova. Vyndal nůž a chtěl začít řezat xD (proč nemůže být aspon v jednom snu Kangin normální??)
Jenže Eun ho zastavil a přiběhl tam Teuk se Siwon a odtáhli ho do blázince xDD Najednou uběhl měsíc já pořád žiju s Eunem a přijde k nám na návštěvu Hee... a co pak po mně nechce ....srdce a to zase doslova.....přibližoval se ke mně vytáhl nůž....napřáhl se a.................. já jsem se v tu chvíli probudila xDDD


docela morbidní story XD je to jako scénář nějakého hororu XD :D
njn já nikdy nemůžu mít normální sen xDD dneska jsem zase ve snu vybírala jakou pračku si mám koupit xD když se jedná o SuJu tak mně pokaždý chce Kangin zabít xD
formulka
formulka
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Sun Jan 02, 2011 5:54 pm

Ha! :057: Dost dobrý :057: Ale mě měla nejhororovější sen EVER :010: :010: :010: :008: :008: :007:

Zdálo se mi, že Super Junior měli koncert v Praze a já o tom nevěděla :010: :010: :009: :007: :34: :024: :002: :085: :065: :048: :092: To byl děs *brečí jak malé děcko* .. a moje kámoška Paya o tom věděla a měla dva lístky a neřekla mi to a radši tam vzala svého přítele :85: a pak mi ještě vyprávěla, jak měli místa skoro u pódia a jak tam furt chodil Donghae a mával na ně :024: *zase má z toho depku*

ale asi dva dny na to se mi zdálo, že jsem s tou Payou a Donghae bydlela ve stanu mezi panelákama vedle samoobsluhy a Donghae byl nemocný, tak jsem mu furt vařila čaj a dávala obklady a měřila teplotu a tak :057:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Kamie Sun Jan 02, 2011 9:52 pm

Piggie napsal:mě se něco zdálo :005: po hooodně dlouhé době :006:

Takže~
Bylo to v roce 2014 a v ten den jsem slavila svoje 20. narozeniny. Bydlela jsem spolu s Kame v malém domku na nějakém kopci v Anglii. Byla už tma a my dvě jsme čekaly v obýváku na hosty O.o a furt nikde nikdo tak jsme z nudy začaly hrát hru, která se jmenovala ''Ryeowooku nezlob se'' xDD. A pak se ozval zvonek u dveří :005: . Stál tam on :i love: Kyuhyun :i love: a za ním bylo letadlo O_O plácal něco v tom smyslu, že tadyje nuda, že máme i s Kame nasednout do letadla, že nás odveze někam kde to fakt žije :D
Pak se to přeplo a už jsme byli všichni tři před nějakým kravínem nebo co to bylo :magor: . Kyu otevřel dveře a tam byla pořádná kalba :4146: xD. Bylo tam stovky lidí a u baru jsem zahlédla pár známých tváří *-* Yesunga, Markét, Kyas, Sungmina, Donghae, kamarádku Nicol a Heechula, který se tulil k Siwonniemu :big slina: byla jsem nejšťastnější člověk na světě *-* všichni mi přáli, dávali dárky a tak dále :845:
To byla ta hezká část snu *-*
Pak ale se ze stěn vynořili nějací chlapi v maskách a s nějakýma samopalama nebo co to bylo TT. Začali střílet na všecky strany. Kyuhyun mě vzal za ruku a utíkali jsme po nějakých schodech nahoru. Pořád jsem se ohlížela za sebe. A pak jsem to uviděla O_O. Všecko se zpomalilo.. Slyšela jsem jenom ''Nééé Markét, néé'' a pak obrovskou ránu ._. . Pustila jsem Kyuhyuna a běžela jsem zpátky. Najednou byli všichni pryč. Zustal tam Jenom Kyuhyun a schodech, já, jak jsem běžela k Markét a k osobě, která se vrhla před ní a schytala tu kulku T_T. Obě ležely na zemi. Pak se to zase přeplo.
Pršelo. Všude kolem mě byli lidi s černými deštníky a brečeli. Byla jsem na pohřbu ._. Ten kdo skočil před Markét byla Kamie TT^TT
Pak jsem se probudila.


Řeknu vám, že horší sen se mi nikdy nezdál TT říká se, že jak se někomu zdá něco strašného musí to někomu říct aby se to nesplnilo :D tak tady to je ._. Doufám že se to nikdy nestane TT

:010: néé Hee mě nedááá :D *optimistka*
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 26, 2011 1:40 am

Dneska se mi zdálo, že jsem šla po ulici s Donghae a on byl o hlavu menší než já :010: tak jsem se na něj dívala jako WTF? :010: :010: :010:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Sat Mar 26, 2011 7:12 am

Dobré ráno :D :D

Huh dneska se mi zdála nejvetší pitomost ever :D :D
A to, že jsem byl Wookie můj zubař xD šla jsem za ním na prohlídku, a on mi nasadil rovnátka xD ale místo těch zámečků jsem tam měla hlavy SuJu :D :D blbost xD :007:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Miugeee Sat Mar 26, 2011 8:32 pm

Tak to jsem nevěděla že se můžu psát i sny :D

~ok takže dnes se mi zdál hroznej ale vzápětí směšnej sen :D

Zdálo se mi, že Heechul padal z budovy (hodně vysoký) držel se chudák za ty jeho útlý ruce. A já jsem ho chtěla chytnout, nešlo mi to. Když se mi podařilo ho uchopit, snažila jsem se ho vytáhnout nahoru a tak jsem ho chytla kolem ramen a táhla.....

a teď ta vtinější část -> Spím s plyšákem (lvem) je docela velkej a já spím tak že ho celou noc objímám. A to se mi "vkradlo do snu". Takže jak jsem chudáka Chulieho táhla nahoru mačkala jsem lvíčka. Mamka si ze mě chtěla vystřelit a vzbudila mě tak, že mi opatrně pomalu vytrhávala lvíčka z rukou. A to se mi taky vkradlo do snu - zdálo se mi že Hee padá a já ho nemůžu udržet!!! Hroznej šok!!!
........Pak mi mamka řekla že jsem se ve spánku o toho lva vysloveně prala :D :D a nechtěla ho pustit - no ještě abych ho tak pustila!!! Boože xD
Miugeee
Miugeee
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Shikii-chan Mon Apr 25, 2011 10:37 am

tak i mne se snívají sny ze super Junior tak vám sem jedn napíšu ^^

Začalo to tým že mne i mojí kámošku niekdo budil...byli to nejaké stailistky ,absolutne som nechápala co tady delají ale kašlala jsem na to.Jak sem se přebrala tak mne i mojú kamarádku Danku začali malovat,delat vlasi a oblíkat do nejakých gothic lolita šiat . Když sme bili připravené řekli nám že máme jít dolu po schodech ,tak jmse tak udelali když jsme přijeli k schodám videli jsme všechny ze Super Junior jak na nás mávejí a říkají že nám to sekne a pod. ,pak jsme uvedelí milión ďalších lidí a mi zjistili že jsme na nejakom bále či čo xD Začali jsme tancovat zo všetkými členmy SuJu ,Pak jsem videla Eteuka jak tam delá nejaký divadílko pro deti, Pak najednou zhasli všechny světla a SuJu jakoby se vypařili.Pak na nás dvě padl bledunko modrý reflektor a padali na nás taky modro-bíli třpitky. My jsme nechápali co sa deje :ouo: a pak jeli dolú schodmi YeSung a Kyu na ne taký svítil ten reflektor .pak přišli k nám a začali s nami tancovat ploužák (ja s Yesungom :093: a Danka s Kyunom) Hneď jako přestala hrať hudba kluci si najednou před nás klekli a vytáhli krabičku ve který byl nádhernej prstýnek a prvý začal mluvit Kyun a říkal neco jako "Danka ,od chvíle čo sem ťe prvý krát uáviděl si se mi líbila,je s tebou legrace a jsi úžasný holka a vezmeš jsi mne?" Danka jasné že přikívla
a teď Yesung"Lindo ja taky když jsem te po prvý uvidel hrozne jsi mi padla do oka ale nemohl jsem ti to řic protože jsi mnela jenom 16 a nevědel jsem jako ti to mám řict ,ale teď už se známe 4 roky a myslím že ti to múžu vyjádřit 2 slovy:MILUJU TĚ! :55: :005: :heart: :083: :042: :hea: a vezmeš si ma?" Samozrejme že jsem řekla jo! pak jsme jenom tančili a oslavolavaly a pak kdež jsem se išla políbiit s Yesungem jsem se vzbudila :hhh: :jku: :bcc: :abb:

Jo vím krapet dlhší sen ale čo už :D mne se líbil :aba: :aab: :094: :041: :057:
Jo a mimochodem sorry za tu češtinu vím že tam mícham asi češtinu a slovenštinu ale snažila jsem se :004: :009: :003:
Shikii-chan
Shikii-chan
→Monster ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Mon Apr 25, 2011 10:50 am

Tak mě se taky dneska zdál sen :085:

Začalo to krásně, chodila jsem s Donghae winner :083: ale on furt někam chodil :712: tak jsem si říkala jako WTF? :eh: a pak jsem zjistila, že chodí do nějaké restaurace, do kuchyně, kde pracuje BoA :010: prostě tam chodil za ní :002: a pak jsem ještě zjistila, že mě podvádí, kde se dá :34: :ccb: no to už ale bylo moc :aac:
Najednou se tam objevila moje mamina a něco mi žvatlala :aca: a já chtěla strašně utéct pryč :bcc: tak jsem se sebrala a běžela někam lesem :juj: a už jsem se nikdy nechtěla vrátit :aeb: .... a pak mě mamina vzbudila :lll:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Konichiwka Mon Apr 25, 2011 7:45 pm

chúdatko moje,ten Donghae ,že sa nehanbí,ťa takto podvádzaťTTale zlé sny veľa krát znamenajú niečo dobré,alebo zobrazujú tvoje podvedomie a strachy ,že by si sa bála že Donghae má niaku inú tajnú babenku ???TTlebo veľa SM star tají,že majú daky vzťah,ale nebooooj Donghae bude iba tvoj Úsměv:)a podla mna je úplne slobodný Úsměv
Konichiwka
Konichiwka
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 3 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru