Sapphire Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sny o Super Junior

+13
LucinQa
luc20
MikoLina
Verča Veselá
Kamie
Katty
_inuskha_
Mily
Piggie
Markét
Ewwkaa
...Lenny...
HungryGenius
17 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Tue Mar 02, 2010 9:52 pm

Kame napsal:
Katty napsal::057: pěkný sen xD
regál s okurkama xDD a obsadila si ho? nebo to do něj fakt napálil? xD

Nabídla jsem mu funkci oslíka ^^ ... Potom mi řekl, že skočí z okna, ale jelikož jsme byli v přízemí, tak mi to nevadilo XDD :057: A skončil jako Popelčina macecha :DDD


oslíka :057: :057: to je fakt moc :057:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Sun Mar 07, 2010 10:11 pm

Tákže, mě se dneska taky zdálo :Muhehe:
Začneme..

Zdálo se mi, že Donghae byl upír a unesl mě někam do lesa, kde byla nějaká vesnice, ve které vládl a chtěl mě tam udělat svojí královnou nebo co :magor: Zavedl mě k sobě domů, kde to vypadalo úplně stejně jako u mojí babičky O-O a pak jsme šli nakupovat a vlezli jsme do jednoho obchodu, kde mi chtěl koupit pánev, na které byla nakreslená lebka :magor: a já jsem se mu začala smát a říkala jsem, že ji nechci xDD Pak se začal taky smát a řekl mi, že se půjdeme najíst a pak, že si půjdeme lehnout :ummm?: Ale já na to "na co večeře?" xDD Takže jsme šli rovnou k němu domů a lehli jsme si na postel, jen tak vedle sebe =D pak jsme začali objímat a tak, znáte to xDD Nebudu to moc rozmazávat =DD .. A já jsem najednou vyskočila, že si potřebuju zajít na záchod OO ... No vlezla jsem tam a v tom záchodě byly narvané kosti od kuřat xD a mě končila menstruace oO tak jsem nějak zatlačila nebo co a zastavila jsem si ji xDD Vrátila jsem se zpátky do postele za Donghae, no a .. no víte co :lool: ale měla jsem pech :eh: v tom nejlepším jsem se vzbudila ... :08:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Kamie Sun Mar 07, 2010 10:19 pm

TheKyas napsal:Tákže, mě se dneska taky zdálo :Muhehe:
Začneme..

Zdálo se mi, že Donghae byl upír a unesl mě někam do lesa, kde byla nějaká vesnice, ve které vládl a chtěl mě tam udělat svojí královnou nebo co :magor: Zavedl mě k sobě domů, kde to vypadalo úplně stejně jako u mojí babičky O-O a pak jsme šli nakupovat a vlezli jsme do jednoho obchodu, kde mi chtěl koupit pánev, na které byla nakreslená lebka :magor: a já jsem se mu začala smát a říkala jsem, že ji nechci xDD Pak se začal taky smát a řekl mi, že se půjdeme najíst a pak, že si půjdeme lehnout :ummm?: Ale já na to "na co večeře?" xDD Takže jsme šli rovnou k němu domů a lehli jsme si na postel, jen tak vedle sebe =D pak jsme začali objímat a tak, znáte to xDD Nebudu to moc rozmazávat =DD .. A já jsem najednou vyskočila, že si potřebuju zajít na záchod OO ... No vlezla jsem tam a v tom záchodě byly narvané kosti od kuřat xD a mě končila menstruace oO tak jsem nějak zatlačila nebo co a zastavila jsem si ji xDD Vrátila jsem se zpátky do postele za Donghae, no a .. no víte co :lool: ale měla jsem pech :eh: v tom nejlepším jsem se vzbudila ... :08:

XDDD Z tebe umřu xDDD
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Sun Mar 07, 2010 10:22 pm

snad vám zase nespůsobím újmu na zdraví :006:

once upon a time~

Zdálo se mi, že Kyas měla na Lysé hoře, která byla kupodivu v Koreji, restauraci. Každý den jsem k ní chodila pěšky na oběd. Pokaždé jsem si dávala špagety se zeleným kečupem, či co to vlastně bylo. A jednoho dne jak si to tak šlapu na Lysou tak koukám a co nevidím O.o Přímo předemnou za stromem močil Kyuhyun. Když skončil nějak jsme se dali do řeči a on navrhl, že mě dnes na ten oběd pozve. Šli jsme dál. Před náma se zničeho nic oběvily vodopády a v nich se koupal Donghae. Kyuhyun ho vzal na hřbet a šli jsme dál. Najednou se před námi oběvil Yesung a batůžkem a takovýma těma hůlkama pro turisty. Zařval na nás ''Slunce v duši!!'' a taky se přidal. Když jsme s klukama dorazili až nahoru a vlezli celí dolámaní do restaurace, zjístili jsme, že už to není obyčejná resaurace. Byl to bordel Oo. Z Yesunga se vyklubal pasák a z toho svojeho batůžku začal vytahovat všelijake pomůcky k.. vy víte čemu. Potom jsem tam zahlédla i kámošku Payu jak se s ním objímá. No a nakonec si už jen pamatuju jak jsem si brala od Kyas klíč k pokoji a pak jsme to tam zabořili s Kyuhyunem. Zbytek už popisovat nebudu. Myslím, že je to kadé z vás víc než jasné.

The end~

Ještě dodám, že jsem se probudila v 18:00 na zemi s hlavou opřenou o rádio a s polštářem mezi nohama. :006: Pořád jsem dolámaná jako nikdy :009: ale ten sen za to stál :005:
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Markét Mon Mar 08, 2010 10:49 am

Koukám, že tohle téma začíná být pěkně zajímavý.... :jo jo: Co Vám se všechno nezdá? Oo :2374: :2374: :eh:
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Mon Mar 08, 2010 7:11 pm

Za to ale nemůžem :550: :550: to jsou úplné hovadiny :magor: :2374: :2374:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Mily Sat Mar 20, 2010 1:01 pm

tak se s váma taky podělím, ale nemyslete si o mě nic divnýho

sedím si tak na gauči, vedle mě z jedný strany Heechul, z druhý Leeteuk a naproti v křesle Eunhyuk a teď to přijde!
každý máme v náručí miminko a kojíme :2374: a přitom si povídáme jak nám hezky papkaj, jak často je přebalujeme a tak a hodnotíme si prsa :550: , Heechul a Leeteuk mají jedničky, ale eunhyuk ma nejmíň trojky! :007: za chvilku si pro nás přijdou manželé a hádejte kdo! pro Leeteuka Kangin, Pro Heechula Siwon, pro Eunhyuka Donghae a pro mě nikdo ze SUJU, ale je to Erik Moon ze Shinhwy, sednou si k nám a koukají na mimča jak papkají a dělají na ně budliky budliky a ťuťu ňuňu :2374: pak jsem se probudila :004:

jsem úplně normální, svobodná a bezdětná a tenhle sen mám z toho, že jsem večer koukala na nový díl SUJU family parody
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Sat Mar 20, 2010 2:12 pm

ježiši kriste :2374: :550: to je moc :lool:

mě se včera zdálo, že jsem chodila do taneční školy, kde jsem se učila tancovat pložák s Leeteukem a docela nám to šlo :004: a pak si nás učitel Siwon všechny zavolal a rozdal nám texty k písničce One Love a že se ji máme naučit zpívat oO .. No tak jsem se na to jako dívala, ale říkala jsem si, jestli mu nehrabe, když po nás chce i Hyukkieho rap Oo tak jsem se naštvala a šla jsem za ním, chtěla jsem mu vynadat a vzbudila jsem se xDD
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Kamie Mon Mar 29, 2010 9:40 pm

Tse, nikoho tady zatím nehonil Kyuánek se spodkama s nápisem "Property of Angie" vepředu. a "Sexy baaaack" xDD vzadu, co? XD :009:
Kamie
Kamie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  MikoLina Tue Mar 30, 2010 5:26 pm

Musím se taky přidat. :005:
SUPER VODNÍCI!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
MikoLina
MikoLina
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Markét Sun Apr 04, 2010 10:59 am

Tkže jsem se rozhodila přihodit jeden takový normálnější sen, co se mi dnes zdál o SuJu, protože kdybych tady pořád psala o Niem, tk by Vás to rychle přestalo bavit.... xDD

Přišla jsem do nějakého parku, který byl u silnice. Byli tam Shiwon, Teukie a Innie, Teukie byl opřený o strom a v jedné ruce držel lahváče Oo a co chvíli z něho upíjel, tkže když jsem tam přišla, tk už měl jenom půlku.... xDDD Druhou rukou objímal KangIna, který se mu tulil do náruče, objímal ho kolem pasu a co chvíli se "oňuchňávali"... xDD Pak jsem se podívala na Shiwona a zmohla jsem se jenom na vykulení očí, Shiwon se tam líbal s naší Lenny.... Lenny tam seděla na trávě a Shiwon vedle ní, jednou rukou se podpíral na zemi a druhou si Lenny přitahoval blíž k sobě... ♥ Poslední, co si pamatuju, bylo, jak jsem na kluky křičela: "Kde jsou ostatní ze Super Junior?!? Kde je Nie?!?" No a pak jsem se probudila..... xDD
Markét
Markét
→Sapphire pomocník ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Sun Apr 04, 2010 2:34 pm

Tak mě se dneska zdálo, že měli koncert u nás ve škole v tělocvičně oO a po tom skončení seděli u žebřin a já na lavici vedle Siwona. A oni všichni šli pak pryč a zůstali tam jen Siwon, Shindo a Leeteuk oO a čekali tam na letadlo nebo co =DD Já jsem se tam bavila se Siwonem, ale byl prej moc unavený oO a pak tam přišla ředitelka s foťákem, že si ho chce vyfotit =D tak jsem se odsunula dál od něj a on, že se mám vrátit, že chce společnou fotku =D tak jsem si zase sedla vedle něj a ředitelka nás vyfotila^^ ptala jsem se jí, jestli to bude na webovkách školy a ona že jo^^ a Siwon mi pak říkal, že mu tu fotku potom musím poslat xDD .. Potom jsem šla se Shidem po chodbě do šatny a tam seděla holka, co se nápadně podobala mojí kamarádce z Koreje, Ju-ok =DD a Shindo se jí začal smát, že je ostříhaná podle hrnce nebo co (no jo, od něj to sedí xDD) a já jí říkala, že to má dobré, ať si nedělá starosti =DD pak se mě Shindo ptal, jestli mám twitter =DD jsem mu ho dala a on mi slíbil, že si mě přidá a napíše mi xDD a to už ale museli letět TT tak jsem šla na metro a to mě svezlo před kámoščin dům, odkud jsem šla pěšky domů xD a to je asi tak vše oO
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  ...Lenny... Sun Apr 04, 2010 2:52 pm

Markét napsal:Tkže jsem se rozhodila přihodit jeden takový normálnější sen, co se mi dnes zdál o SuJu, protože kdybych tady pořád psala o Niem, tk by Vás to rychle přestalo bavit.... xDD

Přišla jsem do nějakého parku, který byl u silnice. Byli tam Shiwon, Teukie a Innie, Teukie byl opřený o strom a v jedné ruce držel lahváče Oo a co chvíli z něho upíjel, tkže když jsem tam přišla, tk už měl jenom půlku.... xDDD Druhou rukou objímal KangIna, který se mu tulil do náruče, objímal ho kolem pasu a co chvíli se "oňuchňávali"... xDD Pak jsem se podívala na Shiwona a zmohla jsem se jenom na vykulení očí, Shiwon se tam líbal s naší Lenny.... Lenny tam seděla na trávě a Shiwon vedle ní, jednou rukou se podpíral na zemi a druhou si Lenny přitahoval blíž k sobě... ♥ Poslední, co si pamatuju, bylo, jak jsem na kluky křičela: "Kde jsou ostatní ze Super Junior?!? Kde je Nie?!?" No a pak jsem se probudila..... xDD

Jéé, tys měla ale nádhernej sen ♥ :29: škoda, že mě se tohle vůbec nezdá :( že bych byla se Siwonem :29: nebo Kangin s Teukiem :55:

Jinak jejich koncert ve škole bych s radostí brala :069: jak psala Kyas Úsměv
Mě se dneska akorát zdálo, že jsem furt hledala boty v nějaký skříni a Heechul si to natáčel na mobil, tak jsem mu ho vzala, že to smažu, ale nenašla jsem, kde to mám udělat :057:
...Lenny...
...Lenny...
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Wed Apr 07, 2010 7:01 pm

tak se znovu podělím xDD
tenhle sen se mi zdá poslední dobou často xD
i když jsem to sem nechtěla psát...je to takový agresivní :magor:
tak tedy...

...nějakým záhadným způsobem jsem se stala (ve svém nízkém věku) manažerkou Super Junior. A abych řekla pravdu, byla jsem na ně docela hustá.
když jsem někam po SME šla, museli jít všichni za mnou, srovnaný do lajny (jako kachničky) podle věku xD.
Teukie byl hned za mnou a pořád mi ťukal na rameno, až jsem se naštvala a prostě a jednodušemu mu jednu...ehm...flákla :Suspect: :(
potom jsme někam šli a EunHyuk pořád kecal, tak jsem po něm začala házet křídy, aby se sklidnil :(
pak jednou, když kluci zkoušely nějaký "kachní" taneček, vtrhly do tělocvičny holky z SNSD a začaly je objímat.
To mě naštvalo a tak jsem holky zmlátila na hromadu a od tý doby, jsem na kluky byla jako mílius :845:
pak už si jen pamatuju, že Teukie přišel jednou na zkoušení oblečenej v český vlajce a dožadoval se u mě turné po Český republice...no a pak mi zazvonil budík :(

nechápu kde se ve mě vzalo tolik agresivity :magor: :jo jo: :169:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Wed Apr 07, 2010 7:13 pm

Katty napsal:tak se znovu podělím xDD
tenhle sen se mi zdá poslední dobou často xD
i když jsem to sem nechtěla psát...je to takový agresivní :magor:
tak tedy...

...nějakým záhadným způsobem jsem se stala (ve svém nízkém věku) manažerkou Super Junior. A abych řekla pravdu, byla jsem na ně docela hustá.
když jsem někam po SME šla, museli jít všichni za mnou, srovnaný do lajny (jako kachničky) podle věku xD.
Teukie byl hned za mnou a pořád mi ťukal na rameno, až jsem se naštvala a prostě a jednodušemu mu jednu...ehm...flákla :Suspect: :(
potom jsme někam šli a EunHyuk pořád kecal, tak jsem po něm začala házet křídy, aby se sklidnil :(
pak jednou, když kluci zkoušely nějaký "kachní" taneček, vtrhly do tělocvičny holky z SNSD a začaly je objímat.
To mě naštvalo a tak jsem holky zmlátila na hromadu a od tý doby, jsem na kluky byla jako mílius :845:
pak už si jen pamatuju, že Teukie přišel jednou na zkoušení oblečenej v český vlajce a dožadoval se u mě turné po Český republice...no a pak mi zazvonil budík :(

nechápu kde se ve mě vzalo tolik agresivity :magor: :jo jo: :169:

Je dobře, že jsi zmlátila SNSD :4146: :06: :05:
A Leeteuk by něco takovýho mohl fakt udělat s tou českou vlajkou :02: :07: :11:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Wed Apr 07, 2010 7:27 pm

taky si říkám...bůh ví, třeba se mi na to bude dneska zdát pokračování xDD
turné po ČR :heart:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  luc20 Sat Apr 17, 2010 5:50 pm

tak sa aj ja podelim...

pozerala som novy diel Oh, my lady a ako som si tak klikala, ze ake dalsie doramy natocili, pozeram jak puk, ze aj Teukie jednu natocil. Tak som sa ju snazila najst na nete, ze ju stiahnem a mrknem, o com je a nikde som ju nemohla najst. No a potom som dostala strasne genialny napad, ze urcite to vychadza na CD, co predavaju v novinovych stankoch a hned som si isla jedno kupit. K mojmu prekvapeniu k tomuto CD davali aj darcek - postavicku miniaturneho Leeteuka!!! Sak nezober si, ked mozes, nie? No a ako som si tak hrdo kracala domov, zrazu mi Teukie ozil v rukach a zacal na mna mavat...a vtedy som sa zobudila :(
luc20
luc20
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  LucinQa Sat Apr 17, 2010 7:22 pm

to sou teda sny : já sem asi pred tydnem mela sen kde Super Junior byly u nás za barakem a tak sem rychle pospichala aby sem je stihla ty vite ze sem je stihla . No a tak sem si s nima chvilý povídala a pak sem se jich zeptala jestli me nenauci treba tanec k Don't don no zacaly me ucit a pak sem se probudila T-T :008: . Ale krásný sen HeeChul si vzal HeeBuma a Hyukie si vzal na hlavu ančovičku xDD :heart:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Wed May 19, 2010 7:57 pm

to se mi zase dneska v noci něco zdálo xD stále se z toho nemůžu probrat :007:

Jela jsem s tátou do Koreje, protože jsme vyhráli nějaký zájezd nebo co to bylo..
Tak jsem tátu jako celou cestu přemlouvala, abych mohla na koncert Super Junior. Samotnou mě pustit nechtěl, tak šel se mnou (trapas xD).
Táta ale zabral místa až někde úplně vzadu, takže jsem prdlačku viděla. Tak jsem ho chytla za ruku a táhla ho dopředu, ani mi nějak nevadilo, že tam bylo milion lidí xD
Kluci vystupovali v takové kleci (nebyla to přímo klec, spíš taková síť). Všichni tam strkali ruce, aby si na ně jako sáhli, tak sem to taky prostě musela udělat xD chytla jsem leadera za límec a nějak ho tou sítí protáhla ven a vyžádala si (teda spíš vynutila) , že chci k nim do zákulisí, tak kvůli mě hned po druhé písničce koncert ukončili xD
Když mě tam vzali a já viděla jejich manažera, tak jsem tak trošku vystartovala a umlátila ho do bezvědomí a ukradla mu modrou rolničku, kterou když někdo nosil, tak byl manažer Super Junior. Tak jsem si ji jako nasadila a kluci začali jásat.
KiBum tam začal lítat a řvát něco jako :"Konečně sme se ho zbavili, konečně můžeme do Česka" to mě jako docela potěšilo xD
tak sem jim nařídila, ať si zabalí věci, že se stěhujem do Česka...
pak už vím jen, že sme jeli autobusem a strašně moc se tam fotili xDD
THE END

jakože to byl docela krásnej sen, jen mě to docela mrzelo, že to nebyla pravda, když jsem se probudila =(
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Mily Sat May 22, 2010 12:28 pm

mě se zdál dost dlouhý a divný sen, začátek nemá se suju co dělat až ten konec
měli jsme jet k tetě, stáli jsme na zastávce a já si vzpoměla, že jsme něco zapoměli doma, skočila jsem na kolo, do cesty se mi postavili nějaký holky, který křičely "Siwon je náš!" a chtěly se prát, samozřejmě že jsem je všechny zmlátila :05: , přijela jsem domů, mezitím na mě autobus čekal, ještě jsem vyvenčila svýho psa a to venku byl sníh a mráz, pak jsem zase sedla na kolo a jela zpátky, na silnici se mi postavili do cesty klokani, to už zase bylo horko a slunečno, jeden si lehl na záda a dělal si packou dobře (to jsem viděla večer na netě), prokličkovala jsem jimi a dorazila k autobusu, pak sen najednou přeskočil a přišlo to nejlepší!
nemocniční jednolůžkový pokoj, na posteli ve vyzývavé póze ležel Kangin oblečený v zeleným chirurgickým oblečení a u nohou postele stál Leeteuk v bílým doktorským plášti a naštvaně se na Kangina díval. Kangin mu poslal vzduchem pusu a erotickým hlasem mu říká: "Pusinka by to nezpravila?" Leeteuk na něj udělal jen "TSSs" uraženě se otočil a odešel. KONEC :14:
Mily
Mily
→Shuper Girl ★★☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 12:32 am

Katty napsal:tak se znovu podělím xDD
tenhle sen se mi zdá poslední dobou často xD
i když jsem to sem nechtěla psát...je to takový agresivní :magor:
tak tedy...

...nějakým záhadným způsobem jsem se stala (ve svém nízkém věku) manažerkou Super Junior. A abych řekla pravdu, byla jsem na ně docela hustá.
když jsem někam po SME šla, museli jít všichni za mnou, srovnaný do lajny (jako kachničky) podle věku xD.
Teukie byl hned za mnou a pořád mi ťukal na rameno, až jsem se naštvala a prostě a jednodušemu mu jednu...ehm...flákla :Suspect: :(
potom jsme někam šli a EunHyuk pořád kecal, tak jsem po něm začala házet křídy, aby se sklidnil :(
pak jednou, když kluci zkoušely nějaký "kachní" taneček, vtrhly do tělocvičny holky z SNSD a začaly je objímat.
To mě naštvalo a tak jsem holky zmlátila na hromadu a od tý doby, jsem na kluky byla jako mílius :845:
pak už si jen pamatuju, že Teukie přišel jednou na zkoušení oblečenej v český vlajce a dožadoval se u mě turné po Český republice...no a pak mi zazvonil budík :(

nechápu kde se ve mě vzalo tolik agresivity :magor: :jo jo: :169:
To máš z toho cukru xDD :056:
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Katty Sun May 23, 2010 9:25 am

LucinQa napsal:
Katty napsal:tak se znovu podělím xDD
tenhle sen se mi zdá poslední dobou často xD
i když jsem to sem nechtěla psát...je to takový agresivní :magor:
tak tedy...

...nějakým záhadným způsobem jsem se stala (ve svém nízkém věku) manažerkou Super Junior. A abych řekla pravdu, byla jsem na ně docela hustá.
když jsem někam po SME šla, museli jít všichni za mnou, srovnaný do lajny (jako kachničky) podle věku xD.
Teukie byl hned za mnou a pořád mi ťukal na rameno, až jsem se naštvala a prostě a jednodušemu mu jednu...ehm...flákla :Suspect: :(
potom jsme někam šli a EunHyuk pořád kecal, tak jsem po něm začala házet křídy, aby se sklidnil :(
pak jednou, když kluci zkoušely nějaký "kachní" taneček, vtrhly do tělocvičny holky z SNSD a začaly je objímat.
To mě naštvalo a tak jsem holky zmlátila na hromadu a od tý doby, jsem na kluky byla jako mílius :845:
pak už si jen pamatuju, že Teukie přišel jednou na zkoušení oblečenej v český vlajce a dožadoval se u mě turné po Český republice...no a pak mi zazvonil budík :(

nechápu kde se ve mě vzalo tolik agresivity :magor: :jo jo: :169:
To máš z toho cukru xDD :056:

no dovol xD teď jsem neměla cukr dva dny tak mlč! xDDD :007: :057:
Katty
Katty
→Angela ★☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  LucinQa Sun May 23, 2010 12:36 pm

Katty napsal:
LucinQa napsal:
Katty napsal:tak se znovu podělím xDD
tenhle sen se mi zdá poslední dobou často xD
i když jsem to sem nechtěla psát...je to takový agresivní :magor:
tak tedy...

...nějakým záhadným způsobem jsem se stala (ve svém nízkém věku) manažerkou Super Junior. A abych řekla pravdu, byla jsem na ně docela hustá.
když jsem někam po SME šla, museli jít všichni za mnou, srovnaný do lajny (jako kachničky) podle věku xD.
Teukie byl hned za mnou a pořád mi ťukal na rameno, až jsem se naštvala a prostě a jednodušemu mu jednu...ehm...flákla :Suspect: :(
potom jsme někam šli a EunHyuk pořád kecal, tak jsem po něm začala házet křídy, aby se sklidnil :(
pak jednou, když kluci zkoušely nějaký "kachní" taneček, vtrhly do tělocvičny holky z SNSD a začaly je objímat.
To mě naštvalo a tak jsem holky zmlátila na hromadu a od tý doby, jsem na kluky byla jako mílius :845:
pak už si jen pamatuju, že Teukie přišel jednou na zkoušení oblečenej v český vlajce a dožadoval se u mě turné po Český republice...no a pak mi zazvonil budík :(

nechápu kde se ve mě vzalo tolik agresivity :magor: :jo jo: :169:
To máš z toho cukru xDD :056:

no dovol xD teď jsem neměla cukr dva dny tak mlč! xDDD :007: :057:
vetsinou to tak je xD to vidim ve skole xDD a ty padačky xDD
LucinQa
LucinQa
→Good Person ☆☆☆☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  HungryGenius Tue Nov 02, 2010 7:25 am

Tak po dlouhé době se mi zas zdálo něco se SuJu :057: :057:

Takže.. :031:

Měli nějaké focení nebo co a pak měli být v domě u mojí babičky :magor: tak jsem využila příležitosti, čapla jsem Piggie a táhla ji tam sebou :ummm?: .. byli tam všichni až na kibuma :845: a s Piggie jsme je tam furt sledovaly zpoza rohu :2374: a oni se pak sebrali a šli nahoru do dětského pokoje :eh: a do obýváku přišel kibum :i love: tak jsem ukecala Piggie, abychom za ním šli když je tak sám :DD a že zajdu pro foťák do pokoje a vyfotíme se s ním, aby nám lidi věřili že tu fakt byli :DD Tak jsem běžela do pokoje, do schodů a všichni suju v pokoji stáli u okna a nevšímali si mě :169: tak jsem vzala foťák a šla jsem zase zpátky.. Kibum nás tam pak začal objímat a že si k němu máme sednou a pokecat :550: a pak jsem mu řekla, že chceme s ním fotku :DD a ona jako že jo, klidně :4146: tak jsem s ním fotila Piggie a když jsem čuměla do foťáku tak ji Kibum začal líbat :eh: :550: .. no tak jsem si řekla že je tak nechám a šla jsem do pokoje za ostatníma :550: Jenže pak to nějak přeskočilo a seděla jsem v autobuse a jela jsem někam v džungli pro rohlíky :712: dojela jsem do nějaké vesničky a tam měli plechovou bednu a v ní tři rohlíky :magor: tak jsem je vzala a jela zpátky.. a byla jsem pak na nějakém vlakovém nádraží viděla jsem tam jít Piggie s Kibumem jak se drží za ruce a vzbudila jsem sééééé :369:
HungryGenius
HungryGenius
→Too Perfect ★★★★★


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Piggie Tue Nov 02, 2010 6:52 pm

čumí he?
Piggie
Piggie
→Překladatel ★★★☆☆


Návrat nahoru Goto down

Sny o Super Junior - Stránka 2 Empty Re: Sny o Super Junior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru